TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

127 - 106

Kampen er slutt

USA06/12 02:00 NBAVis alle kamper fra toppseriene

New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks

Seriekamp, basketball

10052 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.4011.002.85
     
     
127-10606/12 2018
Systemverdi:
1.07/0.07/0.66
Lagverdi:
1.00/0.10/0.79
Snittverdi:
1.03/0.08/0.72
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
108.17102.54
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
godtopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.40
U
11.00
B
2.85
Sterkt tips!
HB-kampvinner inkl overtidH
1.35
B
2.45
 
HB handikap, inkl overtid 0-5.5H
1.75
B
1.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Milwaukee Bucks5721253269-297620273290-3117414126559-6093466127
2Toronto Raptors5923153350-311918393373-3281414146723-6400323127
3Golden State Warriors5720453368-321619273263-3117396126631-6333298123
4Denver Nuggets5725043335-3011123133012-3063373176347-6074273114
5Indiana Pacers5822083218-2959151123033-2996371206251-5955296112
6Oklahoma City Thunder5619163016-2812172113404-3290363176420-6102318111
7Philadelphia 76ers5722173520-3291115113018-3096336186538-6387151105
8Boston Celtics5820473567-3286122132958-2892326206525-6178347102
9Houston Rockets5719283329-3218123133045-3052315216374-627010498
10Portland Trail Blazers5723273715-345473152720-2813305226435-626716895
11Utah Jazz56170102985-2848140153095-3097310256080-594513593
12San Antonio Spurs5819273134-2950102183306-3404294256440-63548691
13Los Angeles Clippers59135103230-3180152143474-3522287246704-6702291
14Sacramento Kings57182103388-3359111153027-3103293256415-6462-4790
15Charlotte Hornets5719273155-301182193131-3314274266286-6325-3985
16Orlando Magic59162133308-3351111162928-2946273296236-6297-6184
17Minnesota Timberwolves5718383288-315382183063-3163265266351-63163583
18Los Angeles Lakers56161102990-295594163263-3322255266253-6277-2480
19Dallas Mavericks5719193188-307362202994-3111253296182-6184-278
20New Orleans Pelicans59161113211-317291213528-3564252326739-6736377
21Brooklyn Nets59126123415-3399112163140-3206238286555-6605-5077
22Miami Heat56110162816-2857141143067-3060251305883-5917-3476
23Detroit Pistons56144123245-321082162712-2837226285957-6047-9072
24Washington Wizards5815583234-312762223313-3524217306547-6651-10470
25Memphis Grizzlies59131152921-292983193006-3194214345927-6123-19667
26Atlanta Hawks5890172873-302683213512-3723173386385-6749-36454
27Chicago Bulls5862212988-322871212996-3176133425984-6404-42042
28Cleveland Cavaliers5871212998-324150242953-3270121455951-6511-56037
29Phoenix Suns5673193071-326532222837-3168105415908-6433-52535
30New York Knicks5832222834-305061243265-353893466099-6588-48930
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10134 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.5311.002.55
     
     
114-11229/12 2018
10084 New Orleans Pelicans - Houston Rockets2.2010.501.67
     
     
104-10830/12 2018
10100 New Orleans Pelicans - Minnesota Timberwolves1.4011.003.05
     
     
123-11401/01 02:00
10061 New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies1.4711.002.75
     
     
114-9508/01 02:00
10026 New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
     
 
127-12410/01 02:00
10055 New Orleans Pelicans - Detroit Pistons1.5312.002.45
     
     
94-9824/01 02:00
10079 New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs2.5011.001.50
     
     
114-12627/01 00:00
10043 New Orleans Pelicans - Denver Nuggets3.6013.001.27
     
     
99-10531/01 02:00
10011 New Orleans Pelicans - Indiana Pacers2.0510.501.77
     
     
107-10905/02 02:00
10177 New Orleans Pelicans - Minnesota Timberwolves1.4011.003.00
     
     
122-11709/02 03:30
10069 New Orleans Pelicans - Orlando Magic1.5011.002.50
     
     
88-11813/02 02:00
10069 New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder2.4510.501.57
     
     
127-12215/02 02:00
Bortelagets siste bortekamper
10079 Denver Nuggets - Dallas Mavericks1.5012.002.60
     
     
126-11819/12 2018
10091 Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks1.6012.002.35
     
     
125-12121/12 2018
10079 Golden State Warriors - Dallas Mavericks
     
 
120-11623/12 2018
10018 Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks1.3012.503.40
     
     
107-107121-118 eeo
10134 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.5311.002.55
     
     
114-11229/12 2018
10099 Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks1.2813.003.60
     
     
122-10201/01 02:00
10026 Charlotte Hornets - Dallas Mavericks1.8010.502.00
     
     
84-12203/01 01:00
10122 Boston Celtics - Dallas Mavericks1.5211.752.50
     
     
114-9305/01 02:00
10050 Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks1.3213.003.25
     
     
106-10006/01 01:30
10125 Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks1.5012.002.60
     
     
115-11912/01 02:00
10092 Indiana Pacers - Dallas Mavericks1.3712.003.05
     
     
111-9920/01 01:00
10046 Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks1.1015.006.00
     
     
116-10621/01 20:00
10028 New York Knicks - Dallas Mavericks2.9511.001.40
     
     
90-11431/01 01:30
10069 Detroit Pistons - Dallas Mavericks1.3012.003.50
     
     
93-8901/02 01:00
10132 Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks0.000.001.45
     
     
98-11103/02 01:30
10065 Houston Rockets - Dallas Mavericks1.1813.004.60
     
     
120-10412/02 02:00
Historiske oppgjør
10085 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
100-10423/02 2013
10005 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
97-10005/12 2013
10057 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
90-10711/01 2014
10073 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
104-10902/11 2014
10001 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
109-10626/01 2015
10007 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.7710.002.10
     
     
120-10511/11 2015
10015 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.2512.503.80
     
     
91-10007/01 2016
10007 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.5212.002.55
     
     
111-10427/12 2016
10013 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.4710.502.70
     
     
121-11830/03 2017
10130 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.3811.003.05
     
     
120-12730/12 2017
10040 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.3012.003.50
     
     
115-10521/03 2018
10134 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.5311.002.55
     
     
114-11229/12 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no