TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2018 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Kamper i land/liga:

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

Nye tabeller

16/05 2017

Vi har nå lagt ut ny design på tabellene. Du kan nå sjekke hvilke lag som rykker ned og de som rykker opp.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 1

Kampen er slutt

ENGLAND29/12 20:45 ENG Championship

Cardiff City - Preston North End

Seriekamp, fotball

10011 Cardiff City - Preston North End1.953.053.40
     
     
0-129/12 2017
Systemverdi:
0.86/0.95/0.84
Lagverdi:
1.05/0.80/0.68
Snittverdi:
0.96/0.88/0.76
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.570.96
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.05
B
3.40
HUB pauseH
2.45
U
2.00
B
3.75
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
2.00
Under
1.57
 
Handikap fulltid 0-1H
3.70
U
3.50
B
1.62
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.90
Under
1.25
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5Over
1.20
Under
3.25
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.10
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5Over
4.80
Under
1.07
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
3.10
Under
1.22
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
8.00
1-0
7.00
2-0
9.00
3-0
17.00
4-0
37.00

4-1
41.00
4-2
65.00
0-1
9.50
1-1
6.00
2-1
10.00

3-1
17.00
0-2
17.00
1-2
11.50
2-2
15.00
3-2
27.00

0-3
45.00
1-3
29.00
2-3
42.00
0-4
120.00
1-4
67.00

2-4
95.00
3-3
55.00
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.07
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.15
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.12
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.40
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.80
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
3.00
H/U
14.00
H/B
33.00
U/H
5.00
U/U
5.00

U/B
7.00
B/H
25.00
B/U
14.00
B/B
5.50
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Begge lag scorer (S)Ja
1.75
Nei
1.75
 
DobbelsjanseHU
1.19
UB
1.62
HB
1.30
 
Scorer mål (S)Kenneth Zohore
2.35
Junior Hoilett
3.25
Nathaniel Mendez-Laing
3.50
Callum Paterson
5.00
Craig Bryson
6.50

Sol Bamba
11.00
.
1.00
Jordan Hugill
3.25
Tom Barkhuizen
4.25
Paul Gallagher
5.50

Daryl Horgan
6.00
Daniel Johnson
6.00
Alan Browne
7.00
.
1.00
 
Scorer før det er spilt 15 minutter (S)Kenneth Zohore
14.00
Junior Hoilett
19.50
Nathaniel Mendez-Laing
21.00
Callum Paterson
30.00
Craig Bryson
39.00

Sol Bamba
66.00
.
1.00
Jordan Hugill
19.50
Tom Barkhuizen
25.50
Paul Gallagher
33.00

Daryl Horgan
36.00
Daniel Johnson
36.00
Alan Browne
42.00
.
1.00
 
Scorer minst 2 mål (S)Kenneth Zohore
8.25
Junior Hoilett
16.00
Nathaniel Mendez-Laing
18.50
.
1.00
.
1.00

Jordan Hugill
16.00
Tom Barkhuizen
30.00
 
Scorer og laget hans vinner (S)Kenneth Zohore
3.50
Junior Hoilett
4.75
Nathaniel Mendez-Laing
5.00
Callum Paterson
7.00
.
1.00

.
1.00
Jordan Hugill
6.75
Tom Barkhuizen
8.75
Paul Gallagher
10.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Wolverhampton Wanderers33123235-15104224-11227459-263373
2Cardiff City33113229-1084520-17197749-272264
3Aston Villa33106131-1473618-16179749-301960
4Derby County3395328-1276322-161611650-282259
5Fulham3386227-1375528-241511755-371856
6Bristol City3385426-1867322-211412748-39954
7Sheffield United33102527-1662819-231641346-39752
8Middlesbrough3393520-1363723-181561243-311251
9Preston North End3367319-1568321-171215640-32851
10Brentford3378230-1763720-231311950-401050
11Leeds United3365523-1972823-241371346-43346
12Norwich City3356517-1774617-2012101134-37-346
13Millwall3386326-1736713-1811121039-35445
14Ipswich Town3383624-1653820-271361444-43145
15Queens Park Rangers3384422-19251014-271091436-46-1039
16Sheffield Wednesday3356521-2137714-198131235-40-537
17Nottingham Forest3371918-2443918-271141836-51-1537
18Reading FC3234814-2055721-22891535-42-733
19Bolton Wanderers3374620-2115109-30891629-51-2233
20Hull City3356531-23251013-277111544-50-632
21Birmingham City3362811-18241111-31861922-49-2730
22Burton Albion33231113-3355713-26781826-59-3329
23Barnsley3236815-2334816-246101631-47-1628
24Sunderland3325914-2536820-335111734-58-2426
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Wolverhampton Wa31
2Millwall25
3Cardiff City25
4Fulham25
5Brentford13
6Derby County13
7Queens Park Rang6
8Aston Villa6
9Norwich City6
10Middlesbrough6
11Ipswich Town6
12Preston North En6
13Burton Albion0
14Sheffield Wednes-6
15Hull City-6
16Reading FC-6
17Bristol City-6
18Bolton Wanderers-19
19Sheffield United-19
20Nottingham Fores-25
21Barnsley-25
22Sunderland-31
23Birmingham City-31
24Leeds United-31
Hjemmekamper
#Lag 
1Fulham75
2Aston Villa56
3Wolverhampton Wa44
4Cardiff City38
5Derby County25
6Brentford19
7Bolton Wanderers13
8Millwall6
9Norwich City6
10Queens Park Rang0
11Hull City0
12Preston North En0
13Bristol City0
14Middlesbrough-6
15Ipswich Town-6
16Sheffield United-6
17Birmingham City-13
18Barnsley-13
19Sheffield Wednes-25
20Sunderland-25
21Burton Albion-25
22Leeds United-31
23Reading FC-38
24Nottingham Fores-50
Bortekamper
#Lag 
1Preston North En31
2Middlesbrough19
3Derby County19
4Cardiff City19
5Fulham19
6Millwall19
7Birmingham City13
8Norwich City13
9Wolverhampton Wa13
10Aston Villa6
11Reading FC6
12Nottingham Fores0
13Hull City-6
14Burton Albion-6
15Sheffield Wednes-13
16Ipswich Town-13
17Queens Park Rang-13
18Sheffield United-19
19Barnsley-19
20Leeds United-19
21Sunderland-31
22Bolton Wanderers-31
23Bristol City-31
24Brentford-31
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10079 Cardiff City - Fulham2.203.002.90
     
     
2-426/12 2017
10081 Cardiff City - Mansfield Town1.404.105.60
     
     
0-006/01 16:00
10005 Cardiff City - Sunderland1.603.304.80
     
     
4-013/01 13:30
10007 Cardiff City - Manchester City10.505.751.18
     
     
0-228/01 17:00
10010 Cardiff City - Bolton Wanderers1.453.655.80
     
     
2-013/02 20:45
10073 Cardiff City - Middlesbrough2.253.002.80
     
     
1-017/02 16:00
10025 Cardiff City - Bristol City2.003.153.15
     
     
B25/02 13:00 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10083 Barnsley - Preston North End3.003.002.15
     
     
0-026/12 2017
10065 Wycombe Wanderers - Preston North End3.403.301.85
     
     
1-506/01 16:00
10008 Millwall - Preston North End2.353.052.60
     
     
1-113/01 16:00
10009 Sheffield United - Preston North End2.153.002.95
     
     
1-027/01 16:00
10014 Nottingham Forest - Preston North End2.353.052.60
     
     
0-330/01 20:45
10078 Brentford - Preston North End1.953.303.15
     
     
1-110/02 16:00
10007 Aston Villa - Preston North End1.903.153.40
     
     
1-120/02 20:45
Historiske oppgjør
10 Cardiff City - Preston North End2.152.852.75
     
     
4-123/02 2007
27 Cardiff City - Preston North End1.703.103.75
     
     
2-222/09 2007
67 Cardiff City - Preston North End1.952.953.10
     
     
2-006/12 2008
69LCardiff City - Preston North End1.653.153.95
     
     
1-005/12 2009
55LCardiff City - Preston North End1.353.855.70
     
     
1-104/12 2010
66 Cardiff City - Preston North End2.103.053.00
     
     
2-127/02 2016
67 Cardiff City - Preston North End2.203.052.80
     
     
2-031/01 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no