TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2020 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 3

Kampen er slutt

AUSTRALIA01/08 09:00 AUS NPL Western Australia

ECU Joondalup - Armadale SC

Seriekamp, fotball

10120 ECU Joondalup - Armadale SC1.923.602.85
     
     
1-301/08 09:00
Systemverdi:
0.97/0.96/0.65
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
    
    
       
       
 
Form 4 siste:
?middels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper
(not enough data)


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.92
U
3.60
B
2.85
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Floreat Athena74008-21205-352013-5817
2Gwelup Croatia SC71305-22016-333111-5612
3Armadale SC61013-330111-740214-10412
4Sorrento61114-51119-922213-14-18
5Perth SC70032-62207-42239-10-18
6ECU Joondalup SC32008-10011-22019-366
7Cockburn City SC31004-21011-22015-416
8Bayswater City30203-31002-11205-415
9Balcatta FC70216-70313-40529-11-25
10ECU Joondalup40011-31116-31127-614
11Perth Glory FC Youth41005-00122-71127-704
12Bayswater City SC31103-10012-41115-504
13Cockburn City31103-20010-11113-304
14Inglewood United SC31002-10111-31113-4-14
15Inglewood United31013-30012-41025-7-23
16Rockingham City70144-180021-70165-25-201
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Armadale SC38
2Gwelup Croatia S25
3Floreat Athena19
4Cockburn City SC17
5Inglewood United17
6Cockburn City13
7Bayswater City13
8Perth SC6
9ECU Joondalup SC0
10Bayswater City S0
11Balcatta FC-6
12ECU Joondalup-25
13Perth Glory FC Y-25
14Inglewood United-38
15Sorrento-38
16Rockingham City-44
Hjemmekamper
#Lag 
1ECU Joondalup SC50
2Floreat Athena42
3Gwelup Croatia S33
4Inglewood United25
5Balcatta FC8
6Bayswater City S0
7Cockburn City SC0
8Bayswater City0
9ECU Joondalup0
10Cockburn City0
11Armadale SC-13
12Inglewood United-25
13Sorrento-25
14Perth SC-42
15Rockingham City-63
Bortekamper
#Lag 
1Gwelup Croatia S75
2Bayswater City S50
3Floreat Athena33
4Armadale SC33
5Perth SC25
6Inglewood United0
7Cockburn City SC0
8Cockburn City0
9Inglewood United0
10Bayswater City0
11Sorrento0
12Balcatta FC-8
13ECU Joondalup-13
14ECU Joondalup SC-25
15Perth Glory FC Y-50
16Rockingham City-63
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
10117 Floreat Athena - Armadale SC1.304.705.90
     
     
3-104/07 09:00
  Rockingham City - Armadale SC
     
 
1-418/07 00:00
10084 Perth SC - Armadale SC1.723.803.25
     
     
2-312/08 13:30
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no