TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2020 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Informasjon

Tipping lørdag

21/03 2020

Trykk på linken under og se på vårt forslag til tippekupong lørdag. Alle kampene blir trekt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND03/09 20:45 ENG National South

Oxford City - Weymouth

Seriekamp, fotball

10061 Oxford City - Weymouth2.453.252.20
     
     
0-003/09 2019
Systemverdi:
0.67/0.92/0.97
Lagverdi:
0.72/0.57/1.16
Snittverdi:
0.70/0.75/1.07
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.181.59
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
2.45
U
3.25
B
2.20
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Wealdstone FC33150239-1274530-23224769-353470
2Havant & Waterlooville3484528-20116036-171910564-372767
3Weymouth35114336-1768324-181712660-352563
4Bath City35105228-1584622-22189850-371363
5Slough Town3595322-1484629-24179951-381360
6Dartford3486433-2082627-261681060-461456
7Dorking Wanderers3594532-2253925-341471457-56149
8Hampton & Richmond Boroug3364728-2581723-251451451-50147
9Maidstone United FC3376429-1953819-251291248-44445
10Chelmsford City3478236-25431019-3111111255-56-144
11Hemel Hampstead3483619-1745817-261281436-43-744
12Chippenham Town3576522-2436817-2110121339-45-642
13Welling United3482725-2244913-241261638-46-842
14Oxford City3463824-3756623-231191447-60-1342
15Billericay Town3276125-16261021-389121146-54-839
16Eastbourne Borough3366526-2728612-278141138-54-1638
17Dulwich Hamlet3554929-2946722-219101651-50137
18Concord Rangers3264728-2343816-251071544-48-437
19St. Alban's City3536817-2764824-279101641-54-1337
20Tonbridge Angels3163426-2336920-31991346-54-836
21Braintree Town FC3554921-28511123-391052044-67-2335
22Hungerford Town33421014-24421124-40842138-64-2628
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Weymouth31
2Chippenham Town25
3Tonbridge Angels19
4Hungerford Town19
5Chelmsford City19
6Wealdstone FC6
7Bath City6
8Havant & Waterlo6
9Dartford6
10Hampton & Richmo0
11Braintree Town F0
12Welling United0
13Hemel Hampstead0
14Slough Town-6
15Billericay Town-6
16St. Alban's City-6
17Eastbourne Borou-6
18Dulwich Hamlet-19
19Oxford City-19
20Dorking Wanderer-31
21Maidstone United-31
22Concord Rangers-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Wealdstone FC56
2Weymouth31
3Tonbridge Angels19
4Chelmsford City19
5Hampton & Richmo13
6Chippenham Town13
7Hungerford Town6
8Braintree Town F6
9Havant & Waterlo6
10Dartford6
11Dorking Wanderer0
12Slough Town0
13Bath City0
14St. Alban's City0
15Eastbourne Borou0
16Billericay Town-6
17Maidstone United-6
18Welling United-6
19Dulwich Hamlet-13
20Hemel Hampstead-19
21Concord Rangers-25
22Oxford City-38
Bortekamper
#Lag 
1Dartford50
2Hampton & Richmo31
3Welling United25
4St. Alban's City19
5Tonbridge Angels19
6Slough Town13
7Havant & Waterlo6
8Weymouth6
9Bath City6
10Oxford City0
11Chippenham Town-6
12Eastbourne Borou-6
13Wealdstone FC-6
14Dulwich Hamlet-13
15Hemel Hampstead-13
16Braintree Town F-19
17Dorking Wanderer-19
18Chelmsford City-25
19Billericay Town-25
20Hungerford Town-31
21Concord Rangers-31
22Maidstone United-31
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no