TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Januar 2021 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 4

Kampen er slutt

CANADA14/01 04:30 NHL Na Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Colorado Avalanche - St. Louis Blues

Seriekamp, ishockey

10013 Colorado Avalanche - St. Louis Blues1.904.003.00
     
     
1-414/01 04:30
Systemverdi:
1.00/0.56/1.00
Lagverdi:
0.92/0.59/1.10
Snittverdi:
0.96/0.58/1.05
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.902.63
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
1.55
B
2.15
 
HUB-fulltid (S)H
1.90
U
4.00
B
3.00
DobbelsjanseHU
1.32
UB
1.75
HB
1.22
 
Handikap fulltid 0-1H
2.40
U
6.40
B
1.75
 
Handikap fulltid 0-2H
3.25
U
7.40
B
1.42
 
Handikap fulltid 0-3H
5.50
U
6.40
B
1.22
 
Handikap fulltid 1-0H
1.32
U
7.00
B
4.10
 
Handikap fulltid 2-0H
1.15
U
9.20
B
5.80
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
1.30
Under
2.85
Over/Under ant. mål fulltid 5.5 (S)Over
1.60
Under
2.00
Over/Under ant. mål fulltid 6.5Over
2.15
Under
1.50
Over/Under ant. mål fulltid 7.5Over
3.00
Under
1.25
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 3.5 (S)Over
2.00
Under
1.55
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5 (S)Over
1.75
Under
1.75
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.25
U
2.65
B
3.00
 
HUB kun periode 2 (S)H
2.20
U
2.90
B
2.90
 
HUB kun periode 3 (S)H
2.10
U
3.15
B
2.80
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
1.65
Under
1.87
 
Over/Under ant. mål 2. periode 1.5 (S)Over
1.47
Under
2.20
 
Over/Under ant. mål 3. periode 1.5 (S)Over
1.45
Under
2.25
 
Scorer mål (inkludert overtid) (S)Nathan MacKinnon
2.05
Mikko Rantanen
2.25
Gabriel Landeskog
2.75
Nazem Kadri
3.50
J.T. Compher
4.25

Andre Burakovsky
3.25
Matt Calvert
4.25
Brayden Schenn
3.00
David Perron
3.25
Ryan O`Reilly
3.50

Jaden Schwartz
3.50
Oskar Sundqvist
4.00
Mike Hoffman
3.00
Colton Parayko
5.50
 
Scorer mål i 1. periode (S)Nathan MacKinnon
6.15
Mikko Rantanen
6.75
Gabriel Landeskog
8.25
Nazem Kadri
10.50
J.T. Compher
12.75

Andre Burakovsky
9.75
Matt Calvert
12.75
Brayden Schenn
9.00
David Perron
9.75
Ryan O`Reilly
10.50

Jaden Schwartz
10.50
Oskar Sundqvist
12.00
Mike Hoffman
9.00
Colton Parayko
16.50
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Toronto Maple Leafs821113-1030113-1251226-22417
2Vegas Golden Knights732020-121013-542123-17615
3Montréal Canadiens60000-042029-1842029-181114
4Washington Capitals712010-922015-1434025-23214
5Winnipeg Jets721119-141119-732228-21713
6Philadelphia Flyers730115-1111110-1441225-25013
7St. Louis Blues721113-141119-1332222-27-512
8Colorado Avalanche720116-71129-1131325-18711
9Los Angeles Kings712112-1320110-832222-21111
10Anaheim Ducks72118-71114-732212-14-211
11Boston Bruins612014-70214-514118-12610
12Minnesota Wild71028-812111-922319-17210
13Pittsburgh Penguins713016-120127-1414223-26-310
14Buffalo Sabres71028-1012113-1122321-2109
15New York Islanders62005-11036-1030311-1109
16New Jersey Devils61219-91015-722214-16-29
17Columbus Blue Jackets712010-91128-1323218-22-49
18Edmonton Oilers810310-1520213-1430523-29-69
19Dallas Stars321012-30000-021012-398
20Tampa Bay Lightning420010-30115-721115-1058
21Nashville Predators621113-90022-1021315-19-48
22Chicago Blackhawks720010-302311-2322321-26-58
23Vancouver Canucks811218-181039-1621527-34-78
24Florida Panthers311010-60104-312014-957
25Calgary Flames520213-90103-421216-1337
26Arizona Coyotes721213-110024-921417-20-37
27San Jose Sharks70000-012422-2812422-28-67
28Carolina Hurricanes30000-02019-62019-636
29Detroit Red Wings71129-100124-1212413-22-96
30New York Rangers61028-80127-1011415-18-34
31Ottawa Senators611211-140024-1311415-27-124
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Montréal Canadie63
2Florida Panthers56
3Carolina Hurrica50
4Calgary Flames38
5Winnipeg Jets31
6Los Angeles King31
7Boston Bruins19
8Anaheim Ducks19
9Tampa Bay Lightn19
10Philadelphia Fly13
11Dallas Stars13
12Toronto Maple Le13
13New York Islande13
14Minnesota Wild13
15Vegas Golden Kni6
16Washington Capit6
17Colorado Avalanc6
18Columbus Blue Ja6
19Chicago Blackhaw0
20Edmonton Oilers-6
21St. Louis Blues-13
22Arizona Coyotes-13
23Buffalo Sabres-19
24New Jersey Devil-19
25Nashville Predat-19
26Pittsburgh Pengu-19
27New York Rangers-19
28Vancouver Canuck-25
29San Jose Sharks-38
30Detroit Red Wing-44
31Ottawa Senators-81
Hjemmekamper
#Lag 
1Vegas Golden Kni63
2Winnipeg Jets56
3Nashville Predat38
4Colorado Avalanc31
5Calgary Flames31
6Arizona Coyotes25
7Boston Bruins19
8Minnesota Wild19
9Dallas Stars13
10Columbus Blue Ja13
11Buffalo Sabres-13
12Washington Capit-19
13Edmonton Oilers-25
14New Jersey Devil-25
15Vancouver Canuck-25
16Carolina Hurrica-31
17Montréal Canadie-50
Bortekamper
#Lag 
1Calgary Flames56
2Los Angeles King44
3St. Louis Blues13
4Philadelphia Fly13
5Toronto Maple Le6
6New York Rangers0
7Edmonton Oilers0
8Florida Panthers0
9Pittsburgh Pengu-13
10Tampa Bay Lightn-19
11New York Islande-19
12San Jose Sharks-38
13Anaheim Ducks-56
14Detroit Red Wing-75
15Ottawa Senators-81
16Chicago Blackhaw-81
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10087 Colorado Avalanche - St. Louis Blues1.953.952.90
     
     
8-016/01 03:00
10039 Colorado Avalanche - San Jose Sharks1.674.303.60
     
     
7-327/01 03:00
10026 Colorado Avalanche - San Jose Sharks1.624.403.70
     
     
H29/01 03:00 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10087 Colorado Avalanche - St. Louis Blues1.953.952.90
     
     
8-016/01 03:00
10041 Vegas Golden Knights - St. Louis Blues1.903.953.05
     
     
4-427/01 03:00
10028 Vegas Golden Knights - St. Louis Blues1.954.002.80
     
     
H29/01 03:00 (S)
Historiske oppgjør
85 Colorado Avalanche - St. Louis Blues1.503.803.15
     
     
4-113/12 2006
46 Colorado Avalanche - St. Louis Blues1.803.552.45
     
     
3-126/11 2008
  Colorado Avalanche - St. Louis Blues
     
 
6-315/11 2010
114 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.003.402.20
     
     
4-324/01 2011
140 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.253.602.20
     
     
0-01-0 eeo
62 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.553.701.95
     
     
5-322/04 2013
167 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.253.602.35
     
     
1-428/11 2013
136 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.303.602.30
     
     
1-208/03 2014
10030 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.853.701.90
     
     
2-22-3 eeo
24 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.753.701.95
     
     
5-024/12 2014
204 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.353.602.25
     
     
3-34-3 eeo
27 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.353.602.25
     
     
1-123/01 2016
48 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.603.652.05
     
     
1-504/04 2016
38 Colorado Avalanche - St. Louis Blues3.403.751.70
     
     
0-306/03 2017
90 Colorado Avalanche - St. Louis Blues3.203.751.75
     
     
2-422/03 2017
10110 Colorado Avalanche - St. Louis Blues3.753.901.60
     
     
1-101/04 2017
10010 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.553.602.10
     
     
3-420/10 2017
10136 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.153.652.45
     
     
5-208/04 2018
10105 Colorado Avalanche - St. Louis Blues1.853.902.95
     
     
2-22-3 eeo
10163 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.303.752.30
     
     
0-316/02 2019
10012 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.053.752.75
     
     
7-303/01 2020
10159 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.003.802.80
     
     
5-318/01 2020
10033 Colorado Avalanche - St. Louis Blues2.203.702.40
     
     
2-103/08 2020
10087 Colorado Avalanche - St. Louis Blues1.953.952.90
     
     
8-016/01 03:00

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2021 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no