TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Januar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kamper i land/liga:

Informasjon

God Jul!

24/12 2018

Vi ønsker alle våre brukere en riktig God Jul og Godt Nyttår! Og takk for at dere bruker våre tjenester. Kampene 2. dag jul i PL er allerede lagt ut med våre tips. Lykke til i valg av spill!

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 2

Kampen er slutt

POLEN22/07 18:00 POL EkstraklasaVis alle kamper fra toppseriene

Wisla Plock - Lech Poznan

Seriekamp, fotball

10042 Wisla Plock - Lech Poznan2.853.002.15
     
     
1-222/07 2018
Systemverdi:
0.91/1.00/0.74
Lagverdi:
1.00/0.53/1.02
Snittverdi:
0.95/0.76/0.88
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.231.38
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
topptopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.85
U
3.00
B
2.15
HUB pauseH
3.35
U
1.95
B
2.75
 
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.90
Under
1.63
Handikap fulltid 1-0H
1.50
U
3.60
B
4.35
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lechia Gdansk2073022-853212-9126234-171742
2Legia Warszawa2053218-1263116-8116334-201439
3Lech Poznan2061217-1042515-13103732-23933
4Jagiellonia Bialystok2052416-1944118-1096534-29533
5Pogon Szczecin2072220-102258-1494728-24431
6Piast Gliwice2063115-724412-1687527-23431
7Korona Kielce SA2053216-113439-1287525-23231
8Wisla Krakow2044218-1241515-1785733-29429
9Cracovia Krakow204429-632511-1576720-21-127
10Arka Gdynia2033316-1634414-1267730-28225
11Zaglebie Lubin2032514-1541517-17731031-32-124
12Miedz Legnica2033410-1923511-1656921-35-1421
13Wisla Plock2023511-1725319-2048830-37-720
14Slask Wroclaw202269-1324418-17461027-30-318
15Gornik Zabrze2016312-1622611-2138923-37-1417
16Zaglebie Sosnowiec2023516-230378-22261224-45-2112
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Legia Warszawa44
2Lech Poznan38
3Cracovia Krakow38
4Zaglebie Lubin25
5Lechia Gdansk19
6Miedz Legnica13
7Piast Gliwice13
8Gornik Zabrze0
9Korona Kielce SA-13
10Arka Gdynia-13
11Pogon Szczecin-13
12Jagiellonia Bial-19
13Slask Wroclaw-25
14Wisla Krakow-31
15Zaglebie Sosnowi-38
16Wisla Plock-38
Hjemmekamper
#Lag 
1Legia Warszawa50
2Pogon Szczecin50
3Piast Gliwice38
4Cracovia Krakow19
5Lechia Gdansk19
6Jagiellonia Bial19
7Korona Kielce SA13
8Lech Poznan13
9Arka Gdynia6
10Wisla Krakow0
11Gornik Zabrze0
12Wisla Plock-6
13Zaglebie Lubin-13
14Miedz Legnica-38
15Zaglebie Sosnowi-44
16Slask Wroclaw-50
Bortekamper
#Lag 
1Cracovia Krakow25
2Wisla Plock19
3Jagiellonia Bial19
4Lechia Gdansk13
5Arka Gdynia13
6Slask Wroclaw13
7Legia Warszawa0
8Lech Poznan-6
9Piast Gliwice-6
10Miedz Legnica-13
11Pogon Szczecin-13
12Korona Kielce SA-19
13Gornik Zabrze-25
14Zaglebie Lubin-25
15Zaglebie Sosnowi-38
16Wisla Krakow-50
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10073 Wisla Plock - Gornik Zabrze1.603.404.35
     
     
0-401/12 2018
10014 Wisla Plock - Wisla Krakow1.703.403.70
     
     
1-214/12 2018
Bortelagets siste bortekamper
10064 Cracovia Krakow - Lech Poznan2.603.052.30
     
     
1-002/12 2018
10029 Zaglebie Sosnowiec - Lech Poznan3.453.301.80
     
     
0-616/12 2018
10037 Wisla Krakow - Lech Poznan3.203.101.95
     
     
0-121/12 20:30
Historiske oppgjør
56 Wisla Plock - Lech Poznan2.002.702.65
 
     
0-015/03 2006
5 Wisla Plock - Lech Poznan2.002.702.65
     
     
5-104/04 2006
86 Wisla Plock - Lech Poznan3.653.151.75
     
     
0-315/04 2017
10035 Wisla Plock - Lech Poznan3.403.201.80
     
     
1-023/07 2017
10201 Wisla Plock - Lech Poznan3.203.001.95
     
     
0-005/05 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no