TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp nummer 87Langoddsen

4 - 2

Kampen er slutt

RUSSLAND15/02 15:00 KHL Kontine Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava

Seriekamp, ishockey

87 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.404.404.80
     
     
4-215/02 2015
Systemverdi:
1.02/0.42/0.84
Lagverdi:
0.86/0.68/1.11
Snittverdi:
0.94/0.55/0.97
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
3.581.69
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
middelselendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
1.40
U
4.40
B
4.80
Sterkt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1CSKA Moskva37122351-20154166-202764117-407793
2Avtomobilist Yekaterinbur38134466-42132262-292666128-715789
3SKA St. Petersburg36135161-28130464-192655125-477885
4AK Bars Kazan39131555-42125352-402568107-822584
5Jokerit36142376-4384545-412268121-843774
6Avangard Omsk39105555-4194655-3919911110-803072
7Metallurg Magnitogorsk40113764-4994648-3820713112-872572
8HC Barys Astana3796354-4786566-5317128120-1002069
9Lokomotiv Yaroslavl38104648-3584653-4218812101-772467
10Salavat Yulaev Ufa38104551-4083846-361871397-762164
11Torpedo Nizhny Novgorod38116573-6054744-51161012117-111662
12Spartak Moskva3875657-4784840-481591497-95257
13OHK Dynamo Moskva3984745-43541147-511381892-94-252
14Vityaz Chekhov3894955-6452931-401461886-104-1851
15HC Sochi3848743-5064942-5010121685-100-1549
16HC Red Star Kunlun3653734-3985847-621381581-101-2048
17Dinamo Riga37621134-4565742-521271876-97-2146
18Neftekhimik Niznekamsk38451038-4773952-571181990-104-1445
19Traktor Chelyabinsk3674732-40261035-599101767-99-3244
20Sibir Novosibirsk3765741-38321436-69972177-107-3037
21Amur Khabarovsk3664636-42341337-67981973-109-3636
22Severstal Cherepovec39461038-61221522-55682560-116-5630
23Slovan Bratislava39511334-68251333-67762667-135-6830
24HK Dinamo Minsk37411433-54351037-62762470-116-4629
25Admiral Vladivostok3642839-49151632-66572471-115-4425
Formtabell
4 siste
#Lag 
1SKA St. Petersbu88
2CSKA Moskva50
3Jokerit31
4Metallurg Magnit25
5Avtomobilist Yek25
6HC Barys Astana25
7Torpedo Nizhny N6
8Salavat Yulaev U6
9AK Bars Kazan6
10Sibir Novosibirs0
11Vityaz Chekhov-6
12HC Red Star Kunl-6
13Admiral Vladivos-6
14OHK Dynamo Moskv-6
15Spartak Moskva-6
16HC Sochi-6
17Avangard Omsk-13
18Lokomotiv Yarosl-13
19Traktor Chelyabi-13
20Neftekhimik Nizn-25
21Dinamo Riga-25
22Amur Khabarovsk-31
23Severstal Cherep-38
24HK Dinamo Minsk-56
25Slovan Bratislav-81
Hjemmekamper
#Lag 
1SKA St. Petersbu63
2Jokerit56
3Metallurg Magnit50
4Lokomotiv Yarosl50
5CSKA Moskva44
6Sibir Novosibirs31
7OHK Dynamo Moskv31
8HC Red Star Kunl25
9Torpedo Nizhny N19
10HC Sochi6
11Admiral Vladivos0
12Amur Khabarovsk-6
13Dinamo Riga-25
14Avtomobilist Yek-31
15Vityaz Chekhov-38
16Severstal Cherep-44
17Slovan Bratislav-63
18HK Dinamo Minsk-81
Bortekamper
#Lag 
1SKA St. Petersbu50
2Jokerit13
3HC Barys Astana6
4Salavat Yulaev U6
5Spartak Moskva0
6Dinamo Riga-6
7Lokomotiv Yarosl-6
8Vityaz Chekhov-6
9AK Bars Kazan-6
10OHK Dynamo Moskv-13
11Avangard Omsk-13
12HC Red Star Kunl-19
13Neftekhimik Nizn-31
14Amur Khabarovsk-44
15Severstal Cherep-44
16Torpedo Nizhny N-44
17Traktor Chelyabi-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10125 Severstal Cherepovec - Avtomobilist Yekaterinbur4.504.501.42
     
     
1-319/10 18:00
10184 Severstal Cherepovec - Metallurg Magnitogorsk3.204.001.70
     
     
1-11-2 eeo
10063 Severstal Cherepovec - Traktor Chelyabinsk2.203.702.35
     
     
4-023/10 18:00
10033 Severstal Cherepovec - Jokerit3.454.001.65
     
     
0-406/11 17:00
10030 Severstal Cherepovec - Admiral Vladivostok1.853.802.90
     
     
1-112/11 17:00
10026 Severstal Cherepovec - HC Sochi2.603.802.00
     
     
4-419/11 17:00
10047 Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg6.355.251.25
     
     
1-622/11 17:30
10209 Severstal Cherepovec - OHK Dynamo Moskva3.153.851.75
     
     
1-224/11 15:30
10058 Severstal Cherepovec - HC Barys Astana2.804.001.85
     
     
3-527/11 17:30
10027 Severstal Cherepovec - HC Red Star Kunlun2.503.802.05
     
     
1-12-1 eeo
10130 Severstal Cherepovec - Jokerit4.504.301.45
     
     
3-409/12 15:30
Bortelagets siste bortekamper
10247 Spartak Moskva - Slovan Bratislava1.504.453.85
     
     
4-120/10 16:00
10033 HC Sochi - Slovan Bratislava1.454.454.25
     
     
4-222/10 18:30
10041 AK Bars Kazan - Slovan Bratislava1.205.807.00
     
     
2-113/11 17:00
10061 Neftekhimik Niznekamsk - Slovan Bratislava1.424.504.50
     
     
2-315/11 17:00
10089 Torpedo Nizhny Novgorod - Slovan Bratislava1.354.954.85
     
     
4-117/11 15:00
10027 CSKA Moskva - Slovan Bratislava1.107.0010.00
     
     
4-019/11 17:30
10054 OHK Dynamo Moskva - Slovan Bratislava1.305.155.40
     
     
3-028/11 17:30
10051 Vityaz Chekhov - Slovan Bratislava1.604.203.50
     
     
2-23-2 eeo
10168 Jokerit - Slovan Bratislava1.205.757.00
     
     
3-002/12 15:00
Historiske oppgjør
10093 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.803.803.05
     
     
2-026/10 2013
10059 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.953.802.70
     
     
1-221/11 2015
10123 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava2.003.752.60
     
     
1-329/10 2016
10050 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.703.903.30
     
     
5-307/12 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no