TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2018 >>
Ma Ti On To Fr
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kamper i land/liga:

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

La Liga i gang

18/08 2018

På våre nye oddssider lager vi blogginnlegg om spillrelatert informasjon. Sjekk dagens innlegg om La Liga og spill!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 1

Kampen er slutt

ENGLAND29/12 20:45 ENG Championship

Cardiff City - Preston North End

Seriekamp, fotball

10011 Cardiff City - Preston North End1.953.053.40
     
     
0-129/12 2017
Systemverdi:
0.87/0.94/0.83
Lagverdi:
1.05/0.80/0.68
Snittverdi:
0.96/0.87/0.75
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.570.96
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.05
B
3.40
HUB pauseH
2.45
U
2.00
B
3.75
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
2.00
Under
1.57
 
Handikap fulltid 0-1H
3.70
U
3.50
B
1.62
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.90
Under
1.25
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5Over
1.20
Under
3.25
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.10
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5Over
4.80
Under
1.07
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
3.10
Under
1.22
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
8.00
1-0
7.00
2-0
9.00
3-0
17.00
4-0
37.00

4-1
41.00
4-2
65.00
0-1
9.50
1-1
6.00
2-1
10.00

3-1
17.00
0-2
17.00
1-2
11.50
2-2
15.00
3-2
27.00

0-3
45.00
1-3
29.00
2-3
42.00
0-4
120.00
1-4
67.00

2-4
95.00
3-3
55.00
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.07
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.15
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.12
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.40
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.80
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
3.00
H/U
14.00
H/B
33.00
U/H
5.00
U/U
5.00

U/B
7.00
B/H
25.00
B/U
14.00
B/B
5.50
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Begge lag scorer (S)Ja
1.75
Nei
1.75
 
DobbelsjanseHU
1.19
UB
1.62
HB
1.30
 
Scorer mål (S)Kenneth Zohore
2.35
Junior Hoilett
3.25
Nathaniel Mendez-Laing
3.50
Callum Paterson
5.00
Craig Bryson
6.50

Sol Bamba
11.00
.
1.00
Jordan Hugill
3.25
Tom Barkhuizen
4.25
Paul Gallagher
5.50

Daryl Horgan
6.00
Daniel Johnson
6.00
Alan Browne
7.00
.
1.00
 
Scorer før det er spilt 15 minutter (S)Kenneth Zohore
14.00
Junior Hoilett
19.50
Nathaniel Mendez-Laing
21.00
Callum Paterson
30.00
Craig Bryson
39.00

Sol Bamba
66.00
.
1.00
Jordan Hugill
19.50
Tom Barkhuizen
25.50
Paul Gallagher
33.00

Daryl Horgan
36.00
Daniel Johnson
36.00
Alan Browne
42.00
.
1.00
 
Scorer minst 2 mål (S)Kenneth Zohore
8.25
Junior Hoilett
16.00
Nathaniel Mendez-Laing
18.50
.
1.00
.
1.00

Jordan Hugill
16.00
Tom Barkhuizen
30.00
 
Scorer og laget hans vinner (S)Kenneth Zohore
3.50
Junior Hoilett
4.75
Nathaniel Mendez-Laing
5.00
Callum Paterson
7.00
.
1.00

.
1.00
Jordan Hugill
6.75
Tom Barkhuizen
8.75
Paul Gallagher
10.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Middlesbrough42004-01104-23108-2610
2Leeds United32005-11004-13009-279
3West Bromwich Albion41018-31105-421113-767
4Brentford32007-10101-12108-267
5Aston Villa31003-21104-22107-437
6Bolton Wanderers30102-22003-12105-327
7Swansea City31001-01102-12103-127
8Nottingham Forest41102-10203-31305-416
9Sheffield United41013-31012-42025-7-26
10Millwall31104-30100-01204-315
11Blackburn Rovers30100-01103-21203-215
12Wigan Athletic31105-40012-31117-704
13Preston North End31103-20010-11113-304
14Derby County30011-41013-31024-7-33
15Rotherham United31001-00021-71022-7-53
16Ipswich Town30203-30010-10213-4-12
17Birmingham City30202-20010-10212-3-12
18Stoke City30101-10113-50214-6-22
19Bristol City30111-30102-20213-5-22
20Norwich City30013-40113-40126-8-21
21Sheffield Wednesday30101-10022-50123-6-31
22Hull City30021-40101-10122-5-31
23Reading FC30021-30010-10031-4-30
24Queens Park Rangers30011-20021-80032-10-80
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Leeds United63
2Brentford38
3Middlesbrough31
4Blackburn Rovers19
5Bolton Wanderers19
6Swansea City17
7Aston Villa13
8Millwall13
9Birmingham City6
10Sheffield Wednes6
11Preston North En6
12Nottingham Fores0
13West Bromwich Al0
14Wigan Athletic0
15Derby County0
16Ipswich Town-6
17Stoke City-17
18Sheffield United-19
19Bristol City-19
20Reading FC-19
21Hull City-19
22Rotherham United-31
23Norwich City-38
24Queens Park Rang-50
Hjemmekamper
#Lag 
1Middlesbrough56
2Sheffield Wednes44
3Brentford38
4Leeds United31
5Swansea City25
6Preston North En25
7Birmingham City19
8Aston Villa19
9Queens Park Rang13
10Wigan Athletic13
11Rotherham United13
12Bristol City6
13Derby County6
14Norwich City0
15Stoke City0
16Sheffield United-6
17Blackburn Rovers-6
18Millwall-6
19Hull City-6
20Ipswich Town-19
21West Bromwich Al-25
22Reading FC-25
23Bolton Wanderers-31
Bortekamper
#Lag 
1Swansea City25
2Hull City25
3Aston Villa19
4Blackburn Rovers19
5Ipswich Town6
6Leeds United0
7Millwall0
8Middlesbrough0
9West Bromwich Al0
10Preston North En0
11Brentford-6
12Sheffield Wednes-13
13Bristol City-19
14Derby County-19
15Norwich City-25
16Nottingham Fores-25
17Sheffield United-31
18Bolton Wanderers-31
19Reading FC-38
20Rotherham United-38
21Birmingham City-44
22Wigan Athletic-44
23Queens Park Rang-50
24Stoke City-50
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10015 Cardiff City - Newcastle United2.852.952.35
     
     
0-018/08 13:30
Bortelagets siste bortekamper
10080 Swansea City - Preston North End2.103.053.00
     
     
1-011/08 16:00
10020 Norwich City - Preston North End2.253.102.70
     
     
H22/08 20:45 (S)
Historiske oppgjør
10 Cardiff City - Preston North End2.152.852.75
     
     
4-123/02 2007
27 Cardiff City - Preston North End1.703.103.75
     
     
2-222/09 2007
67 Cardiff City - Preston North End1.952.953.10
     
     
2-006/12 2008
69LCardiff City - Preston North End1.653.153.95
     
     
1-005/12 2009
55LCardiff City - Preston North End1.353.855.70
     
     
1-104/12 2010
66 Cardiff City - Preston North End2.103.053.00
     
     
2-127/02 2016
67 Cardiff City - Preston North End2.203.052.80
     
     
2-031/01 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no