TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Oktober 2018 >>
Ma Ti On To Fr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 3

Kampen er slutt

INTERNATIONAL23/03 14:00 INT U21 EM-kval, Gr9Vis alle kamper fra toppseriene

Kasakhstan - Frankrike

Seriekamp, fotball

10077 Kasakhstan - Frankrike10.256.001.13
     
     
0-323/03 14:00
Systemverdi:
0.85/0.50/0.94
Lagverdi:
1.14/0.00/1.00
Snittverdi:
0.99/0.25/0.97
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
0.782.56
 
SUT:
               
               
         
         
 
Form 4 siste:
dårligtopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
10.25
U
6.00
B
1.13
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Frankrike940011-250012-390023-51827
2Slovenia93119-61214-543213-11215
3Bulgaria92128-50312-524310-10010
4Kasakhstan91315-51126-924311-14-310
5Montenegro91124-51136-922510-14-48
6Luxembourg90135-91042-111177-20-134
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10019 Kasakhstan - Slovenia2.753.152.05
     
     
0-007/09 15:00
Bortelagets siste bortekamper
10032 Bulgaria - Frankrike7.554.651.23
     
     
0-107/09 18:00
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no