TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Juni 2019 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 2

Kampen er slutt

RUSSLAND14/09 11:30 KHL Kontine Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok

Seriekamp, ishockey

10062 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.653.903.50
     
     
0-214/09 2018
Systemverdi:
0.98/0.55/0.92
Lagverdi:
1.15/0.58/0.53
Snittverdi:
1.07/0.57/0.72
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
3.271.95
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.65
U
3.90
B
3.50
Sterkt tips!
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
1.38
B
2.43
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
2.20
Under
1.45
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.20
U
2.25
B
3.80
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
1.80
Under
1.70
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1CSKA Moskva622254101-40215590-3543109191-75116149
2SKA St. Petersburg622182104-482416105-324598209-80129148
3Avtomobilist Yekaterinbur62195792-68204799-5739914191-12566134
4Lokomotiv Yaroslavl62185871-51167888-67341216159-11841120
5Metallurg Magnitogorsk621939101-681651081-6435819182-13250119
6AK Bars Kazan62194890-691561075-70341018165-13926116
7HC Barys Astana62159794-741311796-75282014190-14941114
8Avangard Omsk62159793-671461184-66291518177-13344112
9Jokerit621948115-751371182-89321119197-16433112
10OHK Dynamo Moskva621471071-651351382-74271223153-1391499
11Salavat Yulaev Ufa62159793-69981465-71241721158-1401896
12Vityaz Chekhov621451273-90971561-79231227134-169-3586
13Spartak Moskva621281196-76971560-82211526156-158-285
14HC Sochi6210101175-74991370-81191924145-155-1085
15Torpedo Nizhny Novgorod62149894-84681782-109201725176-193-1784
16Dinamo Riga621271264-656111465-90181826129-155-2680
17Traktor Chelyabinsk621251449-63681753-88181331102-151-4976
18Sibir Novosibirsk621381082-72632266-120191132148-192-4473
19HC Red Star Kunlun62951775-931071467-97191231142-190-4870
20Admiral Vladivostok621341480-88562059-88181034139-176-3769
21Neftekhimik Niznekamsk62571955-781071475-86151433130-164-3467
22Amur Khabarovsk621281170-74542256-101171233126-175-4966
23Severstal Cherepovec62991370-86552154-92141434124-178-5465
24HK Dinamo Minsk62931954-81671865-99151037119-180-6157
25Slovan Bratislava62832059-104252442-10910844101-213-11243
Formtabell
4 siste
#Lag 
1SKA St. Petersbu88
2CSKA Moskva56
3AK Bars Kazan50
4Metallurg Magnit50
5Amur Khabarovsk50
6Dinamo Riga44
7OHK Dynamo Moskv25
8Avangard Omsk19
9Lokomotiv Yarosl13
10Severstal Cherep13
11HC Sochi6
12Admiral Vladivos6
13Avtomobilist Yek0
14Torpedo Nizhny N-6
15Jokerit-6
16HC Barys Astana-6
17Salavat Yulaev U-19
18Traktor Chelyabi-19
19HC Red Star Kunl-19
20Neftekhimik Nizn-31
21HK Dinamo Minsk-38
22Sibir Novosibirs-38
23Vityaz Chekhov-50
24Spartak Moskva-56
25Slovan Bratislav-69
Hjemmekamper
#Lag 
1SKA St. Petersbu75
2Amur Khabarovsk63
3CSKA Moskva56
4Metallurg Magnit50
5Jokerit38
6Salavat Yulaev U38
7Sibir Novosibirs31
8Dinamo Riga31
9HC Red Star Kunl19
10Admiral Vladivos19
11AK Bars Kazan13
12HC Sochi13
13Avangard Omsk13
14Severstal Cherep0
15Traktor Chelyabi-6
16Torpedo Nizhny N-19
17OHK Dynamo Moskv-25
18Avtomobilist Yek-25
19Vityaz Chekhov-31
20Neftekhimik Nizn-44
Bortekamper
#Lag 
1Admiral Vladivos38
2AK Bars Kazan38
3Lokomotiv Yarosl19
4SKA St. Petersbu19
5Metallurg Magnit13
6HC Barys Astana6
7Avtomobilist Yek6
8Neftekhimik Nizn0
9HK Dinamo Minsk-13
10Traktor Chelyabi-13
11Spartak Moskva-25
12Vityaz Chekhov-25
13Amur Khabarovsk-25
14Sibir Novosibirs-38
15Dinamo Riga-50
16Torpedo Nizhny N-56
17Slovan Bratislav-100
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
10005 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.803.952.70
     
     
3-306/09 2013
165 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.053.752.55
     
     
5-404/09 2014
116 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.153.752.40
     
     
2-124/11 2014
73 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.803.951.85
     
     
2-22-3 eeo
10001 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok3.854.051.55
     
     
1-221/02 2015
38 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.553.902.00
     
     
2-405/09 2015
1 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.453.802.10
     
     
3-116/02 2016
54 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.553.852.00
     
     
3-131/08 2016
25 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.403.602.20
     
     
0-219/01 2017
10175 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.053.752.55
     
     
2-109/12 2017
10062 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.354.805.00
     
     
5-327/02 2018
10022 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.653.903.50
     
     
3-112/09 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no