TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2020 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Informasjon

Tipping lørdag

21/03 2020

Trykk på linken under og se på vårt forslag til tippekupong lørdag. Alle kampene blir trekt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 2
(7 - 6)

Kampen er slutt

BELGIA03/12 20:45 BEL Cup

Royal Antwerp FC - KRC Genk

Cup-kamp, fotball

10057 Royal Antwerp FC - KRC Genk1.953.352.95
     
     
2-203/12 2019
Systemverdi:
1.13/0.79/0.54
Lagverdi:
0.93/0.70/0.92
Snittverdi:
1.03/0.74/0.73
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.621.04
 
SUT:
             
             
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligtopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.35
B
2.95
Handikap fulltid 0-1H
3.30
U
3.85
B
1.65
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.53
Under
2.10
 
Begge lag scorer (S)Ja
1.45
Nei
2.20
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Club Brugge2581125-1183432-18164557-292852
2KAA Gent2481217-871524-19152741-271447
3KV Kortrijk20100231-153146-12131637-271040
4KRC Genk2144117-1055225-1499342-241836
5Standard Liege1870322-1142214-11112536-221435
6SV Zulte Waregem2062219-1143316-14105535-251035
7KV Mechelen1663015-341214-12104229-151434
8KV Oostende1834214-1253117-1087331-22931
9Royal Charleroi SC1662121-93138-1293429-21830
10RSC Anderlecht1650315-1042217-1292532-221029
11KAS Eupen1340213-72147-1161620-18219
12Royal Excel Mouscron112128-73129-552417-12517
13Royal Antwerp FC111319-731210-944319-16316
14Sporting Lokeren1230112-821512-1451624-22216
15STVV Sint-Truiden1233116-91046-1043522-19315
16Waasland-Beveren930311-101116-641417-16113
17Union Saint-Gilloise102229-71124-533413-12112
18KVC Westerlo71134-71104-32238-10-28
19Oud-Heverlee Leuven51003-20222-81225-10-55
20ASV Geel31115-60000-01115-6-14
21AFC Tubize40103-41022-61125-10-54
22KFCO Beerschot Wilrijk40102-31022-61124-9-54
23Cercle Brugge101148-70046-1311814-20-64
24Royal Knokke FC20000-01014-41014-403
25KFC Mandel United30010-21014-41024-6-23
26MSK Deinze31023-50000-01023-5-23
27RUS Rebecquoise20000-01011-31011-3-23
28Royal Cappellen FC20111-20000-00111-2-11
29Lierse SK30011-20111-40122-6-41
30Coxyde20012-30100-30112-6-41
31FC Dessel Sport40122-60012-50134-11-71
32RFC Liege10012-30000-00012-3-10
33Sporting Hasselt10012-30000-00012-3-10
34FCV Dender EH10000-00011-20011-2-10
35White Star Brussel10000-00010-10010-1-10
36K Rupel Boom FC20012-30012-30024-6-20
37Entente Durbuy10000-00013-50013-5-20
38Excelsior Virton10012-40000-00012-4-20
39Spouwen-Mopertingen10000-00011-30011-3-20
40RFC Seraing10011-30000-00011-3-20
41Hoogstraten VV10011-30000-00011-3-20
42Sprimont Comblain Sport10000-00010-20010-2-20
43KFC Oosterzonen10000-00010-20010-2-20
44Olympic Charleroi10012-50000-00012-5-30
45KRC Mechelen10000-00011-40011-4-30
46SK Ronse10010-30000-00010-3-30
47R CS Verlaine10000-00010-30010-3-30
48Francs Borains10010-30000-00010-3-30
49Royal Wallonia Walhain CG10000-00010-30010-3-30
50R ES Acrenoise10000-00012-60012-6-40
51UR La Louviere Centre10000-00010-40010-4-40
52Patro Maasmechelen10010-40000-00010-4-40
53KSV Roeselare20023-80000-00023-8-50
54KFC Duffel20000-00022-70022-7-50
55KSK Heist20011-20010-40021-6-50
56Olsa Brakel20012-30010-50022-8-60
57KRC Harelbeke20021-70000-00021-7-60
58Bocholter VV30000-00030-90030-9-90
59Lommel United60021-30044-120065-15-100
60SC Eendracht Aalst30030-100000-00030-10-100
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
10010 Royal Antwerp FC - KRC Genk2.903.202.10
     
     
3-513/08 2017
10055 Royal Antwerp FC - KRC Genk3.053.401.95
     
     
2-431/10 2018
10085 Royal Antwerp FC - KRC Genk3.353.351.85
     
     
1-002/04 2019
10059 Royal Antwerp FC - KRC Genk2.003.303.05
     
     
Avlyst
10010 Royal Antwerp FC - KRC Genk1.953.253.20
     
     
1-113/02 20:30

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no