TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< April 2018 >>
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Kamper i land/liga:

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

Nye tabeller

16/05 2017

Vi har nå lagt ut ny design på tabellene. Du kan nå sjekke hvilke lag som rykker ned og de som rykker opp.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND13/03 20:45 ENG Championship

Sheffield United - Burton Albion

Seriekamp, fotball

10034 Sheffield United - Burton Albion1.353.907.20
     
     
2-013/03 20:45
Systemverdi:
0.90/0.90/0.76
Lagverdi:
0.91/0.66/1.12
Snittverdi:
0.91/0.78/0.94
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.260.95
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.35
U
3.90
B
7.20
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.95
Under
1.60
 
Handikap fulltid 0-2H
4.15
U
3.75
B
1.50
 
Handikap fulltid 0-1H
2.15
U
3.15
B
2.55
Begge lag scorer (S)Ja
2.20
Nei
1.45
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
7.00
Under
1.02
Godt tips!
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.95
Under
1.25
 
HUB pauseH
1.85
U
2.05
B
6.85
Sterkt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Wolverhampton Wanderers43164247-18134431-18298678-364295
2Cardiff City42153338-15105626-20258964-352983
3Fulham43128238-16115535-262313773-423182
4Aston Villa43146241-1894826-2223101067-402779
5Middlesbrough43133631-1776830-252091461-421969
6Millwall43117332-1878723-2218151055-401569
7Derby County42105533-1889528-2518141061-431868
8Preston North End4387625-2198529-2417151154-45966
9Sheffield United43125533-19741025-311991558-50866
10Brentford43810334-2294925-2617141259-481165
11Bristol City43115534-2069726-3017141260-501065
12Ipswich Town4395727-21731224-331681951-54-356
13Norwich City4378723-2476823-3014141546-54-856
14Leeds United4386728-26731226-351591954-61-754
15Queens Park Rangers43115635-30361219-3514111854-65-1153
16Sheffield Wednesday4367829-3067922-2912141751-59-850
17Nottingham Forest42921022-27551123-331472145-60-1549
18Hull City4378741-30461123-3211141864-62247
19Reading FC4358925-31551123-3210132048-63-1543
20Bolton Wanderers4384922-27191214-399132136-66-3040
21Birmingham City43831016-22341516-411172532-63-3140
22Barnsley4249923-32451121-318142044-63-1938
23Burton Albion43351417-43561016-358112433-78-4535
24Sunderland43271219-3749928-396162147-76-2934
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Hull City44
2Wolverhampton Wa31
3Aston Villa25
4Millwall25
5Fulham25
6Brentford19
7Middlesbrough13
8Derby County6
9Queens Park Rang6
10Preston North En6
11Sheffield Wednes0
12Cardiff City0
13Barnsley0
14Sheffield United0
15Ipswich Town-6
16Burton Albion-13
17Bristol City-13
18Sunderland-13
19Birmingham City-19
20Nottingham Fores-25
21Norwich City-25
22Reading FC-25
23Leeds United-31
24Bolton Wanderers-44
Hjemmekamper
#Lag 
1Wolverhampton Wa50
2Aston Villa44
3Middlesbrough44
4Fulham44
5Queens Park Rang44
6Bristol City38
7Millwall31
8Hull City25
9Birmingham City25
10Cardiff City19
11Sheffield United19
12Sheffield Wednes13
13Reading FC13
14Norwich City6
15Preston North En6
16Nottingham Fores0
17Brentford-6
18Derby County-6
19Barnsley-6
20Ipswich Town-19
21Bolton Wanderers-25
22Leeds United-25
23Burton Albion-38
24Sunderland-50
Bortekamper
#Lag 
1Fulham31
2Millwall31
3Hull City25
4Brentford19
5Sunderland19
6Wolverhampton Wa13
7Cardiff City13
8Aston Villa6
9Middlesbrough0
10Derby County-6
11Preston North En-6
12Ipswich Town-13
13Sheffield Wednes-19
14Queens Park Rang-19
15Birmingham City-19
16Bristol City-19
17Nottingham Fores-25
18Barnsley-25
19Sheffield United-31
20Bolton Wanderers-31
21Norwich City-31
22Burton Albion-38
23Leeds United-50
24Reading FC-63
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10011 Sheffield United - Queens Park Rangers1.703.354.00
     
     
2-120/02 20:45
10061 Sheffield United - Burton Albion1.403.706.60
     
     
Avlyst
10008 Sheffield United - Nottingham Forest1.703.304.10
     
     
0-017/03 16:00
10084 Sheffield United - Cardiff City2.353.052.65
     
     
1-102/04 20:45
10013 Sheffield United - Middlesbrough2.203.002.90
     
     
2-110/04 20:45
10060 Sheffield United - Millwall2.053.153.05
     
     
1-114/04 14:00
Bortelagets siste bortekamper
10010 Barnsley - Burton Albion1.753.204.00
     
     
1-220/02 20:45
10061 Sheffield United - Burton Albion1.403.706.60
     
     
Avlyst
10007 Wolverhampton Wanderers - Burton Albion1.185.2510.00
     
     
3-117/03 16:00
10006 Cardiff City - Burton Albion1.304.207.80
     
     
3-130/03 16:00
10072 Birmingham City - Burton Albion1.673.204.45
     
     
1-107/04 16:00
10110 Sunderland - Burton Albion1.703.453.85
     
     
H21/04 16:00 (S)
Historiske oppgjør
65 Sheffield United - Burton Albion1.453.405.20
     
     
1-111/08 2012
55 Sheffield United - Burton Albion1.503.304.85
     
     
1-206/08 2013
54 Sheffield United - Burton Albion2.203.052.70
     
     
0-101/03 2016
10061 Sheffield United - Burton Albion1.403.706.60
     
     
Avlyst

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no