TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Januar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kamper i land/liga:

Informasjon

God Jul!

24/12 2018

Vi ønsker alle våre brukere en riktig God Jul og Godt Nyttår! Og takk for at dere bruker våre tjenester. Kampene 2. dag jul i PL er allerede lagt ut med våre tips. Lykke til i valg av spill!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 1

Kampen er slutt

ENGLAND13/01 16:00 ENG League 1

Doncaster Rovers - Plymouth Argyle

Seriekamp, fotball

10056 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle1.653.404.05
     
     
1-113/01 2018
Systemverdi:
0.93/0.90/0.69
Lagverdi:
0.97/0.59/0.97
Snittverdi:
0.95/0.75/0.83
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.610.92
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
topptopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.65
U
3.40
B
4.05
Godt tips!
HUB pauseH
2.20
U
2.10
B
4.10
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.82
Under
1.70
Handikap fulltid 0-1H
2.90
U
3.20
B
1.92
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Portsmouth2783324-1393122-12176446-252157
2Luton Town27103031-955419-16158450-252553
3Sunderland2676026-1274221-131410247-252252
4Charlton Athletic2893223-1162623-20155846-311550
5Barnsley2685022-862521-14147543-222149
6Peterborough United2755417-1983230-15138647-341347
7Doncaster Rovers2774224-1362625-22136849-351445
8Coventry City2864414-1252716-201161130-32-239
9Blackpool2663417-1345410-12108827-25238
10Fleetwood Town2765323-1933714-13981037-32535
11Burton Albion2772520-1533716-211051236-36035
12Southend United2761723-1751711-171121434-34035
13Wycombe Wanderers2773421-1725616-23981037-40-335
14Accrington Stanley2645413-1753514-1898927-35-835
15Scunthorpe United2844620-3052716-23961336-53-1733
16Walsall FC2744617-2444512-19881129-43-1432
17Gillingham FC2742720-2252719-23941439-45-631
18Shrewsbury Town2765317-1414812-21791129-35-630
19Rochdale2842813-2744621-31861434-58-2430
20Bristol Rovers2733711-1644614-13771325-29-428
21Oxford United2760720-1709513-26691233-43-1027
22Bradford City2751716-1532915-28831631-43-1227
23Plymouth Argyle2743619-2433815-25761434-49-1527
24AFC Wimbledon2733713-193298-19651621-38-1723
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Bradford City56
2Burton Albion38
3Portsmouth31
4Bristol Rovers31
5Luton Town25
6Barnsley25
7Coventry City19
8Sunderland13
9Doncaster Rovers13
10Scunthorpe Unite13
11Southend United6
12AFC Wimbledon6
13Peterborough Uni0
14Shrewsbury Town0
15Fleetwood Town-6
16Plymouth Argyle-6
17Charlton Athleti-6
18Walsall FC-19
19Accrington Stanl-19
20Blackpool-19
21Gillingham FC-25
22Wycombe Wanderer-38
23Oxford United-44
24Rochdale-69
Hjemmekamper
#Lag 
1Luton Town75
2Bradford City44
3Southend United44
4Doncaster Rovers44
5Charlton Athleti44
6Fleetwood Town31
7Sunderland25
8Portsmouth25
9Shrewsbury Town19
10Barnsley19
11Burton Albion13
12Coventry City6
13Blackpool0
14Peterborough Uni-6
15Walsall FC-6
16Wycombe Wanderer-6
17Rochdale-19
18Scunthorpe Unite-25
19Plymouth Argyle-31
20Bristol Rovers-31
21Accrington Stanl-38
Bortekamper
#Lag 
1Luton Town31
2Doncaster Rovers13
3Sunderland6
4Bristol Rovers6
5Barnsley0
6Gillingham FC-6
7Accrington Stanl-6
8Bradford City-6
9Plymouth Argyle-13
10Charlton Athleti-13
11AFC Wimbledon-19
12Southend United-19
13Coventry City-25
14Rochdale-31
15Blackpool-31
16Oxford United-38
17Walsall FC-38
18Scunthorpe Unite-38
19Burton Albion-44
20Fleetwood Town-50
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10033 Doncaster Rovers - AFC Wimbledon1.703.353.80
     
     
2-117/11 2018
10053 Doncaster Rovers - Chorley1.154.909.80
     
     
7-020/11 2018
10015 Doncaster Rovers - Blackpool1.903.203.40
     
     
2-027/11 2018
10053 Doncaster Rovers - Scunthorpe United1.553.654.35
     
     
3-015/12 2018
10032 Doncaster Rovers - Oxford United1.903.203.20
     
     
2-222/12 16:00
10084 Doncaster Rovers - Rochdale1.853.103.50
     
     
5-001/01 16:00
Bortelagets siste bortekamper
10030 Luton Town - Plymouth Argyle1.423.805.45
     
     
5-117/11 2018
10017 Shrewsbury Town - Plymouth Argyle1.703.353.80
     
     
2-027/11 2018
10060 Rochdale - Plymouth Argyle1.703.403.75
     
     
1-215/12 2018
10073 AFC Wimbledon - Plymouth Argyle1.903.103.35
     
     
2-126/12 16:00
10060 Burton Albion - Plymouth Argyle1.653.304.15
     
     
1-129/12 16:00
10054 Southend United - Plymouth Argyle1.953.103.20
     
     
2-312/01 16:00
Historiske oppgjør
69 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle2.402.802.50
     
     
1-006/12 2008
35 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle1.603.204.20
     
     
1-203/04 2010
155 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle1.653.354.10
     
     
0-126/03 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no