TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Februar 2019 >>
Ma Ti On To Fr
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

3 - 1

Kampen er slutt

RUSSLAND06/12 17:30 KHL Kontine Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk

Seriekamp, ishockey

10045 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.353.902.15
     
     
3-106/12 2018
Systemverdi:
0.93/0.68/0.93
Lagverdi:
0.98/0.81/0.81
Snittverdi:
0.95/0.75/0.87
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.502.62
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.35
U
3.90
B
2.15
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
1.82
B
1.70
 
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
1.90
Under
1.63
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.80
U
2.40
B
2.60
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
1.60
Under
1.93
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1CSKA Moskva59204490-38215590-354199180-73107141
2SKA St. Petersburg592082100-48221698-314298198-79119139
3Avtomobilist Yekaterinbur59185787-65184790-5336914177-11859125
4Lokomotiv Yaroslavl60185871-51166787-61341115158-11246119
5Metallurg Magnitogorsk59183997-68155975-5833818172-12646113
6HC Barys Astana59159794-741310592-69281912186-14343112
7AK Bars Kazan59184885-65155973-6333917158-12830112
8Avangard Omsk61149786-641461184-66281518170-13040109
9Jokerit591747100-651371182-89301118182-15428106
10OHK Dynamo Moskva59137866-611351382-74261221148-1351396
11Salavat Yulaev Ufa61158790-67981465-71241621155-1381794
12Spartak Moskva591281196-76971256-72211523152-148485
13Vityaz Chekhov591351168-82971460-73221225128-155-2783
14Torpedo Nizhny Novgorod60139892-84681681-105191724173-189-1681
15HC Sochi598101171-74891367-80161924138-154-1676
16Dinamo Riga591171259-656101360-83171725119-148-2975
17Sibir Novosibirsk60138979-68632163-113191130142-181-3973
18Traktor Chelyabinsk591251348-60581652-86171329100-146-4673
19Neftekhimik Niznekamsk60571855-741071372-81151431127-155-2867
20HC Red Star Kunlun59841767-871071365-90181130132-177-4566
21Admiral Vladivostok591141477-87561956-82161033133-169-3663
22Severstal Cherepovec60881363-81552154-92131334117-173-5661
23Amur Khabarovsk591081161-72542156-100151232117-172-5560
24HK Dinamo Minsk59931853-78571757-92141035110-170-6054
25Slovan Bratislava59832059-104252141-9510841100-199-9943
Formtabell
4 siste
#Lag 
1CSKA Moskva81
2HC Barys Astana56
3Lokomotiv Yarosl50
4Admiral Vladivos44
5AK Bars Kazan25
6OHK Dynamo Moskv25
7SKA St. Petersbu19
8Metallurg Magnit6
9Avtomobilist Yek0
10Sibir Novosibirs0
11HC Red Star Kunl0
12Avangard Omsk-6
13Neftekhimik Nizn-6
14Traktor Chelyabi-6
15Dinamo Riga-13
16HC Sochi-19
17Amur Khabarovsk-25
18Slovan Bratislav-25
19Severstal Cherep-25
20Spartak Moskva-38
21Jokerit-44
22Vityaz Chekhov-44
23Salavat Yulaev U-44
24Torpedo Nizhny N-56
25HK Dinamo Minsk-69
Hjemmekamper
#Lag 
1SKA St. Petersbu75
2HC Barys Astana56
3CSKA Moskva31
4Avtomobilist Yek25
5Metallurg Magnit13
6Lokomotiv Yarosl13
7Amur Khabarovsk13
8AK Bars Kazan13
9Dinamo Riga6
10OHK Dynamo Moskv6
11Admiral Vladivos-6
12Severstal Cherep-13
13Traktor Chelyabi-13
14Spartak Moskva-19
15Neftekhimik Nizn-25
16HK Dinamo Minsk-38
17Torpedo Nizhny N-38
18Slovan Bratislav-44
Bortekamper
#Lag 
1CSKA Moskva69
2Avangard Omsk6
3AK Bars Kazan6
4HC Sochi0
5SKA St. Petersbu0
6Metallurg Magnit-6
7HC Red Star Kunl-13
8Sibir Novosibirs-13
9Vityaz Chekhov-19
10HK Dinamo Minsk-19
11Traktor Chelyabi-19
12Severstal Cherep-31
13Jokerit-44
14Salavat Yulaev U-50
15Slovan Bratislav-50
16Torpedo Nizhny N-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10067 Vityaz Chekhov - CSKA Moskva6.505.151.25
     
     
2-018/12 2018
10029 Vityaz Chekhov - HC Sochi2.153.852.35
     
     
3-220/12 2018
10052 Vityaz Chekhov - CSKA Moskva5.755.151.28
     
     
1-11-2 eeo
10015 Vityaz Chekhov - AK Bars Kazan2.953.951.80
     
     
2-107/01 15:30
10061 Vityaz Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod2.003.952.55
     
     
0-623/01 17:30
10054 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovec1.524.303.90
     
     
5-325/01 17:30
10025 Vityaz Chekhov - Admiral Vladivostok1.534.204.00
     
     
0-404/02 17:30
Bortelagets siste bortekamper
10023 CSKA Moskva - Neftekhimik Niznekamsk1.255.007.00
     
     
3-34-3 eeo
10155 Dinamo Riga - Neftekhimik Niznekamsk2.253.852.25
     
     
2-026/12 2018
10053 Slovan Bratislava - Neftekhimik Niznekamsk2.804.001.85
     
     
3-128/12 2018
10050 AK Bars Kazan - Neftekhimik Niznekamsk1.554.153.80
     
     
1-030/12 2018
10052 Spartak Moskva - Neftekhimik Niznekamsk1.754.003.05
     
     
2-209/01 17:30
10083 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Niznekamsk1.404.504.70
     
     
5-213/01 13:00
10089 SKA St. Petersburg - Neftekhimik Niznekamsk1.126.509.75
     
     
2-22-3 eeo
10015 Jokerit - Neftekhimik Niznekamsk1.325.005.50
     
     
1-221/01 17:30
10060 HC Sochi - Neftekhimik Niznekamsk1.753.903.15
     
     
0-123/01 17:30
10110 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Niznekamsk1.953.952.65
     
     
2-22-3 eeo
10023 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Niznekamsk2.003.752.65
     
     
1-311/02 15:00
Historiske oppgjør
10014 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk3.954.301.45
     
     
1-415/02 2013
18 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.453.901.95
     
     
1-010/09 2013
10106 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk1.853.802.90
     
     
2-222/11 2014
50 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.153.752.40
     
     
1-024/09 2015
49 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.053.802.50
     
     
2-529/12 2016
10052 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.103.902.40
     
     
1-117/11 2017
10031 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Niznekamsk2.253.852.25
     
     
3-118/10 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no