Tippekupongen

Vi jobber med å tilpasse oss NT sine nye systemer og vil lansere en helt ny side.
Følg med!

Kamper pr. dato:

<< Januar 2022 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Resultater (NT)

Kampinformasjon

Kamp nummer 81Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND13/02 16:00 ENG Championship

Reading - Burnley

Seriekamp, fotball

81 Reading - Burnley2.253.052.75
     
     
0-013/02 2016
Systemverdi:
0.90/0.87/0.86
Lagverdi:
0.83/0.92/0.90
Snittverdi:
0.87/0.89/0.88
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.311.15
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligtopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

DobbelsjanseHU
1.32
UB
1.48
HB
1.27
 
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
2.10
Under
1.50
HUB-fulltid (S)H
2.25
U
3.05
B
2.75
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.90
Under
1.25
 
Handikap fulltid 0-1H
4.15
U
3.85
B
1.48
Godt tips!
HUB pauseH
2.85
U
1.92
B
3.60
Begge lag scorer (S)Ja
1.80
Nei
1.70
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Fulham2793236-1283237-13176473-254857
2Bournemouth2773326-1474317-10147643-241949
3Blackburn2793230-1754414-13147644-301449
4Queens PR2673317-1172423-20145740-31947
5West Bromwich2785021-644613-14129634-201445
6Huddersfield2873319-1555518-18128837-33444
7Middlesbrough2682420-1344411-12126831-25642
8Nottingham F2753616-1864319-11117935-29640
9Stoke2663519-1652513-121151032-28438
10Coventry City2572421-1335413-17107834-30437
11Sheffield Utd2552417-1154516-21106933-32136
12Blackpool2772613-1534515-171061128-32-436
13Luton2554320-1544516-1698836-31535
14Derby2765216-1126610-15811826-26035
15Millwall2654314-1235613-1789927-29-233
16Preston2656218-1533711-1889929-33-433
17Bristol City2755518-1941717-28961235-47-1233
18Swansea2454315-1233613-2087928-32-431
19Birmingham2753515-1734713-23871228-40-1231
20Hull2743613-1642810-15851423-31-829
21Reading2744721-3140812-20841533-51-1828
22Cardiff262199-1944619-28651528-47-1923
23Peterborough United2544415-1510126-36541621-51-3019
24Barnsley252468-150499-23281517-38-2114
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Fulham56
2Huddersfield50
3Bournemouth31
4Preston19
5Sheffield Utd19
6West Bromwich13
7Birmingham13
8Coventry City13
9Blackburn6
10Queens PR6
11Cardiff6
12Middlesbrough0
13Bristol City0
14Swansea-6
15Millwall-6
16Derby-13
17Stoke-13
18Reading-19
19Hull-25
20Barnsley-25
21Luton-25
22Nottingham F-25
23Blackpool-25
24Peterborough Uni-50
Hjemmekamper
#Lag 
1Fulham50
2West Bromwich42
3Coventry City33
4Bournemouth33
5Stoke25
6Sheffield Utd17
7Queens PR17
8Cardiff8
9Huddersfield8
10Barnsley0
11Luton0
12Middlesbrough0
13Millwall0
14Birmingham0
15Peterborough Uni0
16Reading0
17Derby0
18Blackburn0
19Preston-8
20Bristol City-8
21Blackpool-17
22Swansea-17
23Nottingham F-25
24Hull-42
Bortekamper
#Lag 
1Birmingham42
2Queens PR42
3Fulham33
4Bournemouth25
5Cardiff25
6West Bromwich17
7Hull17
8Blackburn8
9Bristol City8
10Huddersfield0
11Luton0
12Blackpool-8
13Preston-17
14Swansea-17
15Middlesbrough-17
16Millwall-17
17Coventry City-17
18Derby-17
19Stoke-17
20Nottingham F-17
21Sheffield Utd-33
22Barnsley-33
23Reading-50
24Peterborough Uni-75
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10057 Reading - Hull
     
 
1-104/12 2021
10033 Reading - Fulham5.804.001.45
     
     
B29/12 21:00 (S)
10004 Reading - Derby
     
 
2-203/01 16:00
10035 Reading - Fulham
     
 
0-711/01 21:00
10040 Reading - Luton
     
 
0-219/01 21:00
10040 Reading - Huddersfield
     
 
3-422/01 16:00
Bortelagets siste bortekamper
10048 Wolverhampton - Burnley
     
 
0-001/12 2021
10035 Newcastle - Burnley
     
 
1-004/12 2021
10029 Aston Villa - Burnley
     
 
Avlyst
10010 Manchester United - Burnley
     
 
3-130/12 21:15
10007 Leeds - Burnley
     
 
3-102/01 15:00
10020 Arsenal - Burnley1.305.109.40
     
     
H23/01 15:00 (S)
Historiske oppgjør
36LReading - Burnley1.353.855.70
     
     
 Avlyst
30 Reading - Burnley1.503.304.85
     
     
3-209/01 2007
66 Reading - Burnley1.453.455.10
 
     
3-104/10 2008
22 Reading - Burnley1.803.053.40
 
     
0-212/05 2009
29 Reading - Burnley2.352.802.55
     
     
1-023/01 2010
70 Reading - Burnley1.853.003.30
 
     
2-103/01 2011
28 Reading - Burnley1.753.103.55
 
     
1-017/02 2012
26 Reading - Burnley1.953.153.25
     
     
2-203/05 2014

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2022 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no