TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mars 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND13/03 20:45 ENG Championship

Sheffield United - Burton Albion

Seriekamp, fotball

10034 Sheffield United - Burton Albion1.353.907.20
     
     
2-013/03 2018
Systemverdi:
0.91/0.87/0.75
Lagverdi:
0.91/0.66/1.12
Snittverdi:
0.91/0.76/0.94
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.260.95
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.35
U
3.90
B
7.20
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.95
Under
1.60
 
Handikap fulltid 0-2H
4.15
U
3.75
B
1.50
 
Handikap fulltid 0-1H
2.15
U
3.15
B
2.55
Begge lag scorer (S)Ja
2.20
Nei
1.45
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
7.00
Under
1.02
Godt tips!
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.95
Under
1.25
 
HUB pauseH
1.85
U
2.05
B
6.85
Sterkt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Norwich City38132441-29107236-19239677-482978
2Sheffield United38133335-1395529-21228864-343074
3Leeds United38123432-16104531-23227963-392473
4West Bromwich Albion3887441-25113531-231910972-482467
5Middlesbrough3776519-1487421-171513940-31958
6Aston Villa3888344-3267624-221415968-541457
7Preston North End3879334-2483824-2615121158-50857
8Derby County3797325-1864821-2615111146-44256
9Bristol City3676622-1984523-1915101145-38755
10Sheffield Wednesday3888327-2265821-2914131148-51-355
11Nottingham Forest38104527-18311525-2613151052-44854
12Hull City3895531-18541023-381491554-56-251
13Birmingham City3868526-2066727-2912141253-49450
14Brentford37113540-2027920-3013101460-501049
15Swansea City3684526-20541019-261381545-46-147
16Stoke City3885620-18212517-2410171137-42-547
17Blackburn Rovers3886526-18451026-4212111552-60-847
18Queens Park Rangers3883827-26451018-331281845-59-1444
19Wigan Athletic3896425-19131516-381091941-57-1639
20Millwall3766622-24341219-319101841-55-1437
21Reading FC3864925-2929815-278131740-56-1637
22Rotherham United3868527-30171113-317151640-61-2136
23Bolton Wanderers38441112-28341214-35782326-63-3729
24Ipswich Town38210718-25151312-373152030-62-3224
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Leeds United50
2Aston Villa44
3Norwich City31
4Sheffield United31
5Sheffield Wednes25
6Preston North En25
7Blackburn Rovers13
8Stoke City13
9Brentford6
10Nottingham Fores6
11Rotherham United0
12Middlesbrough0
13Ipswich Town-6
14West Bromwich Al-6
15Reading FC-13
16Hull City-13
17Swansea City-13
18Bristol City-19
19Queens Park Rang-25
20Bolton Wanderers-25
21Birmingham City-25
22Derby County-25
23Wigan Athletic-38
24Millwall-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Brentford81
2Sheffield United56
3Nottingham Fores50
4Norwich City38
5Hull City31
6Sheffield Wednes25
7Leeds United25
8Aston Villa19
9Reading FC13
10Preston North En13
11Derby County13
12Middlesbrough6
13Blackburn Rovers6
14Wigan Athletic6
15Bristol City6
16Birmingham City0
17Rotherham United0
18Queens Park Rang-6
19Stoke City-6
20Ipswich Town-13
21West Bromwich Al-13
22Bolton Wanderers-25
Bortekamper
#Lag 
1Norwich City38
2Preston North En38
3Leeds United6
4Sheffield Wednes6
5Middlesbrough6
6Sheffield United6
7West Bromwich Al0
8Birmingham City0
9Brentford0
10Aston Villa0
11Rotherham United-13
12Millwall-13
13Stoke City-13
14Reading FC-19
15Wigan Athletic-25
16Bolton Wanderers-25
17Nottingham Fores-25
18Ipswich Town-31
19Swansea City-38
20Blackburn Rovers-38
21Queens Park Rang-50
22Hull City-88
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10069 Sheffield United - Bolton Wanderers1.234.759.00
     
     
2-002/02 16:00
10021 Sheffield United - Middlesbrough1.903.153.45
     
     
1-013/02 20:45
10078 Sheffield United - Reading FC1.374.006.40
     
     
4-016/02 16:00
10026 Sheffield United - Rotherham United1.373.807.00
     
     
2-009/03 13:15
10035 Sheffield United - Brentford1.853.303.45
     
     
2-012/03 20:45
Bortelagets siste bortekamper
10090 AFC Wimbledon - Burton Albion2.853.202.05
     
     
0-209/02 16:00
10085 Shrewsbury Town - Burton Albion2.403.002.50
     
     
1-116/02 16:00
10005 Barnsley - Burton Albion1.703.303.95
     
     
0-019/02 20:45
10071 Coventry City - Burton Albion2.203.052.70
     
     
1-208/03 20:45
10052 Charlton Athletic - Burton Albion1.903.153.30
     
     
2-112/03 20:45
Historiske oppgjør
65 Sheffield United - Burton Albion1.453.405.20
     
     
1-111/08 2012
55 Sheffield United - Burton Albion1.503.304.85
     
     
1-206/08 2013
54 Sheffield United - Burton Albion2.203.052.70
     
     
0-101/03 2016
10061 Sheffield United - Burton Albion1.403.706.60
     
     
Avlyst

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no