TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2020 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 3

Kampen er slutt

FINLAND01/08 16:00 FIN VeikkausliigaVis alle kamper fra toppseriene

Rovaniemen Palloseura - TPS Turku

Seriekamp, fotball

10039 Rovaniemen Palloseura - TPS Turku2.652.902.35
     
     
2-301/08 16:00
Systemverdi:
0.81/0.75/1.03
Lagverdi:
0.85/0.70/1.03
Snittverdi:
0.83/0.72/1.03
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.121.52
 
SUT:
         
         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.65
U
2.90
B
2.35
Sterkt tips!
Handikap fulltid 0-1H
5.70
U
3.95
B
1.35
Sterkt tips!
Handikap fulltid 1-0H
1.45
U
3.75
B
4.80
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
2.05
Under
1.52
Begge lag scorer (S)Ja
1.80
Nei
1.72
 
HUB pauseH
3.30
U
1.87
B
3.00
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1FC Inter Turku1060016-51123-471219-91022
2Kuopio PS103016-424011-654117-10719
3HJK Helsinki82208-43019-152117-51217
4HIFK Soccer92024-731110-551314-12216
5FC Honka92306-31303-13609-4515
6FC Lahti92216-62117-543213-11215
7FC Ilves92207-51135-1133312-16-412
8IFK Mariehamn81214-52029-932313-14-111
9Seinäjoen JK81214-40222-41436-8-27
10FC Haka90133-90326-100459-19-104
11TPS Turku80041-81034-81075-16-113
12Rovaniemen Palloseura90237-100041-80278-18-102
Formtabell
4 siste
#Lag 
1HIFK Soccer50
2HJK Helsinki38
3FC Lahti19
4FC Inter Turku19
5FC Honka19
6Seinäjoen JK-6
7FC Ilves-13
8IFK Mariehamn-13
9Kuopio PS-19
10Rovaniemen Pallo-25
11TPS Turku-31
12FC Haka-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Kuopio PS63
2FC Inter Turku50
3HJK Helsinki25
4FC Honka19
5FC Ilves13
6Rovaniemen Pallo-13
7Seinäjoen JK-13
8IFK Mariehamn-13
9FC Lahti-19
10FC Haka-33
11HIFK Soccer-44
12TPS Turku-56
Bortekamper
#Lag 
1HIFK Soccer44
2HJK Helsinki38
3FC Inter Turku13
4FC Honka13
5IFK Mariehamn0
6Kuopio PS0
7Seinäjoen JK-13
8FC Lahti-13
9FC Haka-13
10TPS Turku-25
11FC Ilves-31
12Rovaniemen Pallo-33
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10026 Rovaniemen Palloseura - HIFK Soccer3.402.951.92
     
     
0-108/07 17:30
10021 Rovaniemen Palloseura - FC Haka3.503.201.82
     
     
2-217/07 17:30
10008 Rovaniemen Palloseura - FC Ilves4.803.451.52
     
     
1-121/07 17:30
10016 Rovaniemen Palloseura - IFK Mariehamn2.503.002.40
     
     
2-309/08 16:00
Bortelagets siste bortekamper
10044 Seinäjoen JK - TPS Turku2.152.952.85
     
     
1-001/07 17:30
10014 FC Honka - TPS Turku1.423.606.00
     
     
3-118/07 12:00
10005 HIFK Soccer - TPS Turku1.853.053.55
     
     
2-010/08 17:30
10035 IFK Mariehamn - TPS Turku2.053.102.90
     
     
U16/08 17:30 (S)
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no