TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Oktober 2018 >>
Ma Ti On To Fr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 1

Kampen er slutt

ENGLAND13/01 16:00 ENG League 1

Doncaster Rovers - Plymouth Argyle

Seriekamp, fotball

10056 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle1.653.404.05
     
     
1-113/01 16:00
Systemverdi:
0.93/0.91/0.69
Lagverdi:
0.97/0.59/0.97
Snittverdi:
0.95/0.75/0.83
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.610.92
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
topptopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.65
U
3.40
B
4.05
Godt tips!
HUB pauseH
2.20
U
2.10
B
4.10
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.82
Under
1.70
Handikap fulltid 0-1H
2.90
U
3.20
B
1.92
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Portsmouth1332111-661012-593123-111230
2Peterborough United132229-1161021-883230-191127
3Barnsley1233011-541115-474126-91725
4Doncaster Rovers133217-641214-1073321-16524
5Sunderland1233013-632111-765124-131123
6Accrington Stanley133319-73218-665217-13423
7Walsall FC122225-742010-564215-12322
8Fleetwood Town132329-1032112-255321-12920
9Southend United132138-84129-862517-16120
10Luton Town1342012-71247-1154419-18119
11Charlton Athletic123128-722211-1153419-18118
12Coventry City133135-52226-853511-13-218
13Scunthorpe United1323212-162228-1045420-26-617
14Blackpool112319-71403-237112-9316
15Burton Albion124129-50144-1042613-15-214
16Rochdale131158-1623111-1234619-28-913
17Shrewsbury Town132316-40345-926511-13-212
18Wycombe Wanderers131326-71338-1226514-19-512
19Gillingham FC121147-132138-932715-22-711
20AFC Wimbledon131157-122133-632810-18-811
21Bristol Rovers131145-71334-62479-13-410
22Bradford City131143-82057-1231910-20-1010
23Oxford United1320510-120333-1123813-23-109
24Plymouth Argyle131236-110253-111489-22-137
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Barnsley31
2Sunderland19
3Southend United19
4Luton Town13
5Blackpool13
6Accrington Stanl13
7Scunthorpe Unite13
8Portsmouth6
9Fleetwood Town6
10Charlton Athleti6
11Bristol Rovers6
12Shrewsbury Town0
13Wycombe Wanderer0
14Plymouth Argyle-6
15Burton Albion-6
16Bradford City-6
17Peterborough Uni-13
18AFC Wimbledon-13
19Coventry City-13
20Oxford United-19
21Doncaster Rovers-19
22Gillingham FC-25
23Walsall FC-25
24Rochdale-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Portsmouth50
2Luton Town25
3Burton Albion25
4Blackpool19
5Scunthorpe Unite19
6Shrewsbury Town13
7Accrington Stanl13
8Doncaster Rovers13
9Peterborough Uni6
10Charlton Athleti6
11Rochdale6
12Southend United6
13Barnsley6
14Bristol Rovers0
15Oxford United-6
16Fleetwood Town-6
17Coventry City-6
18Wycombe Wanderer-13
19AFC Wimbledon-13
20Bradford City-13
21Walsall FC-25
22Plymouth Argyle-38
23Gillingham FC-44
Bortekamper
#Lag 
1Peterborough Uni44
2Barnsley31
3Doncaster Rovers25
4Walsall FC25
5Portsmouth25
6Sunderland25
7Fleetwood Town19
8Charlton Athleti19
9Accrington Stanl13
10Southend United6
11Luton Town0
12Wycombe Wanderer0
13Bristol Rovers-6
14Bradford City-13
15Shrewsbury Town-13
16Scunthorpe Unite-19
17Rochdale-19
18Coventry City-19
19AFC Wimbledon-25
20Plymouth Argyle-31
21Burton Albion-31
22Oxford United-31
23Gillingham FC-38
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10018 Doncaster Rovers - Shrewsbury Town1.953.053.30
     
     
0-021/08 20:45
10047 Doncaster Rovers - Portsmouth2.403.002.50
     
     
0-025/08 16:00
10088 Doncaster Rovers - Blackpool1.953.153.15
     
     
1-228/08 20:45
10068 Doncaster Rovers - Luton Town2.353.052.55
     
     
2-108/09 16:00
10072 Doncaster Rovers - Bradford City1.553.404.75
     
     
2-122/09 16:00
10093 Doncaster Rovers - Fleetwood Town1.703.353.80
     
     
0-406/10 16:00
10037 Doncaster Rovers - Grimsby Town1.473.705.00
     
     
2-009/10 20:30
Bortelagets siste bortekamper
10121 Coventry City - Plymouth Argyle2.003.153.00
     
     
1-018/08 16:00
10009 Millwall - Plymouth Argyle1.354.156.45
     
     
3-229/08 20:45
10085 Portsmouth - Plymouth Argyle1.663.354.00
     
     
3-001/09 16:00
10044 Bristol Rovers - Plymouth Argyle1.803.253.50
     
     
0-008/09 14:30
10079 Charlton Athletic - Plymouth Argyle1.703.353.80
     
     
2-122/09 16:00
10028 Barnsley - Plymouth Argyle1.304.157.20
     
     
1-102/10 20:45
10017 Oxford United - Plymouth Argyle1.853.253.30
     
     
2-013/10 16:00
Historiske oppgjør
69 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle2.402.802.50
     
     
1-006/12 2008
35 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle1.603.204.20
     
     
1-203/04 2010
155 Doncaster Rovers - Plymouth Argyle1.653.354.10
     
     
0-126/03 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no