TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Oktober 2018 >>
Ma Ti On To Fr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp nummer 87Langoddsen

4 - 2

Kampen er slutt

RUSSLAND15/02 15:00 KHL Kontine Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava

Seriekamp, ishockey

87 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.404.404.80
     
     
4-215/02 2015
Systemverdi:
1.01/0.42/0.86
Lagverdi:
0.86/0.68/1.11
Snittverdi:
0.94/0.55/0.98
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
3.581.69
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
middelselendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
1.40
U
4.40
B
4.80
Sterkt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Avtomobilist Yekaterinbur1972128-1390039-13162167-264152
2CSKA Moskva1832218-982131-13114349-222741
3SKA St. Petersburg1744122-1570135-8114257-233439
4Avangard Omsk1843228-2162133-12105361-332839
5AK Bars Kazan1870329-2443120-16113449-40937
6Jokerit1680241-2333018-13113259-362336
7Lokomotiv Yaroslavl1851426-2252124-13103550-351535
8Salavat Yulaev Ufa1861232-2033326-1794558-372134
9Metallurg Magnitogorsk1942528-2851221-1793749-45432
10HC Barys Astana1634023-1733336-3267359-491028
11Torpedo Nizhny Novgorod1763237-2912314-2075551-49228
12Spartak Moskva1832324-2341519-2073843-43025
13Neftekhimik Niznekamsk1732515-2132222-2064737-41-425
14HC Sochi1915322-2742424-2457746-51-525
15HC Red Star Kunlun1711411-1853326-2964737-47-1023
16Dinamo Riga1732419-2321518-2553937-48-1120
17Vityaz Chekhov1731421-2822520-2553941-53-1220
18Severstal Cherepovec1832416-2812611-20441027-48-2118
19Traktor Chelyabinsk163149-1721519-3452928-51-2318
20OHK Dynamo Moskva1843529-3301510-20441039-53-1417
21Slovan Bratislava1821415-2314623-38351038-61-2317
22HK Dinamo Minsk1721515-2122520-27431035-48-1315
23Amur Khabarovsk1640416-2001713-31411129-51-2213
24Admiral Vladivostok1802519-3113717-30151236-61-2510
25Sibir Novosibirsk1811514-2120916-40311430-61-3110
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Avtomobilist Yek81
2SKA St. Petersbu75
3CSKA Moskva63
4HC Barys Astana50
5Salavat Yulaev U50
6AK Bars Kazan38
7Avangard Omsk31
8Jokerit25
9Lokomotiv Yarosl19
10Neftekhimik Nizn13
11HC Red Star Kunl6
12Torpedo Nizhny N0
13Sibir Novosibirs0
14HK Dinamo Minsk-19
15OHK Dynamo Moskv-25
16Traktor Chelyabi-25
17Severstal Cherep-25
18Metallurg Magnit-25
19Dinamo Riga-38
20Admiral Vladivos-44
21Amur Khabarovsk-44
22Spartak Moskva-44
23HC Sochi-50
24Vityaz Chekhov-56
25Slovan Bratislav-88
Hjemmekamper
#Lag 
1Avtomobilist Yek63
2CSKA Moskva56
3AK Bars Kazan56
4OHK Dynamo Moskv44
5SKA St. Petersbu44
6Torpedo Nizhny N25
7Neftekhimik Nizn19
8Avangard Omsk19
9HK Dinamo Minsk-19
10Traktor Chelyabi-19
11Vityaz Chekhov-25
12Metallurg Magnit-25
13Dinamo Riga-50
14Slovan Bratislav-56
Bortekamper
#Lag 
1Jokerit50
2Lokomotiv Yarosl38
3HC Red Star Kunl38
4Salavat Yulaev U25
5HC Sochi13
6HC Barys Astana-13
7Admiral Vladivos-25
8Spartak Moskva-25
9Sibir Novosibirs-31
10OHK Dynamo Moskv-44
11Amur Khabarovsk-50
12Slovan Bratislav-50
13Severstal Cherep-50
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10125 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk2.153.652.45
     
     
3-202/09 16:00
10046 Severstal Cherepovec - Salavat Yulaev Ufa2.503.852.05
     
     
4-44-5 eeo
10037 Severstal Cherepovec - Avangard Omsk3.504.001.63
     
     
1-406/09 18:30
10026 Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg4.354.351.45
     
     
0-518/09 18:00
10056 Severstal Cherepovec - HK Dinamo Minsk2.053.652.60
     
     
1-420/09 18:00
10291 Severstal Cherepovec - Vityaz Chekhov2.153.852.35
     
     
2-122/09 16:00
10053 Severstal Cherepovec - Neftekhimik Niznekamsk2.303.752.25
     
     
3-33-4 eeo
10227 Severstal Cherepovec - Torpedo Nizhny Novgorod2.403.902.10
     
     
2-106/10 16:00
10018 Severstal Cherepovec - AK Bars Kazan3.003.851.80
     
     
0-208/10 18:00
Bortelagets siste bortekamper
10122 Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratislava1.304.706.00
     
     
5-102/09 14:00
10035 Traktor Chelyabinsk - Slovan Bratislava1.454.354.35
     
     
3-004/09 16:00
10035 Avtomobilist Yekaterinbur - Slovan Bratislava1.275.156.00
     
     
2-23-2 eeo
10254 Vityaz Chekhov - Slovan Bratislava1.624.003.55
     
     
6-415/09 16:30
10039 HC Red Star Kunlun - Slovan Bratislava1.703.953.25
     
     
3-317/09 13:30
10053 Amur Khabarovsk - Slovan Bratislava1.753.903.15
     
     
3-219/09 11:30
10074 Admiral Vladivostok - Slovan Bratislava2.003.902.55
     
     
4-521/09 11:30
10057 Salavat Yulaev Ufa - Slovan Bratislava1.305.205.30
     
     
4-105/10 16:00
10220 HC Barys Astana - Slovan Bratislava1.434.754.15
     
     
3-007/10 13:00
10029 Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava1.803.952.95
     
     
1-11-2 eeo
10043 Avangard Omsk - Slovan Bratislava1.176.257.50
     
     
2-22-3 eeo
Historiske oppgjør
10093 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.803.803.05
     
     
2-026/10 2013
10059 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.953.802.70
     
     
1-221/11 2015
10123 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava2.003.752.60
     
     
1-329/10 2016
10050 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.703.903.30
     
     
5-307/12 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no