TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 2

Kampen er slutt

RUSSLAND14/09 11:30 KHL Kontine Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok

Seriekamp, ishockey

10062 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.653.903.50
     
     
0-214/09 2018
Systemverdi:
0.98/0.56/0.92
Lagverdi:
1.15/0.58/0.53
Snittverdi:
1.07/0.57/0.72
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
3.271.95
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.65
U
3.90
B
3.50
Sterkt tips!
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
1.38
B
2.43
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
2.20
Under
1.45
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.20
U
2.25
B
3.80
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
1.80
Under
1.70
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1CSKA Moskva59204490-38215590-354199180-73107141
2SKA St. Petersburg592082100-48221698-314298198-79119139
3Avtomobilist Yekaterinbur59185787-65184790-5336914177-11859125
4Lokomotiv Yaroslavl60185871-51166787-61341115158-11246119
5AK Bars Kazan59184885-65155973-6333917158-12830112
6HC Barys Astana58158793-721310592-69281812185-14144111
7Metallurg Magnitogorsk58183997-68145971-5832818168-12642110
8Avangard Omsk60149786-641451182-65281418168-12939107
9Jokerit591747100-651371182-89301118182-15428106
10OHK Dynamo Moskva59137866-611351382-74261221148-1351396
11Salavat Yulaev Ufa60158790-67971463-68241521153-1351893
12Spartak Moskva591281196-76971256-72211523152-148485
13Vityaz Chekhov591351168-82971460-73221225128-155-2783
14Torpedo Nizhny Novgorod59129887-81681681-105181724168-186-1878
15HC Sochi598101171-74891367-80161924138-154-1676
16Dinamo Riga591171259-656101360-83171725119-148-2975
17Sibir Novosibirsk59138979-68632060-108191129139-176-3773
18Traktor Chelyabinsk581251348-60581550-8217132898-142-4473
19Neftekhimik Niznekamsk59571755-701071372-81151430127-151-2467
20HC Red Star Kunlun58841767-871061363-87181030130-174-4465
21Admiral Vladivostok581131474-85561956-8216933130-167-3761
22Amur Khabarovsk581071158-70542156-100151132114-170-5658
23Severstal Cherepovec59781359-79552154-92121334113-171-5858
24HK Dinamo Minsk59931853-78571757-92141035110-170-6054
25Slovan Bratislava59832059-104252141-9510841100-199-9943
Formtabell
4 siste
#Lag 
1CSKA Moskva81
2HC Barys Astana56
3Lokomotiv Yarosl50
4Admiral Vladivos44
5AK Bars Kazan25
6OHK Dynamo Moskv25
7SKA St. Petersbu19
8Metallurg Magnit6
9Avtomobilist Yek0
10Sibir Novosibirs0
11HC Red Star Kunl0
12Traktor Chelyabi-6
13Avangard Omsk-6
14Neftekhimik Nizn-6
15Dinamo Riga-13
16HC Sochi-19
17Amur Khabarovsk-25
18Slovan Bratislav-25
19Severstal Cherep-25
20Spartak Moskva-38
21HK Dinamo Minsk-44
22Jokerit-44
23Vityaz Chekhov-44
24Salavat Yulaev U-44
25Torpedo Nizhny N-56
Hjemmekamper
#Lag 
1SKA St. Petersbu75
2HC Barys Astana56
3CSKA Moskva31
4Avtomobilist Yek25
5Lokomotiv Yarosl13
6Amur Khabarovsk13
7AK Bars Kazan13
8Metallurg Magnit13
9Dinamo Riga6
10OHK Dynamo Moskv6
11Admiral Vladivos-6
12Traktor Chelyabi-13
13Severstal Cherep-13
14Spartak Moskva-19
15HC Sochi-25
16Neftekhimik Nizn-25
17Torpedo Nizhny N-38
18Slovan Bratislav-44
Bortekamper
#Lag 
1CSKA Moskva69
2Avangard Omsk6
3AK Bars Kazan6
4SKA St. Petersbu0
5HC Sochi0
6Metallurg Magnit-6
7HC Red Star Kunl-13
8Sibir Novosibirs-13
9Vityaz Chekhov-19
10HK Dinamo Minsk-19
11Traktor Chelyabi-19
12Severstal Cherep-31
13Jokerit-44
14Salavat Yulaev U-50
15Slovan Bratislav-50
16Torpedo Nizhny N-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10154 Amur Khabarovsk - OHK Dynamo Moskva3.003.901.80
     
     
0-222/12 2018
10002 Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov2.203.852.30
     
     
2-125/12 2018
10027 Amur Khabarovsk - SKA St. Petersburg6.355.251.25
     
     
0-227/12 2018
10078 Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovec1.903.852.75
     
     
2-213/01 08:00
10085 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl3.403.801.70
     
     
0-215/01 10:30
10062 Amur Khabarovsk - Jokerit3.254.251.65
     
     
4-417/01 10:30
10025 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk2.153.802.40
     
     
2-422/01 10:00
10031 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk3.553.851.65
     
     
0-324/01 10:00
10142 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa2.853.901.85
     
     
3-026/01 08:00
10033 Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun2.103.852.45
     
     
2-23-2 eeo
10054 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa2.053.902.50
     
     
3-212/02 10:30
10043 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk4.154.151.50
     
     
3-214/02 10:30
10136 Amur Khabarovsk - HC Red Star Kunlun2.103.852.45
     
     
B16/02 08:00 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10155 Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok1.554.103.85
     
     
1-422/12 2018
10020 HC Barys Astana - Admiral Vladivostok1.285.006.20
     
     
4-324/12 2018
10020 HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.654.003.45
     
     
2-303/01 12:30
10087 HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok1.654.003.40
     
     
4-305/01 08:00
10012 Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok1.255.705.95
     
     
3-107/01 13:00
10037 HK Dinamo Minsk - Admiral Vladivostok1.703.903.30
     
     
2-231/01 17:30
10159 OHK Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok1.254.956.75
     
     
0-302/02 15:00
10025 Vityaz Chekhov - Admiral Vladivostok1.534.204.00
     
     
0-404/02 17:30
Historiske oppgjør
10005 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.803.952.70
     
     
3-306/09 2013
165 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.053.752.55
     
     
5-404/09 2014
116 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.153.752.40
     
     
2-124/11 2014
73 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.803.951.85
     
     
2-22-3 eeo
10001 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok3.854.051.55
     
     
1-221/02 2015
38 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.553.902.00
     
     
2-405/09 2015
1 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.453.802.10
     
     
3-116/02 2016
54 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.553.852.00
     
     
3-131/08 2016
25 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.403.602.20
     
     
0-219/01 2017
10175 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok2.053.752.55
     
     
2-109/12 2017
10062 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.354.805.00
     
     
5-327/02 2018
10022 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok1.653.903.50
     
     
3-112/09 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no