TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2019 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kamper i land/liga:

Informasjon

Verdispill

07/07 2019

Vi minner om at våre beste spillforslag finnes under linken "Verdispill" og på forsida. Trykk på linken "Langoddsen" i vestremargen, så får du opp ei menylinje hvor "Verdispill" finnes...

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 1

Kampen er slutt

JAPAN14/08 12:00 JAP Emperor Cup

Yokohama F Marinos - Yokohama FC

Cup-kamp, fotball

10028 Yokohama F Marinos - Yokohama FC1.533.704.00
     
     
2-114/08 12:00
Systemverdi:
1.28/0.21/0.44
Lagverdi:
0.58/1.40/0.97
Snittverdi:
0.93/0.81/0.70
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.170.97
 
SUT:
       
       
   
   
 
Form 4 siste:
godmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
1.53
U
3.70
B
4.00
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Kashima Antlers1162023-41115-473128-82024
2Yokohama F Marinos1063123-110000-063123-111221
3Urawa Red Diamonds960212-80102-261214-10419
4Kawasaki Frontale1134221-111103-345224-141017
5Cerezo Osaka942012-20216-544118-71116
6Jubilo Iwata841019-51021-651220-11916
7Vissel Kobe933018-91023-543221-14715
8Vegalta Sendai53005-21104-34109-5413
9Sanfrecce Hiroshima72108-31215-633113-9412
10Kashiwa Reysol81125-52205-433210-9112
11Omiya Ardija822013-41032-732315-11411
12Shimizu S-Pulse71011-12216-73227-8-111
13Sagan Tosu73129-60010-23139-8110
14Shonan Bellmare61104-01127-1222211-12-18
15Montedio Yamagata60101-121210-1422211-15-48
16Ventforet Kofu30000-02103-02103-037
17Gamba Osaka51115-31013-32128-627
18FC Tokyo52026-50101-12127-617
19Honda FC31002-01013-32015-326
20Yokohama FC51002-10225-71227-8-15
21Nagano Parceiro31113-40000-01113-4-14
22Niigata Albirex41103-30021-41124-7-34
23Consadole Sapporo21004-00012-41016-423
24Hosei University10000-01002-01002-023
25Tsukuba University21012-30000-01012-3-13
26Matsumoto Yamaga FC30010-21013-31023-5-23
27Tokyo Verdy40010-21021-51031-7-63
28V-Varen Nagasaki20000-00202-20202-202
29Ehime FC20000-00202-40202-4-22
30Nagoya Grampus30102-20111-50213-7-42
31Veertien Kuwana10102-20000-00102-201
32Mito Hollyhock20000-00112-30112-3-11
33Fagiano Okayama30000-00122-40122-4-21
34Arterivo Wakayama10000-00101-30101-3-21
35JEF United Chiba30000-00122-120122-12-101
36Sendai University10000-00011-20011-2-10
37Grulla Morioka10011-20000-00011-2-10
38FC Gifu10000-00011-20011-2-10
39Roasso Kumamoto10000-00010-10010-1-10
40Kataller Toyama10000-00010-10010-1-10
41Kwansei Gakuin Univ10010-10000-00010-1-10
42Azul Claro Numazu10000-00012-40012-4-20
43Iwaki FC10010-20000-00010-2-20
44Oita Trinita20010-10010-20020-3-30
45FC Machida Zelvia10000-00011-50011-5-40
46Tochigi SC10000-00010-40010-4-40
47Thespakusatsu Gunma10000-00010-40010-4-40
48Zwiegen Kanazawa30000-00032-80032-8-60
49Avispa Fukuoka30000-00031-70031-7-60
50Vanraure Hachnohe FC10000-00010-60010-6-60
51Renofa Yamaguchi30000-00031-80031-8-70
52Tokushima Vortis30000-00031-90031-9-80
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10049 Yokohama F Marinos - Matsumoto Yamaga FC1.533.504.50
     
     
1-022/06 11:00
10037 Yokohama F Marinos - Oita Trinita1.653.653.70
     
     
1-006/07 12:00
10056 Yokohama F Marinos - Urawa Red Diamonds1.783.253.40
     
     
3-113/07 12:00
10150 Yokohama F Marinos - Shimizu S-Pulse1.603.504.00
     
     
0-103/08 12:00
10131 Yokohama F Marinos - Cerezo Osaka2.353.052.45
     
     
1-217/08 12:00
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
10018 Yokohama F Marinos - Yokohama FC1.603.653.70
     
     
1-12-1 eeo

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no