Tippekupongen

Vi jobber med å tilpasse oss NT sine nye systemer og vil lansere en helt ny side.
Følg med!

Kamper pr. dato:

<< August 2021  
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 2

Kampen er slutt

SPANIA30/05 18:30 SPA LaLiga 2

Albacete - Fuenlabrada CF

Seriekamp, fotball

10014 Albacete - Fuenlabrada CF3.253.201.95
     
     
1-230/05 18:30
Systemverdi:
0.96/0.73/0.93
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
middelsdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
3.25
U
3.20
B
1.95
DobbelsjanseHU
1.67
UB
1.27
HB
1.30
 
Handikap fulltid 0-1H
6.80
U
4.80
B
1.27
Sterkt tips!
Handikap fulltid 1-0H
1.67
U
3.80
B
3.45
Handikap fulltid 2-0H
1.22
U
5.30
B
7.00
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 0.5Over
1.03
Under
8.40
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.20
Under
3.40
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.67
Under
1.87
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
2.60
Under
1.35
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
4.30
Under
1.11
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.50
Under
1.37
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
1.82
Under
1.72
 
Begge lag scorer (S)Ja
1.57
Nei
2.00
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
8.40
1-0
10.00
2-0
17.00
3-0
40.00
4-0
140.00

5-0
250.00
6-0
250.00
0-1
7.40
1-1
5.40
2-1
10.00

3-1
25.00
4-1
80.00
5-1
250.00
0-2
8.80
1-2
7.40

2-2
10.50
3-2
30.00
4-2
100.00
0-3
16.00
1-3
13.50

2-3
22.00
3-3
45.00
0-4
40.00
1-4
30.00
2-4
50.00

0-5
110.00
1-5
100.00
0-6
250.00
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
5.50
H/U
13.50
H/B
26.00
U/H
7.80
U/U
5.10

U/B
5.10
B/H
35.00
B/U
13.00
B/B
3.00
 
Omgang med flest mål (S)1. omg.
3.00
Samme antall
3.30
2. omg.
1.95
 
H-lag scorer begge omganger (S)Ja
3.70
Nei
1.17
 
B-lag scorer begge omganger (S)Ja
2.70
Nei
1.32
 
HUB pauseH
3.65
U
2.10
B
2.45
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.32
Under
2.75
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.40
Under
1.40
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
4.80
Under
1.08
 
Scorer begge lag i 1. omg? (S)Ja
3.60
Nei
1.17
 
Scorer begge lag i 2.omg? (S)Ja
2.75
Nei
1.30
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Espanyol42153341-1297530-162410871-284382
2Mallorca42143433-12107421-162410854-282682
3Almeria42108334-18112827-2221101161-402173
4CD Leganes42153328-1267823-2021101151-321973
5Girona42124522-1287625-2420111147-361171
6Rayo Vallecano42114631-2086721-2019101352-401267
7Sporting Gijón41117221-1067815-1617141036-261065
8Ponferradina4297527-24651018-2615121545-50-557
9Las Palmas42115534-2339912-3014141446-53-756
10Fuenlabrada CF42412521-2086724-2612181245-46-154
11Malaga4267820-2284917-2514111737-47-1053
12Tenerife4297524-14461112-2213131636-36052
13Real Oviedo4278626-22411619-2411191245-46-152
14Mirandes41610519-18721117-2213121636-40-451
15Real Zaragoza4297520-17441317-2613111837-43-650
16Cartagena4287627-23461117-2912131744-52-849
17AD Alcorcón42921020-23471012-191392032-42-1048
18CD Lugo4288520-16361218-3711141738-53-1547
19CE Sabadell FC4259720-21641120-2711131840-48-846
20UD Logrones42741015-24471013-2911112028-53-2544
21CD Castellon42911121-20271214-341182335-54-1941
22Albacete42561016-23451214-309112230-53-2338
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Girona44
2Rayo Vallecano44
3Real Zaragoza31
4CD Leganes31
5Mallorca25
6Cartagena19
7Espanyol13
8CD Lugo6
9Sporting Gijón6
10Almeria6
11Albacete0
12Tenerife0
13Mirandes0
14AD Alcorcón-6
15Real Oviedo-13
16Las Palmas-13
17CE Sabadell FC-19
18Fuenlabrada CF-19
19Malaga-19
20Ponferradina-31
21UD Logrones-50
22CD Castellon-56
Hjemmekamper
#Lag 
1Real Zaragoza50
2CD Leganes50
3Rayo Vallecano50
4Mallorca38
5Espanyol25
6AD Alcorcón25
7CD Lugo25
8Sporting Gijón25
9Cartagena25
10Girona25
11Real Oviedo25
12Mirandes13
13CE Sabadell FC0
14Almeria0
15Fuenlabrada CF0
16Las Palmas0
17Albacete-13
18Malaga-13
19Tenerife-25
20CD Castellon-25
21UD Logrones-38
22Ponferradina-63
Bortekamper
#Lag 
1Girona63
2Real Zaragoza50
3Espanyol50
4Tenerife13
5Mallorca13
6Cartagena13
7Albacete13
8CD Leganes0
9Almeria0
10Ponferradina0
11AD Alcorcón-13
12Rayo Vallecano-13
13Las Palmas-13
14Sporting Gijón-13
15CD Lugo-13
16Fuenlabrada CF-25
17Mirandes-25
18CE Sabadell FC-38
19Real Oviedo-50
20UD Logrones-50
21Malaga-63
22CD Castellon-63
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
10046 Albacete - Fuenlabrada CF2.302.652.85
     
     
1-114/01 2020

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2021 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no