Tippekupongen

Vi jobber med å tilpasse oss NT sine nye systemer og vil lansere en helt ny side.
Følg med!

Kamper pr. dato:

<< August 2021  
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Nye mobilvennlige sider!

Vi er ikke ferdig med utviklingen, men du kan teste de nye sidene vi snart skal lansere ved å følge lenken nedenfor.

Ja takk!


Sport:
Basketball (1)
Baseball (8)
Sandvolleyball (2)
Counter-Strike (4)
Dota 2 (2)
Fotball (99)
Håndball (1)
League of Legends (10)
Bordtennis (4)
Tennis (2)
Volleyball (1)
Vannpolo (1)

Fotball

SV Zulte Waregem - Standard Liege
16:00 Belgia - 1. Division A
FC Mariupol - FC Desna Chernihiv
16:00 [Premier League] Ukraine
1. FC Slovacko - SK Dynamo Ceske Budejovice
16:00 Tsjekkia - 1. Liga
FC Banik Ostrava - FC Fastav Zlin
16:00 Tsjekkia - 1. Liga
Vejle BK - Brøndby IF
16:00 Danmark - Superligaen
Aberdeen FC - Dundee United
16:00 Premiership - Scotland
Hødd - Molde
16:00 NM Menn
Djerv 1919 - Viking
16:00 NM Menn
Ullern FC - Vålerenga
16:00 NM Menn
Levanger - Ranheim
16:00 NM Menn
IF Fuglafjordur - NSI Runavik
16:00 Færøyene - Premier League
Arsenal - Chelsea
16:00 The Mind Series - England
Skeid - Lillestrøm SK
16:15 NM Menn
FK Ural Yekaterinburg - FK Nizhny Novgorod
16:30 [Premier League] Russia
FC Basel 1893 - FC Sion
16:30 Sveits - Super League
Servette FC - FC Lugano
16:30 Sveits - Super League
IF Gnistan - RoPS
17:00 Finland - Ykkonen
Falkenberg - Norrby IF
17:00 Sverige - Superettan
Västerås SK - Landskrona BoIS
17:00 Sverige - Superettan
Wolfsberger AC - SK Sturm Graz
17:00 Bundesliga - Austria
FK Austria Wien - WSG Tirol
17:00 Bundesliga - Austria
FC Salzburg - SV Ried
17:00 Bundesliga - Austria
FK Varnsdorf - FK Viktoria Zizkov
17:00 Tsjekkia - FNL
FC Vlasim - MFK Chrudim
17:00 Tsjekkia - FNL
Huachipato - Deportes Union La Calera
17:00 Chile - Primera Division
HB Torshavn - 07 Vestur Sorvagur
17:00 Færøyene - Premier League
NK Domzale - NK Tabor Sezana
17:00 Slovenia -Prva Liga
Kalmar - Mjällby
17:30 Sverige - Allsvenskan
Östersund - Hammarby
17:30 Sverige - Allsvenskan
MKS Cracovia Krakow - WKS Slask Wroclaw
17:30 [Ekstraklasa] Poland
Musan Salama - Ekenas Idrottsforening
17:30 Finland - Ykkonen
Motherwell FC - Hibernian FC
17:30 Premiership - Scotland
FF Jaro - KPV Kokkola
17:30 Finland - Ykkonen
Zalaegerszeg TE vs Fehervar FC Szekesfehervar
17:45 Ungarn - NB I
FC Slutsk - FC Dinamo Minsk
17:45 Vysshaya Liga - Belarus
Montevideo City Torque - Liverpool Montevideo
17:45 Uruguay - Primera Division
JK Narva Trans - FCI Levadia Tallinn
18:00 Estland - Premium Liiga
FK Senica - FC Spartak Trnava
18:00 Slovakia - Superliga
FC Vion Zlate Moravce - Vrable - MSK Zilina
18:00 Slovakia - Superliga
DAC 1904 Dunajska Streda - MFK Tatran Liptovsky Mikulas
18:00 Slovakia - Superliga
Odense Boldklub - FC København
18:00 Danmark - Superligaen
OKS Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow
18:00 Polen - I Liga
Ready - Strømsgodset
18:00 NM Menn
Orkla - Rosenborg
18:00 NM Menn
Junkeren - Bodø/Glimt
18:00 NM Menn
Nordstrand - Sarpsborg 08
18:00 NM Menn
Moss - Fredrikstad
18:00 NM Menn
Kjelsås - Grorud
18:00 NM Menn
Notodden - Mjøndalen
18:00 NM Menn
Akra - Sandnes Ulf
18:00 NM Menn
Fram - Odd BK
18:00 NM Menn
Arendal - Sandefjord
18:00 NM Menn
Tiller Idrettslag - Kristiansund
18:00 NM Menn
Ullensaker/Kisa - Stabæk
18:00 NM Menn
Universitatea Craiova 1948 CS - FC Botosani
18:15 Romania - Liga I
KAA Gent - K Beerschot VA
18:30 Belgia - 1. Division A
Defensa y Justicia - Gimnasia Y Esgrima La Plata
18:30 Argentina - Superliga
FC Vorskla Poltava - FC Rukh Lviv
18:30 [Premier League] Ukraine
FC Dynamo Kiev - Veres Rivne
18:30 [Premier League] Ukraine
HNK Hajduk Split - HNK Sibenik
18:55 Kroatia - 1. HNL
FK Rostov - FK Zenit Saint Petersburg
19:00 [Premier League] Russia
FK Krasnodar - FK Khimki
19:00 [Premier League] Russia
Bohemians Prague 1905 - FC Viktoria Plzen
19:00 Tsjekkia - 1. Liga
Deportivo Toluca FC - Tigres UANL
19:00 Mexico - Primera Division, Apertura
Fyllingsdalen FK - Øygarden
19:00 NM Menn
CD Palestino - Union Espanola
19:30 Chile - Primera Division
Ujpest FC Budapest - Puskas Akademia FC Felcsut
20:00 Ungarn - NB I
FC Zbrojovka Brno - SFC Opava
20:00 Tsjekkia - FNL
LOSC Lille - Paris Saint-Germain FC
20:00 [Trophée des Champions] France
Atletico Fenix Montevideo - Plaza Colonia
20:00 Uruguay - Primera Division
Jagiellonia Bialystok - Rakow Czestochowa
20:00 [Ekstraklasa] Poland
NK Olimpija Ljubljana - NK Maribor
20:15 Slovenia -Prva Liga
Parma FC - Sassuolo
20:30 Internasjonal - Privatkamp
CA Talleres de Cordoba - Boca Juniors
20:45 Argentina - Superliga
Royal Antwerp FC - KV Kortrijk
21:00 Belgia - 1. Division A
GNK Dinamo Zagreb - HNK Rijeka
21:00 Kroatia - 1. HNL
NK Osijek - NK Slaven
21:00 Kroatia - 1. HNL
FC Uta Arad - Fotbal Club FCSB
21:00 Romania - Liga I
SC Corinthians SP - CR Flamengo RJ
21:00 Brasil - Serie A
Orense SC - Delfin SC
21:00 Ecuador - Primera A
Atletico Mineiro MG - CA Paranaense PR
21:00 Brasil - Serie A
Universidad de Chile - CD Universidad Catolica
22:00 Chile - Primera Division
CA River Plate (ARG) - CA Huracan
23:00 Argentina - Superliga
Penarol Montevideo - CA River Plate (URU)
23:00 Uruguay - Primera Division
Clube Do Remo PA - CS Alagoano AL
23:15 Brasil - Serie B
EC Bahia BA - SC Recife PE
23:15 Brasil - Serie A
Chapecoense SC - Santos FC SP
23:15 Brasil - Serie A
CR Brasil AL - AA Ponte Preta SP
23:15 Brasil - Serie B
CSD Independiente del Valle - CSD Macara
23:30 Ecuador - Primera A
Philadelphia Union - Chicago Fire
00:00 USA - Major League Soccer
Club Santos Laguna - Cruz Azul
01:00 Mexico - Primera Division, Apertura
CA San Lorenzo de Almagro - CA Banfield
01:15 Argentina - Superliga
AC Goianiense GO - America FC MG
01:30 Brasil - Serie A
Toronto FC - Nashville SC
01:30 USA - Major League Soccer
Ceara SC CE - Fortaleza EC CE
01:30 Brasil - Serie A
Club Nacional de Football - Deportivo Maldonado
01:30 Uruguay - Primera Division
CD Melipilla - Colo-Colo
02:00 Chile - Primera Division
CS Emelec - SD Aucas
02:00 Ecuador - Primera A
USA - Mexico
02:30 CONCACAF Gold Cup - North/Central America

Gratis tips

Vi starter nyåret med å legge ut et åpent og følgelig gratis tipssystem. Her finner du fra dag til dag gode spillobjekter, - Dagens sikre, Dagens objekt, Dagens suser eller Dagens langskudd. Håper dette vil falle i smak!

Firefox nettleser

Hvis du har lyst til å prøve en annen nettleser enn Explorer, kan du laste ned Mozilla Firefox. Denne nettleseren er rask og Oddsomatic går lettere med den. Trykk på feltet til høyre og følg anvisningene.

Fargekodet livescore

Alle som ønsker det kan følge med på vår fargekodede livescore. Tips som går inn blir farget grønt, mens de som ikke går inn er røde. Nederst på sida kan du sjekke antall treff, TP og TBP som vanlig.

© 2006-2021 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no