TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

4 - 0

Kampen er slutt

SPANIA06/12 20:45 SPA Cup

Real Betis - Racing Santander

Cup-kamp, fotball

10019 Real Betis - Racing Santander1.304.257.25
     
     
4-006/12 20:45
Systemverdi:
0.92/0.67/1.00
Lagverdi:
0.81/0.98/1.06
Snittverdi:
0.86/0.83/1.03
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.720.67
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.30
U
4.25
B
7.25
Sterkt tips!
Handikap fulltid 0-1H
1.82
U
3.45
B
2.95
HUB pauseH
1.75
U
2.25
B
6.25
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.68
Under
1.85
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Barcelona532332103-19176252-184094155-37118129
2Sevilla40152256-14125442-22277698-366288
3Atletico Madrid45151646-20911341-212412987-414684
4Real Madrid35105244-15124241-15229485-305575
5Valencia36115236-2092723-23207959-431667
6Celta Vigo3296123-1380821-30176944-43157
7Athletic Bilbao3082527-1564519-141461046-291748
8Las Palmas2973523-2065321-18138844-38647
9CD Alaves2564117-663517-14127634-201443
10Villarreal2773425-1243618-201161043-321139
11Espanyol3091521-1725813-211161334-38-439
12Real Betis2473323-1432611-20105934-34035
13Real Sociedad2556223-1334511-16810734-29534
14CD Leganes1964218-113047-994625-20531
15Almeria2154319-1631510-1985829-35-629
16Valladolid1933210-751516-1484726-21528
17Getafe2152316-732610-1884926-25128
18Levante2353317-122469-1777926-29-328
19CF Cadiz2051612-1740411-13911023-30-728
20CF Córdoba2133512-1443317-2076829-34-527
21AD Alcorcón203246-1043414-1375820-23-326
22Sporting Gijón1541212-92339-1464521-23-222
23SD Eibar2135318-152179-21561027-36-921
24Malaga2133520-1814513-18471033-36-319
25Real Zaragoza1651411-81053-1261914-20-619
26Huesca1533310-162137-1454617-30-1319
27Racing Santander142136-63239-1353615-19-418
28CD Lugo142225-52335-845510-13-317
29Deportivo La Coruña171429-1324411-1638620-29-917
30Mirandes1322310-112229-744519-18116
31Rayo Vallecano172438-91349-1437717-23-616
32Granada164036-81175-19511011-27-1616
33Albacete102116-51507-936113-14-115
34Ponferradina122115-42245-1143510-15-515
35Osasuna172249-121356-1335915-25-1014
36Tenerife110111-232412-1233513-14-112
37Girona132315-50346-1426511-19-812
38Elche142145-120526-1426611-26-1512
39CD Alcoyano63104-10110-13214-2211
40Club Lleida Esportiu101034-72229-1132513-18-511
41Recreativo Huelva63107-30021-63128-9-110
42FC Barakaldo62013-31112-43125-7-210
43Numancia111033-71425-82458-15-710
44Gimnàstic de Tarragona140615-71153-101768-17-910
45Mallorca121265-171114-42379-21-129
46Real Oviedo91315-50223-71538-12-48
47Ucam Murcia CF70215-51214-51429-10-17
48CE L'hospitalet41013-51103-22116-7-17
49Real Jaen62115-50020-32135-8-37
50Hércules CF52105-20020-102125-12-77
51Real Balompedica Linense62027-50020-72047-12-56
52CF Villanovense61304-30021-71325-10-56
53UE Cornella52016-70021-72037-14-76
54Cartagena61023-81024-82047-16-96
55Algeciras CF41103-20111-51214-7-35
56UD Llagostera70113-31135-91248-12-45
57CF Reus Deportiu70123-41123-61246-10-45
58SD Formentera70123-91122-111245-20-155
59CF Rayo Majadahonda20101-11002-11103-214
60CD Toledo41024-50101-11125-6-14
61CE Sabadell FC50122-91013-61135-15-104
62Cultural Deportiva Leones70133-131026-121159-25-164
63UE Olot11003-20000-01003-213
64SD Leioa21002-00011-21013-213
65Arroyo CP10000-01002-11002-113
66CD San Fernando11001-00000-01001-013
67CP Cacereno20013-41001-01014-403
68Caudal Deportivo21001-00011-41012-4-23
69UE Sant Andreu51022-60021-61043-12-93
70UD Melilla41011-40022-101033-14-113
71CD Laudio20202-20000-00202-202
72Club Haro Deportivo20201-10000-00201-102
73CD Olimpic30100-00111-30211-3-22
74CD Izarra20103-10012-30115-411
75CD Sarinena10101-00000-00101-011
76Ecija Balompie10102-20000-00102-201
77AD San Juan10000-00101-10101-101
78Club Deportivo Eldense10000-00101-10101-101
79Real Union Irun10000-00101-10101-101
80CD Tuilla10000-00100-00100-001
81CD Tropezon10100-00000-00100-001
82CD EL Palo10100-00000-00100-001
83Eibar10100-00000-00100-001
84Burgos CF20111-20000-00111-2-11
85CA Cirbonero10101-20000-00101-2-11
86Puerta Bonita10000-00100-10100-1-11
87La Hoya Lorca CF20012-40102-20114-6-21
88UD Somozas10000-00101-30101-3-21
89Xerez30021-40100-00121-4-31
90CD Tudelano20111-40000-00111-4-31
91Fuenlabrada CF30010-20113-60123-8-51
92UD Logrones30112-50010-20122-7-51
93Guijuelo40020-70113-50133-12-91
94Zamora CF10000-00012-30012-3-10
95SC Pena Deportiva10000-00011-20011-2-10
96Cadiz10011-20000-00011-2-10
97CD Lealtad10000-00011-20011-2-10
98Novelda10000-00011-20011-2-10
99CD Laredo10000-00010-10010-1-10
100Real Aviles CF10010-10000-00010-1-10
101Huracan Valencia20000-00022-40022-4-20
102Extremadura UD20011-20010-10021-3-20
103CD Teruel10000-00010-20010-2-20
104UE Llagostera10010-20000-00010-2-20
105SD Amorebieta20000-00020-30020-3-30
106Atletico Granadilla10000-00010-30010-3-30
107CD Ebro30011-20020-30031-5-40
108CD Guadalajara30000-00032-70032-7-50
109Racing De Ferrol30000-00032-70032-7-50
110Real Murcia40021-50020-70041-12-110
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10102 Real Betis - Valladolid1.573.504.75
     
     
0-121/10 20:45
10020 Real Betis - Celta Vigo1.753.403.70
     
     
3-304/11 20:45
10021 Real Betis - Milan2.053.103.10
     
     
1-108/11 21:00
10014 Real Betis - Olympiakos Piraeus1.473.755.30
     
     
1-029/11 18:55
10026 Real Betis - Real Sociedad1.853.053.65
     
     
1-002/12 12:00
10058 Real Betis - Rayo Vallecano1.474.004.85
     
     
2-009/12 20:45
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
73 Real Betis - Racing Santander1.952.953.10
     
     
1-022/03 2006
95SReal Betis - Racing Santander1.952.953.10
     
     
1-121/01 2007
46 Real Betis - Racing Santander1.952.953.10
     
     
1-121/10 2007
59 Real Betis - Racing Santander1.803.053.40
     
     
3-116/11 2008
70SReal Betis - Racing Santander1.503.304.85
     
     
1-125/03 2012
159 Real Betis - Racing Santander1.553.354.60
     
     
2-021/12 2014

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no