TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< November 2018 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 1

Kampen er slutt

ENGLAND29/12 20:45 ENG Championship

Cardiff City - Preston North End

Seriekamp, fotball

10011 Cardiff City - Preston North End1.953.053.40
     
     
0-129/12 2017
Systemverdi:
0.87/0.94/0.83
Lagverdi:
1.05/0.80/0.68
Snittverdi:
0.96/0.87/0.75
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.570.96
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.05
B
3.40
HUB pauseH
2.45
U
2.00
B
3.75
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
2.00
Under
1.57
 
Handikap fulltid 0-1H
3.70
U
3.50
B
1.62
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.90
Under
1.25
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5Over
1.20
Under
3.25
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.10
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5Over
4.80
Under
1.07
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
3.10
Under
1.22
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
8.00
1-0
7.00
2-0
9.00
3-0
17.00
4-0
37.00

4-1
41.00
4-2
65.00
0-1
9.50
1-1
6.00
2-1
10.00

3-1
17.00
0-2
17.00
1-2
11.50
2-2
15.00
3-2
27.00

0-3
45.00
1-3
29.00
2-3
42.00
0-4
120.00
1-4
67.00

2-4
95.00
3-3
55.00
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.07
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.15
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.12
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.40
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.80
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
3.00
H/U
14.00
H/B
33.00
U/H
5.00
U/U
5.00

U/B
7.00
B/H
25.00
B/U
14.00
B/B
5.50
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Begge lag scorer (S)Ja
1.75
Nei
1.75
 
DobbelsjanseHU
1.19
UB
1.62
HB
1.30
 
Scorer mål (S)Kenneth Zohore
2.35
Junior Hoilett
3.25
Nathaniel Mendez-Laing
3.50
Callum Paterson
5.00
Craig Bryson
6.50

Sol Bamba
11.00
.
1.00
Jordan Hugill
3.25
Tom Barkhuizen
4.25
Paul Gallagher
5.50

Daryl Horgan
6.00
Daniel Johnson
6.00
Alan Browne
7.00
.
1.00
 
Scorer før det er spilt 15 minutter (S)Kenneth Zohore
14.00
Junior Hoilett
19.50
Nathaniel Mendez-Laing
21.00
Callum Paterson
30.00
Craig Bryson
39.00

Sol Bamba
66.00
.
1.00
Jordan Hugill
19.50
Tom Barkhuizen
25.50
Paul Gallagher
33.00

Daryl Horgan
36.00
Daniel Johnson
36.00
Alan Browne
42.00
.
1.00
 
Scorer minst 2 mål (S)Kenneth Zohore
8.25
Junior Hoilett
16.00
Nathaniel Mendez-Laing
18.50
.
1.00
.
1.00

Jordan Hugill
16.00
Tom Barkhuizen
30.00
 
Scorer og laget hans vinner (S)Kenneth Zohore
3.50
Junior Hoilett
4.75
Nathaniel Mendez-Laing
5.00
Callum Paterson
7.00
.
1.00

.
1.00
Jordan Hugill
6.75
Tom Barkhuizen
8.75
Paul Gallagher
10.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Norwich City1760314-1243114-8103428-20833
2Middlesbrough1753110-33419-587219-81131
3Leeds United1743113-543216-1286329-171230
4Sheffield United1753116-940411-1093527-19830
5West Bromwich Albion1761226-1323311-1284537-251228
6Derby County1752214-1132311-984525-20528
7Nottingham Forest1744111-825112-869223-16727
8Swansea City1742213-73336-675519-13626
9Blackburn Rovers1735110-933210-1268320-21-126
10Queens Park Rangers1751312-93146-1382718-22-426
11Aston Villa1743115-1023412-1366527-23424
12Birmingham City1736016-112337-959323-20324
13Bristol City173249-932311-1064720-19122
14Stoke City173238-825211-1257519-20-122
15Brentford1752116-604511-1756627-23421
16Wigan Athletic1752111-71088-1962919-26-720
17Sheffield Wednesday1724211-1431510-1655721-30-920
18Preston North End1733218-141358-1646726-30-418
19Rotherham United1743110-70364-1646714-23-918
20Reading FC1731514-1313410-1644924-29-516
21Millwall1742215-110277-1844922-29-716
22Hull City172247-92259-1544916-24-816
23Bolton Wanderers172165-132336-1044911-23-1216
24Ipswich Town170626-101268-1818814-28-1411
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Norwich City44
2Derby County44
3Queens Park Rang38
4Nottingham Fores25
5Swansea City13
6Leeds United13
7Birmingham City13
8Hull City6
9Middlesbrough6
10Preston North En6
11Rotherham United6
12Aston Villa6
13Millwall6
14Bristol City0
15Sheffield United0
16Blackburn Rovers0
17Reading FC0
18Stoke City0
19Brentford-6
20Wigan Athletic-19
21West Bromwich Al-38
22Bolton Wanderers-44
23Ipswich Town-50
24Sheffield Wednes-69
Hjemmekamper
#Lag 
1Reading FC38
2Derby County31
3Leeds United31
4Birmingham City31
5Swansea City31
6Sheffield United25
7Queens Park Rang25
8Wigan Athletic19
9Aston Villa13
10West Bromwich Al13
11Norwich City13
12Nottingham Fores6
13Rotherham United6
14Stoke City6
15Hull City6
16Brentford6
17Blackburn Rovers0
18Bristol City-6
19Sheffield Wednes-6
20Middlesbrough-13
21Ipswich Town-25
22Bolton Wanderers-31
Bortekamper
#Lag 
1Nottingham Fores38
2Norwich City19
3Stoke City13
4Middlesbrough13
5Birmingham City13
6Sheffield United6
7Leeds United6
8Queens Park Rang0
9West Bromwich Al0
10Preston North En-6
11Swansea City-13
12Bristol City-13
13Aston Villa-19
14Rotherham United-19
15Sheffield Wednes-25
16Bolton Wanderers-25
17Reading FC-25
18Brentford-25
19Hull City-31
20Ipswich Town-31
21Millwall-38
22Wigan Athletic-50
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10011 Cardiff City - Manchester City12.006.251.15
     
     
0-522/09 16:00
10014 Cardiff City - Burnley2.502.852.75
     
     
1-230/09 17:00
10004 Cardiff City - Fulham2.353.202.65
     
     
4-220/10 16:00
10104 Cardiff City - Leicester City3.303.102.05
     
     
0-103/11 16:00
10004 Cardiff City - Brighton & Hove Albion2.373.052.75
     
     
2-110/11 13:30
Bortelagets siste bortekamper
10103 Sheffield United - Preston North End1.753.403.70
     
     
3-222/09 16:00
10045 Aston Villa - Preston North End1.703.254.15
     
     
3-302/10 20:45
10114 Hull City - Preston North End2.453.202.40
     
     
1-120/10 16:00
10038 Ipswich Town - Preston North End3.003.002.15
     
     
1-103/11 16:00
10088 Bristol City - Preston North End1.953.203.20
     
     
0-110/11 16:00
Historiske oppgjør
10 Cardiff City - Preston North End2.152.852.75
     
     
4-123/02 2007
27 Cardiff City - Preston North End1.703.103.75
     
     
2-222/09 2007
67 Cardiff City - Preston North End1.952.953.10
     
     
2-006/12 2008
69LCardiff City - Preston North End1.653.153.95
     
     
1-005/12 2009
55LCardiff City - Preston North End1.353.855.70
     
     
1-104/12 2010
66 Cardiff City - Preston North End2.103.053.00
     
     
2-127/02 2016
67 Cardiff City - Preston North End2.203.052.80
     
     
2-031/01 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no