Tippekupongen

Vi jobber med å tilpasse oss NT sine nye systemer og vil lansere en helt ny side.
Følg med!

Kamper pr. dato:

<< August 2021  
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 3

Kampen er slutt

SVERIGE17/05 18:30 SVE AllsvenskanVis alle kamper fra toppseriene

Elfsborg - Halmstad

Seriekamp, fotball

10006 Elfsborg - Halmstad1.753.303.90
     
     
2-317/05 18:30
Systemverdi:
0.83/1.02/0.85
Lagverdi:
0.93/0.94/0.72
Snittverdi:
0.88/0.98/0.79
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.651.11
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
goddårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.75
U
3.30
B
3.90
DobbelsjanseHU
1.20
UB
1.85
HB
1.27
 
Handikap fulltid 0-1H
3.00
U
3.55
B
1.85
Handikap fulltid 0-2H
6.20
U
4.80
B
1.27
Sterkt tips!
Handikap fulltid 1-0H
1.20
U
5.10
B
9.00
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.25
Under
3.05
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.82
Under
1.72
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
2.90
Under
1.27
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
4.90
Under
1.08
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5 (S)Over
1.80
Under
1.75
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5 (S)Over
1.45
Under
2.25
 
Begge lag scorer (S)Ja
1.75
Nei
1.80
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
7.60
1-0
6.00
2-0
7.20
3-0
12.50
4-0
30.00

5-0
90.00
6-0
250.00
0-1
9.80
1-1
5.60
2-1
7.20

3-1
13.00
4-1
30.00
5-1
90.00
0-2
20.00
1-2
12.00

2-2
13.50
3-2
26.00
4-2
60.00
0-3
60.00
1-3
35.00

2-3
45.00
3-3
70.00
0-4
250.00
1-4
150.00
2-4
175.00

0-5
250.00
1-5
250.00
0-6
250.00
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
2.65
H/U
15.00
H/B
45.00
U/H
4.40
U/U
5.00

U/B
8.80
B/H
26.00
B/U
16.00
B/B
6.80
 
Omgang med flest mål (S)1. omg.
3.05
Samme antall
3.20
2. omg.
1.95
 
H-lag scorer begge omganger (S)Ja
2.65
Nei
1.32
 
B-lag scorer begge omganger (S)Ja
4.50
Nei
1.10
 
HUB pauseH
2.30
U
2.05
B
4.30
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.35
Under
2.55
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.60
Under
1.35
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
5.20
Under
1.06
 
Scorer begge lag i 1. omg? (S)Ja
3.95
Nei
1.14
 
Scorer begge lag i 2.omg? (S)Ja
3.05
Nei
1.25
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Malmö FF941012-72116-662118-13520
2Djurgården83106-12117-552113-6717
3AIK83208-31022-542210-8214
4Elfsborg92126-72026-441412-11113
5Kalmar FF82203-11215-63418-7113
6IFK Norrköping82206-31034-432310-7311
7Degerfors82015-11224-63239-7211
8Hammarby IF82208-51036-832314-13111
9Mjällby82203-10223-62426-7-110
10IFK Göteborg81217-60401-11618-719
11Halmstad81303-21034-62337-8-19
12Sirius81112-31227-102339-13-49
13Östersunds FK820210-40221-422411-838
14Varbergs BoIS FC81035-101125-721510-17-77
15Örebro SK81122-51033-112155-16-117
16Häcken81037-80313-413410-12-26
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Degerfors38
2Malmö FF25
3Hammarby IF13
4Elfsborg6
5Häcken6
6Mjällby6
7Östersunds FK0
8Djurgården0
9Halmstad0
10IFK Göteborg0
11IFK Norrköping0
12Kalmar FF-6
13AIK-6
14Örebro SK-19
15Varbergs BoIS FC-25
16Sirius-44
Hjemmekamper
#Lag 
1Degerfors75
2Djurgården33
3IFK Norrköping25
4Östersunds FK17
5Mjällby17
6Häcken13
7Kalmar FF13
8AIK8
9Hammarby IF8
10Halmstad0
11IFK Göteborg0
12Elfsborg0
13Varbergs BoIS FC-13
14Sirius-25
15Örebro SK-33
Bortekamper
#Lag 
1IFK Norrköping17
2Hammarby IF13
3Häcken0
4Halmstad0
5IFK Göteborg0
6Elfsborg0
7Mjällby0
8Malmö FF-8
9Degerfors-8
10AIK-13
11Varbergs BoIS FC-17
12Kalmar FF-17
13Djurgården-25
14Örebro SK-38
15Östersunds FK-38
16Sirius-42
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10013 Elfsborg - Örebro SK1.354.806.60
     
     
H11/07 17:30 (S)
10038 Elfsborg - Östersunds FK1.454.305.50
     
     
H17/07 17:30 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10022 Hammarby IF - Halmstad1.673.704.40
     
     
H04/07 17:30 (S)
10004 Östersunds FK - Halmstad3.253.202.10
     
     
H26/07 19:00 (S)
10005 AIK - Halmstad1.703.304.80
     
     
H02/08 19:00 (S)
Historiske oppgjør
3 Elfsborg - Halmstad1.403.655.30
     
     
3-022/08 2006
101 Elfsborg - Halmstad1.653.153.95
     
     
1-108/10 2007
95 Elfsborg - Halmstad1.403.655.30
     
     
3-003/11 2008
68 Elfsborg - Halmstad1.553.254.50
     
     
4-016/05 2009
96 Elfsborg - Halmstad1.453.455.10
     
     
6-022/03 2010
104 Elfsborg - Halmstad1.254.406.75
     
     
3-223/05 2011
72 Elfsborg - Halmstad1.234.608.50
     
     
2-213/07 2013
235 Elfsborg - Halmstad1.284.307.75
     
     
4-128/04 2014
173 Elfsborg - Halmstad1.254.507.60
     
     
2-002/08 2015
10037 Elfsborg - Halmstad1.454.105.00
     
     
1-027/08 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2021 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no