TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2020 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Informasjon

Tipping lørdag

21/03 2020

Trykk på linken under og se på vårt forslag til tippekupong lørdag. Alle kampene blir trekt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 1

Kampen er slutt

FRANKRIKE03/12 21:05 FRA Ligue 2

Châteauroux - Sochaux

Seriekamp, fotball

10059 Châteauroux - Sochaux2.502.602.70
     
     
1-103/12 2019
Systemverdi:
0.94/0.90/0.75
Lagverdi:
1.02/0.77/0.80
Snittverdi:
0.98/0.83/0.77
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.150.98
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
middelsdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

Handikap fulltid 0-1H
5.60
U
3.70
B
1.40
Sterkt tips!
HUB-fulltid (S)H
2.50
U
2.60
B
2.70
Handikap fulltid 1-0H
1.35
U
3.75
B
5.90
Godt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lorient2891422-1282423-13173845-252054
2Lens2893219-965320-15158539-241553
3AC Ajaccio2864417-1293221-10157638-221652
4Troyes AC2881520-1782414-8163934-25951
5Clermont Foot2873421-1475214-11148635-251050
6Havre AC2857218-1064420-151111638-251344
7Valenciennes2875214-744610-13119824-20442
8Guingamp2856320-1453620-19109940-33739
9Grenoble Foot 382838313-1346414-16714727-29-235
10FC Chambly Thelle2844712-2154414-11981126-32-635
11Auxerre2857219-1233812-188101031-30134
12Nancy2866216-9010411-17616627-26134
13Caen2845514-1745519-178101033-34-134
14Sochaux2865317-1125711-198101028-30-234
15Châteauroux2834711-2363511-15971222-38-1634
16Rodez Aveyron2863522-182579-16881231-34-332
17Paris FC283289-2245613-18771422-40-1828
18Chamois Niort FC2845516-1623914-25681430-41-1126
19Le Mans2853616-17221014-28751630-45-1526
20US Orleans 452822108-2325713-20471721-43-2219
Formtabell
4 siste
#Lag 
1AC Ajaccio44
2Troyes AC31
3Caen25
4Clermont Foot19
5Havre AC19
6Valenciennes13
7FC Chambly Thell13
8Paris FC0
9Rodez Aveyron0
10Auxerre-6
11Le Mans-6
12Châteauroux-6
13Guingamp-6
14Lens-13
15Lorient-13
16Chamois Niort FC-19
17Nancy-19
18Sochaux-19
19Grenoble Foot 38-19
20US Orleans 45-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Troyes AC25
2Clermont Foot25
3Auxerre19
4Valenciennes13
5Chamois Niort FC13
6AC Ajaccio13
7Guingamp13
8Lorient6
9Grenoble Foot 386
10Le Mans0
11FC Chambly Thell0
12Rodez Aveyron0
13Havre AC0
14Nancy-6
15Caen-6
16Paris FC-13
17Lens-19
18Sochaux-19
19US Orleans 45-31
20Châteauroux-44
Bortekamper
#Lag 
1AC Ajaccio38
2FC Chambly Thell31
3Caen25
4Havre AC25
5Paris FC13
6Clermont Foot13
7Lens6
8Troyes AC6
9Châteauroux6
10Lorient0
11Rodez Aveyron0
12Auxerre-6
13Nancy-13
14Guingamp-13
15Sochaux-13
16Grenoble Foot 38-19
17US Orleans 45-25
18Valenciennes-25
19Chamois Niort FC-31
20Le Mans-38
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
23 Châteauroux - Sochaux2.402.602.25
     
     
 Avlyst
12 Châteauroux - Sochaux2.352.552.35
 
     
0-014/02 2006
12 Châteauroux - Sochaux2.652.702.35
     
     
1-417/10 2014
10075 Châteauroux - Sochaux2.752.752.35
     
     
1-126/01 2018
10037 Châteauroux - Sochaux2.152.803.05
     
     
1-030/11 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no