TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2020 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND14/01 20:45 ENG League 1

Oxford United - Ipswich Town

Seriekamp, fotball

10050 Oxford United - Ipswich Town1.953.003.20
     
     
0-014/01 20:45
Systemverdi:
0.91/0.86/0.78
Lagverdi:
0.91/0.78/0.88
Snittverdi:
0.91/0.82/0.83
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.531.02
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

Handikap fulltid 0-1H
3.60
U
3.60
B
1.62
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.82
Under
1.65
 
HUB pauseH
2.50
U
2.00
B
3.70
HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.00
B
3.20
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Coventry City34115122-1178226-191813348-301867
2Rotherham United3585431-16103530-22188961-382362
3Oxford United35113333-1366628-24179961-372460
4Portsmouth35126036-1553917-21179953-361760
5Fleetwood Town35107125-1365626-251612751-381360
6Peterborough United35123241-1355827-271781068-402859
7Sunderland36108135-1363813-191611948-321659
8Wycombe Wanderers34133234-2045711-20178945-40559
9Doncaster Rovers34105430-1954621-141591051-331854
10Ipswich Town3665623-1885623-1814101246-361052
11Gillingham FC3593527-17312315-171215842-34851
12Burton Albion3568319-1464831-3612121150-50048
13Blackpool3592627-23210617-2011121244-43145
14Bristol Rovers3576523-1953915-301291438-49-1145
15Lincoln City35103428-18231316-281261744-46-242
16Shrewsbury Town3465621-2446710-1810111331-42-1141
17Accrington Stanley3572833-2738714-2610101547-53-640
18Milton Keynes Dons3591820-21161016-261071836-47-1137
19Rochdale3454719-22521120-351061839-57-1836
20AFC Wimbledon3559418-18321221-348111639-52-1335
21Tranmere Rovers3436819-26521017-34881836-60-2432
22Bolton Wanderers3448517-23131310-435111827-66-3926
23Southend United35241118-42231321-43472439-85-4619
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Oxford United44
2Peterborough Uni31
3Portsmouth25
4Coventry City19
5Wycombe Wanderer6
6Doncaster Rovers6
7Fleetwood Town6
8Tranmere Rovers6
9Blackpool6
10Gillingham FC0
11Lincoln City0
12Shrewsbury Town0
13Burton Albion0
14Southend United-6
15Rotherham United-6
16Bolton Wanderers-6
17Milton Keynes Do-13
18Sunderland-19
19AFC Wimbledon-19
20Ipswich Town-25
21Bristol Rovers-31
22Accrington Stanl-38
23Rochdale-56
Hjemmekamper
#Lag 
1Peterborough Uni81
2Sunderland56
3Portsmouth50
4Oxford United50
5Doncaster Rovers31
6Fleetwood Town19
7Milton Keynes Do19
8Coventry City19
9Gillingham FC13
10Rotherham United13
11Rochdale13
12Bristol Rovers6
13Blackpool0
14Bolton Wanderers0
15Burton Albion0
16Accrington Stanl-6
17AFC Wimbledon-6
18Shrewsbury Town-13
19Ipswich Town-13
20Southend United-19
21Lincoln City-19
22Tranmere Rovers-44
Bortekamper
#Lag 
1Peterborough Uni31
2Coventry City25
3Fleetwood Town13
4Portsmouth13
5Gillingham FC13
6Rotherham United6
7Doncaster Rovers6
8Accrington Stanl-13
9Tranmere Rovers-13
10Milton Keynes Do-13
11Ipswich Town-19
12Bolton Wanderers-19
13Lincoln City-19
14Blackpool-19
15Oxford United-19
16AFC Wimbledon-25
17Burton Albion-25
18Sunderland-25
19Shrewsbury Town-25
20Bristol Rovers-38
21Wycombe Wanderer-38
22Southend United-50
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10036 Oxford United - Portsmouth2.452.852.70
     
     
1-106/07 18:00
10060 Oxford United - Wycombe Wanderers2.052.903.35
     
     
1-213/07 20:30
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no