TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< September 2019 >>
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Kamper i land/liga:

Informasjon

Verdispill

07/07 2019

Vi minner om at våre beste spillforslag finnes under linken "Verdispill" og på forsida. Trykk på linken "Langoddsen" i vestremargen, så får du opp ei menylinje hvor "Verdispill" finnes...

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 1

Kampen er slutt

INTERNATIONAL13/08 17:00 UEFA CL kvinner - kval 10Vis alle kamper fra toppseriene

KS Vllaznia - Gintra Universitetas

Seriekamp, fotball

10131 KS Vllaznia - Gintra Universitetas5.154.401.35
 
     
1-113/08 17:00
Systemverdi:
0.00/2.93/0.45
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
      
      
  
  
 
Form 4 siste:
toppdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
5.15
U
4.40
B
1.35
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Avaldsnes32006-20102-22108-447
2KS Vllaznia31102-11003-12105-237
3WFC Osijek311015-20010-311115-5104
4Sporting Clube De Portuga21003-00012-31015-323
5Wexford Youths Wfc20011-31002-11013-4-13
6Gintra Universitetas20011-20101-10112-3-11
7Birkirkara FC10000-00010-10010-1-10
8ZFK Dragon 201420000-00020-160020-16-160
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10212 KS Vllaznia - Birkirkara FC1.155.509.00
 
     
1-010/08 12:00
10034 KS Vllaznia - Fortuna Hjørring
     
 
0-111/09 18:00
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no