TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2020 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

-

Kampen er slutt

AUSTRALIA01/08 07:30 AUS NPL South Australia

Para Hills - Adelaide Comets

Seriekamp, fotball

10113 Para Hills - Adelaide Comets3.903.601.62
     
     
01/08 07:30
Systemverdi:
0.92/0.52/1.00
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
           
           
          
          
 
Form 4 siste:
middelsgod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
3.90
U
3.60
B
1.62
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Metro Stars1133115-112209-055124-111320
2Raiders112203-03229-854212-8419
3Adelaide Olympic101316-43027-543313-9415
4Adelaide Comets101011-133210-743311-8315
5Campbelltown City1031111-71223-643314-13115
6Cumberland United1132111-141135-943416-23-715
7Adelaide City FC93118-40312-334210-7313
8Adelaide Blue Eagles102215-31229-1034314-13113
9Croydon Kings102319-90223-525312-14-211
10Modbury Jets SC113137-90133-1132610-20-1011
11Para Hills112225-40054-112279-15-68
12Adelaide U2181115-50327-1114312-16-47
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Cumberland Unite38
2Adelaide Blue Ea31
3Adelaide Comets19
4Campbelltown Cit13
5Raiders6
6Adelaide City FC6
7Metro Stars6
8Para Hills0
9Croydon Kings-13
10Adelaide Olympic-13
11Modbury Jets SC-44
12Adelaide U21-56
Hjemmekamper
#Lag 
1Adelaide U2150
2Cumberland Unite38
3Adelaide City FC31
4Raiders25
5Para Hills19
6Metro Stars19
7Adelaide Olympic19
8Campbelltown Cit13
9Adelaide Blue Ea0
10Adelaide Comets0
11Croydon Kings0
12Modbury Jets SC-25
Bortekamper
#Lag 
1Metro Stars42
2Adelaide Comets19
3Adelaide Olympic13
4Raiders6
5Adelaide Blue Ea-6
6Adelaide City FC-8
7Croydon Kings-17
8Campbelltown Cit-25
9Adelaide U21-31
10Para Hills-31
11Cumberland Unite-31
12Modbury Jets SC-42
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10110 Para Hills - Metro Stars4.904.301.40
     
     
0-011/07 07:30
10095 Para Hills - Adelaide U212.653.402.10
     
     
3-018/07 07:30
10099 Para Hills - Raiders3.203.401.85
     
     
0-215/08 07:30
Bortelagets siste bortekamper
10081 Metro Stars - Adelaide Comets2.053.552.65
     
     
5-403/07 12:00
10108 Adelaide Blue Eagles - Adelaide Comets3.203.501.82
     
     
0-011/07 07:30
  Adelaide U21 - Adelaide Comets
     
 
0-325/07 07:30
10042 Raiders - Adelaide Comets4.203.851.55
     
     
07/08 12:45
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no