TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mars 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 2

Kampen er slutt

POLEN22/07 18:00 POL EkstraklasaVis alle kamper fra toppseriene

Wisla Plock - Lech Poznan

Seriekamp, fotball

10042 Wisla Plock - Lech Poznan2.853.002.15
     
     
1-222/07 2018
Systemverdi:
0.95/0.95/0.75
Lagverdi:
1.00/0.53/1.02
Snittverdi:
0.97/0.74/0.89
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.231.38
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
topptopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.85
U
3.00
B
2.15
HUB pauseH
3.35
U
1.95
B
2.75
 
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.90
Under
1.63
Handikap fulltid 1-0H
1.50
U
3.60
B
4.35
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lechia Gdansk2694026-1064314-11158340-211953
2Legia Warszawa2673321-1483219-11156540-251551
3Piast Gliwice2693123-844517-19137640-271346
4Pogon Szczecin2682323-1443615-19125938-33541
5Jagiellonia Bialystok2663520-2454321-13117841-37440
6Lech Poznan2681421-1542717-201231138-35339
7Cracovia Krakow2674214-842717-21116931-29239
8Korona Kielce SA2655319-1854415-18109734-36-239
9Wisla Krakow2664324-1751721-221151045-39638
10Zaglebie Lubin2653519-1661622-201141141-36537
11Slask Wroclaw2652615-1324718-21761333-34-127
12Gornik Zabrze2636416-1933717-26691133-45-1227
13Miedz Legnica2653515-2523812-23761327-48-2127
14Arka Gdynia2633619-2235616-16681235-38-326
15Wisla Plock2633714-2226521-24591235-46-1124
16Zaglebie Sosnowiec2643623-27031010-28461633-55-2218
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Piast Gliwice56
2Zaglebie Lubin44
3Zaglebie Sosnowi19
4Wisla Krakow19
5Cracovia Krakow19
6Slask Wroclaw6
7Lechia Gdansk0
8Wisla Plock-6
9Legia Warszawa-6
10Pogon Szczecin-6
11Jagiellonia Bial-13
12Lech Poznan-13
13Gornik Zabrze-19
14Arka Gdynia-25
15Miedz Legnica-25
16Korona Kielce SA-50
Hjemmekamper
#Lag 
1Piast Gliwice63
2Lechia Gdansk38
3Legia Warszawa38
4Pogon Szczecin38
5Lech Poznan25
6Cracovia Krakow25
7Zaglebie Lubin25
8Slask Wroclaw13
9Gornik Zabrze6
10Zaglebie Sosnowi0
11Korona Kielce SA0
12Jagiellonia Bial-6
13Wisla Krakow-6
14Miedz Legnica-6
15Wisla Plock-31
16Arka Gdynia-38
Bortekamper
#Lag 
1Cracovia Krakow38
2Zaglebie Lubin25
3Jagiellonia Bial19
4Lechia Gdansk6
5Legia Warszawa0
6Lech Poznan0
7Pogon Szczecin-6
8Gornik Zabrze-13
9Wisla Plock-13
10Piast Gliwice-13
11Wisla Krakow-25
12Zaglebie Sosnowi-25
13Arka Gdynia-25
14Miedz Legnica-25
15Slask Wroclaw-38
16Korona Kielce SA-44
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10008 Wisla Plock - Legia Warszawa3.303.301.85
     
     
0-110/02 18:00
10092 Wisla Plock - Cracovia Krakow2.602.952.35
     
     
3-202/03 20:30
10064 Wisla Plock - Pogon Szczecin2.553.202.25
     
     
0-215/03 18:00
Bortelagets siste bortekamper
10083 Piast Gliwice - Lech Poznan2.502.802.55
     
     
4-015/02 20:30
10044 Miedz Legnica - Lech Poznan3.053.251.95
     
     
3-210/03 18:00
Historiske oppgjør
56 Wisla Plock - Lech Poznan2.002.702.65
 
     
0-015/03 2006
5 Wisla Plock - Lech Poznan2.002.702.65
     
     
5-104/04 2006
86 Wisla Plock - Lech Poznan3.653.151.75
     
     
0-315/04 2017
10035 Wisla Plock - Lech Poznan3.403.201.80
     
     
1-023/07 2017
10201 Wisla Plock - Lech Poznan3.203.001.95
     
     
0-005/05 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no