TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Januar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kamper i land/liga:

Informasjon

God Jul!

24/12 2018

Vi ønsker alle våre brukere en riktig God Jul og Godt Nyttår! Og takk for at dere bruker våre tjenester. Kampene 2. dag jul i PL er allerede lagt ut med våre tips. Lykke til i valg av spill!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

3 - 0

Kampen er slutt

INTERNATIONAL27/03 15:00 INT U21 EM-kval, Gr9Vis alle kamper fra toppseriene

Kasakhstan - Luxembourg

Seriekamp, fotball

10060 Kasakhstan - Luxembourg1.603.254.10
     
     
3-027/03 2018
Systemverdi:
0.98/0.72/0.68
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
                
                
          
          
 
Form 4 siste:
elendigdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.60
U
3.25
B
4.10
Handikap fulltid 0-1H
2.75
U
3.30
B
1.95
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Frankrike1041012-350012-391024-61828
2Slovenia103119-61315-644214-12216
3Montenegro102129-61136-932515-15011
4Bulgaria102128-50322-624410-11-110
5Kasakhstan101315-51137-1424412-19-710
6Luxembourg101136-91042-112178-20-127
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no