TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp nummer 87Langoddsen

4 - 2

Kampen er slutt

RUSSLAND15/02 15:00 KHL Kontine Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava

Seriekamp, ishockey

87 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.404.404.80
     
     
4-215/02 2015
Systemverdi:
1.03/0.40/0.82
Lagverdi:
0.86/0.68/1.11
Snittverdi:
0.95/0.54/0.96
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
3.581.69
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
middelselendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
1.40
U
4.40
B
4.80
Sterkt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1CSKA Moskva59204490-38215590-354199180-73107141
2SKA St. Petersburg592082100-48221698-314298198-79119139
3Avtomobilist Yekaterinbur59185787-65184790-5336914177-11859125
4Lokomotiv Yaroslavl60185871-51166787-61341115158-11246119
5Metallurg Magnitogorsk59183997-68155975-5833818172-12646113
6HC Barys Astana59159794-741310592-69281912186-14343112
7AK Bars Kazan59184885-65155973-6333917158-12830112
8Avangard Omsk61149786-641461184-66281518170-13040109
9Jokerit591747100-651371182-89301118182-15428106
10OHK Dynamo Moskva59137866-611351382-74261221148-1351396
11Salavat Yulaev Ufa61158790-67981465-71241621155-1381794
12Spartak Moskva591281196-76971256-72211523152-148485
13Vityaz Chekhov591351168-82971460-73221225128-155-2783
14Torpedo Nizhny Novgorod60139892-84681681-105191724173-189-1681
15HC Sochi608101171-74991370-81171924141-155-1479
16Dinamo Riga591171259-656101360-83171725119-148-2975
17Sibir Novosibirsk60138979-68632163-113191130142-181-3973
18Traktor Chelyabinsk591251348-60581652-86171329100-146-4673
19Neftekhimik Niznekamsk60571855-741071372-81151431127-155-2867
20HC Red Star Kunlun59841767-871071365-90181130132-177-4566
21Admiral Vladivostok591141477-87561956-82161033133-169-3663
22Severstal Cherepovec60881363-81552154-92131334117-173-5661
23Amur Khabarovsk591081161-72542156-100151232117-172-5560
24HK Dinamo Minsk60931954-81571757-92141036111-173-6254
25Slovan Bratislava59832059-104252141-9510841100-199-9943
Formtabell
4 siste
#Lag 
1CSKA Moskva81
2HC Barys Astana63
3AK Bars Kazan56
4SKA St. Petersbu50
5Lokomotiv Yarosl50
6Metallurg Magnit44
7OHK Dynamo Moskv25
8Admiral Vladivos19
9Dinamo Riga6
10Sibir Novosibirs0
11HC Red Star Kunl0
12Neftekhimik Nizn-6
13Avangard Omsk-6
14HC Sochi-19
15Severstal Cherep-25
16Avtomobilist Yek-25
17Amur Khabarovsk-25
18Traktor Chelyabi-31
19Spartak Moskva-38
20Slovan Bratislav-38
21Jokerit-44
22Salavat Yulaev U-44
23Vityaz Chekhov-56
24Torpedo Nizhny N-56
25HK Dinamo Minsk-69
Hjemmekamper
#Lag 
1SKA St. Petersbu75
2HC Barys Astana56
3Dinamo Riga31
4CSKA Moskva31
5Admiral Vladivos19
6Amur Khabarovsk13
7Lokomotiv Yarosl13
8AK Bars Kazan13
9OHK Dynamo Moskv6
10Jokerit-6
11Severstal Cherep-13
12Spartak Moskva-19
13Neftekhimik Nizn-25
14Avtomobilist Yek-25
15Torpedo Nizhny N-38
16HK Dinamo Minsk-38
17Slovan Bratislav-44
Bortekamper
#Lag 
1CSKA Moskva69
2Lokomotiv Yarosl69
3HC Barys Astana63
4Avangard Omsk6
5Metallurg Magnit6
6AK Bars Kazan6
7SKA St. Petersbu0
8Neftekhimik Nizn0
9HC Sochi0
10Sibir Novosibirs-13
11HC Red Star Kunl-13
12Spartak Moskva-19
13HK Dinamo Minsk-19
14Vityaz Chekhov-25
15Traktor Chelyabi-44
16Jokerit-44
17Salavat Yulaev U-50
18Slovan Bratislav-69
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10160 Severstal Cherepovec - Spartak Moskva3.204.101.70
     
     
4-226/12 2018
10050 Severstal Cherepovec - OHK Dynamo Moskva3.753.901.60
     
     
3-528/12 2018
10054 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.954.002.60
     
     
2-004/01 15:00
10044 Severstal Cherepovec - Dinamo Riga2.453.702.15
     
     
2-23-2 eeo
10020 Severstal Cherepovec - Vityaz Chekhov2.203.902.30
     
     
1-128/01 17:00
10055 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl4.154.151.50
     
     
2-430/01 17:30
10158 Severstal Cherepovec - CSKA Moskva6.954.851.25
     
     
0-402/02 15:00
10023 Severstal Cherepovec - Amur Khabarovsk2.003.752.65
     
     
5-004/02 17:00
10139 Severstal Cherepovec - Traktor Chelyabinsk2.503.702.10
     
     
4-216/02 15:00
Bortelagets siste bortekamper
10033 HK Dinamo Minsk - Slovan Bratislava2.053.952.45
     
     
2-120/12 2018
10054 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.954.002.60
     
     
2-004/01 15:00
10060 Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava1.305.006.00
     
     
1-006/01 15:00
10046 HK Dinamo Minsk - Slovan Bratislava1.803.853.00
     
     
5-308/01 17:30
10037 Dinamo Riga - Slovan Bratislava1.504.403.90
     
     
3-222/01 18:30
10035 Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava1.205.757.00
     
     
7-024/01 17:30
10097 CSKA Moskva - Slovan Bratislava1.077.7512.00
     
     
4-115/02 17:30
10032 Dinamo Riga - Slovan Bratislava1.454.354.55
     
     
H18/02 18:30 (S)
Historiske oppgjør
10093 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.803.803.05
     
     
2-026/10 2013
10059 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.953.802.70
     
     
1-221/11 2015
10123 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava2.003.752.60
     
     
1-329/10 2016
10050 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.703.903.30
     
     
5-307/12 2017
10054 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava1.954.002.60
     
     
2-004/01 15:00

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no