TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Juni 2018 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Kamper i land/liga:

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

VM-kamper

18/06 2018

Vi har tips på de fleste VM-kampene. Sjekk linken under og velg VM-gruppe!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 2
(3 - 2)

Etter ekstra omgang

CANADA13/03 00:00 NHL Na Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Washington Capitals - Winnipeg Jets

Seriekamp, ishockey

10002 Washington Capitals - Winnipeg Jets2.203.702.35
     
     
2-23-2 eeo
Systemverdi:
1.06/0.46/0.93
Lagverdi:
1.09/0.56/0.83
Snittverdi:
1.08/0.51/0.88
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.842.40
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
middelstopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.20
U
3.70
B
2.35
HB-kampvinner inkl overtid/strafferH
1.72
B
1.80
 
Over/Under ant. mål fulltid 5.5 (S)Over
1.70
Under
1.80
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.70
U
2.30
B
2.85
 
Scorer mål i 1. periode (S)Alex Ovechkin
6.00
Evgeny Kuznetsov
11.25
Nicklas Backstrom
12.00
Patrik Laine
7.00
Nikolaj Ehlers
9.00

Kyle Connor
11.25
 
Scorer mål (inkludert overtid) (S)Alex Ovechkin
2.00
Evgeny Kuznetsov
3.75
Nicklas Backstrom
4.00
T.J. Oshie
3.75
Lars Eller
4.80

Patrik Laine
2.35
Nikolaj Ehlers
3.00
Kyle Connor
3.75
Blake Wheeler
3.70
Dustin Byfuglien
5.25

 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Nashville Predators8222109143-10720129124-104422218267-21156159
2Winnipeg Jets822687159-101171113118-117431920277-21859157
3Tampa Bay Lightning82201110150-12022613146-116421723296-23660155
4Boston Bruins822498148-104171212122-110412120270-21456153
5Vegas Golden Knights8223810147-103161114125-125391924272-22844148
6Washington Capitals8221911138-10317915121-136381826259-23920143
7Toronto Maple Leafs82191210144-10918716133-123371926277-23245142
8Minnesota Wild8223126137-9015620116-142381826253-23221139
9Anaheim Ducks8223810127-103121415108-113352225235-21619136
10San Jose Sharks8219913137-107161114115-122352027252-22923135
11Florida Panthers8222811137-11816619111-128381430248-2462134
12Pittsburgh Penguins8219139151-11014720121-140332029272-25022133
13Los Angeles Kings8217915119-99171014120-104341929239-20336132
14Colorado Avalanche8224611146-98111119111-139351730257-23720130
15New Jersey Devils8219814123-114141215125-130332029248-2444130
16Philadelphia Flyers82181013125-120131513126-123312526251-2438129
17Columbus Blue Jackets82171212118-98131018124-132302230242-23012127
18St. Louis Blues8218617115-104151115111-118331732226-2224127
19Dallas Stars8221812128-9912920107-126331732235-22510125
20Carolina Hurricanes82151016110-12215719118-134301735228-256-28113
21Calgary Flames8213820109-130151115109-118281935218-248-30112
22New York Islanders8214918140-153111119124-143252037264-296-32105
23Chicago Blackhawks82131018119-11213721110-144261739229-256-27102
24Edmonton Oilers82121118121-14112722113-122241840234-263-29102
25New York Rangers8217816126-12771123105-141241939231-268-37101
26Vancouver Canucks82111218119-1401452299-124251740218-264-4698
27Detroit Red Wings82121316105-11810823112-137222139217-255-3895
28Montréal Canadiens82151214116-117962693-147241840209-264-5595
29Arizona Coyotes82101021102-118101120106-138202141208-256-4890
30Ottawa Senators82101219125-153892496-138182143221-291-7085
31Buffalo Sabres821152591-13981320108-141191845199-280-8181
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Columbus Blue Ja69
2Detroit Red Wing56
3Vancouver Canuck56
4New Jersey Devil44
5Los Angeles King44
6Arizona Coyotes44
7Tampa Bay Lightn38
8Florida Panthers25
9Anaheim Ducks25
10Boston Bruins19
11Philadelphia Fly13
12Minnesota Wild13
13Toronto Maple Le13
14Carolina Hurrica6
15Nashville Predat0
16New York Islande0
17Winnipeg Jets0
18Dallas Stars0
19Pittsburgh Pengu0
20Washington Capit-6
21Vegas Golden Kni-6
22Colorado Avalanc-6
23Montréal Canadie-13
24San Jose Sharks-19
25Chicago Blackhaw-19
26St. Louis Blues-19
27Buffalo Sabres-25
28Edmonton Oilers-31
29Ottawa Senators-31
30Calgary Flames-50
31New York Rangers-50
Hjemmekamper
#Lag 
1Boston Bruins88
2Anaheim Ducks63
3Columbus Blue Ja50
4San Jose Sharks50
5Pittsburgh Pengu38
6Florida Panthers31
7Arizona Coyotes31
8Los Angeles King25
9Philadelphia Fly25
10Detroit Red Wing25
11Winnipeg Jets19
12Vancouver Canuck19
13Edmonton Oilers13
14Toronto Maple Le13
15Carolina Hurrica0
16Washington Capit0
17Colorado Avalanc-6
18Tampa Bay Lightn-19
19Chicago Blackhaw-25
20Nashville Predat-38
21New York Islande-38
22Calgary Flames-69
Bortekamper
#Lag 
1Columbus Blue Ja75
2Arizona Coyotes44
3Carolina Hurrica38
4St. Louis Blues19
5Tampa Bay Lightn13
6Colorado Avalanc13
7Boston Bruins6
8Vancouver Canuck0
9Vegas Golden Kni0
10New York Islande0
11New Jersey Devil-6
12Montréal Canadie-6
13Buffalo Sabres-6
14Chicago Blackhaw-19
15Anaheim Ducks-19
16Minnesota Wild-25
17New York Rangers-31
18Florida Panthers-31
19Dallas Stars-31
20Ottawa Senators-50
21Pittsburgh Pengu-63
22Calgary Flames-100
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10211 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets1.953.702.85
     
     
3-34-3 eeo
10015 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins2.203.752.45
     
     
2-327/04 01:00
10154 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins2.253.602.45
     
     
4-129/04 21:00
10129 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins2.203.802.45
     
     
6-306/05 01:00
10003 Washington Capitals - Tampa Bay Lightning2.053.852.65
     
     
2-416/05 02:00
10004 Washington Capitals - Tampa Bay Lightning2.203.752.50
     
     
2-418/05 02:00
10003 Washington Capitals - Tampa Bay Lightning2.253.702.45
     
     
3-022/05 02:00
10007 Washington Capitals - Vegas Golden Knights2.053.852.75
     
     
3-103/06 02:00
10002 Washington Capitals - Vegas Golden Knights2.053.852.75
     
     
6-205/06 02:00
Bortelagets siste bortekamper
10015 Nashville Predators - Winnipeg Jets1.953.752.85
     
     
1-428/04 02:00
10023 Nashville Predators - Winnipeg Jets1.953.702.90
     
     
4-45-4 eeo
10130 Nashville Predators - Winnipeg Jets1.953.752.90
     
     
2-606/05 03:30
10002 Nashville Predators - Winnipeg Jets2.053.752.70
     
     
1-511/05 02:00
10019 Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets2.053.752.70
     
     
4-217/05 03:00
10061 Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets2.203.702.50
     
     
3-219/05 02:00
Historiske oppgjør
99 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.703.602.60
     
     
2-209/02 2012
94 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.703.803.05
     
     
2-423/01 2013
49 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.753.752.95
     
     
5-324/04 2013
242 Washington Capitals - Winnipeg Jets2.003.652.65
     
     
4-207/02 2014
246 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.903.702.85
     
     
5-120/02 2015
171 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.753.753.20
     
     
5-326/11 2015
240 Washington Capitals - Winnipeg Jets1.653.803.60
     
     
3-34-3 eeo

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no