TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

127 - 106

Kampen er slutt

USA06/12 02:00 NBAVis alle kamper fra toppseriene

New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks

Seriekamp, basketball

10052 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.4011.002.85
     
     
127-10606/12 02:00
Systemverdi:
1.07/0.04/0.67
Lagverdi:
1.00/0.10/0.79
Snittverdi:
1.03/0.07/0.73
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
108.17102.54
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
godtopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.40
U
11.00
B
2.85
Sterkt tips!
HB-kampvinner inkl overtidH
1.35
B
2.45
 
HB handikap, inkl overtid 0-5.5H
1.75
B
1.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Toronto Raptors3110141744-164012221838-169722363582-333724569
2Golden State Warriors3012031717-16438251714-167920283431-332210962
3Indiana Pacers3011041573-14669061624-1570200103197-303616160
4Philadelphia 76ers3113131968-18455361562-160818493530-34537758
5Milwaukee Bucks2812131871-16946241377-134518373248-303920957
6Los Angeles Lakers3011131692-16367081690-1684181113382-33206255
7Denver Nuggets2811031572-14116261495-148617293067-289717053
8Oklahoma City Thunder2710031470-13567071515-1479170102985-283515051
9Portland Trail Blazers2911131729-16105091499-1566161123228-31765249
10Boston Celtics298131343-12147281877-1804153113220-301820248
11Sacramento Kings296161459-14829161857-1817152123316-32991747
12Charlotte Hornets2910251956-18884171331-1348143123287-32365145
13Memphis Grizzlies298161532-14996261433-1462143122965-2961445
14Dallas Mavericks2812131804-16762191250-1336142123054-30124244
15Houston Rockets287051340-13307271691-1706142123031-3036-544
16New Orleans Pelicans3110151878-182440111694-1725141163572-35492343
17Los Angeles Clippers296331356-13277191924-1963134123280-3290-1043
18Orlando Magic298171672-17356071337-1358141143009-3093-8443
19San Antonio Spurs3010151751-16683291528-1605133143279-3273642
20Utah Jazz305061212-118790101968-2011140163180-3198-1842
21Minnesota Timberwolves2911041672-159422101502-1593132143174-3187-1341
22Detroit Pistons278351742-17374161199-1227124112941-2964-2340
23Miami Heat295091476-15107171621-1614121163097-3124-2737
24Brooklyn Nets313491810-18377081613-1621104173423-3458-3534
25Washington Wizards307251623-157431121748-1894103173371-3468-9733
26New York Knicks313281420-146641131936-208373213356-3549-19324
27Cleveland Cavaliers3050121784-188320111309-145670233093-3339-24621
28Chicago Bulls3041101539-166321121501-165162223040-3314-27420
29Phoenix Suns295291648-173610121310-152562212958-3261-30320
30Atlanta Hawks294091431-152221131710-187161223141-3393-25219
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10258 New Orleans Pelicans - Sacramento Kings1.1214.505.50
     
     
127-12720/10 02:00
10060 New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers1.3711.003.00
     
     
116-10924/10 02:00
10226 New Orleans Pelicans - Brooklyn Nets1.1713.504.65
     
     
117-11527/10 02:00
10185 New Orleans Pelicans - Utah Jazz2.3510.001.62
     
     
111-12728/10 01:00
10040 New Orleans Pelicans - Chicago Bulls1.1412.005.50
     
     
107-9808/11 02:00
10191 New Orleans Pelicans - Phoenix Suns1.2513.503.75
     
     
119-9911/11 01:00
10097 New Orleans Pelicans - New York Knicks1.1711.004.75
     
     
127-12417/11 02:00
10103 New Orleans Pelicans - Denver Nuggets1.8510.001.97
     
     
125-11518/11 01:00
10071 New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs1.3212.003.30
     
     
127-12620/11 02:00
10075 New Orleans Pelicans - Boston Celtics1.8011.002.00
     
     
107-12427/11 02:00
10051 New Orleans Pelicans - Washington Wizards1.4012.002.90
     
     
125-10429/11 02:00
10068 New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers1.7011.002.15
     
     
126-12704/12 02:00
10188 New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies1.4212.502.85
     
     
103-10708/12 02:00
10043 New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder2.209.501.70
     
     
118-11413/12 02:00
10028 New Orleans Pelicans - Miami Heat1.3212.003.30
     
     
96-10217/12 01:00
Bortelagets siste bortekamper
10045 Phoenix Suns - Dallas Mavericks2.0012.001.80
     
     
121-10018/10 04:30
10037 Atlanta Hawks - Dallas Mavericks1.9510.001.85
     
     
111-10425/10 01:00
10224 Toronto Raptors - Dallas Mavericks1.1015.006.25
     
     
116-10727/10 01:30
10013 San Antonio Spurs - Dallas Mavericks1.3611.003.20
     
     
102-102113-108 eeo
10066 Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks1.3012.503.40
     
     
114-11301/11 03:30
10043 Utah Jazz - Dallas Mavericks1.2012.004.50
     
     
117-10208/11 03:00
10061 Chicago Bulls - Dallas Mavericks1.9511.001.85
     
     
98-10313/11 02:00
10070 Memphis Grizzlies - Dallas Mavericks1.6510.002.30
     
     
98-8820/11 02:00
10066 Houston Rockets - Dallas Mavericks1.3212.003.30
     
     
108-12729/11 02:00
10221 Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks1.5710.502.45
     
     
114-10301/12 03:05
10054 Phoenix Suns - Dallas Mavericks2.9511.001.40
     
     
99-8914/12 04:30
Historiske oppgjør
10085 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
100-10423/02 2013
10005 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
97-10005/12 2013
10057 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
90-10711/01 2014
10073 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
104-10902/11 2014
10001 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
     
 
109-10626/01 2015
10007 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.7710.002.10
     
     
120-10511/11 2015
10015 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.2512.503.80
     
     
91-10007/01 2016
10007 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.5212.002.55
     
     
111-10427/12 2016
10013 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.4710.502.70
     
     
121-11830/03 2017
10130 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.3811.003.05
     
     
120-12730/12 2017
10040 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks1.3012.003.50
     
     
115-10521/03 01:00

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no