TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 3

Kampen er slutt

CANADA12/10 01:30 NHL Na Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Montréal Canadiens - Los Angeles Kings

Seriekamp, ishockey

10015 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.253.702.35
     
     
0-312/10 01:30
Systemverdi:
1.10/0.44/0.92
Lagverdi:
1.02/0.45/1.00
Snittverdi:
1.06/0.45/0.96
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.552.65
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
godmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.25
U
3.70
B
2.35
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
1.73
B
1.79
 
Over/Under ant. mål fulltid 5.5 (S)Over
1.75
Under
1.75
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
1.75
Under
1.75
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.80
U
2.15
B
2.90
 
Scorer mål (inkludert overtid) (S)Brendan Gallagher
2.85
Jonathan Drouin
3.75
Tomas Tatar
3.85
Artturi Lehkonen
4.00
Max Domi
4.25

Phillip Danault
4.25
Jeff Carter
3.00
Ilya Kovalchuk
3.25
Anze Kopitar
3.50
Tyler Toffoli
3.50

Tanner Pearson
4.10
Drew Doughty
4.85
 
Scorer mål i 1. periode (S)Brendan Gallagher
8.50
Jonathan Drouin
11.25
Tomas Tatar
11.50
Jeff Carter
9.00
Ilya Kovalchuk
9.75

Anze Kopitar
10.50
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Tampa Bay Lightning32131478-4765352-441967130-913968
2Toronto Maple Leafs3182548-3693465-491759113-852860
3Calgary Flames32103369-5472744-3617510113-902359
4Nashville Predators31120553-3663545-421831098-782059
5Winnipeg Jets30103463-4462544-391659107-832456
6Colorado Avalanche3163341-34103671-601669112-941855
7Washington Capitals3083458-4264554-501479112-922053
8Vegas Golden Knights3392347-28621152-651541499-93652
9Boston Bruins3183353-3255732-471381085-79651
10San Jose Sharks3293355-3845847-6013811102-98450
11Buffalo Sabres3166348-4346647-481012995-91450
12Anaheim Ducks33510454-5461733-4311111187-97-1050
13Minnesota Wild3074456-4470839-441441295-88748
14Dallas Stars3192350-3544936-491361286-84248
15Montréal Canadiens3173653-5264544-491371197-101-448
16Columbus Blue Jackets3062753-5473549-4813512102-102047
17Edmonton Oilers3173443-3345845-581181288-91-347
18New York Islanders3064544-4153741-471171285-88-343
19Pittsburgh Penguins3063652-5346549-4510911101-98342
20Vancouver Canucks3343742-4664956-651071698-111-1341
21Ottawa Senators3285565-56311041-6911615106-125-1941
22Carolina Hurricanes2955542-4152730-401071272-81-940
23Arizona Coyotes2952840-4262636-381141476-80-439
24New York Rangers3083446-3406942-64891388-98-1039
25Detroit Red Wings3256754-5425739-537111493-107-1439
26Philadelphia Flyers2934740-4972651-581061391-107-1638
27St. Louis Blues2972856-6233626-351051482-97-1536
28New Jersey Devils2974244-35321144-701061388-105-1736
29Florida Panthers2946552-4834744-577101296-105-935
30Los Angeles Kings32711046-5823925-40941971-98-2733
31Chicago Blackhawks3354643-48151250-76691893-124-3131
Formtabell
4 siste
#Lag 
1San Jose Sharks56
2Calgary Flames56
3Winnipeg Jets56
4Tampa Bay Lightn56
5Edmonton Oilers44
6Vancouver Canuck38
7Montréal Canadie31
8Toronto Maple Le25
9Pittsburgh Pengu25
10Washington Capit19
11Philadelphia Fly6
12Boston Bruins0
13Vegas Golden Kni0
14Florida Panthers-6
15Anaheim Ducks-6
16Minnesota Wild-6
17Dallas Stars-6
18St. Louis Blues-13
19Nashville Predat-19
20Detroit Red Wing-19
21Los Angeles King-19
22Arizona Coyotes-25
23New Jersey Devil-25
24New York Islande-31
25Buffalo Sabres-38
26Carolina Hurrica-38
27Ottawa Senators-38
28Colorado Avalanc-38
29New York Rangers-50
30Chicago Blackhaw-50
31Columbus Blue Ja-63
Hjemmekamper
#Lag 
1San Jose Sharks100
2Calgary Flames88
3Tampa Bay Lightn63
4Winnipeg Jets50
5Pittsburgh Pengu50
6Washington Capit44
7Boston Bruins38
8Carolina Hurrica31
9Montréal Canadie31
10Colorado Avalanc31
11Minnesota Wild19
12Nashville Predat19
13New Jersey Devil19
14Buffalo Sabres6
15Anaheim Ducks-6
16Detroit Red Wing-6
17Chicago Blackhaw-25
18New York Islande-31
19Columbus Blue Ja-44
20St. Louis Blues-44
Bortekamper
#Lag 
1Arizona Coyotes31
2Vancouver Canuck19
3Montréal Canadie13
4Toronto Maple Le0
5Carolina Hurrica-6
6Detroit Red Wing-6
7Philadelphia Fly-13
8Colorado Avalanc-13
9Vegas Golden Kni-19
10New Jersey Devil-25
11Los Angeles King-31
12Pittsburgh Pengu-31
13Dallas Stars-38
14Edmonton Oilers-38
15Boston Bruins-38
16Florida Panthers-44
17Ottawa Senators-44
18Chicago Blackhaw-50
19New York Rangers-75
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10068 Montréal Canadiens - Pittsburgh Penguins2.653.852.00
     
     
3-314/10 01:00
10010 Montréal Canadiens - Detroit Red Wings1.903.802.90
     
     
7-316/10 01:30
10022 Montréal Canadiens - St. Louis Blues2.203.752.40
     
     
3-218/10 01:00
10023 Montréal Canadiens - Calgary Flames2.303.752.30
     
     
3-224/10 01:30
10033 Montréal Canadiens - Dallas Stars2.253.752.35
     
     
1-431/10 00:30
10009 Montréal Canadiens - Washington Capitals2.503.802.10
     
     
6-402/11 00:30
10151 Montréal Canadiens - Tampa Bay Lightning2.653.852.00
     
     
1-404/11 00:00
10007 Montréal Canadiens - Buffalo Sabres2.003.852.60
     
     
5-55-6 eeo
10184 Montréal Canadiens - Vegas Golden Knights2.353.602.30
     
     
5-411/11 01:00
10005 Montréal Canadiens - Washington Capitals2.353.752.25
     
     
4-44-5 eeo
10130 Montréal Canadiens - Boston Bruins2.203.652.45
     
     
2-325/11 01:00
10024 Montréal Canadiens - Carolina Hurricanes2.253.752.35
     
     
1-228/11 01:30
10123 Montréal Canadiens - New York Rangers1.903.802.85
     
     
5-202/12 01:00
10026 Montréal Canadiens - San Jose Sharks2.653.802.00
     
     
1-303/12 01:00
10021 Montréal Canadiens - Ottawa Senators1.853.902.95
     
     
5-205/12 01:30
10004 Montréal Canadiens - Carolina Hurricanes2.253.752.35
     
     
H14/12 01:30 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10012 Toronto Maple Leafs - Los Angeles Kings1.703.953.35
     
     
4-116/10 01:30
10025 Dallas Stars - Los Angeles Kings1.903.802.85
     
     
4-224/10 02:30
10006 Minnesota Wild - Los Angeles Kings1.903.802.90
     
     
4-126/10 02:00
10019 Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings1.953.802.75
     
     
1-117/11 02:30
10047 Nashville Predators - Los Angeles Kings1.554.154.00
     
     
5-318/11 02:00
10006 St. Louis Blues - Los Angeles Kings1.853.852.95
     
     
0-220/11 02:00
10031 Vancouver Canucks - Los Angeles Kings2.253.752.35
     
     
1-11-2 eeo
10014 Edmonton Oilers - Los Angeles Kings1.853.852.95
     
     
3-230/11 03:00
10139 Calgary Flames - Los Angeles Kings1.704.103.25
     
     
4-101/12 03:00
10004 Detroit Red Wings - Los Angeles Kings2.153.702.50
     
     
3-111/12 01:30
10036 Buffalo Sabres - Los Angeles Kings1.903.802.85
     
     
3-34-3 eeo
10002 Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings1.753.903.25
     
     
B14/12 01:00 (S)
Historiske oppgjør
79 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.153.652.45
     
     
0-611/12 2013
10054 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.203.602.40
     
     
6-213/12 2014
242 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.203.602.40
     
     
0-318/12 2015
207 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings1.903.702.85
     
     
4-111/11 2016
10010 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.253.602.35
     
     
0-427/10 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no