TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Oktober 2018 >>
Ma Ti On To Fr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

3 - 0

Kampen er slutt

INTERNATIONAL27/03 15:00 INT U21 EM-kval, Gr9Vis alle kamper fra toppseriene

Kasakhstan - Luxembourg

Seriekamp, fotball

10060 Kasakhstan - Luxembourg1.603.254.10
     
     
3-027/03 15:00
Systemverdi:
0.98/0.72/0.68
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
                
                
          
          
 
Form 4 siste:
elendigdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.60
U
3.25
B
4.10
Handikap fulltid 0-1H
2.75
U
3.30
B
1.95
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Frankrike1041012-350012-391024-61828
2Slovenia103119-61315-644214-12216
3Montenegro102129-61136-932515-15011
4Bulgaria102128-50322-624410-11-110
5Kasakhstan101315-51137-1424412-19-710
6Luxembourg101136-91042-112178-20-127
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10019 Kasakhstan - Slovenia2.753.152.05
     
     
0-007/09 15:00
Bortelagets siste bortekamper
10051 Frankrike - Luxembourg
 
 
2-011/09 20:45
10054 Montenegro - Luxembourg1.453.605.45
     
     
3-012/10 16:00
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no