TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Januar 2021 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND14/01 21:00 ENG Premier LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Arsenal - Crystal Palace

Seriekamp, fotball

10001 Arsenal - Crystal Palace1.703.654.60
     
     
0-014/01 21:00
Systemverdi:
1.00/0.89/0.78
Lagverdi:
0.94/0.93/0.88
Snittverdi:
0.97/0.91/0.83
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.991.17
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
toppelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.70
U
3.65
B
4.60
Godt tips!
DobbelsjanseHU
1.18
UB
2.00
HB
1.27
 
Handikap fulltid 0-1H
2.80
U
3.65
B
2.00
Handikap fulltid 0-2H
5.60
U
4.80
B
1.37
Sterkt tips!
Handikap fulltid 1-0H
1.18
U
5.80
B
11.00
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 0.5Over
1.04
Under
9.40
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.25
Under
3.50
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.82
Under
1.90
 
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.00
Under
1.35
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
5.40
Under
1.12
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5 (S)Over
1.72
Under
1.90
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5 (S)Over
1.50
Under
2.30
 
Begge lag scorer (S)Ja
1.75
Nei
1.85
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
9.40
1-0
6.60
2-0
7.20
3-0
12.00
4-0
27.00

5-0
70.00
6-0
250.00
0-1
12.00
1-1
6.20
2-1
7.60

3-1
12.50
4-1
28.00
5-1
80.00
0-2
25.00
1-2
14.00

2-2
14.50
3-2
26.00
4-2
60.00
0-3
80.00
1-3
45.00

2-3
50.00
3-3
70.00
0-4
250.00
1-4
175.00
2-4
200.00

0-5
250.00
1-5
250.00
0-6
250.00
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
2.50
H/U
15.00
H/B
50.00
U/H
4.40
U/U
5.40

U/B
10.00
B/H
26.00
B/U
16.00
B/B
7.80
 
Omgang med flest mål (S)1. omg.
3.10
Samme antall
3.35
2. omg.
2.00
 
H-lag scorer begge omganger (S)Ja
2.50
Nei
1.40
 
B-lag scorer begge omganger (S)Ja
4.90
Nei
1.11
 
HUB pause (S)H
2.20
U
2.20
B
4.80
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.32
Under
2.65
 
Over/Under ant. mål pause 1.5 (S)Over
2.50
Under
1.37
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
5.00
Under
1.07
 
Scorer begge lag i 1. omg? (S)Ja
4.10
Nei
1.15
 
Scorer begge lag i 2.omg? (S)Ja
3.15
Nei
1.27
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.10
 
Scorer begge lag i begge omganger? (S)Ja
0.00
 
Scores det mål i begge omganger? (S)Ja
0.00
Nei
2.00
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.44
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.90
 
Blir det straffespark (S)Ja
0.00
Nei
1.44
 
Første målscorer (S)Alexandre Lacazette
3.90
Pierre-Emerick Aubameyang
4.50
Bukayo Saka
7.50
Emile Smith Rowe
11.00
Granit Xhaka
25.00

Dani Ceballos
25.00
Kieran Tierney
42.00
Rob Holding
60.00
Pablo Mari
36.00
Hector Bellerin
42.00

..
1.00
..
1.00
Wilfried Zaha
9.00
Christian Benteke
10.00
Andros Townsend
19.00

Eberechi Eze
18.00
Luka Milivojevic
23.00
James McArthur
55.00
Cheikhou Kouyaté
55.00
James Tomkins
65.00

Nathaniel Clyne
90.00
Tyrick Mitchell
90.00
..
1.00
..
1.00
 
Scorer mål (S)Alexandre Lacazette
1.95
Pierre-Emerick Aubameyang
2.25
Bukayo Saka
3.50
Emile Smith Rowe
4.75
Granit Xhaka
9.00

Dani Ceballos
9.00
Kieran Tierney
15.00
Rob Holding
20.00
Pablo Mari
12.00
Hector Bellerin
15.00

..
1.00
..
1.00
Wilfried Zaha
4.00
Christian Benteke
4.50
Andros Townsend
7.50

Eberechi Eze
7.00
Luka Milivojevic
8.50
James McArthur
18.00
Cheikhou Kouyaté
18.00
James Tomkins
22.00

Nathaniel Clyne
30.00
Tyrick Mitchell
30.00
..
1.00
..
1.00
 
Scorer minst 2 mål (S)Alexandre Lacazette
5.75
Pierre-Emerick Aubameyang
7.50
Bukayo Saka
18.50
Emile Smith Rowe
47.00
..
1.00

..
1.00
Wilfried Zaha
25.50
Christian Benteke
33.50
Eberechi Eze
93.00
..
1.00

..
1.00
 
Scorer minst 3 mål (S)Alexandre Lacazette
22.00
Pierre-Emerick Aubameyang
30.00
Bukayo Saka
92.00
..
1.00
..
1.00

Wilfried Zaha
130.00
..
1.00
..
1.00
 
Scorer før det er spilt 15 minutter (S)Alexandre Lacazette
12.00
Pierre-Emerick Aubameyang
13.50
Bukayo Saka
21.00
Emile Smith Rowe
28.50
Granit Xhaka
54.00

Dani Ceballos
54.00
Kieran Tierney
90.00
Rob Holding
120.00
Pablo Mari
72.00
Hector Bellerin
90.00

..
1.00
..
1.00
Wilfried Zaha
24.00
Christian Benteke
27.00
Andros Townsend
45.00

Eberechi Eze
42.00
Luka Milivojevic
51.00
James McArthur
108.00
Cheikhou Kouyaté
108.00
James Tomkins
132.00

Nathaniel Clyne
180.00
Tyrick Mitchell
180.00
..
1.00
..
1.00
 
Blir det tatt 11 eller flere cornere? (S)Ja
0.00
Nei
1.90
 
Blir det utdelt 4 eller flere gule kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.57
 
Scorer og Arsenal vinner (S)Alexandre Lacazette
2.25
Pierre-Emerick Aubameyang
2.60
Bukayo Saka
4.00
Emile Smith Rowe
5.50
Kieran Tierney
17.00

Pablo Mari
14.00
Rob Holding
22.50
..
1.00
..
1.00
Wilfried Zaha
10.00

Christian Benteke
11.50
Eberechi Eze
17.00
Andros Townsend
18.00
Cheikhou Kouaté
45.00
..
1.00

..
1.00
 
Scorer og Crystal Palace vinner (S)Alexandre Lacazette
27.00
Pierre-Emerick Aubameyang
30.00
Bukayo Saka
48.00
Emile Smith Rowe
65.00
Kieran Tierney
200.00

Pablo Mari
150.00
Rob Holding
225.00
..
1.00
..
1.00
Wilfried Zaha
9.50

Christian Benteke
11.00
Eberechi Eze
16.00
Andros Townsend
18.00
Cheikhou Kouaté
42.00
..
1.00

..
1.00
 
Får kort (S)Kieran Tierney
6.00
Hector Bellerin
4.00
Rob Holding
6.00
Pablo Mari
5.50
Granit Xhaka
3.50

Dani Ceballos
5.00
Bukayo Saka
7.00
Pierre-E Aubameyang
8.00
Alexandre Lacazette
5.00
..
1.00

..
1.00
Joel Ward
4.75
James Tomkins
5.00
Cheikhou Kouyaté
7.00
Tyrick Mitchell
5.50

James McArthur
4.55
Luka Milivojevic
3.20
Andros Townsend
7.00
Eberechi Eze
7.00
Wilfried Zaha
5.00

..
1.00
..
1.00
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Manchester United1942312-1382024-12124336-251140
2Manchester City1872121-743110-6115231-131838
3Leicester1951415-1271120-9122535-211438
4Liverpool1972121-925216-1397337-221534
5Tottenham1843214-953119-896333-171633
6Everton1741315-1261213-9102528-21732
7West Ham1953215-1142312-1195527-22532
8Chelsea1943219-1142414-1285633-231029
9Southampton1851314-934212-1285526-21529
10Arsenal1942412-1141411-883823-19427
11Aston Villa1631315-1151314-782629-181126
12Leeds1832413-1440517-2072930-34-423
13Crystal Palace1933311-1532511-1865822-33-1123
14Wolverhampton1933412-133159-1664921-29-822
15Newcastle1832410-152258-1554918-30-1219
16Burnley183145-82355-1454910-22-1219
17Brighton1905410-1533412-1438822-29-717
18Fulham181367-151348-12261015-27-1212
19West Bromwich191265-2413610-19251215-43-2811
20Sheffield Utd191186-150184-17121610-32-225
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Arsenal56
2Manchester City56
3Tottenham38
4Leicester31
5Manchester Unite19
6West Ham19
7Everton13
8Aston Villa6
9Burnley0
10Leeds0
11Brighton-6
12Southampton-6
13Liverpool-13
14Fulham-13
15Crystal Palace-13
16Chelsea-19
17Wolverhampton-19
18Sheffield Utd-25
19Newcastle-38
20West Bromwich-50
Hjemmekamper
#Lag 
1Manchester City44
2Manchester Unite38
3Liverpool31
4Chelsea25
5Leeds25
6Tottenham25
7Southampton25
8Leicester25
9Aston Villa13
10Arsenal6
11Burnley6
12Newcastle0
13Everton0
14West Ham-6
15Fulham-6
16Wolverhampton-6
17Brighton-13
18Sheffield Utd-13
19Crystal Palace-13
20West Bromwich-100
Bortekamper
#Lag 
1Everton25
2Leicester25
3Liverpool19
4Manchester Unite13
5Arsenal13
6Aston Villa6
7Southampton6
8Manchester City6
9Crystal Palace0
10West Bromwich0
11Fulham-6
12Tottenham-6
13Burnley-6
14West Ham-13
15Chelsea-19
16Brighton-31
17Leeds-38
18Wolverhampton-38
19Sheffield Utd-44
20Newcastle-69
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10003 Arsenal - Wolverhampton2.053.153.65
     
     
1-229/11 2020
10014 Arsenal - Rapid Wien1.305.007.20
     
     
4-103/12 2020
10005 Arsenal - Burnley1.454.306.40
     
     
0-113/12 2020
10002 Arsenal - Southampton2.053.403.30
     
     
1-116/12 2020
10010 Arsenal - Manchester City5.804.101.45
     
     
1-422/12 2020
10004 Arsenal - Chelsea4.403.701.72
     
     
3-126/12 18:30
10099 Arsenal - Newcastle1.324.306.80
     
     
0-02-0 eeo
10001 Arsenal - Newcastle1.424.506.80
     
     
3-018/01 21:00
Bortelagets siste bortekamper
10004 West Bromwich - Crystal Palace2.953.202.35
     
     
1-506/12 2020
10005 West Ham - Crystal Palace2.103.253.40
     
     
1-116/12 2020
10003 Aston Villa - Crystal Palace1.773.704.10
     
     
3-026/12 16:00
10092 Wolverhampton - Crystal Palace1.723.254.10
     
     
1-008/01 20:45
10003 Manchester City - Crystal Palace1.176.4014.50
     
     
4-017/01 20:15
Historiske oppgjør
199 Arsenal - Crystal Palace1.175.5012.50
     
     
2-002/02 2014
243 Arsenal - Crystal Palace1.225.1010.50
     
     
2-116/08 2014
192 Arsenal - Crystal Palace1.304.558.20
     
     
1-117/04 2016
96 Arsenal - Crystal Palace1.284.558.65
     
     
2-001/01 2017
10014 Arsenal - Crystal Palace1.453.906.00
     
     
4-120/01 2018
10009 Arsenal - Crystal Palace1.473.955.50
     
     
2-321/04 2019
10100 Arsenal - Crystal Palace1.454.555.95
     
     
2-227/10 2019

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2021 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no