TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2018 >>
Ma Ti On To Fr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kamper i land/liga:

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

Nye tabeller

16/05 2017

Vi har nå lagt ut ny design på tabellene. Du kan nå sjekke hvilke lag som rykker ned og de som rykker opp.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 1

Kampen er slutt

ENGLAND29/12 20:45 ENG Championship

Cardiff City - Preston North End

Seriekamp, fotball

10011 Cardiff City - Preston North End1.953.053.40
     
     
0-129/12 2017
Systemverdi:
0.87/0.95/0.83
Lagverdi:
1.05/0.80/0.68
Snittverdi:
0.96/0.88/0.75
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.570.96
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.05
B
3.40
HUB pauseH
2.45
U
2.00
B
3.75
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
2.00
Under
1.57
 
Handikap fulltid 0-1H
3.70
U
3.50
B
1.62
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.90
Under
1.25
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5Over
1.20
Under
3.25
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.10
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5Over
4.80
Under
1.07
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
3.10
Under
1.22
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
8.00
1-0
7.00
2-0
9.00
3-0
17.00
4-0
37.00

4-1
41.00
4-2
65.00
0-1
9.50
1-1
6.00
2-1
10.00

3-1
17.00
0-2
17.00
1-2
11.50
2-2
15.00
3-2
27.00

0-3
45.00
1-3
29.00
2-3
42.00
0-4
120.00
1-4
67.00

2-4
95.00
3-3
55.00
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.07
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.15
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.12
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.40
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.80
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
3.00
H/U
14.00
H/B
33.00
U/H
5.00
U/U
5.00

U/B
7.00
B/H
25.00
B/U
14.00
B/B
5.50
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Begge lag scorer (S)Ja
1.75
Nei
1.75
 
DobbelsjanseHU
1.19
UB
1.62
HB
1.30
 
Scorer mål (S)Kenneth Zohore
2.35
Junior Hoilett
3.25
Nathaniel Mendez-Laing
3.50
Callum Paterson
5.00
Craig Bryson
6.50

Sol Bamba
11.00
.
1.00
Jordan Hugill
3.25
Tom Barkhuizen
4.25
Paul Gallagher
5.50

Daryl Horgan
6.00
Daniel Johnson
6.00
Alan Browne
7.00
.
1.00
 
Scorer før det er spilt 15 minutter (S)Kenneth Zohore
14.00
Junior Hoilett
19.50
Nathaniel Mendez-Laing
21.00
Callum Paterson
30.00
Craig Bryson
39.00

Sol Bamba
66.00
.
1.00
Jordan Hugill
19.50
Tom Barkhuizen
25.50
Paul Gallagher
33.00

Daryl Horgan
36.00
Daniel Johnson
36.00
Alan Browne
42.00
.
1.00
 
Scorer minst 2 mål (S)Kenneth Zohore
8.25
Junior Hoilett
16.00
Nathaniel Mendez-Laing
18.50
.
1.00
.
1.00

Jordan Hugill
16.00
Tom Barkhuizen
30.00
 
Scorer og laget hans vinner (S)Kenneth Zohore
3.50
Junior Hoilett
4.75
Nathaniel Mendez-Laing
5.00
Callum Paterson
7.00
.
1.00

.
1.00
Jordan Hugill
6.75
Tom Barkhuizen
8.75
Paul Gallagher
10.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Wolverhampton Wanderers46165247-18144535-21309782-394399
2Cardiff City46164340-16115729-232791069-393090
3Fulham46138240-17125639-292513879-463388
4Aston Villa46147242-19104930-2324111172-423083
5Middlesbrough46143633-1787834-2822101467-452276
6Derby County46125641-22810529-2620151170-482275
7Preston North End4698627-22108530-2419161157-461173
8Millwall46127433-2178823-2419151256-451172
9Brentford46911337-24941025-2818151362-521069
10Sheffield United46125633-20841129-352091762-55769
11Bristol City46116641-28610726-3017161367-58967
12Ipswich Town4696829-27831228-331792057-60-360
13Leeds United46106732-27731327-371792059-64-560
14Norwich City4688725-2577924-3515151649-60-1160
15Sheffield Wednesday4687837-3168922-2914151759-60-157
16Queens Park Rangers46125638-31361420-3915112058-70-1256
17Nottingham Forest461031025-27551326-381582351-65-1453
18Hull City4678841-32481129-3811161970-70049
19Birmingham City461031021-24341617-441372638-68-3046
20Reading FC46581025-35561223-3510142248-70-2244
21Bolton Wanderers46941025-33191314-4110132339-74-3543
22Barnsley4659925-32451423-409142348-72-2441
23Burton Albion46451419-43661119-3810112538-81-4341
24Sunderland46371323-39491029-417162352-80-2837
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Wolverhampton Wa50
2Aston Villa38
3Fulham38
4Preston North En25
5Nottingham Fores25
6Cardiff City19
7Sheffield Wednes19
8Middlesbrough19
9Queens Park Rang13
10Burton Albion6
11Bristol City6
12Hull City6
13Ipswich Town0
14Brentford0
15Sheffield United-6
16Norwich City-6
17Derby County-6
18Sunderland-13
19Leeds United-19
20Barnsley-19
21Millwall-25
22Birmingham City-31
23Bolton Wanderers-50
24Reading FC-56
Hjemmekamper
#Lag 
1Sheffield Wednes44
2Queens Park Rang38
3Wolverhampton Wa38
4Birmingham City38
5Aston Villa25
6Hull City25
7Middlesbrough25
8Nottingham Fores25
9Cardiff City19
10Fulham19
11Bristol City13
12Brentford13
13Reading FC13
14Millwall6
15Sheffield United6
16Leeds United6
17Derby County6
18Preston North En0
19Norwich City-6
20Barnsley-6
21Burton Albion-13
22Sunderland-31
23Bolton Wanderers-38
24Ipswich Town-44
Bortekamper
#Lag 
1Fulham50
2Millwall25
3Sunderland19
4Sheffield Wednes13
5Wolverhampton Wa13
6Aston Villa6
7Brentford6
8Middlesbrough0
9Hull City0
10Cardiff City-6
11Sheffield United-13
12Preston North En-13
13Burton Albion-19
14Derby County-19
15Bristol City-19
16Birmingham City-25
17Norwich City-25
18Ipswich Town-25
19Bolton Wanderers-31
20Leeds United-31
21Nottingham Fores-31
22Queens Park Rang-38
23Barnsley-50
24Reading FC-63
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10006 Cardiff City - Burton Albion1.304.207.80
     
     
3-130/03 16:00
10049 Cardiff City - Wolverhampton Wanderers2.852.952.25
     
     
0-106/04 20:45
10130 Cardiff City - Nottingham Forest1.383.956.35
     
     
2-121/04 20:45
10050 Cardiff City - Reading FC1.254.758.00
     
     
0-006/05 13:30
Bortelagets siste bortekamper
10002 Sheffield Wednesday - Preston North End2.903.002.20
     
     
4-130/03 16:00
10078 Reading FC - Preston North End3.203.102.00
     
     
1-007/04 16:00
10072 Queens Park Rangers - Preston North End2.553.252.30
     
     
1-214/04 16:00
10044 Sheffield United - Preston North End2.053.203.00
     
     
0-128/04 16:00
Historiske oppgjør
10 Cardiff City - Preston North End2.152.852.75
     
     
4-123/02 2007
27 Cardiff City - Preston North End1.703.103.75
     
     
2-222/09 2007
67 Cardiff City - Preston North End1.952.953.10
     
     
2-006/12 2008
69LCardiff City - Preston North End1.653.153.95
     
     
1-005/12 2009
55LCardiff City - Preston North End1.353.855.70
     
     
1-104/12 2010
66 Cardiff City - Preston North End2.103.053.00
     
     
2-127/02 2016
67 Cardiff City - Preston North End2.203.052.80
     
     
2-031/01 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no