TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2020 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Kamper i land/liga:

Informasjon

Oppe og går igjen

23/01 2020

Da er alt oppe og går igjen etter server- og PhP-skiftet. Dette gjelder tab.oddsomatic.no som funker som vanlig nå. Beklager nedetiden vi fikk denne uka!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

FRANKRIKE14/02 20:00 FRA Ligue 2

Auxerre - FC Chambly Thelle

Seriekamp, fotball

10083 Auxerre - FC Chambly Thelle1.652.755.60
     
     
0-014/02 20:00
Systemverdi:
0.95/0.72/0.90
Lagverdi:
0.99/0.55/1.12
Snittverdi:
0.97/0.64/1.01
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.620.86
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
middelsgod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

Handikap fulltid 0-1H
2.90
U
3.25
B
1.95
HUB-fulltid (S)H
1.65
U
2.75
B
5.60
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lorient2691321-1082323-12173644-222254
2AC Ajaccio2654416-1292221-10146637-221548
3Lens2683218-955318-15138536-241247
4Troyes AC2680519-1672412-8152931-24747
5Clermont Foot2663419-1465212-10128631-24744
6Guingamp2656320-1453418-15109738-29939
7Havre AC2647217-1054417-15911634-25938
8Valenciennes2674214-73467-12108821-19238
9Grenoble Foot 382638212-1046314-14714526-24235
10Nancy2666115-709410-16615525-23233
11Sochaux2664316-1025611-1789927-27033
12Auxerre2647216-1133712-17710928-28031
13Caen2635512-1745418-15710930-32-231
14FC Chambly Thelle2643710-1944412-10871122-29-731
15Châteauroux262469-1963511-15871120-34-1431
16Rodez Aveyron2653520-172478-15771228-32-428
17Paris FC263279-2044612-17761321-37-1627
18Chamois Niort FC2644515-1523813-22671328-37-925
19Le Mans2643614-16211012-26641626-42-1622
20US Orleans 45262298-2125613-19471521-40-1919
Formtabell
4 siste
#Lag 
1AC Ajaccio38
2Troyes AC25
3Caen25
4FC Chambly Thell25
5Paris FC13
6Guingamp13
7Clermont Foot13
8Lorient6
9Grenoble Foot 386
10Rodez Aveyron0
11Chamois Niort FC0
12Sochaux0
13Auxerre-6
14Havre AC-13
15Nancy-13
16Valenciennes-13
17Châteauroux-25
18Lens-25
19Le Mans-31
20US Orleans 45-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Clermont Foot38
2Valenciennes38
3Lorient19
4Grenoble Foot 3819
5Troyes AC19
6Lens13
7Havre AC6
8Guingamp6
9Nancy6
10Auxerre6
11Rodez Aveyron0
12Le Mans0
13Chamois Niort FC0
14FC Chambly Thell0
15Caen-6
16AC Ajaccio-6
17US Orleans 45-13
18Sochaux-19
19Paris FC-25
20Châteauroux-44
Bortekamper
#Lag 
1AC Ajaccio31
2FC Chambly Thell25
3Lorient19
4Guingamp19
5Clermont Foot6
6Lens0
7Rodez Aveyron0
8Paris FC0
9Auxerre0
10Le Mans0
11Châteauroux-6
12Havre AC-6
13Grenoble Foot 38-6
14Caen-6
15Nancy-6
16Troyes AC-13
17Sochaux-19
18Valenciennes-19
19Chamois Niort FC-25
20US Orleans 45-38
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10006 Auxerre - Sochaux2.002.603.80
     
     
2-124/01 20:00
10034 Auxerre - Clermont Foot2.702.702.45
     
     
0-004/02 21:05
10067 Auxerre - Chamois Niort FC1.623.054.90
     
     
H28/02 20:00 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10010 Grenoble Foot 38 - FC Chambly Thelle1.922.753.75
     
     
0-024/01 20:00
10036 Châteauroux - FC Chambly Thelle2.352.652.85
     
     
0-304/02 21:05
10034 Lorient - FC Chambly Thelle1.423.506.20
     
     
H29/02 15:00 (S)
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no