TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2020 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Informasjon

Tipping lørdag

21/03 2020

Trykk på linken under og se på vårt forslag til tippekupong lørdag. Alle kampene blir trekt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 0

Kampen er slutt

ITALIA03/12 15:00 ITA Coppa Italia

US Cremonese - Empoli

Cup-kamp, fotball

10011 US Cremonese - Empoli2.102.903.05
     
     
1-003/12 2019
Systemverdi:
1.11/0.59/0.82
Lagverdi:
0.61/1.07/1.03
Snittverdi:
0.86/0.83/0.93
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.251.29
 
SUT:
      
      
                
                
 
Form 4 siste:
toppmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

Handikap fulltid 0-1H
4.10
U
3.55
B
1.55
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
2.05
Under
1.52
HUB pauseH
2.75
U
1.87
B
3.70
HUB-fulltid (S)H
2.10
U
2.90
B
3.05
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Juventus31153149-1152513-13205662-243865
2Lazio31124135-1064413-12188548-222662
3Fiorentina25112333-1840510-9152843-271647
4Milan27106337-132427-81210544-212346
5Napoli23121427-122138-10142735-221344
6Roma2192326-122148-17113734-29536
7Inter2294338-161143-8105741-241735
8Atalanta2080120-421813-24101933-28531
9Udinese1681131-121144-1192535-231229
10Sampdoria1571120-71056-1381626-20625
11Torino1652326-111145-1563731-26521
12Bologna1341310-82219-1163419-19021
13Cagliari1643218-132055-1463723-27-421
14Spezia1351117-40242-953519-13618
15Perugia Calcio113108-321412-1852420-21-117
16Cittadella112107-33149-1452416-17-117
17Hellas Verona133106-32166-2452612-27-1517
18Parma1051216-80022-451418-12616
19Pordenone72016-43105-251111-6516
20Sassuolo1350310-70145-951715-16-116
21Carpi FC 1909922010-32125-643215-9615
22ChievoVerona1243214-80031-543515-13215
23Trapani Calcio840011-11034-1250315-13215
24Genoa1234017-110235-1136322-22015
25Cesena112006-123414-1943420-20015
26SS Juve Stabia83208-31024-542212-8414
27US Alessandria Calcio101022-232213-1442415-16-114
28Pescara1221010-521610-2342620-28-814
29Crotone94019-70131-841410-15-513
30SPAL 2013740110-40021-540311-9212
31US Avellino74007-10031-84038-9-112
32Siena61002-02219-532111-5611
33US Cremonese72005-01224-73229-7211
34AC Pisa931211-60122-832413-14-111
35Salernitana Calcio 191973006-20223-83229-10-111
36Frosinone72009-11137-831316-9710
37Feralpisalo62007-11123-531210-6410
38Empoli82308-50121-52429-10-110
39Lecce82107-01045-1731412-17-510
40AC Pavia41003-02015-23018-269
41Ascoli630111-50023-530314-1049
42FC Südtirol61002-12034-83036-9-39
43Vicenza52117-50011-22128-717
44US Foggia40102-12015-52117-617
45Piacenza51001-01124-62125-6-17
46Novara721110-70032-1021412-17-57
47Gubbio 191032004-00011-22015-236
48AC Monza Brianza 191231001-01015-62016-606
49AC Reggiana 191941003-01023-72026-7-16
50Bari52015-40021-52036-9-36
51Reggina51001-01033-92034-9-56
52Palermo61138-60101-11239-725
53Cosenza Calcio30102-31102-11204-405
54Triestina40000-01215-71215-7-25
55Catania81128-90133-812511-17-65
56Brescia71112-30131-61243-9-65
57Modena21003-00102-21105-234
58SS Sambenedettese Calcio31103-00011-21114-224
59Ternana Calcio41113-20010-11123-304
60Renate Calcio41013-30111-21124-5-14
61US Casertana 190841103-00020-51123-5-24
62Imolese Calcio40000-01124-81124-8-44
63Rezzato10000-01002-01002-023
64Robur Siena11002-00000-01002-023
65Viterbese11001-00000-01001-013
66AlbinoLeffe30010-11014-31024-403
67FC Matera31012-10010-11022-203
68Giana Erminio20011-31001-01012-3-13
69AC Venezia31013-30011-31024-6-23
70Tuttocuoio20000-01011-31011-3-23
71Bassano Virtus31002-10021-51023-6-33
72L'Aquila21002-00010-51012-5-33
73Livorno70222-20120-70342-9-73
74Virtus Francavilla41003-10030-111033-12-93
75Benevento Calcio61034-90022-81056-17-113
76Lucchese20000-00201-40201-4-32
77Ravenna Calcio10000-00101-10101-101
78Pontedera20000-00112-30112-3-11
79Calcio Lecco 191210000-00100-10100-1-11
80US Catanzaro20000-00111-30111-3-21
81US Ancona 190510000-00100-20100-2-21
82Rende30000-00121-40121-4-31
83Padova40102-10030-50132-6-41
84SS Monospolis20100-00011-50111-5-41
85Varese40000-00133-110133-11-81
86Virtus Entella50021-30122-110143-14-111
87AC Mantova10000-00012-30012-3-10
88Chieri10000-00011-20011-2-10
89SSD Albalonga Calcio10000-00011-20011-2-10
90ASD Trastevere10011-20000-00011-2-10
91Massese10000-00010-10010-1-10
92Pistoiese10000-00010-10010-1-10
93Sanremese10000-00010-10010-1-10
94Monterosi FC10000-00010-10010-1-10
95Citta DI Siracusa10000-00011-30011-3-20
96SICULA LEONZIO10000-00010-20010-2-20
97Altovicentino10000-00010-20010-2-20
98Lanciano10010-20000-00010-2-20
99Teramo Calcio10010-20000-00010-2-20
100AZ Picerno10000-00010-20010-2-20
101AS Melfi10000-00010-20010-2-20
102PRO Piacenza10000-00011-40011-4-30
103US Latina Calcio10011-40000-00011-4-30
104Savoia10000-00010-30010-3-30
105Delta Porto Tolle10000-00010-30010-3-30
106Ciliverghe10000-00010-30010-3-30
107Matelica20000-00020-30020-3-30
108Poggibonsi10000-00010-30010-3-30
109Potenza10000-00010-30010-3-30
110AC Arezzo30010-10023-60033-7-40
111Alma Juventus Fano10000-00011-50011-5-40
112Sestri Levante10000-00010-40010-4-40
113Como Calcio20000-00020-40020-4-40
114Carrarese Calcio20010-10010-40020-5-50
115PRO Patria10000-00010-50010-5-50
116FC Pro Vercelli 189230022-40011-50033-9-60
117Paganese10000-00010-60010-6-60
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
10055 US Cremonese - Empoli2.402.802.60
     
     
1-116/12 2017
10074 US Cremonese - Empoli2.252.902.70
     
     
2-303/03 21:00

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no