TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2018 >>
Ma Ti On To Fr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kamper i land/liga:

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

Nye tabeller

16/05 2017

Vi har nå lagt ut ny design på tabellene. Du kan nå sjekke hvilke lag som rykker ned og de som rykker opp.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 3

Kampen er slutt

INTERNATIONAL23/03 14:00 INT U21 EM-kval, Gr9Vis alle kamper fra toppseriene

Kasakhstan - Frankrike

Seriekamp, fotball

10077 Kasakhstan - Frankrike10.256.001.13
     
     
0-323/03 14:00
Systemverdi:
0.93/0.55/0.92
Lagverdi:
1.14/0.00/1.00
Snittverdi:
1.03/0.28/0.96
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
0.782.56
 
SUT:
             
             
       
       
 
Form 4 siste:
dårligtopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltidH
10.25
U
6.00
B
1.13
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Frankrike73009-240011-370020-51521
2Slovenia62016-41114-531210-9110
3Kasakhstan71215-51115-723210-12-29
4Bulgaria62118-40111-42229-818
5Montenegro70021-51136-91157-14-74
6Luxembourg70135-91022-61157-15-84
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10060 Kasakhstan - Luxembourg1.603.254.10
     
     
3-027/03 15:00
Bortelagets siste bortekamper
10076 Montenegro - Frankrike6.254.251.30
     
     
0-227/03 21:05
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no