TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 2
(3 - 2)

Etter ekstra omgang

CANADA13/03 00:00 NHL Na Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Washington Capitals - Winnipeg Jets

Seriekamp, ishockey

10002 Washington Capitals - Winnipeg Jets2.203.702.35
     
     
2-23-2 eeo
Systemverdi:
1.07/0.44/0.92
Lagverdi:
1.09/0.56/0.83
Snittverdi:
1.08/0.50/0.87
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.842.40
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
middelstopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.20
U
3.70
B
2.35
HB-kampvinner inkl overtid/strafferH
1.72
B
1.80
 
Over/Under ant. mål fulltid 5.5 (S)Over
1.70
Under
1.80
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.70
U
2.30
B
2.85
 
Scorer mål i 1. periode (S)Alex Ovechkin
6.00
Evgeny Kuznetsov
11.25
Nicklas Backstrom
12.00
Patrik Laine
7.00
Nikolaj Ehlers
9.00

Kyle Connor
11.25
 
Scorer mål (inkludert overtid) (S)Alex Ovechkin
2.00
Evgeny Kuznetsov
3.75
Nicklas Backstrom
4.00
T.J. Oshie
3.75
Lars Eller
4.80

Patrik Laine
2.35
Nikolaj Ehlers
3.00
Kyle Connor
3.75
Blake Wheeler
3.70
Dustin Byfuglien
5.25

 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Tampa Bay Lightning32131478-4765352-441967130-913968
2Toronto Maple Leafs3182548-3693465-491759113-852860
3Nashville Predators31120553-3663545-421831098-782059
4Calgary Flames31102363-4972744-3617410107-852257
5Winnipeg Jets30103463-4462544-391659107-832456
6Colorado Avalanche3163341-34103671-601669112-941855
7Washington Capitals3083458-4264554-501479112-922053
8Boston Bruins3183353-3255732-471381085-79651
9San Jose Sharks3293355-3845847-6013811102-98450
10Buffalo Sabres3166348-4346647-481012995-91450
11Vegas Golden Knights3292347-28521149-631441496-91549
12Minnesota Wild3074456-4470839-441441295-88748
13Dallas Stars3092350-3544833-431361183-78548
14Montréal Canadiens3173653-5264544-491371197-101-448
15Columbus Blue Jackets3062753-5473549-4813512102-102047
16Edmonton Oilers3173443-3345845-581181288-91-347
17Anaheim Ducks32410448-5161733-4310111181-94-1347
18New York Islanders2964442-3853741-471171183-85-243
19Pittsburgh Penguins2963652-5346446-391091098-92642
20Vancouver Canucks3343742-4664956-651071698-111-1341
21Ottawa Senators3285565-56311041-6911615106-125-1941
22Carolina Hurricanes2955542-4152730-401071272-81-940
23Arizona Coyotes2952840-4262636-381141476-80-439
24New York Rangers3083446-3406942-64891388-98-1039
25Detroit Red Wings3256754-5425739-537111493-107-1439
26Philadelphia Flyers2834740-4971646-521051386-101-1537
27St. Louis Blues2972856-6233626-351051482-97-1536
28New Jersey Devils2974244-35321144-701061388-105-1736
29Florida Panthers2946552-4834744-577101296-105-935
30Los Angeles Kings32711046-5823925-40941971-98-2733
31Chicago Blackhawks3244637-45151250-76591887-121-3428
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Calgary Flames56
2Winnipeg Jets56
3Tampa Bay Lightn56
4Edmonton Oilers44
5San Jose Sharks44
6Pittsburgh Pengu38
7Vancouver Canuck38
8Montréal Canadie31
9Dallas Stars25
10Toronto Maple Le25
11Washington Capit19
12Philadelphia Fly6
13Vegas Golden Kni6
14Ottawa Senators0
15Anaheim Ducks-6
16Minnesota Wild-6
17Florida Panthers-6
18Detroit Red Wing-6
19Colorado Avalanc-13
20Nashville Predat-19
21Boston Bruins-19
22Los Angeles King-19
23New Jersey Devil-25
24Arizona Coyotes-25
25New York Islande-31
26Buffalo Sabres-38
27Carolina Hurrica-38
28St. Louis Blues-44
29Chicago Blackhaw-50
30New York Rangers-50
31Columbus Blue Ja-63
Hjemmekamper
#Lag 
1Calgary Flames88
2San Jose Sharks63
3Tampa Bay Lightn63
4Vegas Golden Kni56
5Winnipeg Jets50
6Washington Capit44
7Boston Bruins38
8Carolina Hurrica31
9Montréal Canadie31
10Colorado Avalanc31
11Nashville Predat19
12Minnesota Wild19
13Edmonton Oilers13
14Ottawa Senators13
15Buffalo Sabres6
16Anaheim Ducks-6
17Detroit Red Wing-13
18Chicago Blackhaw-25
19St. Louis Blues-25
20New York Islande-31
21Columbus Blue Ja-44
Bortekamper
#Lag 
1Calgary Flames44
2Arizona Coyotes31
3Vancouver Canuck19
4Montréal Canadie13
5Vegas Golden Kni0
6Toronto Maple Le0
7Detroit Red Wing-6
8Carolina Hurrica-6
9Philadelphia Fly-13
10New Jersey Devil-25
11Pittsburgh Pengu-31
12Los Angeles King-31
13Dallas Stars-38
14Edmonton Oilers-38
15Boston Bruins-38
16Florida Panthers-44
17Ottawa Senators-44
18Chicago Blackhaw-50
19New York Rangers-75
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10064 Washington Capitals - Toronto Maple Leafs2.203.802.40
     
     
2-414/10 01:00
10021 Washington Capitals - New York Rangers1.474.504.25
     
     
3-34-3 eeo
10239 Washington Capitals - Florida Panthers1.803.703.10
     
     
5-520/10 01:00
10154 Washington Capitals - Dallas Stars1.903.752.90
     
     
3-33-4 eeo
10005 Washington Capitals - Edmonton Oilers1.903.802.85
     
     
4-206/11 01:00
10027 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins2.103.752.55
     
     
2-108/11 01:30
10032 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets1.903.802.85
     
     
1-210/11 01:00
10213 Washington Capitals - Arizona Coyotes1.654.003.55
     
     
1-411/11 23:00
10031 Washington Capitals - Chicago Blackhawks1.903.852.85
     
     
4-222/11 01:00
10079 Washington Capitals - Detroit Red Wings1.604.203.65
     
     
3-123/11 22:00
10103 Washington Capitals - New Jersey Devils1.853.803.00
     
     
6-301/12 01:00
10163 Washington Capitals - Anaheim Ducks1.804.003.00
     
     
5-602/12 21:00
10037 Washington Capitals - Detroit Red Wings1.504.404.10
     
     
6-212/12 01:30
Bortelagets siste bortekamper
10195 Detroit Red Wings - Winnipeg Jets3.203.901.75
     
     
1-227/10 01:30
10142 Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets1.953.652.80
     
     
3-228/10 01:00
10030 Florida Panthers - Winnipeg Jets2.553.902.05
     
     
2-401/11 19:15
10008 Vancouver Canucks - Winnipeg Jets2.953.801.85
     
     
3-620/11 04:00
10039 Calgary Flames - Winnipeg Jets2.253.752.35
     
     
6-322/11 04:00
10078 Minnesota Wild - Winnipeg Jets2.203.752.40
     
     
4-223/11 22:00
10132 St. Louis Blues - Winnipeg Jets2.603.652.10
     
     
4-825/11 01:00
10147 New Jersey Devils - Winnipeg Jets2.503.802.10
     
     
3-33-4 eeo
10024 New York Rangers - Winnipeg Jets2.653.802.00
     
     
3-303/12 00:00
10020 New York Islanders - Winnipeg Jets2.653.852.00
     
     
1-305/12 01:00
Historiske oppgjør
99 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.703.602.60
     
     
2-209/02 2012
94 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.703.803.05
     
     
2-423/01 2013
49 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.753.752.95
     
     
5-324/04 2013
242 Washington Capitals - Winnipeg Jets2.003.652.65
     
     
4-207/02 2014
246 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.903.702.85
     
     
5-120/02 2015
171 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.753.753.20
     
     
5-326/11 2015
240 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.653.803.60
     
     
3-34-3 eeo

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no