TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Oktober 2019 >>
Ma Ti On To Fr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kamper i land/liga:

Informasjon

Server nede

21/10 2019

Vår serverleverandør melder om nedetid på Oddsomatic-serveren mandag fra ca kl 12-ca kl 17 grunnet strømfeil. Alt var oppe og gikk igjen i 17-tida. Vi beklager feilen!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND03/09 20:45 ENG National South

Oxford City - Weymouth

Seriekamp, fotball

10061 Oxford City - Weymouth2.453.252.20
     
     
0-003/09 20:45
Systemverdi:
0.65/0.95/0.97
Lagverdi:
0.72/0.57/1.16
Snittverdi:
0.69/0.76/1.07
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.181.59
 
SUT:
                         
                         
             
             
 
Form 4 siste:
elendigmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
2.45
U
3.25
B
2.20
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Wealdstone FC1350112-760119-8110231-151633
2Hemel Hampstead1350112-541210-991322-14828
3Havant & Waterlooville1323212-742017-865229-151423
4Weymouth1341115-724110-765225-141123
5Dorking Wanderers1351111-42139-1572420-19123
6Slough Town1333112-731210-864322-15722
7Braintree Town FC1340213-1031312-1371525-23222
8Billericay Town1351012-51338-1464320-19122
9Bath City1433111-62329-756320-13721
10Maidstone United FC1323112-63138-854420-14619
11Chelmsford City1433115-92149-1354524-22219
12Chippenham Town133219-61335-745414-13117
13Concord Rangers143149-102139-1052718-20-217
14Dulwich Hamlet1322311-122228-644519-18116
15Welling United133139-91235-943614-18-415
16Eastbourne Borough132137-111425-935512-20-814
17Dartford1313210-112149-1634619-27-813
18Hampton & Richmond Boroug132139-102057-1741816-27-1113
19Tonbridge Angels1431413-130154-1232917-25-811
20Hungerford Town141237-102069-1832916-28-1211
21Oxford City131246-131235-824711-21-1010
22St. Alban's City141257-161237-1224814-28-1410
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Havant & Waterlo50
2Wealdstone FC31
3Maidstone United31
4Slough Town19
5Hemel Hampstead19
6Dulwich Hamlet13
7Bath City13
8Concord Rangers13
9Braintree Town F6
10Billericay Town6
11Eastbourne Borou0
12Dartford0
13Dorking Wanderer-6
14St. Alban's City-6
15Welling United-13
16Chippenham Town-13
17Weymouth-13
18Tonbridge Angels-19
19Chelmsford City-19
20Oxford City-25
21Hampton & Richmo-38
22Hungerford Town-50
Hjemmekamper
#Lag 
1Chelmsford City56
2Wealdstone FC50
3Billericay Town44
4Weymouth31
5Hemel Hampstead31
6Concord Rangers31
7Havant & Waterlo25
8Maidstone United19
9Dorking Wanderer19
10Eastbourne Borou13
11Chippenham Town13
12Bath City13
13Welling United6
14Dartford6
15Dulwich Hamlet6
16Braintree Town F0
17Hungerford Town-6
18Slough Town-6
19Hampton & Richmo-6
20Tonbridge Angels-13
21St. Alban's City-19
22Oxford City-50
Bortekamper
#Lag 
1Wealdstone FC50
2Havant & Waterlo44
3Dulwich Hamlet25
4Bath City19
5Concord Rangers13
6Braintree Town F13
7Maidstone United6
8Weymouth0
9Hemel Hampstead0
10Oxford City-6
11Slough Town-6
12St. Alban's City-13
13Chippenham Town-13
14Dorking Wanderer-25
15Eastbourne Borou-31
16Welling United-31
17Billericay Town-31
18Tonbridge Angels-38
19Hampton & Richmo-50
20Chelmsford City-56
21Dartford-63
22Hungerford Town-69
Hjemmelagets siste hjemmekamper
  Oxford City - Hemel Hampstead
     
 
1-224/08 16:00
  Oxford City - Havant & Waterlooville
     
 
0-331/08 16:00
  Oxford City - Billericay Town
     
 
2-214/09 16:00
  Oxford City - Dartford
     
 
0-112/10 16:00
Bortelagets siste bortekamper
  Chippenham Town - Weymouth
     
 
1-024/08 16:00
  Tonbridge Angels - Weymouth
     
 
1-131/08 16:00
  St. Alban's City - Weymouth
     
 
1-414/09 16:00
  Dulwich Hamlet - Weymouth
     
 
2-212/10 16:00
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no