TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

4 - 0

Kampen er slutt

SPANIA06/12 20:45 SPA Cup

Real Betis - Racing Santander

Cup-kamp, fotball, best av 2
Kamp 1: 1-0
Kamp 2: 4-0
Totalt: 5-0

10019 Real Betis - Racing Santander1.304.257.25
     
     
4-006/12 2018
Systemverdi:
0.92/0.67/0.97
Lagverdi:
0.81/0.98/1.06
Snittverdi:
0.86/0.83/1.02
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.720.67
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.30
U
4.25
B
7.25
Sterkt tips!
Handikap fulltid 0-1H
1.82
U
3.45
B
2.95
HUB pauseH
1.75
U
2.25
B
6.25
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5Over
1.68
Under
1.85
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Barcelona582542113-21176453-2242106166-43123136
2Sevilla44162358-15135546-292978104-446094
3Atletico Madrid47152649-23912342-222414991-454686
4Real Madrid40125251-17135345-182510596-356185
5Valencia41135242-2193926-282281168-491974
6Celta Vigo3296123-1380821-30176944-43157
7Athletic Bilbao3282628-1874520-141561148-321651
8Las Palmas2973523-2065321-18138844-38647
9Espanyol34102525-1927816-261291341-45-445
10CD Alaves2564117-663517-14127634-201443
11Villarreal2974427-1443719-231171146-37940
12Real Betis2976328-1734614-231010942-40240
13Real Sociedad2757225-1535511-16812736-31536
14Getafe2572318-733712-221051030-29135
15CD Leganes2174219-113057-12104726-23334
16Levante2563319-132479-20871028-33-531
17Valladolid2134211-851616-1585827-23429
18Almeria2154319-1631510-1985829-35-629
19CF Cadiz2051612-1740411-13911023-30-728
20CF Córdoba2133512-1443317-2076829-34-527
21AD Alcorcón203246-1043414-1375820-23-326
22Sporting Gijón1751214-102349-1774623-27-425
23SD Eibar2135318-152179-21561027-36-921
24Malaga2133520-1814513-18471033-36-319
25Real Zaragoza1651411-81053-1261914-20-619
26Huesca1533310-162137-1454617-30-1319
27Racing Santander142136-63239-1353615-19-418
28CD Lugo142225-52335-845510-13-317
29Deportivo La Coruña171429-1324411-1638620-29-917
30Mirandes1322310-112229-744519-18116
31Rayo Vallecano172438-91349-1437717-23-616
32Granada164036-81175-19511011-27-1616
33Albacete102116-51507-936113-14-115
34Ponferradina122115-42245-1143510-15-515
35Osasuna172249-121356-1335915-25-1014
36Girona172427-904511-2128718-30-1214
37Tenerife110111-232412-1233513-14-112
38Elche142145-120526-1426611-26-1512
39CD Alcoyano63104-10110-13214-2211
40Club Lleida Esportiu101034-72229-1132513-18-511
41Recreativo Huelva63107-30021-63128-9-110
42FC Barakaldo62013-31112-43125-7-210
43Numancia111033-71425-82458-15-710
44Gimnàstic de Tarragona140615-71153-101768-17-910
45Mallorca121265-171114-42379-21-129
46Real Oviedo91315-50223-71538-12-48
47Ucam Murcia CF70215-51214-51429-10-17
48CE L'hospitalet41013-51103-22116-7-17
49Real Jaen62115-50020-32135-8-37
50Hércules CF52105-20020-102125-12-77
51Real Balompedica Linense62027-50020-72047-12-56
52CF Villanovense61304-30021-71325-10-56
53UE Cornella52016-70021-72037-14-76
54Cartagena61023-81024-82047-16-96
55Algeciras CF41103-20111-51214-7-35
56UD Llagostera70113-31135-91248-12-45
57CF Reus Deportiu70123-41123-61246-10-45
58SD Formentera70123-91122-111245-20-155
59CF Rayo Majadahonda20101-11002-11103-214
60CD Toledo41024-50101-11125-6-14
61CE Sabadell FC50122-91013-61135-15-104
62Cultural Deportiva Leones70133-131026-121159-25-164
63UE Olot11003-20000-01003-213
64SD Leioa21002-00011-21013-213
65Arroyo CP10000-01002-11002-113
66CD San Fernando11001-00000-01001-013
67CP Cacereno20013-41001-01014-403
68Caudal Deportivo21001-00011-41012-4-23
69UE Sant Andreu51022-60021-61043-12-93
70UD Melilla41011-40022-101033-14-113
71CD Laudio20202-20000-00202-202
72Club Haro Deportivo20201-10000-00201-102
73CD Olimpic30100-00111-30211-3-22
74CD Izarra20103-10012-30115-411
75CD Sarinena10101-00000-00101-011
76Ecija Balompie10102-20000-00102-201
77AD San Juan10000-00101-10101-101
78Club Deportivo Eldense10000-00101-10101-101
79Real Union Irun10000-00101-10101-101
80CD Tuilla10000-00100-00100-001
81CD Tropezon10100-00000-00100-001
82CD EL Palo10100-00000-00100-001
83Eibar10100-00000-00100-001
84Burgos CF20111-20000-00111-2-11
85CA Cirbonero10101-20000-00101-2-11
86Puerta Bonita10000-00100-10100-1-11
87La Hoya Lorca CF20012-40102-20114-6-21
88UD Somozas10000-00101-30101-3-21
89Xerez30021-40100-00121-4-31
90CD Tudelano20111-40000-00111-4-31
91Fuenlabrada CF30010-20113-60123-8-51
92UD Logrones30112-50010-20122-7-51
93Guijuelo40020-70113-50133-12-91
94Zamora CF10000-00012-30012-3-10
95SC Pena Deportiva10000-00011-20011-2-10
96Cadiz10011-20000-00011-2-10
97CD Lealtad10000-00011-20011-2-10
98Novelda10000-00011-20011-2-10
99CD Laredo10000-00010-10010-1-10
100Real Aviles CF10010-10000-00010-1-10
101Huracan Valencia20000-00022-40022-4-20
102Extremadura UD20011-20010-10021-3-20
103CD Teruel10000-00010-20010-2-20
104UE Llagostera10010-20000-00010-2-20
105SD Amorebieta20000-00020-30020-3-30
106Atletico Granadilla10000-00010-30010-3-30
107CD Ebro30011-20020-30031-5-40
108CD Guadalajara30000-00032-70032-7-50
109Racing De Ferrol30000-00032-70032-7-50
110Real Murcia40021-50020-70041-12-110
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10102 Real Betis - SD Eibar1.723.353.90
     
     
1-122/12 2018
10014 Real Betis - Real Sociedad2.003.053.25
     
     
0-010/01 20:30
10029 Real Betis - Real Madrid2.753.252.15
     
     
1-213/01 20:45
10009 Real Betis - Girona1.603.354.70
     
     
3-220/01 12:00
10019 Real Betis - Espanyol1.653.354.30
     
     
1-13-1 eeo
10007 Real Betis - Atletico Madrid3.303.002.00
     
     
1-003/02 16:15
10011 Real Betis - Valencia2.353.102.75
     
     
2-207/02 21:00
10019 Real Betis - CD Alaves1.753.054.25
     
     
B17/02 20:45 (S)
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
73 Real Betis - Racing Santander1.952.953.10
     
     
1-022/03 2006
95SReal Betis - Racing Santander1.952.953.10
     
     
1-121/01 2007
46 Real Betis - Racing Santander1.952.953.10
     
     
1-121/10 2007
59 Real Betis - Racing Santander1.803.053.40
     
     
3-116/11 2008
70SReal Betis - Racing Santander1.503.304.85
     
     
1-125/03 2012
159 Real Betis - Racing Santander1.553.354.60
     
     
2-021/12 2014

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no