TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2020 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Informasjon

Tipping lørdag

21/03 2020

Trykk på linken under og se på vårt forslag til tippekupong lørdag. Alle kampene blir trekt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 1

Kampen er slutt

ARGENTINA10/02 23:00 ARG SuperligaVis alle kamper fra toppseriene

Arsenal De Sarandi - CA Talleres De Cordoba

Seriekamp, fotball

10002 Arsenal De Sarandi - CA Talleres De Cordoba2.053.152.95
     
     
1-110/02 23:00
Systemverdi:
0.84/1.03/0.78
Lagverdi:
1.02/0.73/0.79
Snittverdi:
0.93/0.88/0.79
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.381.05
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
goddårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.05
U
3.15
B
2.95
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Boca Juniors2374118-472217-4146335-82748
2River Plate2352412-793029-11145441-182347
3Velez Sarsfield2354214-762413-7116627-141339
4Racing Club Avellaneda2355113-1147115-12912228-23539
5Argentinos Jrs2375017-93445-8109422-17539
6Defensa y Justicia2353413-753313-11106726-18836
7San Lorenzo2362420-1951512-11113932-30236
8C A Rosario Central2373121-926410-2099531-29236
9CA Lanús2264116-934414-1898530-27335
10Arsenal De Sarandi2355222-1642515-1697737-32534
11CA Talleres De Cordoba2373220-1431714-16104934-30434
12Newells Old Boys2262315-1026314-1588629-25432
13Estudiantes de La Plata2362415-92458-1386923-22130
14CA Independiente2352521-143356-11851027-25229
15Club Atletico Tucuman2244313-123357-1177820-23-328
16Union de Santa Fe234349-1133612-19761021-30-927
17CA Banfield2324611-174438-668919-23-426
18Central Cordoba SDE234439-1124612-1868921-29-826
19Gimnasia Y Esgrima La Pla232275-1143517-12651222-23-123
20Club Atletico Patronato P2343412-1515610-19581022-34-1223
21CA Huracan233447-1123710-16571117-27-1022
22CA Aldosivi2333510-1331810-22641320-35-1522
23Colon de Santa Fe2252512-170195-18531417-35-1818
24Godoy Cruz A.T.2330811-2430911-22601722-46-2418
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Boca Juniors88
2Defensa y Justic31
3Velez Sarsfield25
4River Plate25
5Club Atletico Pa13
6CA Talleres De C13
7CA Lanús13
8Racing Club Avel13
9Gimnasia Y Esgri6
10Newells Old Boys6
11San Lorenzo6
12Argentinos Jrs0
13Union de Santa F0
14C A Rosario Cent-6
15CA Aldosivi-6
16CA Banfield-13
17Central Cordoba -13
18CA Independiente-19
19Estudiantes de L-19
20Godoy Cruz A.T.-25
21CA Huracan-25
22Colon de Santa F-31
23Club Atletico Tu-31
24Arsenal De Saran-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Defensa y Justic63
2C A Rosario Cent44
3Boca Juniors38
4Velez Sarsfield25
5CA Talleres De C13
6Newells Old Boys13
7CA Lanús13
8Racing Club Avel13
9CA Independiente13
10San Lorenzo13
11River Plate6
12Union de Santa F6
13Argentinos Jrs0
14Gimnasia Y Esgri0
15CA Banfield-6
16Estudiantes de L-6
17Colon de Santa F-13
18Club Atletico Tu-13
19Central Cordoba -13
20Club Atletico Pa-13
21Arsenal De Saran-19
22CA Aldosivi-25
23CA Huracan-25
24Godoy Cruz A.T.-31
Bortekamper
#Lag 
1CA Aldosivi31
2River Plate31
3Boca Juniors25
4Velez Sarsfield25
5Arsenal De Saran19
6CA Banfield13
7Newells Old Boys6
8CA Independiente0
9Racing Club Avel0
10Gimnasia Y Esgri0
11Estudiantes de L-6
12Central Cordoba -6
13San Lorenzo-6
14CA Talleres De C-6
15Defensa y Justic-6
16Club Atletico Tu-6
17Club Atletico Pa-13
18Argentinos Jrs-19
19Colon de Santa F-25
20CA Lanús-25
21CA Huracan-31
22Union de Santa F-31
23Godoy Cruz A.T.-44
24C A Rosario Cent-50
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
10033 Arsenal De Sarandi - CA Talleres De Cordoba3.602.901.85
     
     
0-127/11 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no