TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< November 2018 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 2

Kampen er slutt

RUSSLAND14/09 11:30 KHL Kontine Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok

Seriekamp, ishockey

10062 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.653.903.50
     
     
0-214/09 11:30
Systemverdi:
0.98/0.54/0.93
Lagverdi:
1.15/0.58/0.53
Snittverdi:
1.07/0.56/0.73
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
3.271.95
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.65
U
3.90
B
3.50
Sterkt tips!
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
1.38
B
2.43
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
2.20
Under
1.45
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.20
U
2.25
B
3.80
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
1.80
Under
1.70
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Avtomobilist Yekaterinbur29113146-21112153-24225299-455475
2SKA St. Petersburg29115150-2790346-14205496-415567
3CSKA Moskva2862333-16124154-16186487-325566
4Jokerit27121263-3454333-30175596-643258
5Metallurg Magnitogorsk3192544-3373540-331651084-661857
6AK Bars Kazan2991538-3575236-28166774-631157
7Avangard Omsk2884448-3664236-18148684-543056
8Lokomotiv Yaroslavl3073536-2883444-30156980-582254
9HC Barys Astana2876246-3755348-401211594-771752
10Salavat Yulaev Ufa2893344-3153534-25146878-562251
11Torpedo Nizhny Novgorod2896360-4824425-281110785-76947
12Spartak Moskva2954543-4063630-341171173-74-142
13HC Sochi2937534-4062632-35991166-75-940
14Dinamo Riga2752626-2853634-421051260-70-1038
15HC Red Star Kunlun2622517-2483639-491051156-73-1736
16Neftekhimik Niznekamsk2844933-4042531-34861464-74-1034
17Vityaz Chekhov2972844-5022824-34941668-84-1633
18OHK Dynamo Moskva2943630-3534941-44771571-79-832
19Traktor Chelyabinsk2844523-2924929-53681452-82-3031
20Slovan Bratislava3051825-50241031-54751856-104-4829
21Amur Khabarovsk2851526-31321231-56831757-87-3027
22HK Dinamo Minsk28411028-4133726-41741754-82-2825
23Severstal Cherepovec2944624-38121216-43561840-81-4124
24Sibir Novosibirsk3043735-35211325-58642060-93-3323
25Admiral Vladivostok2922627-39141428-60362055-99-4417
Formtabell
4 siste
#Lag 
1CSKA Moskva75
2Avangard Omsk69
3Metallurg Magnit56
4HC Barys Astana50
5SKA St. Petersbu44
6AK Bars Kazan44
7HK Dinamo Minsk38
8Dinamo Riga31
9Lokomotiv Yarosl25
10Avtomobilist Yek25
11Torpedo Nizhny N25
12Vityaz Chekhov13
13Neftekhimik Nizn13
14OHK Dynamo Moskv0
15Salavat Yulaev U-6
16Spartak Moskva-13
17Jokerit-19
18Traktor Chelyabi-25
19Admiral Vladivos-31
20Slovan Bratislav-31
21HC Sochi-44
22Sibir Novosibirs-56
23HC Red Star Kunl-69
24Severstal Cherep-75
25Amur Khabarovsk-81
Hjemmekamper
#Lag 
1Avangard Omsk69
2Jokerit69
3HC Barys Astana63
4SKA St. Petersbu56
5Sibir Novosibirs56
6AK Bars Kazan38
7Spartak Moskva31
8Vityaz Chekhov13
9Neftekhimik Nizn13
10HK Dinamo Minsk6
11Torpedo Nizhny N0
12OHK Dynamo Moskv-6
13HC Sochi-19
14Severstal Cherep-25
15Slovan Bratislav-69
Bortekamper
#Lag 
1CSKA Moskva50
2Avtomobilist Yek38
3Lokomotiv Yarosl25
4AK Bars Kazan13
5HC Barys Astana6
6OHK Dynamo Moskv0
7Dinamo Riga-6
8Spartak Moskva-13
9Metallurg Magnit-13
10Admiral Vladivos-31
11Jokerit-38
12Salavat Yulaev U-38
13Slovan Bratislav-69
14HC Red Star Kunl-69
15HK Dinamo Minsk-75
16Amur Khabarovsk-81
17Severstal Cherep-81
18Traktor Chelyabi-88
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10053 Amur Khabarovsk - Slovan Bratislava1.753.903.15
     
     
3-219/09 11:30
10073 Amur Khabarovsk - CSKA Moskva4.854.101.43
     
     
0-421/09 11:30
10055 Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinbur4.054.051.53
     
     
2-505/10 11:30
10217 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk3.003.851.80
     
     
3-407/10 09:00
10027 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk2.253.702.30
     
     
3-109/10 11:30
10027 Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod2.653.851.95
     
     
3-33-4 eeo
10054 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Niznekamsk2.453.752.10
     
     
5-324/10 11:00
10043 Amur Khabarovsk - AK Bars Kazan3.103.901.75
     
     
2-426/10 11:30
10024 Amur Khabarovsk - HK Dinamo Minsk1.953.902.65
     
     
B19/11 10:30 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10104 Torpedo Nizhny Novgorod - Admiral Vladivostok1.384.704.70
     
     
5-126/09 18:00
10084 Neftekhimik Niznekamsk - Admiral Vladivostok1.454.354.35
     
     
1-128/09 18:00
10215 AK Bars Kazan - Admiral Vladivostok1.324.655.65
     
     
4-230/09 16:00
10071 CSKA Moskva - Admiral Vladivostok1.136.858.50
     
     
1-112/10 18:30
10082 Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.653.853.55
     
     
2-014/10 16:00
10052 Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok1.754.003.05
     
     
4-316/10 18:30
10029 Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok1.255.406.10
     
     
4-018/10 18:00
10056 HC Barys Astana - Admiral Vladivostok1.305.255.25
     
     
2-030/10 14:30
10060 Avangard Omsk - Admiral Vladivostok1.205.856.95
     
     
4-301/11 17:30
10217 Avangard Omsk - Admiral Vladivostok1.205.857.00
     
     
3-103/11 15:00
10030 Severstal Cherepovec - Admiral Vladivostok1.853.802.90
     
     
1-112/11 17:00
10055 SKA St. Petersburg - Admiral Vladivostok1.087.7510.50
     
     
8-214/11 17:30
10049 Salavat Yulaev Ufa - Admiral Vladivostok1.304.855.75
     
     
3-116/11 15:00
Historiske oppgjør
10005 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.803.952.70
     
     
3-306/09 2013
165 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.053.752.55
     
     
5-404/09 2014
116 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.153.752.40
     
     
2-124/11 2014
73 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.803.951.85
     
     
2-22-3 eeo
10001 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok3.854.051.55
     
     
1-221/02 2015
38 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.553.902.00
     
     
2-405/09 2015
1 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.453.802.10
     
     
3-116/02 2016
54 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.553.852.00
     
     
3-131/08 2016
25 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.403.602.20
     
     
0-219/01 2017
10175 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.053.752.55
     
     
2-109/12 2017
10062 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.354.805.00
     
     
5-327/02 10:30
10022 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.653.903.50
     
     
3-112/09 11:30

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no