TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2021 >>
Ma Ti On To Fr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Kamper i land/liga:

Informasjon

Ligasortering

24/07 2020

Fra og med i dag sorterer vi kamplistene på langoddsen etter liga og land. Vårt håp er at dette blir mer oversiktlig.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

132 - 100

Kampen er slutt

USA23/02 03:00 NBAVis alle kamper fra toppseriene

Phoenix Suns - Portland Trail Blazers

Seriekamp, basketball

10132 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers1.3713.502.95
     
     
132-10023/02 03:00
Systemverdi:
1.04/0.09/0.69
Lagverdi:
0.92/0.24/0.92
Snittverdi:
0.98/0.17/0.81
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
112.22105.58
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
topptopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.37
U
13.50
B
2.95
Sterkt tips!
HB-kampvinner inkl overtidH
1.32
B
2.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Utah Jazz3215022006-178511041705-160326063711-338832378
2Los Angeles Clippers3312062084-199211041738-1605230103822-359722569
3Phoenix Suns3111241955-18339141562-151720383517-335016763
4Brooklyn Nets3312142034-19458261964-1917203103998-386213663
5Los Angeles Lakers336461845-176413041833-1749194103678-351316561
6Philadelphia 76ers3112121769-16788081774-1759201103543-343710661
7Milwaukee Bucks3212041922-17457091912-1842190133834-358724757
8Golden State Warriors3310161969-18617091801-1850171153770-37115952
9Portland Trail Blazers317161588-160410071972-1980171133560-3584-2452
10Denver Nuggets319241738-16596281838-1801154123576-346011649
11Toronto Raptors327071530-14999092071-2016160163601-35158648
12Miami Heat328161612-16277281817-1873153143429-3500-7148
13San Antonio Spurs287081634-16968141466-1416151123100-3112-1246
14New York Knicks328071592-157670101723-1747150173315-3323-845
15Charlotte Hornets309081873-18595171470-1504141153343-3363-2043
16Dallas Mavericks308081807-18546171565-1554141153372-3408-3643
17Chicago Bulls306181702-17277261768-1723133143470-34502042
18Atlanta Hawks317281915-19076081613-1592132163528-34992941
19New Orleans Pelicans318261887-183650101685-1735132163572-3571141
20Boston Celtics307051342-129461111961-2024131163303-3318-1540
21Oklahoma City Thunder3241101596-17318271817-1856123173413-3587-17439
22Indiana Pacers295291797-17996251471-1444114143268-32432537
23Memphis Grizzlies276091623-17046151358-1321121142981-3025-4437
24Orlando Magic317091664-17435191584-1690121183248-3433-18537
25Houston Rockets305071272-128361111986-2065111183258-3348-9034
26Sacramento Kings3170112063-21864181468-1530111193531-3716-18534
27Cleveland Cavaliers338191942-200421121499-1717102213441-3721-28032
28Washington Wizards295091663-17115191659-1765101183322-3476-15431
29Detroit Pistons314271397-141332131941-207374203338-3486-14825
30Minnesota Timberwolves334291596-168231141976-214973233572-3831-25924
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10038 Phoenix Suns - New Orleans Pelicans1.7513.002.05
     
     
111-8630/12 2020
10056 Phoenix Suns - Los Angeles Clippers2.2513.001.62
     
     
107-11204/01 02:00
10054 Phoenix Suns - Toronto Raptors1.6513.002.20
     
     
123-11507/01 03:00
10068 Phoenix Suns - Atlanta Hawks1.3713.502.95
     
     
Avlyst
10183 Phoenix Suns - Denver Nuggets1.8513.001.92
     
     
114-114126-130 eeo
10143 Phoenix Suns - Denver Nuggets2.1013.001.70
     
     
98-98112-120 eeo
10055 Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder1.2714.003.60
     
     
97-10228/01 03:00
10097 Phoenix Suns - Golden State Warriors1.7513.002.05
     
     
114-9329/01 04:00
10208 Phoenix Suns - Detroit Pistons1.2514.503.75
     
     
109-9206/02 03:00
10228 Phoenix Suns - Boston Celtics1.7013.002.10
     
     
100-9107/02 20:00
10184 Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers1.4213.502.75
     
     
119-11309/02 03:00
10099 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks2.3013.001.57
     
     
125-12411/02 04:00
10295 Phoenix Suns - Philadelphia 76ers1.8213.001.95
     
     
120-11113/02 21:00
10105 Phoenix Suns - Orlando Magic1.1116.005.60
     
     
109-9015/02 03:00
10084 Phoenix Suns - Brooklyn Nets1.2514.003.65
     
     
124-12817/02 04:30
10097 Phoenix Suns - Charlotte Hornets1.2214.504.10
     
     
121-12425/02 03:00
Bortelagets siste bortekamper
10075 Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers1.4013.502.85
     
     
107-11529/12 2020
10017 Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers1.4013.502.85
     
     
128-10531/12 2020
10151 Golden State Warriors - Portland Trail Blazers2.3013.001.57
     
     
98-12302/01 04:30
10058 Golden State Warriors - Portland Trail Blazers2.5013.001.50
     
     
137-12204/01 02:30
10151 Sacramento Kings - Portland Trail Blazers2.6013.001.47
     
     
99-12510/01 04:00
10073 Sacramento Kings - Portland Trail Blazers2.3013.001.60
     
     
126-13214/01 04:00
10094 Houston Rockets - Portland Trail Blazers1.5213.002.45
     
     
104-10129/01 01:30
10176 Chicago Bulls - Portland Trail Blazers1.7713.002.00
     
     
122-12331/01 02:00
10187 Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers1.1516.004.90
     
     
134-10602/02 02:00
10159 Washington Wizards - Portland Trail Blazers1.6513.002.20
     
     
121-13203/02 02:00
10197 Philadelphia 76ers - Portland Trail Blazers1.1516.004.90
     
     
105-12105/02 02:00
10312 New York Knicks - Portland Trail Blazers1.9513.001.82
     
     
110-9906/02 19:00
10103 Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers1.4213.502.70
     
     
118-12115/02 01:30
10083 Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers2.7013.501.45
     
     
104-11517/02 02:00
10086 New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers1.5513.002.40
     
     
124-12618/02 03:00
10072 Denver Nuggets - Portland Trail Blazers1.4013.502.85
     
     
111-10624/02 04:00
Historiske oppgjør
10016 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
     
 
104-9131/10 2013
10016 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
     
 
120-10628/11 2013
10042 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
     
 
118-11322/01 2015
10054 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
     
 
81-8728/03 2015
10133 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers1.458.502.75
     
     
110-9231/10 2015
10060 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers1.5012.502.50
     
     
96-10612/12 2015
10009 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers2.3010.251.62
     
     
103-103118-115 eeo
10003 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers1.959.001.85
     
     
101-11013/03 2017
10063 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers2.0011.001.80
     
     
76-12419/10 2017
10124 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers3.1511.501.35
     
     
104-10625/02 2018
10051 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers3.9012.001.25
     
     
106-12025/01 2019
10071 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers2.1511.001.72
     
     
110-11117/12 2019
10247 Phoenix Suns - Portland Trail Blazers2.3011.001.62
     
     
127-11707/03 2020

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2021 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no