TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 0

Kampen er slutt

ENGLAND13/03 20:45 ENG Championship

Sheffield United - Burton Albion

Seriekamp, fotball

10034 Sheffield United - Burton Albion1.353.907.20
     
     
2-013/03 20:45
Systemverdi:
0.90/0.89/0.74
Lagverdi:
0.91/0.66/1.12
Snittverdi:
0.91/0.77/0.93
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.260.95
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.35
U
3.90
B
7.20
Sterkt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.95
Under
1.60
 
Handikap fulltid 0-2H
4.15
U
3.75
B
1.50
 
Handikap fulltid 0-1H
2.15
U
3.15
B
2.55
Begge lag scorer (S)Ja
2.20
Nei
1.45
 
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.30
Under
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
3.50
Under
1.17
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
7.00
Under
1.02
Godt tips!
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.95
Under
1.25
 
HUB pauseH
1.85
U
2.05
B
6.85
Sterkt tips!
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Norwich City2180320-1554118-9134438-241443
2Leeds United2173118-653217-12126335-181742
3Sheffield United2153216-1061418-14114634-241037
4Derby County2162216-1252415-12114631-24737
5West Bromwich Albion2163229-1643315-14106544-301436
6Middlesbrough2154211-745112-799323-14936
7Nottingham Forest2154213-936119-13810332-221034
8Aston Villa2154124-1734417-1588541-32932
9Birmingham City2146119-1233411-1379530-25530
10Stoke City2153314-1126213-1479527-25230
11Blackburn Rovers2145114-1134413-2079527-31-430
12Swansea City2142415-1343410-1085825-23229
13Bristol City2133410-1052415-1485825-24129
14Queens Park Rangers2151414-1233511-1984925-31-628
15Preston North End2144223-162369-1967832-35-325
16Wigan Athletic2163214-91189-20741023-29-625
17Sheffield Wednesday2135315-1831612-2066927-38-1124
18Brentford2152421-1405512-1857933-32122
19Hull City212357-1133514-19561021-30-921
20Rotherham United2145114-110477-2149821-32-1121
21Millwall2144318-160378-19471026-35-919
22Reading FC2132616-1714510-17461126-34-818
23Bolton Wanderers212266-142459-15461115-29-1418
24Ipswich Town210649-151288-22181217-37-2011
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Aston Villa63
2Norwich City44
3West Bromwich Al38
4Nottingham Fores25
5Birmingham City25
6Stoke City6
7Preston North En6
8Sheffield United0
9Leeds United0
10Wigan Athletic0
11Queens Park Rang0
12Hull City-6
13Reading FC-6
14Middlesbrough-6
15Bristol City-13
16Rotherham United-13
17Sheffield Wednes-13
18Bolton Wanderers-13
19Brentford-19
20Millwall-19
21Derby County-19
22Ipswich Town-25
23Blackburn Rovers-25
24Swansea City-31
Hjemmekamper
#Lag 
1Birmingham City44
2Queens Park Rang38
3Norwich City31
4Aston Villa31
5Leeds United31
6Sheffield United19
7Reading FC19
8Millwall19
9Nottingham Fores13
10Wigan Athletic13
11West Bromwich Al0
12Stoke City0
13Blackburn Rovers0
14Brentford-6
15Swansea City-6
16Derby County-6
17Bristol City-13
18Middlesbrough-13
19Ipswich Town-31
20Sheffield Wednes-31
21Bolton Wanderers-44
Bortekamper
#Lag 
1Nottingham Fores50
2Aston Villa38
3Derby County25
4Stoke City13
5Hull City6
6Queens Park Rang6
7Sheffield United-6
8West Bromwich Al-6
9Bristol City-6
10Swansea City-13
11Rotherham United-13
12Bolton Wanderers-19
13Preston North En-19
14Leeds United-19
15Birmingham City-19
16Brentford-19
17Millwall-31
18Sheffield Wednes-31
19Ipswich Town-50
20Blackburn Rovers-50
21Wigan Athletic-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10031 Sheffield United - Stoke City1.903.303.10
     
     
1-123/10 20:45
10056 Sheffield United - Wigan Athletic1.603.754.15
     
     
4-227/10 16:00
10050 Sheffield United - Sheffield Wednesday1.423.756.05
     
     
0-009/11 20:45
10072 Sheffield United - Leeds United2.103.202.90
     
     
0-101/12 13:30
Bortelagets siste bortekamper
10123 Plymouth Argyle - Burton Albion2.853.102.10
     
     
2-320/10 16:00
10046 Portsmouth - Burton Albion1.653.354.10
     
     
2-223/10 20:45
10047 Walsall FC - Burton Albion2.253.052.65
     
     
1-303/11 16:00
10128 Scunthorpe United - Burton Albion2.403.102.30
     
     
2-110/11 16:00
10138 Blackpool - Burton Albion2.203.052.70
     
     
3-024/11 16:00
Historiske oppgjør
65 Sheffield United - Burton Albion1.453.405.20
     
     
1-111/08 2012
55 Sheffield United - Burton Albion1.503.304.85
     
     
1-206/08 2013
54 Sheffield United - Burton Albion2.203.052.70
     
     
0-101/03 2016
10061 Sheffield United - Burton Albion1.403.706.60
     
     
Avlyst

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no