TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Juli 2018 >>
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

VM-kamper

18/06 2018

Vi har tips på de fleste VM-kampene. Sjekk linken under og velg VM-gruppe!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 1

Kampen er slutt

NORGE15/03 18:30 NOR NM kval. menn

Emblem - Rollon

Cup-kamp, fotball

10033 Emblem - Rollon 2.154.302.15
     
     
0-115/03 18:30
Systemverdi:
1.29/0.43/0.64
Lagverdi:
1.67/0.96/0.00
Snittverdi:
1.48/0.69/0.32
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.560.89
 
SUT:
   
   
       
       
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.15
U
4.30
B
2.15
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Fløya1140016-452026-1092042-142829
2Vestfossen1140016-243025-1083041-122927
3Brodd1150118-340110-290228-52327
4Vigør1150116-1040110-690226-161027
5Spjelkavik1241123-740220-481343-113225
6Steinkjer1031016-450118-581134-92525
7Orkla1240220-541117-981337-142325
8Kråkerøy941016-440011-481027-81925
9Kirkenes1141017-733011-774028-141425
10FK Mjølner850021-130017-580038-63224
11Os1032020-741021-673041-132824
12SK Herd850024-43008-180032-52724
13Lillehammer1130014-142218-1072232-112123
14Varegg1131110-341113-972223-121123
15Junkeren1051029-72029-871238-152322
16Østsiden1050016-221213-1171229-131622
17Bergsøy1140012-124119-2164131-22922
18Sotra950023-520213-670236-112521
19Ottestad111315-550129-963234-142021
20Tynset841014-42108-362022-71520
21Flisa1122318-2140017-562335-26920
22Sprint-Jeløy1030211-431112-961323-131019
23Åkra1121114-740320-1861434-25919
24Sortland930011-331214-1461225-17819
25Salangen831111-1130011-361122-14819
26Riska83015-43109-861114-12219
27Skjervøy921010-532121-1353131-181318
28Kolstad920114-63308-353122-91318
29Valdres73009-23018-560117-71018
30Tertnes101129-742016-953225-16918
31Vardeneset112117-232214-1153321-13818
32Hauerseter SK1031214-921114-652328-151317
33Staal Jørpeland931015-421211-1252226-161017
34Donn931114-72119-652223-131017
35Lokomotiv Oslo92107-13129-852216-9717
36Åssiden1011311-1741013-952324-26-217
37Skedsmo930121-721215-1151336-181816
38Funnefoss/Vormsund921010-430316-1651326-20616
39Verdal102129-530212-1051421-15616
40Holmen 73008-22117-751115-9616
41Arna-Bjørnar930114-52128-1451322-19316
42Surnadal1021312-163018-251420-18216
43Frøyland101126-1140211-951417-20-316
44Træff630023-32017-350130-62415
45Fjøra720213-730013-450226-111515
46Randaberg102018-330414-1050522-13915
47Brattvåg52004-23008-350012-5715
48Løten FK72028-1030012-650220-16415
49Bjørnevatn1011311-931117-1242428-21714
50Bossekop71205-330110-642115-9614
51Sandnessjøen831118-111115-742223-18514
52Runar741016-80111-842117-16114
53Bjarg1022113-92038-1242421-21014
54Skjetten730018-31124-941222-121013
55Flint630011-01116-841117-8913
56Skarphedin1021120-1120416-2041536-31513
57Lyngdal92006-221421-2141427-23413
58Modum FK101136-730214-941520-16413
59Vadmyra71103-43029-1141212-15-313
60Strindheim42008-22009-140017-31412
61Ullern52008-32018-140116-41212
62Lyn42002-020010-240012-21012
63Sola52007-420111-740118-11712
64Gjelleråsen630014-41023-640217-10712
65Nesodden61026-43009-440215-8712
66Larsnes/Gursken53019-71005-040114-7712
67Madla82027-613010-533217-11612
68Fauske/Sprint830114-51037-1140421-16512
69Lommedalen71216-921010-333116-12412
70Sparta Sarpsborg72028-52015-440313-9412
71Oslojuvelene720212-102017-640319-16312
72Drøbak-Frogn62017-52017-840214-13112
73Eiger820312-162019-540421-21012
74Charlottenlund1012111-1021312-1633423-26-312
75Hallingdal73008-31033-1140311-14-312
76Austevoll1022110-71138-1733418-24-612
77Øystese71119-621110-732219-13611
78Hasle-Løren720111-31215-732216-10611
79Skarp822016-910310-1232326-21511
80Lyngbø90139-1031110-832419-18111
81Volda912212-122025-532417-17011
82Årdal922021-101046-1832427-28-111
83Mosjøen91219-62039-1432418-20-211
84Stålkameratene93017-30239-2032416-23-711
85Tillerbyen52019-51105-231114-7710
86Frigg51015-52108-131113-6710
87Halsen IF52006-11114-231110-3710
88Stryn920211-411310-1131521-15610
89Eik-Tønsberg720010-311310-1531320-18210
90Korsvoll80146-1230012-531418-17110
91KIL/Hemne71027-92119-631316-15110
92Hei73019-70123-931312-16-410
93Nordstrand921011-61058-1931519-25-610
94Drammen FK520113-71015-230218-999
95Trygg/Lade70319-92019-323218-1269
96Stord41003-220110-530113-769
97Vaulen71018-520313-1130421-1659
98Voss52009-30307-823016-1159
99FK Tønsberg51017-520112-1030219-1549
100FK Kvik Trondheim610210-62015-530315-1149
101Askim FK53017-30010-23027-529
102Vestsiden-Askøy52003-01026-83029-819
103Lura61207-51117-923114-1409
104Jevnaker71015-42038-1030413-14-19
105Tornado Måløy630110-40021-1030311-14-39
106Grue61024-92018-930312-18-69
107Aurskog-Høland FK52208-30010-42218-718
108Fjellhamar42005-20202-72207-9-28
109Oslo City51001-01219-1322110-13-38
110Sarpsborg FK51104-11115-112219-12-38
111Redalen60217-112012-12229-12-38
112Hammerfest70135-1321010-622315-19-48
113Romsås60221-102006-12227-11-48
114Faaberg62108-50125-1322213-18-58
115Rørvik 91228-111034-1222512-23-118
116Eidsvold Turn31108-71003-021011-747
117Melbo51116-21013-42129-637
118Oppsal IF40114-82008-221112-1027
119Skotfoss31105-41003-22108-627
120Mo IL30000-02104-22104-227
121Tollnes611110-111026-521316-1607
122Buvik72027-40126-921413-1307
123Kongsberg60123-420110-921313-1307
124Kristiansund FK51014-41115-52129-907
125Grei71207-30222-81429-11-27
126Fet41103-31014-62117-9-27
127Urædd92018-20154-1321612-15-37
128Ås IL51126-111002-02128-11-37
129Klepp51119-81013-1021212-18-67
130Tverrelvdalen 80239-171208-714317-24-77
131Heimdal 70316-61114-1314210-19-97
132Vuku61116-71021-92137-16-97
133Mandalskameratene821212-160037-1321519-29-107
134Sunndal81024-81138-1521512-23-117
135Ørn Horten21006-01008-020014-0146
136Stjørdals-Blink320011-20012-320113-586
137Asker21004-01004-12008-176
138Pors Grenland21006-01001-02007-076
139Skjold22008-20000-02008-266
140Elnesvågen og Omegn21004-11006-420010-556
141Sandviken31018-71003-020111-746
142Høllen21003-11002-02005-146
143Kjapp 21001-01003-12004-136
144Stavanger21003-11001-02004-136
145Lysekloster41019-61013-420212-1026
146Årvoll31016-51002-12018-626
147Gran81138-60215-613413-1216
148Rilindja51008-21035-1120313-1306
149Godøy31012-31001-02013-306
150Sander IL62018-20031-82049-10-16
151Meldal FK61047-121003-020410-12-26
152Neset42026-80000-02026-8-26
153Holmlia51023-71014-32037-10-36
154Namsos61016-50315-1013211-15-46
155Tverlandet 51014-41025-102039-14-56
156Randesund62017-50033-1120410-16-66
157Sverresborg610210-101026-1320416-23-76
158Trosvik61034-91014-72048-16-86
159Rollon 70032-132025-42057-17-106
160Husøy & Foynland61034-141012-32046-17-116
161Averøykameratene81124-70224-161348-23-156
162Lofoten100124-141246-1913610-33-236
163Trott 41117-50104-212111-745
164Kolbu/KK51025-50208-512213-1035
165Gjerdrum 41114-40101-31215-7-25
166Oldenborg50101-111210-1412211-15-45
167Gneist 512011-80021-1012212-18-65
168Hinna70225-91024-71249-16-75
169NTNUI70211-41036-111247-15-85
170Express IL51113-50113-91226-14-85
171Odda51101-10123-141224-15-115
172Halsen21006-00103-11109-184
173FK Senja20000-01108-21108-264
174Kløfta21005-00102-11107-164
175Larvik Turn30102-11016-41118-534
176Harstad20000-01106-31106-334
177Skånland31117-60000-01117-614
178Hovding30111-31004-11115-414
179Herkules31006-10115-1011111-1104
180NHH FK50126-91012-21138-11-34
181Tomrefjord30112-61002-11114-7-34
182Solberg40129-141003-211212-16-44
183Åfjord41016-40114-1011210-14-44
184Fagerborg61105-30044-111149-14-54
185Ålgård51025-70113-61138-13-54
186Moelven51126-100010-11136-11-54
187Toten40024-111104-31128-14-64
188Kopervik51025-80111-51136-13-74
189Manglerud Star41012-30111-71123-10-74
190Norild51117-70020-81137-15-84
191Lyngen/Karnes60012-311311-1911413-22-94
192Rælingen411111-90011-1211212-21-94
193Hundvåg51035-140101-11136-15-94
194Storhamar70124-111035-91159-20-114
195Re FK51104-30034-161138-19-114
196Eide/Omegn50112-21024-151136-17-114
197Follebu61024-100122-131146-23-174
198Svelvik41018-10021-41039-543
199Høland10000-01006-21006-243
200Avaldsnes11004-10000-01004-133
201Florø11002-00000-01002-023
202Melhus21008-10010-61018-713
203IL Express21005-30010-11015-413
204Tiller10000-01002-11002-113
205Førde20012-31005-41017-703
206Finnsnes21005-30013-61018-9-13
207Heming31014-50011-21025-7-23
208Varhaug 21004-30010-31014-6-23
209Express21003-20010-31013-5-23
210Ås 20000-01012-41012-4-23
211Selbak50033-111019-410412-15-33
212Follese31026-90000-01026-9-33
213Rakkestad31004-10020-61024-7-33
214Ski 31027-110000-01027-11-43
215Stakkevollan31016-60011-51027-11-43
216Nesjar21003-10011-71014-8-43
217Lille Tøyen30021-61001-01022-6-43
218Djerv 191950035-101019-910414-19-53
219Grand Bodø41035-100000-01035-10-53
220Trio 31024-90000-01024-9-53
221Skarbøvik50011-31035-121046-15-93
222Medkila 50023-1210210-1110413-23-103
223Kattem31001-00022-131023-13-103
224Vestnes Varfjell 31004-10022-181026-19-133
225Nordhordland BK 61039-150023-1210512-27-153
226Ishavsbyen60024-141038-1610512-30-183
227Øystese20000-00204-10204-132
228Råde 30113-50103-10216-602
229Porsanger50125-90114-60239-15-62
230Stathelle10103-30000-00103-301
231Tangmoen 10000-00102-20102-201
232Brumunddal10000-00102-20102-201
233SK Djerv 10000-00102-20102-201
234Eidsvåg10000-00101-10101-101
235FK Gjøvik-Lyn10000-00101-10101-101
236FK Grenland10101-10000-00101-101
237HIF/Stein20115-60000-00115-6-11
238Langevåg10104-50000-00104-5-11
239Klemetsrud 20000-00111-20111-2-11
240Emblem30121-30000-00121-3-21
241Folkets Klubb10000-00104-70104-7-31
242Tistedalen 20112-50000-00112-5-31
243Borgen20101-20011-40112-6-41
244Eidsvold IF 30021-50101-10122-6-41
245Flekkefjord40124-70011-30135-10-51
246Grüner30102-10021-70123-8-51
247Tydal20011-50102-40113-9-61
248Brønnøysund 30102-20021-70123-9-61
249Frøya40023-60115-90138-15-71
250Røros 20000-00112-110112-11-91
251Borgar40010-30122-80132-11-91
252Smørås30102-20021-110123-13-101
253Loddefjord40010-20123-120133-14-111
254Alvdal60124-90031-90155-18-131
255Tønsberg FK10013-40000-00013-4-10
256Jerv10011-20000-00011-2-10
257Krokelvdalen10011-20000-00011-2-10
258Steinberg10011-20000-00011-2-10
259Honningsvåg 10011-20000-00011-2-10
260Bremnes10014-60000-00014-6-20
261Fjell SK10012-40000-00012-4-20
262Skeid10011-30000-00011-3-20
263Fossum10000-00011-30011-3-20
264Gjøvik-Lyn10000-00011-30011-3-20
265Søgne20010-10011-20021-3-20
266Engerdal10011-30000-00011-3-20
267Hardhaus 10011-30000-00011-3-20
268Åkrene10011-30000-00011-3-20
269Rommen10011-30000-00011-3-20
270Stange10011-30000-00011-3-20
271Vestli10000-00010-20010-2-20
272Valder10000-00010-20010-2-20
273Konnerud20023-60000-00023-6-30
274Blaker IL 10012-50000-00012-5-30
275Radøy/Manger10000-00011-40011-4-30
276Rømskog10011-40000-00011-4-30
277Nordlys 10000-00011-40011-4-30
278Vanvik10011-40000-00011-4-30
279Leknes 20021-40000-00021-4-30
280Steigen 10000-00011-40011-4-30
281Fortuna Oslo10000-00011-40011-4-30
282Valestrand Hjellvik10011-40000-00011-4-30
283Kvaløya20024-80000-00024-8-40
284Rustad20011-40013-40024-8-40
285Ulefoss 20011-30012-40023-7-40
286Landsås10012-60000-00012-6-40
287Birkenes 10000-00011-50011-5-40
288Holeværingen10000-00011-50011-5-40
289Skoppum10010-40000-00010-4-40
290Morild10000-00010-40010-4-40
291Lokomotiv Tromsø10010-40000-00010-4-40
292Voll10010-40000-00010-4-40
293Byneset10010-40000-00010-4-40
294SIF/Hessa10000-00010-40010-4-40
295Trysil 20011-40011-30022-7-50
296Grand Bodø20011-30011-40022-7-50
297Ny-Krohnborg10000-00011-60011-6-50
298Bergen Nord 20021-60000-00021-6-50
299Birkebeineren20011-30010-30021-6-50
300Bøkeby BK10000-00011-60011-6-50
301Stranda20010-40011-20021-6-50
302Nordre Land10000-00010-50010-5-50
303Skavøypoll 10010-50000-00010-5-50
304Sandane10000-00010-50010-5-50
305Sørøy Glimt20013-70011-30024-10-60
306Sund30022-70011-20033-9-60
307Vedavåg Karmøy20012-60010-20022-8-60
308Ready30011-20020-50031-7-60
309Raumnes & Årnes30010-30021-40031-7-60
310Rosseland10000-00011-70011-7-60
311Kolbotn30023-80011-30034-11-70
312Dahle IL20024-110000-00024-11-70
313Nærbø30032-90000-00032-9-70
314Fart20011-60010-20021-8-70
315Bøler10010-70000-00010-7-70
316Nordkjosbotn10010-70000-00010-7-70
317Eid IL50026-100034-800510-18-80
318Austrått 40024-80022-60046-14-80
319Hareid10000-00011-90011-9-80
320Midtbygdens30021-50010-40031-9-80
321Norborg30022-60011-60033-12-90
322Stoppen20022-140000-00022-14-120
323Skårer30020-60013-100033-16-130
324Drammens BK20000-00022-150022-15-130
325Røa50022-110032-70054-18-140
326Slemmestad 30022-140010-30032-17-150
327Vik IL30011-40023-160034-20-160
328Innstrandens IL40022-60021-140043-20-170
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no