TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 1

Kampen er slutt

ENGLAND29/12 20:45 ENG Championship

Cardiff City - Preston North End

Seriekamp, fotball

10011 Cardiff City - Preston North End1.953.053.40
     
     
0-129/12 2017
Systemverdi:
0.86/0.97/0.82
Lagverdi:
1.05/0.80/0.68
Snittverdi:
0.96/0.89/0.75
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.570.96
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.95
U
3.05
B
3.40
HUB pauseH
2.45
U
2.00
B
3.75
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
2.00
Under
1.57
 
Handikap fulltid 0-1H
3.70
U
3.50
B
1.62
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.90
Under
1.25
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5Over
1.20
Under
3.25
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.10
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5Over
4.80
Under
1.07
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5Over
1.40
Under
2.35
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
3.10
Under
1.22
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5Over
8.00
Under
1.01
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
8.00
1-0
7.00
2-0
9.00
3-0
17.00
4-0
37.00

4-1
41.00
4-2
65.00
0-1
9.50
1-1
6.00
2-1
10.00

3-1
17.00
0-2
17.00
1-2
11.50
2-2
15.00
3-2
27.00

0-3
45.00
1-3
29.00
2-3
42.00
0-4
120.00
1-4
67.00

2-4
95.00
3-3
55.00
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.07
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.15
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.12
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.40
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.80
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
3.00
H/U
14.00
H/B
33.00
U/H
5.00
U/U
5.00

U/B
7.00
B/H
25.00
B/U
14.00
B/B
5.50
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Begge lag scorer (S)Ja
1.75
Nei
1.75
 
DobbelsjanseHU
1.19
UB
1.62
HB
1.30
 
Scorer mål (S)Kenneth Zohore
2.35
Junior Hoilett
3.25
Nathaniel Mendez-Laing
3.50
Callum Paterson
5.00
Craig Bryson
6.50

Sol Bamba
11.00
.
1.00
Jordan Hugill
3.25
Tom Barkhuizen
4.25
Paul Gallagher
5.50

Daryl Horgan
6.00
Daniel Johnson
6.00
Alan Browne
7.00
.
1.00
 
Scorer før det er spilt 15 minutter (S)Kenneth Zohore
14.00
Junior Hoilett
19.50
Nathaniel Mendez-Laing
21.00
Callum Paterson
30.00
Craig Bryson
39.00

Sol Bamba
66.00
.
1.00
Jordan Hugill
19.50
Tom Barkhuizen
25.50
Paul Gallagher
33.00

Daryl Horgan
36.00
Daniel Johnson
36.00
Alan Browne
42.00
.
1.00
 
Scorer minst 2 mål (S)Kenneth Zohore
8.25
Junior Hoilett
16.00
Nathaniel Mendez-Laing
18.50
.
1.00
.
1.00

Jordan Hugill
16.00
Tom Barkhuizen
30.00
 
Scorer og laget hans vinner (S)Kenneth Zohore
3.50
Junior Hoilett
4.75
Nathaniel Mendez-Laing
5.00
Callum Paterson
7.00
.
1.00

.
1.00
Jordan Hugill
6.75
Tom Barkhuizen
8.75
Paul Gallagher
10.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Norwich City33102434-2587231-17189665-422363
2Sheffield United33113331-1374527-21187858-342461
3Leeds United32103326-1484427-22187753-361761
4West Bromwich Albion3276337-2393427-17169764-402457
5Middlesbrough3266315-1086321-141412636-241254
6Bristol City3175420-1583420-15158840-301053
7Derby County3185222-1564621-21149843-36751
8Nottingham Forest3384422-15310424-231114846-38847
9Birmingham City3267324-1556525-251113849-40946
10Aston Villa3368337-3246619-201014956-52444
11Preston North End3368332-2353818-2411111150-47344
12Hull City3274525-1554720-271281245-42344
13Swansea City3274524-2054718-191281242-39344
14Blackburn Rovers3376423-1744820-3311101243-50-743
15Sheffield Wednesday3257318-1954818-2810111136-47-1141
16Brentford3193432-1817718-2510101150-43740
17Stoke City3373617-17210517-249131134-41-740
18Queens Park Rangers3172623-2144816-261161439-47-839
19Wigan Athletic3284419-16131213-30971632-46-1434
20Millwall3166420-18141014-277101434-45-1131
21Reading FC3353821-2318813-266111634-49-1529
22Rotherham United3358423-26061010-275141433-53-2029
23Bolton Wanderers33341010-2534911-26681921-51-3026
24Ipswich Town3329616-2212139-343111925-56-3120
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Brentford44
2Bristol City31
3Preston North En31
4Norwich City25
5Derby County19
6Sheffield United19
7West Bromwich Al13
8Sheffield Wednes13
9Reading FC6
10Nottingham Fores6
11Birmingham City6
12Middlesbrough0
13Aston Villa0
14Swansea City0
15Millwall-6
16Rotherham United-6
17Blackburn Rovers-13
18Leeds United-13
19Wigan Athletic-13
20Bolton Wanderers-13
21Hull City-25
22Stoke City-31
23Ipswich Town-38
24Queens Park Rang-44
Hjemmekamper
#Lag 
1Hull City69
2Sheffield United50
3Brentford44
4Blackburn Rovers38
5Bristol City25
6Derby County19
7Birmingham City19
8Preston North En13
9Sheffield Wednes13
10Aston Villa6
11Norwich City6
12West Bromwich Al6
13Millwall0
14Swansea City0
15Leeds United-6
16Ipswich Town-6
17Queens Park Rang-6
18Stoke City-13
19Rotherham United-13
20Reading FC-19
21Wigan Athletic-19
22Bolton Wanderers-19
Bortekamper
#Lag 
1Bristol City25
2Preston North En25
3West Bromwich Al25
4Birmingham City13
5Swansea City6
6Middlesbrough6
7Norwich City0
8Hull City-6
9Reading FC-6
10Millwall-6
11Queens Park Rang-6
12Derby County-19
13Aston Villa-19
14Sheffield Wednes-19
15Rotherham United-19
16Stoke City-25
17Nottingham Fores-31
18Wigan Athletic-31
19Blackburn Rovers-44
20Bolton Wanderers-50
21Ipswich Town-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10041 Cardiff City - Manchester United5.353.851.50
     
     
1-522/12 2018
10016 Cardiff City - Tottenham6.154.201.40
     
     
0-301/01 18:30
10002 Cardiff City - Huddersfield Town2.103.003.30
     
     
0-012/01 16:00
10036 Cardiff City - Bournemouth2.753.252.25
     
     
2-002/02 18:30
Bortelagets siste bortekamper
10021 Sheffield Wednesday - Preston North End2.703.252.20
     
     
1-022/12 2018
10072 Rotherham United - Preston North End2.902.902.25
     
     
2-101/01 16:00
10055 Queens Park Rangers - Preston North End2.053.153.05
     
     
1-419/01 16:00
10030 Stoke City - Preston North End1.803.203.75
     
     
0-226/01 16:00
10073 Bolton Wanderers - Preston North End3.753.201.80
     
     
1-209/02 16:00
Historiske oppgjør
10 Cardiff City - Preston North End2.152.852.75
     
     
4-123/02 2007
27 Cardiff City - Preston North End1.703.103.75
     
     
2-222/09 2007
67 Cardiff City - Preston North End1.952.953.10
     
     
2-006/12 2008
69LCardiff City - Preston North End1.653.153.95
     
     
1-005/12 2009
55LCardiff City - Preston North End1.353.855.70
     
     
1-104/12 2010
66 Cardiff City - Preston North End2.103.053.00
     
     
2-127/02 2016
67 Cardiff City - Preston North End2.203.052.80
     
     
2-031/01 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no