TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Januar 2020 >>
Ma Ti On To Fr
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ny server

20/01 2020

Vi har i dag, mandag, flyttet Oddsomatic over på en ny server. I tillegg har vi byttet PhP-versjon. Det har dessverre ført til at tab.oddsomatic.no ikke vises. Feilen blir rettet i løpet av uken. Dessuten går m.oddsomatic.no (dagens-tips) tregere enn normalt. Vi vil finne feilen så fort som mulig og rette den!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

4 - 1

Kampen er slutt

ITALIA14/01 20:45 ITA Coppa Italia

Inter - Cagliari

Cup-kamp, fotball

10042 Inter - Cagliari1.324.306.20
     
     
4-114/01 20:45
Systemverdi:
1.02/0.51/0.67
Lagverdi:
0.91/0.91/0.63
Snittverdi:
0.96/0.71/0.65
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.090.87
 
SUT:
                         
                         
                      
                      
 
Form 4 siste:
godmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.32
U
4.30
B
6.20
Sterkt tips!
Handikap fulltid 0-1H
1.90
U
3.60
B
2.75
 
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.47
Under
2.10
HUB pauseH
1.72
U
2.40
B
5.80
Godt tips!
Handikap fulltid 0-2H
2.95
U
3.85
B
1.75
 
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
2.15
Under
1.47
Godt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lazio30124135-1064313-11188448-212762
2Juventus29143146-1051512-12194658-223661
3Fiorentina24112333-184049-7152742-251747
4Milan25104332-102427-8128539-182144
5Napoli21111426-121137-10122733-221138
6Roma2092326-122137-14113633-26736
7Inter2084236-141143-895639-221732
8Atalanta2080120-421813-24101933-28531
9Udinese1681131-121144-1192535-231229
10Sampdoria1571120-71056-1381626-20625
11Bologna1341310-82219-1163419-19021
12Cagliari1643218-132055-1463723-27-421
13Torino1552326-111043-1162729-22720
14Spezia1351117-40242-953519-13618
15Perugia Calcio113108-321412-1852420-21-117
16Cittadella112107-33149-1452416-17-117
17Hellas Verona133106-32166-2452612-27-1517
18Parma1051216-80022-451418-12616
19Pordenone72016-43105-251111-6516
20Sassuolo1350310-70145-951715-16-116
21Carpi FC 1909922010-32125-643215-9615
22ChievoVerona1243214-80031-543515-13215
23Trapani Calcio840011-11034-1250315-13215
24Genoa1234017-110235-1136322-22015
25Cesena112006-123414-1943420-20015
26SS Juve Stabia83208-31024-542212-8414
27US Alessandria Calcio101022-232213-1442415-16-114
28Pescara1221010-521610-2342620-28-814
29Crotone94019-70131-841410-15-513
30SPAL 2013740110-40021-540311-9212
31US Avellino74007-10031-84038-9-112
32Siena61002-02219-532111-5611
33US Cremonese72005-01224-73229-7211
34AC Pisa931211-60122-832413-14-111
35Salernitana Calcio 191973006-20223-83229-10-111
36Frosinone72009-11137-831316-9710
37Feralpisalo62007-11123-531210-6410
38Empoli82308-50121-52429-10-110
39Lecce82107-01045-1731412-17-510
40AC Pavia41003-02015-23018-269
41Ascoli630111-50023-530314-1049
42FC Südtirol61002-12034-83036-9-39
43Vicenza52117-50011-22128-717
44US Foggia40102-12015-52117-617
45Piacenza51001-01124-62125-6-17
46Novara721110-70032-1021412-17-57
47Gubbio 191032004-00011-22015-236
48AC Monza Brianza 191231001-01015-62016-606
49AC Reggiana 191941003-01023-72026-7-16
50Bari52015-40021-52036-9-36
51Reggina51001-01033-92034-9-56
52Palermo61138-60101-11239-725
53Cosenza Calcio30102-31102-11204-405
54Triestina40000-01215-71215-7-25
55Catania81128-90133-812511-17-65
56Brescia71112-30131-61243-9-65
57Modena21003-00102-21105-234
58SS Sambenedettese Calcio31103-00011-21114-224
59Ternana Calcio41113-20010-11123-304
60Renate Calcio41013-30111-21124-5-14
61US Casertana 190841103-00020-51123-5-24
62Imolese Calcio40000-01124-81124-8-44
63Rezzato10000-01002-01002-023
64Robur Siena11002-00000-01002-023
65Viterbese11001-00000-01001-013
66AlbinoLeffe30010-11014-31024-403
67FC Matera31012-10010-11022-203
68Giana Erminio20011-31001-01012-3-13
69AC Venezia31013-30011-31024-6-23
70Tuttocuoio20000-01011-31011-3-23
71Bassano Virtus31002-10021-51023-6-33
72L'Aquila21002-00010-51012-5-33
73Livorno70222-20120-70342-9-73
74Virtus Francavilla41003-10030-111033-12-93
75Benevento Calcio61034-90022-81056-17-113
76Lucchese20000-00201-40201-4-32
77Ravenna Calcio10000-00101-10101-101
78Pontedera20000-00112-30112-3-11
79Calcio Lecco 191210000-00100-10100-1-11
80US Catanzaro20000-00111-30111-3-21
81US Ancona 190510000-00100-20100-2-21
82Rende30000-00121-40121-4-31
83Padova40102-10030-50132-6-41
84SS Monospolis20100-00011-50111-5-41
85Varese40000-00133-110133-11-81
86Virtus Entella50021-30122-110143-14-111
87AC Mantova10000-00012-30012-3-10
88Chieri10000-00011-20011-2-10
89SSD Albalonga Calcio10000-00011-20011-2-10
90ASD Trastevere10011-20000-00011-2-10
91Massese10000-00010-10010-1-10
92Pistoiese10000-00010-10010-1-10
93Sanremese10000-00010-10010-1-10
94Monterosi FC10000-00010-10010-1-10
95Citta DI Siracusa10000-00011-30011-3-20
96SICULA LEONZIO10000-00010-20010-2-20
97Altovicentino10000-00010-20010-2-20
98Lanciano10010-20000-00010-2-20
99Teramo Calcio10010-20000-00010-2-20
100AZ Picerno10000-00010-20010-2-20
101AS Melfi10000-00010-20010-2-20
102PRO Piacenza10000-00011-40011-4-30
103US Latina Calcio10011-40000-00011-4-30
104Savoia10000-00010-30010-3-30
105Delta Porto Tolle10000-00010-30010-3-30
106Ciliverghe10000-00010-30010-3-30
107Matelica20000-00020-30020-3-30
108Poggibonsi10000-00010-30010-3-30
109Potenza10000-00010-30010-3-30
110AC Arezzo30010-10023-60033-7-40
111Alma Juventus Fano10000-00011-50011-5-40
112Sestri Levante10000-00010-40010-4-40
113Como Calcio20000-00020-40020-4-40
114Carrarese Calcio20010-10010-40020-5-50
115PRO Patria10000-00010-50010-5-50
116FC Pro Vercelli 189230022-40011-50033-9-60
117Paganese10000-00010-60010-6-60
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10013 Inter - SPAL 20131.205.408.50
     
     
2-101/12 2019
10012 Inter - Roma1.753.503.55
     
     
0-006/12 2019
10029 Inter - Barcelona1.604.404.50
     
     
1-210/12 2019
10011 Inter - Genoa1.404.005.80
     
     
4-021/12 2019
10012 Inter - Atalanta1.983.452.95
     
     
1-111/01 20:45
Bortelagets siste bortekamper
10026 Lecce - Cagliari2.903.202.10
     
     
2-225/11 2019
10006 Sassuolo - Cagliari2.353.102.60
     
     
2-208/12 2019
10002 Udinese - Cagliari2.202.853.05
     
     
2-121/12 2019
10003 Juventus - Cagliari1.205.508.25
     
     
4-006/01 15:00
10003 Brescia - Cagliari2.403.052.55
     
     
2-219/01 15:00
Historiske oppgjør
71 Inter - Cagliari1.106.0010.00
     
     
3-215/01 2006
17 Inter - Cagliari1.105.4012.00
     
     
1-017/02 2007
21 Inter - Cagliari1.204.209.50
     
     
2-127/04 2008
99 Inter - Cagliari1.154.6011.00
     
     
1-110/01 2009
16 Inter - Cagliari1.283.857.35
     
     
3-007/02 2010
107 Inter - Cagliari1.353.556.50
     
     
1-019/02 2011
71 Inter - Cagliari1.453.305.50
     
     
2-119/11 2011
22 Inter - Cagliari1.453.455.10
     
     
2-218/11 2012
154 Inter - Cagliari1.333.957.50
     
     
1-123/02 2014
171 Inter - Cagliari1.384.006.20
     
     
1-428/09 2014
105 Inter - Cagliari1.383.856.10
     
     
3-015/12 2015
189 Inter - Cagliari1.403.906.05
     
     
1-216/10 2016
10016 Inter - Cagliari1.185.359.75
     
     
4-017/04 2018
10029 Inter - Cagliari1.274.507.90
     
     
2-029/09 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no