TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2019 >>
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP-oversikt

08/11 2019

Du kan nå sjekke tilbakebetalingen på forsida på oddsomatic.no. Der finner du hver dag våre beste tips og du kan altså sjekke TBP ved hjelp av et filter hvor du velger visning.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 2
(7 - 6)

Kampen er slutt

BELGIA03/12 20:45 BEL Cup

Royal Antwerp FC - KRC Genk

Cup-kamp, fotball

10057 Royal Antwerp FC - KRC Genk1.953.352.95
     
     
2-203/12 20:45
Systemverdi:
1.13/0.79/0.54
Lagverdi:
0.93/0.70/0.92
Snittverdi:
1.03/0.74/0.73
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.621.04
 
SUT:
          
          
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligtopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.35
B
2.95
Handikap fulltid 0-1H
3.30
U
3.85
B
1.65
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.53
Under
2.10
 
Begge lag scorer (S)Ja
1.45
Nei
2.20
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1KAA Gent2481217-871524-19152741-271447
2Club Brugge2280124-1063428-17143552-272545
3KRC Genk2144117-1055225-1499342-241836
4KV Kortrijk17100131-142044-11120535-251036
5Standard Liege1770221-842214-11112435-191635
6KV Mechelen1663015-341214-12104229-151434
7SV Zulte Waregem1752116-942315-1394431-22931
8KV Oostende1834214-1253117-1087331-22931
9Royal Charleroi SC1562121-93128-1093329-191030
10RSC Anderlecht1550215-842217-1292432-201229
11KAS Eupen1340213-72147-1161620-18219
12Royal Excel Mouscron112128-73129-552417-12517
13Sporting Lokeren1230112-821512-1451624-22216
14STVV Sint-Truiden1233116-91046-1043522-19315
15Waasland-Beveren930311-101116-641417-16113
16Union Saint-Gilloise92219-61124-533313-11212
17Royal Antwerp FC81218-61126-823314-1409
18KVC Westerlo71134-71104-32238-10-28
19Oud-Heverlee Leuven51003-20222-81225-10-55
20ASV Geel31115-60000-01115-6-14
21AFC Tubize40103-41022-61125-10-54
22KFCO Beerschot Wilrijk40102-31022-61124-9-54
23Cercle Brugge101148-70046-1311814-20-64
24Royal Knokke FC20000-01014-41014-403
25KFC Mandel United30010-21014-41024-6-23
26MSK Deinze31023-50000-01023-5-23
27RUS Rebecquoise20000-01011-31011-3-23
28Royal Cappellen FC20111-20000-00111-2-11
29Lierse SK30011-20111-40122-6-41
30Coxyde20012-30100-30112-6-41
31FC Dessel Sport40122-60012-50134-11-71
32RFC Liege10012-30000-00012-3-10
33Sporting Hasselt10012-30000-00012-3-10
34FCV Dender EH10000-00011-20011-2-10
35White Star Brussel10000-00010-10010-1-10
36K Rupel Boom FC20012-30012-30024-6-20
37Entente Durbuy10000-00013-50013-5-20
38Excelsior Virton10012-40000-00012-4-20
39Spouwen-Mopertingen10000-00011-30011-3-20
40RFC Seraing10011-30000-00011-3-20
41Hoogstraten VV10011-30000-00011-3-20
42Sprimont Comblain Sport10000-00010-20010-2-20
43KFC Oosterzonen10000-00010-20010-2-20
44Olympic Charleroi10012-50000-00012-5-30
45KRC Mechelen10000-00011-40011-4-30
46SK Ronse10010-30000-00010-3-30
47R CS Verlaine10000-00010-30010-3-30
48Francs Borains10010-30000-00010-3-30
49Royal Wallonia Walhain CG10000-00010-30010-3-30
50R ES Acrenoise10000-00012-60012-6-40
51UR La Louviere Centre10000-00010-40010-4-40
52Patro Maasmechelen10010-40000-00010-4-40
53KSV Roeselare20023-80000-00023-8-50
54KFC Duffel20000-00022-70022-7-50
55KSK Heist20011-20010-40021-6-50
56Olsa Brakel20012-30010-50022-8-60
57KRC Harelbeke20021-70000-00021-7-60
58Bocholter VV30000-00030-90030-9-90
59Lommel United60021-30044-120065-15-100
60SC Eendracht Aalst30030-100000-00030-10-100
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10019 Royal Antwerp FC - KV Kortrijk1.354.256.25
     
     
3-126/10 20:00
10051 Royal Antwerp FC - Club Brugge3.203.351.93
     
     
2-110/11 14:30
10016 Royal Antwerp FC - KAA Gent2.553.352.25
     
     
3-221/11 20:30
10018 Royal Antwerp FC - KV Mechelen1.523.754.90
     
     
1-029/11 20:30
Bortelagets siste bortekamper
10039 Standard Liege - KRC Genk2.103.452.70
     
     
1-019/10 18:00
10108 KAS Eupen - KRC Genk3.603.301.80
     
     
2-002/11 18:00
10024 Liverpool - KRC Genk1.129.0014.00
     
     
2-105/11 21:00
10075 Royal Excel Mouscron - KRC Genk3.453.201.90
     
     
2-223/11 20:30
10058 Cercle Brugge - KRC Genk4.103.651.65
     
     
B07/12 20:00 (S)
Historiske oppgjør
10010 Royal Antwerp FC - KRC Genk2.903.202.10
     
     
3-513/08 2017
10055 Royal Antwerp FC - KRC Genk3.053.401.95
     
     
2-431/10 2018
10085 Royal Antwerp FC - KRC Genk3.353.351.85
     
     
1-002/04 20:30

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2019 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no