TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

3 - 1

Kampen er slutt

RUSSLAND06/12 17:30 KHL Kontine Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk

Seriekamp, ishockey

10045 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.353.902.15
     
     
3-106/12 17:30
Systemverdi:
0.92/0.70/0.92
Lagverdi:
0.98/0.81/0.81
Snittverdi:
0.95/0.76/0.86
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.502.62
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.35
U
3.90
B
2.15
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
1.82
B
1.70
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
1.90
Under
1.63
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.80
U
2.40
B
2.60
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
1.60
Under
1.93
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1CSKA Moskva37122351-20154166-202764117-407793
2Avtomobilist Yekaterinbur38134466-42132262-292666128-715789
3SKA St. Petersburg36135161-28130464-192655125-477885
4AK Bars Kazan39131555-42125352-402568107-822584
5Jokerit36142376-4384545-412268121-843774
6Avangard Omsk39105555-4194655-3919911110-803072
7Metallurg Magnitogorsk40113764-4994648-3820713112-872572
8HC Barys Astana3796354-4786566-5317128120-1002069
9Lokomotiv Yaroslavl38104648-3584653-4218812101-772467
10Salavat Yulaev Ufa38104551-4083846-361871397-762164
11Torpedo Nizhny Novgorod38116573-6054744-51161012117-111662
12Spartak Moskva3875657-4784840-481591497-95257
13OHK Dynamo Moskva3984745-43541147-511381892-94-252
14Vityaz Chekhov3894955-6452931-401461886-104-1851
15HC Sochi3848743-5064942-5010121685-100-1549
16HC Red Star Kunlun3653734-3985847-621381581-101-2048
17Dinamo Riga37621134-4565742-521271876-97-2146
18Neftekhimik Niznekamsk38451038-4773952-571181990-104-1445
19Traktor Chelyabinsk3674732-40261035-599101767-99-3244
20Sibir Novosibirsk3765741-38321436-69972177-107-3037
21Amur Khabarovsk3664636-42341337-67981973-109-3636
22Severstal Cherepovec39461038-61221522-55682560-116-5630
23Slovan Bratislava39511334-68251333-67762667-135-6830
24HK Dinamo Minsk37411433-54351037-62762470-116-4629
25Admiral Vladivostok3642839-49151632-66572471-115-4425
Formtabell
4 siste
#Lag 
1SKA St. Petersbu88
2CSKA Moskva50
3Avtomobilist Yek38
4HC Barys Astana25
5Torpedo Nizhny N25
6Metallurg Magnit13
7AK Bars Kazan6
8Salavat Yulaev U6
9Sibir Novosibirs0
10Jokerit0
11Avangard Omsk0
12Spartak Moskva-6
13Admiral Vladivos-6
14OHK Dynamo Moskv-6
15HC Sochi-6
16Vityaz Chekhov-6
17Lokomotiv Yarosl-13
18Traktor Chelyabi-13
19Neftekhimik Nizn-13
20Amur Khabarovsk-25
21Dinamo Riga-25
22Severstal Cherep-38
23HC Red Star Kunl-44
24HK Dinamo Minsk-56
25Slovan Bratislav-81
Hjemmekamper
#Lag 
1AK Bars Kazan63
2Jokerit56
3Metallurg Magnit50
4Lokomotiv Yarosl50
5CSKA Moskva44
6Sibir Novosibirs31
7OHK Dynamo Moskv31
8HC Red Star Kunl13
9Torpedo Nizhny N6
10HC Sochi6
11Admiral Vladivos0
12Avangard Omsk0
13Amur Khabarovsk-6
14Neftekhimik Nizn-19
15Dinamo Riga-25
16Avtomobilist Yek-31
17Vityaz Chekhov-38
18Severstal Cherep-44
19Slovan Bratislav-63
20HK Dinamo Minsk-81
Bortekamper
#Lag 
1SKA St. Petersbu50
2Avtomobilist Yek38
3Jokerit31
4Metallurg Magnit25
5HC Barys Astana6
6Salavat Yulaev U6
7Spartak Moskva0
8Lokomotiv Yarosl-6
9Dinamo Riga-6
10Vityaz Chekhov-6
11AK Bars Kazan-6
12OHK Dynamo Moskv-13
13Avangard Omsk-13
14HC Red Star Kunl-19
15Neftekhimik Nizn-31
16Amur Khabarovsk-44
17Severstal Cherep-44
18Traktor Chelyabi-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10031 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.253.852.25
     
     
3-118/10 18:30
10248 Vityaz Chekhov - Dinamo Riga1.754.103.00
     
     
1-220/10 16:00
10118 Vityaz Chekhov - Amur Khabarovsk1.853.852.85
     
     
4-131/10 17:30
10218 Vityaz Chekhov - HC Red Star Kunlun1.953.852.65
     
     
1-203/11 15:00
10040 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl3.303.851.70
     
     
4-305/11 15:00
10031 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl3.203.801.75
     
     
2-412/11 17:30
10059 Vityaz Chekhov - Traktor Chelyabinsk1.903.952.70
     
     
3-33-4 eeo
10051 Vityaz Chekhov - Metallurg Magnitogorsk2.904.001.80
     
     
1-416/11 17:30
10056 Vityaz Chekhov - SKA St. Petersburg5.255.251.30
     
     
0-628/11 17:30
10051 Vityaz Chekhov - Slovan Bratislava1.604.203.50
     
     
2-23-2 eeo
10167 Vityaz Chekhov - HK Dinamo Minsk1.604.103.55
     
     
3-302/12 15:00
10177 Vityaz Chekhov - OHK Dynamo Moskva3.003.901.80
     
     
2-108/12 15:00
Bortelagets siste bortekamper
10031 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.253.852.25
     
     
3-118/10 18:30
10243 HC Red Star Kunlun - Neftekhimik Niznekamsk2.303.752.25
     
     
2-420/10 09:00
10026 Admiral Vladivostok - Neftekhimik Niznekamsk2.853.851.85
     
     
4-122/10 11:30
10054 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Niznekamsk2.453.752.10
     
     
5-324/10 11:00
10040 Avtomobilist Yekaterinbur - Neftekhimik Niznekamsk1.404.554.65
     
     
2-620/11 15:00
10044 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Niznekamsk2.403.752.15
     
     
3-222/11 15:00
10205 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Niznekamsk1.604.153.55
     
     
3-34-3 eeo
10025 AK Bars Kazan - Neftekhimik Niznekamsk1.603.853.95
     
     
3-126/11 17:00
10027 HK Dinamo Minsk - Neftekhimik Niznekamsk2.753.851.90
     
     
1-204/12 17:30
10176 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Niznekamsk1.854.002.80
     
     
5-308/12 15:00
10033 HC Sochi - Neftekhimik Niznekamsk2.153.702.45
     
     
2-310/12 17:30
Historiske oppgjør
10014 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk3.954.301.45
     
     
1-415/02 2013
18 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.453.901.95
     
     
1-010/09 2013
10106 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk1.853.802.90
     
     
2-222/11 2014
50 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.153.752.40
     
     
1-024/09 2015
49 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.053.802.50
     
     
2-529/12 2016
10052 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.103.902.40
     
     
1-117/11 2017
10031 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.253.852.25
     
     
3-118/10 18:30

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no