TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< September 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kamper i land/liga:

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

La Liga i gang

18/08 2018

På våre nye oddssider lager vi blogginnlegg om spillrelatert informasjon. Sjekk dagens innlegg om La Liga og spill!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

3 - 2

Kampen er slutt

ENGLAND13/03 20:45 ENG League 1

Milton Keynes Dons - Rotherham United

Seriekamp, fotball

10041 Milton Keynes Dons - Rotherham United3.103.201.95
     
     
3-213/03 20:45
Systemverdi:
0.87/0.74/0.95
Lagverdi:
0.39/0.64/1.32
Snittverdi:
0.63/0.69/1.13
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.001.90
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
3.10
U
3.20
B
1.95
Godt tips!
HUB pauseH
3.60
U
2.00
B
2.50
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.93
Under
1.60
 
Handikap fulltid 1-0H
1.60
U
3.60
B
3.70
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Peterborough United92117-550017-671124-111322
2Portsmouth932011-43106-363017-71021
3Sunderland932011-42118-553119-91018
4Doncaster Rovers93207-22118-553115-7818
5Walsall FC92115-63209-553114-11318
6Charlton Athletic93117-52116-452213-9417
7Barnsley82207-22118-343115-51015
8Blackpool92217-51301-03518-5314
9Accrington Stanley91315-62207-535112-11114
10Fleetwood Town91215-52218-234213-7613
11Scunthorpe United91317-112116-734213-18-513
12Luton Town93107-30233-733310-10012
13Coventry City92023-31224-73247-10-311
14Rochdale91035-102219-1032414-20-611
15Burton Albion83017-30133-831410-11-110
16Southend United92038-81122-531510-13-310
17Bristol Rovers91135-61124-52259-11-28
18Wycombe Wanderers90312-31227-101539-13-48
19AFC Wimbledon90134-82123-52257-13-68
20Shrewsbury Town91213-20234-71447-9-27
21Gillingham FC91137-111034-721611-18-77
22Bradford City91032-61045-92077-15-86
23Oxford United91047-100222-91269-19-105
24Plymouth Argyle90223-80142-80365-16-113
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Portsmouth31
2Doncaster Rovers31
3Peterborough Uni25
4Charlton Athleti25
5Rochdale25
6Burton Albion19
7Blackpool13
8Luton Town6
9Fleetwood Town6
10Shrewsbury Town6
11Coventry City6
12Scunthorpe Unite6
13Oxford United6
14Barnsley0
15Sunderland0
16Accrington Stanl0
17Wycombe Wanderer0
18Bristol Rovers-13
19Walsall FC-19
20Southend United-19
21Bradford City-31
22AFC Wimbledon-31
23Gillingham FC-38
24Plymouth Argyle-56
Hjemmekamper
#Lag 
1Portsmouth56
2Burton Albion31
3Peterborough Uni31
4Barnsley31
5Doncaster Rovers31
6Sunderland31
7Luton Town25
8Walsall FC19
9Fleetwood Town13
10Blackpool13
11Charlton Athleti6
12Coventry City0
13Southend United-6
14Wycombe Wanderer-8
15Bradford City-13
16Accrington Stanl-13
17Shrewsbury Town-13
18Oxford United-13
19Gillingham FC-19
20AFC Wimbledon-19
21Bristol Rovers-19
22Plymouth Argyle-19
23Scunthorpe Unite-25
24Rochdale-50
Bortekamper
#Lag 
1Peterborough Uni63
2Barnsley63
3Sunderland42
4Fleetwood Town38
5Walsall FC19
6Accrington Stanl17
7Rochdale13
8Portsmouth6
9Southend United6
10Doncaster Rovers0
11Bristol Rovers0
12Gillingham FC0
13Charlton Athleti-6
14Scunthorpe Unite-6
15Coventry City-6
16Blackpool-6
17AFC Wimbledon-13
18Shrewsbury Town-13
19Bradford City-19
20Wycombe Wanderer-25
21Luton Town-25
22Burton Albion-31
23Plymouth Argyle-38
24Oxford United-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10106 Milton Keynes Dons - Bury FC1.703.353.80
     
     
1-011/08 16:00
10045 Milton Keynes Dons - Charlton Athletic1.583.504.60
     
     
3-014/08 20:45
10027 Milton Keynes Dons - Grimsby Town1.653.354.10
     
     
1-121/08 20:45
10173 Milton Keynes Dons - Exeter City1.853.253.30
     
     
1-025/08 16:00
10029 Milton Keynes Dons - Peterborough United2.953.102.05
     
     
3-304/09 20:45
10197 Milton Keynes Dons - Forest Green Rovers1.903.203.20
     
     
1-115/09 16:00
Bortelagets siste bortekamper
10004 Brentford - Rotherham United1.403.955.95
     
     
5-104/08 16:00
10052 Leeds United - Rotherham United1.334.306.65
     
     
2-018/08 16:00
10008 Everton - Rotherham United1.126.8510.50
     
     
3-129/08 20:45
10131 Wigan Athletic - Rotherham United1.453.755.55
     
     
1-001/09 16:00
10033 Aston Villa - Rotherham United1.383.956.30
     
     
2-018/09 20:45
10101 Nottingham Forest - Rotherham United1.623.354.50
     
     
1-022/09 16:00
Historiske oppgjør
106 Milton Keynes Dons - Rotherham United1.853.253.30
     
     
3-219/10 2013
84 Milton Keynes Dons - Rotherham United2.203.052.80
     
     
0-409/04 2016

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no