TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< November 2018 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 2

Kampen er slutt

POLEN22/07 18:00 POL EkstraklasaVis alle kamper fra toppseriene

Wisla Plock - Lech Poznan

Seriekamp, fotball

10042 Wisla Plock - Lech Poznan2.853.002.15
     
     
1-222/07 18:00
Systemverdi:
0.91/0.98/0.76
Lagverdi:
1.00/0.53/1.02
Snittverdi:
0.95/0.75/0.89
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.231.38
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
topptopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.85
U
3.00
B
2.15
HUB pauseH
3.35
U
1.95
B
2.75
 
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.90
Under
1.63
Handikap fulltid 1-0H
1.50
U
3.60
B
4.35
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lechia Gdansk1552015-642210-994225-151031
2Jagiellonia Bialystok1542313-1442013-484326-18828
3Legia Warszawa1533213-1242112-675325-18726
4Wisla Krakow1543116-931312-1074428-19925
5Piast Gliwice1551111-623310-1274421-18325
6Korona Kielce SA1541210-73328-874418-15325
7Pogon Szczecin1542215-92237-964522-18422
8Lech Poznan1541213-92248-1263621-21021
9Arka Gdynia152229-933312-855521-17420
10Wisla Plock1523310-1123213-1346523-24-118
11Zaglebie Lubin1531311-1021511-1652822-26-417
12Slask Wroclaw152158-1023216-1244724-22216
13Cracovia Krakow152325-41256-1435711-18-714
14Gornik Zabrze1515210-121245-1327615-25-1013
15Miedz Legnica152248-191248-1334816-32-1613
16Zaglebie Sosnowiec1523213-120268-2125821-33-1211
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Pogon Szczecin50
2Lechia Gdansk38
3Legia Warszawa31
4Jagiellonia Bial31
5Piast Gliwice13
6Cracovia Krakow6
7Arka Gdynia6
8Wisla Krakow0
9Wisla Plock0
10Korona Kielce SA-6
11Slask Wroclaw-13
12Lech Poznan-25
13Gornik Zabrze-25
14Zaglebie Lubin-31
15Zaglebie Sosnowi-38
16Miedz Legnica-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Pogon Szczecin56
2Wisla Krakow44
3Lechia Gdansk44
4Piast Gliwice25
5Zaglebie Lubin19
6Arka Gdynia19
7Cracovia Krakow13
8Korona Kielce SA13
9Zaglebie Sosnowi13
10Wisla Plock6
11Slask Wroclaw6
12Gornik Zabrze0
13Jagiellonia Bial-6
14Lech Poznan-13
15Legia Warszawa-19
16Miedz Legnica-38
Bortekamper
#Lag 
1Legia Warszawa31
2Slask Wroclaw25
3Jagiellonia Bial25
4Wisla Krakow13
5Pogon Szczecin6
6Arka Gdynia-6
7Korona Kielce SA-13
8Wisla Plock-13
9Miedz Legnica-13
10Cracovia Krakow-19
11Lechia Gdansk-25
12Piast Gliwice-25
13Zaglebie Lubin-38
14Zaglebie Sosnowi-38
15Lech Poznan-38
16Gornik Zabrze-44
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10012 Wisla Plock - Lechia Gdansk1.953.203.10
     
     
1-028/09 18:00
10040 Wisla Plock - Piast Gliwice2.203.202.60
     
     
1-127/10 15:30
10047 Wisla Plock - Zaglebie Sosnowiec1.603.454.30
     
     
2-010/11 15:30
Bortelagets siste bortekamper
10064 Arka Gdynia - Lech Poznan3.003.202.00
     
     
1-021/09 20:30
10110 LKS Lodz - Lech Poznan8.003.801.30
     
     
0-00-1 eeo
10088 Gornik Zabrze - Lech Poznan3.703.251.75
     
     
2-205/10 20:30
10049 Pogon Szczecin - Lech Poznan2.253.052.65
     
     
3-027/10 20:30
10086 Rakow Czestochowa - Lech Poznan3.053.101.95
     
     
1-030/10 17:45
10067 Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan2.053.152.90
     
     
2-211/11 18:00
Historiske oppgjør
56 Wisla Plock - Lech Poznan2.002.702.65
 
     
0-015/03 2006
5 Wisla Plock - Lech Poznan2.002.702.65
     
     
5-104/04 2006
86 Wisla Plock - Lech Poznan3.653.151.75
     
     
0-315/04 2017
10035 Wisla Plock - Lech Poznan3.403.201.80
     
     
1-023/07 2017
10201 Wisla Plock - Lech Poznan3.203.001.95
     
     
0-005/05 20:30

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no