TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2019 >>
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP-oversikt

08/11 2019

Du kan nå sjekke tilbakebetalingen på forsida på oddsomatic.no. Der finner du hver dag våre beste tips og du kan altså sjekke TBP ved hjelp av et filter hvor du velger visning.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 0

Kampen er slutt

JAPAN14/08 11:30 JAP Emperor Cup

Vegalta Sendai - Kataller Toyama

Cup-kamp, fotball

10025 Vegalta Sendai - Kataller Toyama1.653.403.65
     
     
1-014/08 11:30
Systemverdi:
1.39/0.18/0.38
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
      
      
 
 
 
Form 4 siste:
god?


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
1.65
U
3.40
B
3.65
Sterkt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Kashima Antlers1382028-51115-493133-92430
2Vissel Kobe1153022-111023-563225-16921
3Yokohama F Marinos1163123-110011-463224-15921
4Urawa Red Diamonds1060312-100102-261314-12219
5Kawasaki Frontale1234221-111115-645326-17917
6Jubilo Iwata942020-61021-652221-12917
7Cerezo Osaka1042012-20228-944220-11916
8Shimizu S-Pulse91011-13318-84329-9015
9Sanfrecce Hiroshima82209-41215-634114-10413
10Vegalta Sendai63005-21115-541110-7313
11Sagan Tosu941313-90010-241413-11213
12Kashiwa Reysol81125-52205-433210-9112
13Omiya Ardija822013-41032-732315-11411
14Honda FC51002-02025-43027-439
15V-Varen Nagasaki42004-20202-22206-428
16Shonan Bellmare61104-01127-1222211-12-18
17Montedio Yamagata60101-121210-1422211-15-48
18Gamba Osaka51115-31013-32128-627
19Ventforet Kofu40000-02114-22114-227
20FC Tokyo52026-50101-12127-617
21Yokohama FC51002-10225-71227-8-15
22Nagano Parceiro31113-40000-01113-4-14
23Niigata Albirex41103-30021-41124-7-34
24Consadole Sapporo21004-00012-41016-423
25Hosei University10000-01002-01002-023
26Tsukuba University21012-30000-01012-3-13
27Matsumoto Yamaga FC30010-21013-31023-5-23
28Tokyo Verdy40010-21021-51031-7-63
29Ehime FC20000-00202-40202-4-22
30Nagoya Grampus30102-20111-50213-7-42
31Veertien Kuwana10102-20000-00102-201
32Mito Hollyhock20000-00112-30112-3-11
33Fagiano Okayama30000-00122-40122-4-21
34Arterivo Wakayama10000-00101-30101-3-21
35Oita Trinita40010-10121-40131-5-41
36JEF United Chiba30000-00122-120122-12-101
37Sendai University10000-00011-20011-2-10
38Grulla Morioka10011-20000-00011-2-10
39FC Gifu10000-00011-20011-2-10
40Roasso Kumamoto10000-00010-10010-1-10
41Kataller Toyama10000-00010-10010-1-10
42Kwansei Gakuin Univ10010-10000-00010-1-10
43Azul Claro Numazu10000-00012-40012-4-20
44Iwaki FC10010-20000-00010-2-20
45FC Machida Zelvia10000-00011-50011-5-40
46Tochigi SC10000-00010-40010-4-40
47Thespakusatsu Gunma10000-00010-40010-4-40
48Zwiegen Kanazawa30000-00032-80032-8-60
49Avispa Fukuoka30000-00031-70031-7-60
50Vanraure Hachnohe FC10000-00010-60010-6-60
51Renofa Yamaguchi30000-00031-80031-8-70
52Tokushima Vortis30000-00031-90031-9-80
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10070 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse2.003.252.80
     
     
2-010/11 05:05
10215 Vegalta Sendai - Oita Trinita2.053.052.90
     
     
2-030/11 06:00
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2019 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no