TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

3 - 2

Kampen er slutt

ENGLAND13/03 20:45 ENG League 1

Milton Keynes Dons - Rotherham United

Seriekamp, fotball

10041 Milton Keynes Dons - Rotherham United3.103.201.95
     
     
3-213/03 20:45
Systemverdi:
0.85/0.72/0.98
Lagverdi:
0.39/0.64/1.32
Snittverdi:
0.62/0.68/1.15
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.001.90
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårliggod


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
3.10
U
3.20
B
1.95
Godt tips!
HUB pauseH
3.60
U
2.00
B
2.50
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.93
Under
1.60
 
Handikap fulltid 1-0H
1.60
U
3.60
B
3.70
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Portsmouth2163219-1082016-7145235-171847
2Luton Town2192029-933412-12125441-212041
3Sunderland1954021-963118-9117139-182140
4Peterborough United2144314-1572124-11116438-261239
5Charlton Athletic2162216-952418-16114634-25937
6Barnsley2054014-651520-14105534-201435
7Doncaster Rovers2153214-1152420-15105634-26835
8Blackpool2063217-113428-897425-19634
9Wycombe Wanderers2163217-1124413-1787630-28231
10Walsall FC2143413-1743310-1286723-29-630
11Coventry City214339-842513-1785822-25-329
12Accrington Stanley2034311-1243311-1277622-24-228
13Fleetwood Town2144215-1232613-1176828-23527
14Burton Albion2061414-1022512-1883926-28-227
15Southend United2141515-1241610-16821125-28-326
16Gillingham FC2131615-1742516-17731131-34-324
17Shrewsbury Town2153214-913710-1866924-27-324
18Rochdale2132510-1634418-2366928-39-1124
19Oxford United2150518-140749-1957927-33-622
20Scunthorpe United2124517-2732512-17561029-44-1521
21Bristol Rovers212279-152358-10451217-25-817
22Plymouth Argyle2133516-211278-19451224-40-1617
23AFC Wimbledon2122711-182174-13431415-31-1615
24Bradford City212177-1522711-24431418-39-2115
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Luton Town63
2Portsmouth38
3Charlton Athleti25
4Sunderland25
5Blackpool25
6Wycombe Wanderer19
7Shrewsbury Town19
8Barnsley6
9Doncaster Rovers6
10Oxford United6
11Bristol Rovers0
12Peterborough Uni0
13Fleetwood Town-6
14Southend United-6
15Burton Albion-13
16Rochdale-13
17AFC Wimbledon-13
18Scunthorpe Unite-13
19Gillingham FC-19
20Bradford City-19
21Walsall FC-25
22Accrington Stanl-25
23Coventry City-31
24Plymouth Argyle-44
Hjemmekamper
#Lag 
1Luton Town88
2Sunderland50
3Wycombe Wanderer44
4Oxford United38
5Portsmouth31
6Barnsley19
7Blackpool19
8Fleetwood Town13
9Southend United13
10Shrewsbury Town13
11Peterborough Uni6
12Burton Albion0
13Plymouth Argyle0
14Bristol Rovers0
15Accrington Stanl-6
16Walsall FC-19
17AFC Wimbledon-19
18Doncaster Rovers-25
19Bradford City-38
20Scunthorpe Unite-44
Bortekamper
#Lag 
1Sunderland31
2Portsmouth19
3Charlton Athleti6
4Blackpool6
5Scunthorpe Unite-13
6Doncaster Rovers-13
7Coventry City-13
8Oxford United-13
9Wycombe Wanderer-13
10Plymouth Argyle-13
11Gillingham FC-13
12Barnsley-25
13Southend United-25
14Shrewsbury Town-31
15Walsall FC-31
16Rochdale-31
17AFC Wimbledon-38
18Fleetwood Town-44
19Bradford City-63
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10131 Milton Keynes Dons - Northampton Town1.703.353.80
     
     
1-020/10 16:00
10055 Milton Keynes Dons - Notts County1.553.404.75
     
     
2-123/10 20:45
10034 Milton Keynes Dons - Macclesfield Town1.284.457.00
     
     
2-017/11 16:00
10023 Milton Keynes Dons - Morecambe1.334.006.75
     
     
2-027/11 20:45
10086 Milton Keynes Dons - Carlisle United1.453.555.60
     
     
2-008/12 16:00
Bortelagets siste bortekamper
10034 Middlesbrough - Rotherham United1.324.007.75
     
     
0-023/10 20:45
10061 Preston North End - Rotherham United1.523.604.95
     
     
1-127/10 16:00
10090 Blackburn Rovers - Rotherham United1.623.354.55
     
     
1-110/11 16:00
10081 Norwich City - Rotherham United1.353.907.25
     
     
3-101/12 16:00
10031 Sheffield Wednesday - Rotherham United1.903.203.35
     
     
2-208/12 16:00
Historiske oppgjør
106 Milton Keynes Dons - Rotherham United1.853.253.30
     
     
3-219/10 2013
84 Milton Keynes Dons - Rotherham United2.203.052.80
     
     
0-409/04 2016

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no