TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2019 >>
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP-oversikt

08/11 2019

Du kan nå sjekke tilbakebetalingen på forsida på oddsomatic.no. Der finner du hver dag våre beste tips og du kan altså sjekke TBP ved hjelp av et filter hvor du velger visning.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 0

Kampen er slutt

ITALIA03/12 21:00 ITA Coppa Italia

Fiorentina - Cittadella

Cup-kamp, fotball

10015 Fiorentina - Cittadella1.354.105.90
     
     
2-003/12 21:00
Systemverdi:
1.04/0.50/0.66
Lagverdi:
0.89/0.75/0.95
Snittverdi:
0.96/0.63/0.80
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.890.86
 
SUT:
                         
                         
            
            
 
Form 4 siste:
toppdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

Handikap fulltid 0-2H
2.95
U
3.80
B
1.75
 
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
2.10
Under
1.47
HUB pauseH
1.77
U
2.30
B
5.70
Sterkt tips!
HUB-fulltid (S)H
1.35
U
4.10
B
5.90
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.52
Under
2.00
Handikap fulltid 0-1H
2.00
U
3.50
B
2.60
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lazio29114131-1064313-11178444-212359
2Juventus28133142-1051512-12184654-223258
3Fiorentina23102331-174049-7142740-241644
4Milan2494329-102427-8118536-181841
5Napoli20101424-121137-10112731-22935
6Roma1992326-121135-14103631-26533
7Atalanta1980120-421712-22101832-26631
8Udinese1581131-121134-792435-191629
9Inter1974232-131143-885635-211429
10Sampdoria1571120-71056-1381626-20625
11Bologna1341310-82219-1163419-19021
12Cagliari1543218-132044-1063622-23-121
13Torino1451325-101043-1161728-21719
14Spezia1351117-40242-953519-13618
15Perugia Calcio103108-321312-1652320-19117
16Cittadella112107-33149-1452416-17-117
17Hellas Verona133106-32166-2452612-27-1517
18Parma951116-60022-451318-10816
19Pordenone72016-43105-251111-6516
20Sassuolo1350310-70145-951715-16-116
21Carpi FC 1909922010-32125-643215-9615
22ChievoVerona1243214-80031-543515-13215
23Trapani Calcio840011-11034-1250315-13215
24Cesena112006-123414-1943420-20015
25SS Juve Stabia83208-31024-542212-8414
26Genoa1134017-110134-1035321-21014
27US Alessandria Calcio101022-232213-1442415-16-114
28Pescara1221010-521610-2342620-28-814
29Crotone94019-70131-841410-15-513
30SPAL 2013640110-40011-240211-6512
31US Avellino74007-10031-84038-9-112
32Siena61002-02219-532111-5611
33US Cremonese62005-01214-33219-3611
34AC Pisa931211-60122-832413-14-111
35Salernitana Calcio 191973006-20223-83229-10-111
36Frosinone72009-11137-831316-9710
37Feralpisalo62007-11123-531210-6410
38Empoli82308-50121-52429-10-110
39Lecce82107-01045-1731412-17-510
40AC Pavia41003-02015-23018-269
41Ascoli630111-50023-530314-1049
42FC Südtirol61002-12034-83036-9-39
43Vicenza52117-50011-22128-717
44US Foggia40102-12015-52117-617
45Piacenza51001-01124-62125-6-17
46Novara721110-70032-1021412-17-57
47Gubbio 191032004-00011-22015-236
48AC Monza Brianza 191231001-01015-62016-606
49AC Reggiana 191941003-01023-72026-7-16
50Bari52015-40021-52036-9-36
51Reggina51001-01033-92034-9-56
52Palermo61138-60101-11239-725
53Cosenza Calcio30102-31102-11204-405
54Triestina40000-01215-71215-7-25
55Catania81128-90133-812511-17-65
56Brescia71112-30131-61243-9-65
57Modena21003-00102-21105-234
58SS Sambenedettese Calcio31103-00011-21114-224
59Ternana Calcio41113-20010-11123-304
60Renate Calcio41013-30111-21124-5-14
61US Casertana 190841103-00020-51123-5-24
62Imolese Calcio40000-01124-81124-8-44
63Rezzato10000-01002-01002-023
64Robur Siena11002-00000-01002-023
65Viterbese11001-00000-01001-013
66AlbinoLeffe30010-11014-31024-403
67FC Matera31012-10010-11022-203
68Giana Erminio20011-31001-01012-3-13
69AC Venezia31013-30011-31024-6-23
70Tuttocuoio20000-01011-31011-3-23
71Bassano Virtus31002-10021-51023-6-33
72L'Aquila21002-00010-51012-5-33
73Livorno70222-20120-70342-9-73
74Virtus Francavilla41003-10030-111033-12-93
75Benevento Calcio61034-90022-81056-17-113
76Lucchese20000-00201-40201-4-32
77Ravenna Calcio10000-00101-10101-101
78Pontedera20000-00112-30112-3-11
79Calcio Lecco 191210000-00100-10100-1-11
80US Catanzaro20000-00111-30111-3-21
81US Ancona 190510000-00100-20100-2-21
82Rende30000-00121-40121-4-31
83Padova40102-10030-50132-6-41
84SS Monospolis20100-00011-50111-5-41
85Varese40000-00133-110133-11-81
86Virtus Entella50021-30122-110143-14-111
87AC Mantova10000-00012-30012-3-10
88Chieri10000-00011-20011-2-10
89SSD Albalonga Calcio10000-00011-20011-2-10
90ASD Trastevere10011-20000-00011-2-10
91Massese10000-00010-10010-1-10
92Pistoiese10000-00010-10010-1-10
93Sanremese10000-00010-10010-1-10
94Monterosi FC10000-00010-10010-1-10
95Citta DI Siracusa10000-00011-30011-3-20
96SICULA LEONZIO10000-00010-20010-2-20
97Altovicentino10000-00010-20010-2-20
98Lanciano10010-20000-00010-2-20
99Teramo Calcio10010-20000-00010-2-20
100AZ Picerno10000-00010-20010-2-20
101AS Melfi10000-00010-20010-2-20
102PRO Piacenza10000-00011-40011-4-30
103US Latina Calcio10011-40000-00011-4-30
104Savoia10000-00010-30010-3-30
105Delta Porto Tolle10000-00010-30010-3-30
106Ciliverghe10000-00010-30010-3-30
107Matelica20000-00020-30020-3-30
108Poggibonsi10000-00010-30010-3-30
109Potenza10000-00010-30010-3-30
110AC Arezzo30010-10023-60033-7-40
111Alma Juventus Fano10000-00011-50011-5-40
112Sestri Levante10000-00010-40010-4-40
113Como Calcio20000-00020-40020-4-40
114Carrarese Calcio20010-10010-40020-5-50
115PRO Patria10000-00010-50010-5-50
116FC Pro Vercelli 189230022-40011-50033-9-60
117Paganese10000-00010-60010-6-60
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10080 Fiorentina - Lazio2.253.452.50
     
     
1-227/10 20:45
10031 Fiorentina - Parma1.483.755.20
     
     
1-103/11 18:00
10009 Fiorentina - Lecce1.374.305.75
     
     
0-130/11 20:45
Bortelagets siste bortekamper
10192 Pordenone - Cittadella2.352.802.65
     
     
0-026/10 15:00
10032 Perugia Calcio - Cittadella1.952.853.35
     
     
0-209/11 15:00
10032 Crotone - Cittadella1.703.203.95
     
     
1-130/11 15:00
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2019 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no