TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Juni 2020 >>
Ma Ti On To Fr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Informasjon

Tipping lørdag

21/03 2020

Trykk på linken under og se på vårt forslag til tippekupong lørdag. Alle kampene blir trekt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 2

Kampen er slutt

BELARUS23/05 17:30 HVI Vysshaya LeagueVis alle kamper fra toppseriene

FC Isloch - Energetyk-BGU Minsk

Seriekamp, fotball

10003 FC Isloch - Energetyk-BGU Minsk2.603.202.30
     
     
1-223/05 17:30
Systemverdi:
0.65/0.60/1.29
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
           
           
           
           
 
Form 4 siste:
dårligmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.60
U
3.20
B
2.30
Sterkt tips!
Begge lag scorer (S)Ja
1.57
Nei
2.05
 
Handikap fulltid 0-1H
5.20
U
4.30
B
1.40
Sterkt tips!
Handikap fulltid 0-2H
10.00
U
6.20
B
1.12
Sterkt tips!
Handikap fulltid 1-0H
1.50
U
4.00
B
4.40
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.67
Under
1.87
 
HUB pauseH
3.10
U
2.10
B
2.85
Sterkt tips!
DobbelsjanseHU
1.50
UB
1.40
HB
1.30
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.20
Under
3.35
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
2.60
Under
1.35
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.20
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
2.05
Under
1.57
 
Omgang med flest mål1. omg.
3.05
Samme antall
3.30
2. omg.
1.92
 
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.32
Under
2.70
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.40
Under
1.40
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
4.90
Under
1.08
 
Scores det mål i begge omganger? (S)Ja
1.65
Nei
0.00
 
Scorer FC Isloch i begge omganger? (S)Ja
0.00
Nei
1.20
 
Scorer Energetyk-BGU i begge omganger? (S)Ja
3.80
Nei
0.00
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
3.75
H/U
12.50
H/B
25.00
U/H
5.75
U/U
5.25

U/B
6.25
B/H
22.00
B/U
14.50
B/B
4.00
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
2.25
Nei
0.00
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
1.67
Nei
0.00
 
Scorer begge lag i 1. omgang? (S)Ja
4.00
Nei
0.00
 
Scorer begge lag i 2. omgang? (S)Ja
0.00
Nei
1.30
 
Scorer begge lag i begge omganger? (S)Ja
0.00
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
10.50
1-0
8.60
2-0
12.50
3-0
27.00
4-0
80.00

5-0
250.00
6-0
250.00
0-1
8.00
1-1
5.40
2-1
8.60

3-1
19.00
4-1
50.00
5-1
200.00
0-2
11.00
1-2
8.00

2-2
10.50
3-2
25.00
4-2
70.00
0-3
22.00
1-3
16.00

2-3
24.00
3-3
45.00
0-4
60.00
1-4
45.00
2-4
60.00

0-5
200.00
1-5
150.00
0-6
250.00
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1BATE Borisov114108-140215-981223-101325
2Energetyk-BGU Minsk1131110-64027-771317-13422
3FC Shakhtyor Soligorsk1131211-33205-063216-31321
4Torpedo BelAZ Zhodino114108-22227-763215-9621
5FC Slutsk112229-83027-852416-16017
6Dinamo Brest112138-103029-451517-14316
7FC Slavia Mozyr111314-530310-1243414-17-315
8FC Isloch1150211-70041-950612-16-415
9FC Neman Grodno1031111-61133-642414-12214
10Rukh Brest FC111223-62316-43539-10-114
11FC Vitebsk112215-41326-935311-13-214
12Dinamo Minsk113036-41137-841613-12113
13FC Minsk92026-102127-641413-16-313
14FC Gorodeya111132-72225-63357-13-612
15FC Smolevichy100144-110323-50467-16-94
16FC Belshina Bobruisk110245-120144-110389-23-143
Formtabell
4 siste
#Lag 
1BATE Borisov63
2FC Shakhtyor Sol63
3Energetyk-BGU Mi31
4Torpedo BelAZ Zh25
5Rukh Brest FC13
6FC Neman Grodno13
7Dinamo Brest13
8FC Slavia Mozyr-6
9FC Vitebsk-6
10Dinamo Minsk-6
11FC Gorodeya-13
12FC Minsk-19
13FC Slutsk-25
14FC Isloch-31
15FC Smolevichy-38
16FC Belshina Bobr-56
Hjemmekamper
#Lag 
1BATE Borisov44
2Torpedo BelAZ Zh31
3FC Shakhtyor Sol31
4FC Neman Grodno25
5Energetyk-BGU Mi25
6Dinamo Minsk25
7FC Isloch19
8FC Vitebsk6
9Rukh Brest FC0
10Dinamo Brest0
11FC Slavia Mozyr-6
12FC Slutsk-6
13FC Gorodeya-19
14FC Belshina Bobr-31
15FC Smolevichy-38
16FC Minsk-58
Bortekamper
#Lag 
1BATE Borisov44
2FC Shakhtyor Sol25
3Dinamo Brest19
4Torpedo BelAZ Zh13
5Rukh Brest FC6
6FC Gorodeya0
7FC Slutsk-6
8FC Smolevichy-6
9Dinamo Minsk-6
10FC Vitebsk-6
11FC Minsk-6
12FC Slavia Mozyr-6
13Energetyk-BGU Mi-19
14FC Belshina Bobr-19
15FC Neman Grodno-31
16FC Isloch-58
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10016 FC Isloch - FC Slutsk1.723.204.30
     
     
2-305/04 17:00
10009 FC Isloch - FC Slavia Mozyr1.923.103.45
     
     
2-118/04 13:00
10003 FC Isloch - FC Vitebsk2.052.903.45
     
     
2-026/04 17:00
10004 FC Isloch - FC Belshina Bobruisk1.623.404.60
     
     
2-110/05 13:00
Bortelagets siste bortekamper
10009 Torpedo BelAZ Zhodino - Energetyk-BGU Minsk2.153.202.80
     
     
2-011/04 15:00
10002 FC Neman Grodno - Energetyk-BGU Minsk2.252.803.00
     
     
3-024/04 19:00
10027 FC Smolevichy - Energetyk-BGU Minsk2.652.802.45
     
     
0-201/05 15:00
10002 FC Slutsk - Energetyk-BGU Minsk2.253.252.65
     
     
1-208/05 16:00
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no