TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 3

Kampen er slutt

CANADA12/10 01:30 NHL Na Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Montréal Canadiens - Los Angeles Kings

Seriekamp, ishockey

10015 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.253.702.35
     
     
0-312/10 2018
Systemverdi:
1.09/0.43/0.93
Lagverdi:
1.02/0.45/1.00
Snittverdi:
1.05/0.44/0.97
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.552.65
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
godmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.25
U
3.70
B
2.35
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
1.73
B
1.79
 
Over/Under ant. mål fulltid 5.5 (S)Over
1.75
Under
1.75
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
1.75
Under
1.75
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.80
U
2.15
B
2.90
 
Scorer mål (inkludert overtid) (S)Brendan Gallagher
2.85
Jonathan Drouin
3.75
Tomas Tatar
3.85
Artturi Lehkonen
4.00
Max Domi
4.25

Phillip Danault
4.25
Jeff Carter
3.00
Ilya Kovalchuk
3.25
Anze Kopitar
3.50
Tyler Toffoli
3.50

Tanner Pearson
4.10
Drew Doughty
4.85
 
Scorer mål i 1. periode (S)Brendan Gallagher
8.50
Jonathan Drouin
11.25
Tomas Tatar
11.50
Jeff Carter
9.00
Ilya Kovalchuk
9.75

Anze Kopitar
10.50
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Tampa Bay Lightning592245131-771396101-82351311232-15973127
2Calgary Flames581575114-921551198-82301216212-17438107
3San Jose Sharks591765101-7112712113-113291317214-18430106
4Toronto Maple Leafs581531199-791568107-8530919206-16442105
5Winnipeg Jets591787122-901141280-81281219202-17131104
6New York Islanders58139790-671451079-71271417169-13831103
7Boston Bruins591687109-771171066-73271517175-15025103
8Nashville Predators611641194-731271192-87281122186-16026101
9Washington Capitals591489105-911161194-98251420199-1891096
10Pittsburgh Penguins5915411107-981181099-86261221206-1842295
11Columbus Blue Jackets571341294-90136991-82261021185-1721395
12Carolina Hurricanes59146988-771341385-88271022173-165895
13St. Louis Blues581331395-98146979-6427922174-1621294
14Vegas Golden Knights60164993-711061587-98261024180-1691194
15Montréal Canadiens591561097-871071179-87251321176-174294
16Dallas Stars58164884-66861661-83241024145-149-487
17Philadelphia Flyers591181191-951151385-101221324176-196-2085
18Minnesota Wild591081287-911411477-8524926164-176-1284
19Buffalo Sabres58129993-92681475-89181723168-181-1381
20Colorado Avalanche581051281-8612712105-106221224186-192-679
21Arizona Coyotes581041472-781071380-89201127152-167-1577
22Vancouver Canucks601061183-84891687-104181527170-188-1877
23New York Rangers58129988-81661682-113181525170-194-2476
24Florida Panthers579101093-87771484-110161724177-197-2074
25Chicago Blackhawks591091197-103681595-113161726192-216-2473
26New Jersey Devils59146991-83561982-121191228173-204-3173
27Anaheim Ducks59713973-87931860-100161627133-187-5471
28Edmonton Oilers58941585-93791478-102161329163-195-3269
29Detroit Red Wings60791484-90781584-109141729168-199-3168
30Los Angeles Kings581221474-874111567-92161329141-179-3868
31Ottawa Senators581171298-92631981-119171031179-211-3266
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Tampa Bay Lightn100
2St. Louis Blues81
3Boston Bruins63
4Carolina Hurrica56
5Toronto Maple Le31
6Columbus Blue Ja31
7San Jose Sharks31
8Pittsburgh Pengu25
9Nashville Predat25
10Ottawa Senators19
11New York Rangers19
12Arizona Coyotes19
13New York Islande19
14Montréal Canadie13
15Philadelphia Fly6
16Chicago Blackhaw0
17Dallas Stars0
18Buffalo Sabres-13
19Washington Capit-13
20Calgary Flames-19
21Minnesota Wild-25
22Edmonton Oilers-25
23Los Angeles King-25
24Detroit Red Wing-25
25Winnipeg Jets-31
26Vegas Golden Kni-31
27Vancouver Canuck-31
28Colorado Avalanc-50
29Florida Panthers-56
30New Jersey Devil-56
31Anaheim Ducks-69
Hjemmekamper
#Lag 
1Tampa Bay Lightn56
2New York Islande44
3San Jose Sharks31
4Chicago Blackhaw25
5Calgary Flames19
6Los Angeles King19
7Winnipeg Jets13
8Buffalo Sabres13
9Philadelphia Fly6
10Carolina Hurrica6
11Detroit Red Wing6
12Pittsburgh Pengu-6
13Arizona Coyotes-6
14Columbus Blue Ja-19
15New Jersey Devil-31
16Minnesota Wild-50
17Florida Panthers-56
18Vegas Golden Kni-63
19Anaheim Ducks-69
20Colorado Avalanc-100
Bortekamper
#Lag 
1St. Louis Blues69
2Nashville Predat50
3Boston Bruins44
4Columbus Blue Ja38
5New York Rangers31
6Philadelphia Fly31
7Tampa Bay Lightn19
8Toronto Maple Le13
9Dallas Stars6
10Edmonton Oilers0
11Arizona Coyotes-13
12Detroit Red Wing-19
13Calgary Flames-19
14Vancouver Canuck-19
15Ottawa Senators-31
16Buffalo Sabres-31
17Vegas Golden Kni-31
18Montréal Canadie-38
19New Jersey Devil-50
20Washington Capit-50
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10021 Montréal Canadiens - Vancouver Canucks1.753.903.25
     
     
2-004/01 01:30
10042 Montréal Canadiens - Nashville Predators2.253.752.35
     
     
1-406/01 01:00
10003 Montréal Canadiens - Minnesota Wild2.153.702.50
     
     
0-108/01 01:30
10051 Montréal Canadiens - Colorado Avalanche2.253.752.35
     
     
3-013/01 01:00
10048 Montréal Canadiens - Florida Panthers2.003.802.65
     
     
5-116/01 01:30
10068 Montréal Canadiens - Philadelphia Flyers2.103.752.55
     
     
2-520/01 01:00
10028 Montréal Canadiens - Arizona Coyotes1.704.003.35
     
     
2-124/01 01:30
10151 Montréal Canadiens - New Jersey Devils1.803.903.10
     
     
2-22-3 eeo
10120 Montréal Canadiens - Edmonton Oilers1.823.753.15
     
     
3-34-3 eeo
10051 Montréal Canadiens - Anaheim Ducks1.723.903.35
     
     
4-106/02 01:30
10009 Montréal Canadiens - Winnipeg Jets2.353.852.20
     
     
5-208/02 01:30
10080 Montréal Canadiens - Toronto Maple Leafs2.353.752.25
     
     
3-33-4 eeo
Bortelagets siste bortekamper
10171 San Jose Sharks - Los Angeles Kings1.604.253.60
     
     
2-22-3 eeo
10010 Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings1.703.753.55
     
     
3-33-4 eeo
10008 Colorado Avalanche - Los Angeles Kings1.753.903.25
     
     
2-22-3 eeo
10036 Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings1.654.003.55
     
     
2-002/01 03:00
10005 San Jose Sharks - Los Angeles Kings1.633.853.80
     
     
3-108/01 04:30
10011 Minnesota Wild - Los Angeles Kings1.753.853.25
     
     
2-216/01 02:00
10007 Dallas Stars - Los Angeles Kings1.803.853.10
     
     
1-218/01 02:30
10199 Colorado Avalanche - Los Angeles Kings1.753.703.40
     
     
7-119/01 21:00
10075 New York Islanders - Los Angeles Kings1.803.753.20
     
     
4-203/02 01:00
10004 New York Rangers - Los Angeles Kings2.103.652.60
     
     
3-33-4 eeo
10059 New Jersey Devils - Los Angeles Kings2.103.852.50
     
     
1-506/02 01:00
10005 Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings1.903.852.85
     
     
2-208/02 01:00
10169 Boston Bruins - Los Angeles Kings1.674.003.50
     
     
4-45-4 eeo
10003 Washington Capitals - Los Angeles Kings1.704.003.35
     
     
6-412/02 01:00
Historiske oppgjør
79 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.153.652.45
     
     
0-611/12 2013
10054 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.203.602.40
     
     
6-213/12 2014
242 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.203.602.40
     
     
0-318/12 2015
207 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings1.903.702.85
     
     
4-111/11 2016
10010 Montréal Canadiens - Los Angeles Kings2.253.602.35
     
     
0-427/10 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no