TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< September 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kamper i land/liga:

Meld deg på nyhetsbrev.

Informasjon

La Liga i gang

18/08 2018

På våre nye oddssider lager vi blogginnlegg om spillrelatert informasjon. Sjekk dagens innlegg om La Liga og spill!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND13/03 20:45 ENG Championship

Sheffield United - Burton Albion

Seriekamp, fotball

10034 Sheffield United - Burton Albion1.353.907.20
     
     
2-013/03 20:45
Systemverdi:
0.90/0.88/0.75
Lagverdi:
0.91/0.66/1.12
Snittverdi:
0.91/0.77/0.94
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.260.95
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.35
U
3.90
B
7.20
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.95
Under
1.60
 
Handikap fulltid 0-2H
4.15
U
3.75
B
1.50
 
Handikap fulltid 0-1H
2.15
U
3.15
B
2.55
Begge lag scorer (S)Ja
2.20
Nei
1.45
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
7.00
Under
1.02
Godt tips!
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.95
Under
1.25
 
HUB pauseH
1.85
U
2.05
B
6.85
Sterkt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Leeds United83108-122010-453018-51318
2Middlesbrough84007-01214-352111-3817
3Wigan Athletic94109-51035-651314-11316
4Brentford840011-20314-543115-7815
5West Bromwich Albion830114-61216-642220-12814
6Bristol City92116-42128-742314-11314
7Sheffield United82117-42025-541312-9313
8Aston Villa82208-51216-734114-12213
9Derby County82115-42025-541310-9113
10Swansea City81213-32114-33327-6112
11Nottingham Forest82206-40314-525110-9111
12Norwich City82026-71216-632312-13-111
13Sheffield Wednesday82207-51035-832312-13-111
14Blackburn Rovers81304-31214-62518-9-111
15Bolton Wanderers81124-72115-53239-12-311
16Queens Park Rangers82024-51123-93147-14-710
17Stoke City82114-40226-923310-13-39
18Rotherham United83015-30041-103056-13-79
19Hull City81034-61125-72159-13-47
20Birmingham City80403-30222-40625-7-26
21Millwall81216-60131-51347-11-46
22Reading FC80043-71216-61259-13-45
23Preston North End81217-70040-81257-15-85
24Ipswich Town80405-50041-70446-12-64
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Leeds United50
2Sheffield United44
3Bristol City25
4Queens Park Rang25
5Brentford13
6Derby County13
7Stoke City13
8West Bromwich Al13
9Middlesbrough13
10Sheffield Wednes6
11Birmingham City0
12Nottingham Fores0
13Swansea City-6
14Wigan Athletic-6
15Rotherham United-6
16Reading FC-6
17Norwich City-13
18Hull City-13
19Aston Villa-13
20Ipswich Town-19
21Blackburn Rovers-19
22Millwall-25
23Preston North En-44
24Bolton Wanderers-44
Hjemmekamper
#Lag 
1Leeds United50
2Middlesbrough50
3Brentford44
4Sheffield Wednes38
5West Bromwich Al38
6Sheffield United25
7Wigan Athletic19
8Aston Villa19
9Blackburn Rovers13
10Nottingham Fores13
11Preston North En13
12Ipswich Town0
13Swansea City0
14Derby County0
15Stoke City-6
16Queens Park Rang-13
17Reading FC-25
18Hull City-38
Bortekamper
#Lag 
1Bristol City19
2Wigan Athletic6
3Swansea City6
4Bolton Wanderers0
5Norwich City0
6Ipswich Town0
7Brentford-6
8Reading FC-6
9Nottingham Fores-13
10Birmingham City-13
11Hull City-13
12Aston Villa-19
13Blackburn Rovers-19
14Sheffield Wednes-19
15Stoke City-25
16Millwall-25
17Preston North En-56
18Rotherham United-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10010 Sheffield United - Swansea City1.953.153.30
     
     
1-204/08 18:30
10060 Sheffield United - Hull City1.733.353.75
     
     
1-114/08 20:45
10048 Sheffield United - Norwich City1.853.303.45
     
     
2-118/08 16:00
10125 Sheffield United - Aston Villa2.252.902.90
     
     
4-101/09 16:00
10029 Sheffield United - Birmingham City1.703.304.10
     
     
0-019/09 20:45
10103 Sheffield United - Preston North End1.753.403.70
     
     
U22/09 16:00 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10102 Gillingham FC - Burton Albion2.403.002.50
     
     
3-111/08 16:00
10046 Shrewsbury Town - Burton Albion2.153.152.75
     
     
1-214/08 20:45
10016 Bradford City - Burton Albion2.303.052.60
     
     
1-021/08 20:45
10037 Oxford United - Burton Albion2.653.002.30
     
     
3-125/08 16:00
10069 Accrington Stanley - Burton Albion2.253.052.65
     
     
1-108/09 16:00
10078 Barnsley - Burton Albion1.453.555.60
     
     
H22/09 16:00 (S)
Historiske oppgjør
65 Sheffield United - Burton Albion1.453.405.20
     
     
1-111/08 2012
55 Sheffield United - Burton Albion1.503.304.85
     
     
1-206/08 2013
54 Sheffield United - Burton Albion2.203.052.70
     
     
0-101/03 2016
10061 Sheffield United - Burton Albion1.403.706.60
     
     
Avlyst

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no