TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2021 >>
Ma Ti On To Fr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 6

Kampen er slutt

CANADA23/02 04:30 NHL Na Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

San Jose Sharks - Minnesota Wild

Seriekamp, ishockey

10020 San Jose Sharks - Minnesota Wild2.853.952.00
     
     
2-623/02 04:30
Systemverdi:
1.09/0.51/0.97
Lagverdi:
1.17/0.38/0.99
Snittverdi:
1.13/0.44/0.98
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.752.89
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.85
U
3.95
B
2.00
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
2.10
B
1.57
 
DobbelsjanseHU
1.67
UB
1.35
HB
1.22
 
Handikap fulltid 0-1H
3.90
U
6.80
B
1.35
Sterkt tips!
Handikap fulltid 0-2H
5.60
U
8.80
B
1.17
Sterkt tips!
Handikap fulltid 1-0H
1.67
U
6.20
B
2.55
Godt tips!
Handikap fulltid 2-0H
1.37
U
7.40
B
3.50
Sterkt tips!
Handikap fulltid 3-0H
1.20
U
6.60
B
6.00
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
1.35
Under
2.60
Over/Under ant. mål fulltid 5.5 (S)Over
1.70
Under
1.85
 
Over/Under ant. mål fulltid 6.5Over
2.35
Under
1.42
Over/Under ant. mål fulltid 7.5Over
3.30
Under
1.20
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5 (S)Over
1.77
Under
1.72
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 3.5 (S)Over
2.15
Under
1.47
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.95
U
2.60
B
2.35
 
HUB kun periode 2 (S)H
2.85
U
2.80
B
2.25
 
HUB kun periode 3 (S)H
2.75
U
3.10
B
2.15
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
1.70
Under
1.80
 
Over/Under ant. mål 2. periode 1.5 (S)Over
1.50
Under
2.10
 
Over/Under ant. mål 3. periode 1.5 (S)Over
1.47
Under
2.15
 
Scorer mål (inkludert overtid) (S)Logan Couture
2.50
Tomas Hertl
2.85
Evander Kane
3.35
Timo Meier
4.00
Ryan Donato
5.00

Kevin Labanc
5.00
Brent Burns
5.50
Matt Nieto
6.00
Rudolfs Balcers
6.50
Kevin Fiala
2.85

Joel Eriksson Ek
3.35
Kirill Kaprizov
3.65
Victor Rask
4.00
Mats Zuccarello
4.00
Zach Parise
4.50

Matt Dumba
5.35
Marcus Foligno
6.50
Jonas Brodin
7.50
 
Scorer mål i 1. periode (S)Logan Couture
7.50
Tomas Hertl
8.50
Evander Kane
10.00
Timo Meier
12.00
Ryan Donato
15.00

Kevin Labanc
15.00
Brent Burns
16.50
Matt Nieto
18.00
Rudolfs Balcers
19.50
Kevin Fiala
8.50

Joel Eriksson Ek
10.00
Kirill Kaprizov
11.00
Victor Rask
12.00
Mats Zuccarello
12.00
Zach Parise
13.50

Matt Dumba
16.00
Marcus Foligno
19.50
Jonas Brodin
22.50
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Toronto Maple Leafs2173345-3170130-20143475-512447
2Tampa Bay Lightning1990142-1742327-22132469-393042
3Edmonton Oilers2250640-3980335-27130975-66939
4Winnipeg Jets2063344-3232325-2195669-531636
5Florida Panthers1963335-3633127-1996462-55736
6Vegas Golden Knights1772237-2531214-11103451-361535
7Carolina Hurricanes2043130-1843539-3886669-561335
8Colorado Avalanche1850326-1952329-23102655-421333
9New York Islanders1962029-1841623-28103652-46633
10Washington Capitals1953338-3742228-2795566-64233
11Minnesota Wild1832325-2352332-2184657-441332
12Montréal Canadiens2030522-2465143-3695665-60532
13St. Louis Blues2133632-4052235-2785867-67032
14Chicago Blackhawks2242334-2727432-3969766-66032
15Los Angeles Kings2033226-2252534-3485760-56430
16Calgary Flames2240424-2244634-43841058-65-730
17Boston Bruins1732127-1434425-3166552-45729
18Philadelphia Flyers1643229-2641226-2684455-52329
19Arizona Coyotes2154638-4421318-2075956-64-828
20Columbus Blue Jackets2244438-4032523-3476961-74-1328
21Pittsburgh Penguins1843130-2104625-3847755-59-425
22Vancouver Canucks2443640-4130828-44731468-85-1725
23Nashville Predators2042424-2721722-36631146-63-1724
24Anaheim Ducks2124520-3432522-27561042-61-1922
25Detroit Red Wings2232622-3031725-38631347-68-2122
26New York Rangers1741525-2413320-1954845-43221
27Dallas Stars1634127-1921519-2655646-45121
28New Jersey Devils1612515-2442228-2554743-49-621
29Buffalo Sabres1813621-3432323-2045944-54-1019
30San Jose Sharks1810312-1826641-5336953-71-1819
31Ottawa Senators2323632-3521929-56441561-91-3019
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Minnesota Wild88
2Edmonton Oilers63
3New York Rangers44
4Winnipeg Jets38
5Los Angeles King31
6Washington Capit31
7Detroit Red Wing31
8Tampa Bay Lightn25
9Vancouver Canuck19
10Toronto Maple Le19
11Vegas Golden Kni19
12Philadelphia Fly6
13Nashville Predat6
14Dallas Stars6
15New York Islande0
16Buffalo Sabres0
17Pittsburgh Pengu-6
18Ottawa Senators-6
19Chicago Blackhaw-13
20Florida Panthers-13
21Arizona Coyotes-13
22San Jose Sharks-25
23Carolina Hurrica-25
24Columbus Blue Ja-31
25Calgary Flames-31
26Montréal Canadie-31
27Boston Bruins-31
28Colorado Avalanc-38
29Anaheim Ducks-44
30St. Louis Blues-44
31New Jersey Devil-63
Hjemmekamper
#Lag 
1Winnipeg Jets69
2New York Islande44
3Edmonton Oilers38
4Tampa Bay Lightn38
5Columbus Blue Ja19
6Ottawa Senators6
7Chicago Blackhaw-6
8Minnesota Wild-6
9Arizona Coyotes-13
10Vancouver Canuck-19
11New York Rangers-19
12Nashville Predat-25
13Florida Panthers-31
14San Jose Sharks-38
15Anaheim Ducks-38
16Detroit Red Wing-44
17New Jersey Devil-69
18Buffalo Sabres-75
Bortekamper
#Lag 
1St. Louis Blues69
2Edmonton Oilers44
3Toronto Maple Le38
4Vegas Golden Kni38
5Philadelphia Fly38
6Colorado Avalanc31
7Los Angeles King31
8Detroit Red Wing13
9Washington Capit0
10Chicago Blackhaw0
11Dallas Stars0
12Nashville Predat-6
13Montréal Canadie-13
14Carolina Hurrica-25
15Calgary Flames-38
16Columbus Blue Ja-38
17Pittsburgh Pengu-44
18Boston Bruins-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10207 San Jose Sharks - Vegas Golden Knights3.354.201.72
     
     
1-313/02 22:00
10024 San Jose Sharks - Anaheim Ducks2.353.802.35
     
     
3-216/02 04:30
10056 San Jose Sharks - Vegas Golden Knights3.354.101.75
     
     
Utsatt
10126 San Jose Sharks - St. Louis Blues3.054.101.87
     
     
6-728/02 04:30
Bortelagets siste bortekamper
10010 Los Angeles Kings - Minnesota Wild2.653.802.10
     
     
3-33-4 eeo
10100 Los Angeles Kings - Minnesota Wild2.803.752.05
     
     
3-33-4 eeo
10012 Anaheim Ducks - Minnesota Wild2.803.702.05
     
     
1-019/01 03:00
10021 Anaheim Ducks - Minnesota Wild2.703.552.20
     
     
2-321/01 03:30
10030 Colorado Avalanche - Minnesota Wild1.903.953.05
     
     
2-103/02 02:30
10055 Colorado Avalanche - Minnesota Wild0.000.000.00
 
 
Avlyst
10031 Los Angeles Kings - Minnesota Wild2.853.902.00
     
     
4-017/02 04:00
10020 Anaheim Ducks - Minnesota Wild2.653.752.15
     
     
1-319/02 04:00
10105 Anaheim Ducks - Minnesota Wild2.753.752.05
     
     
1-521/02 03:00
10045 Colorado Avalanche - Minnesota Wild1.803.953.30
     
     
2-625/02 03:00
Historiske oppgjør
49 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.903.452.30
     
     
4-111/12 2007
36 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.703.602.60
     
     
3-104/11 2008
79 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.653.652.70
     
     
3-217/03 2011
101 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.703.602.60
     
     
3-110/11 2011
44 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.903.702.65
     
     
4-204/04 2013
250 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.853.702.75
     
     
6-119/04 2013
249 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.753.753.20
     
     
3-113/12 2013
250 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.953.702.75
     
     
2-112/12 2014
17 San Jose Sharks - Minnesota Wild2.053.552.65
     
     
0-213/12 2015
145 San Jose Sharks - Minnesota Wild2.003.652.65
     
     
4-323/01 2016
194 San Jose Sharks - Minnesota Wild2.103.652.50
     
     
4-506/01 2017
10023 San Jose Sharks - Minnesota Wild2.203.602.40
     
     
3-33-4 eeo
10147 San Jose Sharks - Minnesota Wild2.003.752.60
     
     
3-608/04 2018
10011 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.903.802.85
     
     
4-307/11 2018
10014 San Jose Sharks - Minnesota Wild1.903.952.90
     
     
6-508/11 2019
10033 San Jose Sharks - Minnesota Wild2.653.852.05
     
     
2-306/03 2020

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2021 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no