TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2020 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 2

Kampen er slutt

AUSTRALIA01/08 06:30 AUS NPL Northern NSW

Lambton Jaffas FC - Hamilton Olympic FC

Seriekamp, fotball

10112 Lambton Jaffas FC - Hamilton Olympic FC1.673.653.55
     
     
2-201/08 06:30
Systemverdi:
0.99/0.83/0.64
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
  
  
 
 
 
Form 4 siste:
??


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.67
U
3.65
B
3.55
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Edgeworth FC41001-03007-14008-1712
2Maitland FC22009-20000-02009-276
3Broadmeadow Magic FC31013-21003-22016-426
4Charlestown City Blues FC40101-11023-51124-6-24
5Hamilton Olympic FC10000-00102-20102-201
6Lambton Jaffas FC20114-50000-00114-5-11
7Weston Workers FC20011-20101-10112-3-11
8Adamstown Rosebud FC20112-40000-00112-4-21
9Lake Macquarie City FC30010-30112-50122-8-61
10Valentine FC10000-00011-50011-5-40
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10110 Lambton Jaffas FC - Broadmeadow Magic FC2.253.352.45
     
     
2-308/08 06:30
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no