TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Januar 2020 >>
Ma Ti On To Fr
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP-oversikt

08/11 2019

Du kan nå sjekke tilbakebetalingen på forsida på oddsomatic.no. Der finner du hver dag våre beste tips og du kan altså sjekke TBP ved hjelp av et filter hvor du velger visning.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND14/01 20:45 ENG League 1

Oxford United - Ipswich Town

Seriekamp, fotball

10050 Oxford United - Ipswich Town1.953.003.20
     
     
0-014/01 20:45
Systemverdi:
0.91/0.86/0.79
Lagverdi:
0.89/0.79/0.89
Snittverdi:
0.90/0.82/0.84
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.531.03
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

Handikap fulltid 0-1H
3.60
U
3.60
B
1.62
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.82
Under
1.65
 
HUB pauseH
2.50
U
2.00
B
3.70
HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.00
B
3.20
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Rotherham United2663424-1182324-15145748-262247
2Wycombe Wanderers26103126-163548-11138534-27747
3Ipswich Town2645217-1084322-14129539-241545
4Coventry City2584117-937219-171111336-261044
5Oxford United2673221-1045522-16118743-261741
6Sunderland2575125-1043511-14118636-241241
7Portsmouth2585024-1233613-17118637-29841
8Burton Albion2563313-853521-22116834-30439
9Doncaster Rovers2474421-1533315-9107736-241237
10Peterborough United2673225-1234719-23107944-35937
11Fleetwood Town2475120-1132619-21107739-32737
12Lincoln City2791224-12231012-211141236-33337
13Bristol Rovers2555318-1551612-20106930-35-536
14Gillingham FC2673422-141837-11811729-25435
15Blackpool2562418-1528314-14810732-29334
16Shrewsbury Town2554315-153649-13810724-28-434
17Accrington Stanley2652525-1726611-22781136-39-329
18Rochdale2633612-1751818-26841430-43-1328
19AFC Wimbledon2655315-14211016-24761331-38-727
20Milton Keynes Dons2761715-1913912-20741627-39-1225
21Tranmere Rovers2535519-202289-25571328-45-1722
22Bolton Wanderers2436414-201195-34471319-54-3519
23Southend United2604811-3423918-32271729-66-3713
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Coventry City56
2Rotherham United50
3Sunderland44
4Milton Keynes Do31
5Doncaster Rovers25
6Lincoln City19
7Burton Albion13
8Ipswich Town13
9Rochdale6
10Portsmouth6
11Gillingham FC6
12Fleetwood Town0
13Southend United-6
14AFC Wimbledon-6
15Oxford United-13
16Accrington Stanl-13
17Shrewsbury Town-19
18Blackpool-19
19Tranmere Rovers-38
20Bolton Wanderers-44
21Bristol Rovers-44
22Peterborough Uni-56
23Wycombe Wanderer-63
Hjemmekamper
#Lag 
1Accrington Stanl56
2Lincoln City50
3Milton Keynes Do38
4Rotherham United25
5Portsmouth25
6Gillingham FC25
7Burton Albion19
8Coventry City13
9Doncaster Rovers13
10Fleetwood Town6
11AFC Wimbledon6
12Sunderland6
13Bristol Rovers6
14Oxford United0
15Bolton Wanderers0
16Shrewsbury Town0
17Wycombe Wanderer-6
18Ipswich Town-6
19Peterborough Uni-13
20Tranmere Rovers-19
21Southend United-38
22Rochdale-44
Bortekamper
#Lag 
1Coventry City44
2Doncaster Rovers38
3Oxford United19
4Rotherham United6
5Accrington Stanl0
6Gillingham FC0
7Shrewsbury Town-6
8Sunderland-6
9Blackpool-6
10Rochdale-6
11Wycombe Wanderer-6
12Lincoln City-13
13AFC Wimbledon-13
14Fleetwood Town-13
15Bristol Rovers-13
16Tranmere Rovers-13
17Portsmouth-13
18Milton Keynes Do-13
19Southend United-19
20Ipswich Town-19
21Burton Albion-25
22Peterborough Uni-31
23Bolton Wanderers-44
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10092 Oxford United - Shrewsbury Town1.703.254.00
     
     
0-007/12 2019
10036 Oxford United - Manchester City12.007.001.10
     
     
1-318/12 2019
10052 Oxford United - Wycombe Wanderers1.923.103.30
     
     
1-021/12 16:00
10045 Oxford United - Lincoln City1.703.154.10
     
     
1-026/12 16:00
10072 Oxford United - Hartlepool United1.324.506.80
     
     
4-104/01 16:01
10056 Oxford United - Rotherham United2.103.202.75
     
     
1-311/01 16:00
Bortelagets siste bortekamper
10006 Lincoln City - Ipswich Town2.102.903.05
     
     
0-120/11 2019
10084 Coventry City - Ipswich Town1.953.003.25
     
     
1-101/12 2019
10040 Peterborough United - Ipswich Town1.823.403.15
     
     
1-104/12 2019
10090 Coventry City - Ipswich Town2.103.002.95
     
     
1-107/12 2019
10048 Portsmouth - Ipswich Town2.102.952.95
     
     
1-021/12 16:00
10063 Lincoln City - Ipswich Town2.452.752.65
     
     
5-329/12 16:00
10036 Wycombe Wanderers - Ipswich Town2.452.952.65
     
     
1-101/01 16:00
10090 Tranmere Rovers - Ipswich Town3.502.951.90
     
     
1-218/01 16:00
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no