TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2018 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP på "dagens"

14/10 2018

Mange spør hvordan tilbakebetalingen er på våre spilltilbud. Vi har nå laget en løsning som registrerer spillene vi tilbyr på forsiden og lager TBP-oversikt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 2
(9 - 10)

Kampen er slutt

ITALIA06/12 18:00 ITA Cup

Genoa - Virtus Entella

Cup-kamp, fotball

10002 Genoa - Virtus Entella1.383.856.05
     
     
2-206/12 18:00
Systemverdi:
1.04/0.48/0.72
Lagverdi:
0.88/1.23/0.24
Snittverdi:
0.96/0.86/0.48
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.200.84
 
SUT:
                
                
   
   
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.38
U
3.85
B
6.05
Godt tips!
Handikap fulltid 0-1H
2.10
U
3.40
B
2.45
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.60
Under
1.95
 
HUB pauseH
1.85
U
2.15
B
5.85
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Juventus26133142-1041410-9174552-193355
2Lazio2493125-953312-11146437-201748
3Milan2084227-92225-8106432-171536
4Napoli1891422-121127-8102629-20932
5Fiorentina1771316-123036-5101622-17531
6Roma1782322-121124-793526-19730
7Inter1763226-111143-874629-191025
8Udinese1361124-111134-772428-181023
9Sampdoria1270120-50042-1070522-15721
10Atalanta1460115-31067-1770722-20221
11Torino1351225-81043-1161628-19919
12Bologna1041210-61206-753216-13318
13Pordenone62005-23105-251010-4616
14Hellas Verona123005-12166-2451611-25-1416
15Spezia1141112-40232-843414-12215
16Cesena112006-123414-1943420-20015
17Cagliari1223114-92044-1043518-19-115
18ChievoVerona1042213-70020-342413-10314
19US Alessandria Calcio101022-232213-1442415-16-114
20SS Juve Stabia73107-21024-541211-7413
21Sassuolo104028-50135-741513-12113
22Cittadella81002-13139-1241311-13-213
23Trapani Calcio63008-01024-1040212-10212
24US Avellino74007-10031-84038-9-112
25Siena61002-02219-532111-5611
26Carpi FC 1909722010-31022-432212-7511
27Parma731111-40022-431313-8510
28Perugia Calcio72005-211310-1531315-17-210
29Crotone73004-10131-83135-9-410
30Pescara101107-32069-2131616-24-810
31AC Pavia41003-02015-23018-269
32Salernitana Calcio 191952003-10213-42216-518
33SC Pisa72118-30122-822310-11-18
34Genoa914010-80134-1015314-18-48
35Feralpisalo42007-10110-12117-257
36Vicenza52117-50011-22128-717
37US Foggia40102-12015-52117-617
38Piacenza41001-01113-32114-317
39Novara621110-70021-621311-13-27
40Lecce61103-01034-122137-12-57
41Gubbio 191032004-00011-22015-236
42AC Reggiana 191941003-01023-72026-7-16
43SPAL 201342012-20011-22023-4-16
44Empoli51204-30111-41315-7-26
45FC Südtirol41002-11021-42023-5-26
46Bari52015-40021-52036-9-36
47Reggina41001-01022-72023-7-46
48Palermo61138-60101-11239-725
49Cosenza Calcio30102-31102-11204-405
50Triestina30000-01205-61205-6-15
51Catania71128-90122-612410-15-55
52Modena21003-00102-21105-234
53SS Sambenedettese Calcio31103-00011-21114-224
54Frosinone40000-01126-61126-604
55Ternana Calcio41113-20010-11123-304
56US Cremonese30000-01112-21112-204
57Renate Calcio41013-30111-21124-5-14
58US Casertana 190841103-00020-51123-5-24
59Brescia61112-30030-41142-7-54
60Rezzato10000-01002-01002-023
61Robur Siena11002-00000-01002-023
62Viterbese11001-00000-01001-013
63AC Monza Brianza 191211001-00000-01001-013
64AlbinoLeffe30010-11014-31024-403
65FC Matera31012-10010-11022-203
66Ascoli31014-40011-21025-6-13
67Imolese Calcio20000-01012-31012-3-13
68Giana Erminio20011-31001-01012-3-13
69Tuttocuoio20000-01011-31011-3-23
70Bassano Virtus31002-10021-51023-6-33
71L'Aquila21002-00010-51012-5-33
72Virtus Francavilla31003-10020-71023-8-53
73Livorno60212-10120-70332-8-63
74Benevento Calcio41021-50010-21031-7-63
75Lucchese20000-00201-40201-4-32
76SS Monospolis10100-00000-00100-001
77US Catanzaro10000-00100-00100-001
78Pontedera20000-00112-30112-3-11
79Padova30102-10020-20122-3-11
80Calcio Lecco 191210000-00100-10100-1-11
81US Ancona 190510000-00100-20100-2-21
82Rende30000-00121-40121-4-31
83Virtus Entella30010-10112-70122-8-61
84Varese40000-00133-110133-11-81
85SSD Albalonga Calcio10000-00011-20011-2-10
86ASD Trastevere10011-20000-00011-2-10
87Chieri10000-00011-20011-2-10
88AC Venezia10011-20000-00011-2-10
89Sanremese10000-00010-10010-1-10
90Massese10000-00010-10010-1-10
91Pistoiese10000-00010-10010-1-10
92Carrarese Calcio10010-10000-00010-1-10
93Monterosi FC10000-00010-10010-1-10
94FC Pro Vercelli 189220022-40000-00022-4-20
95Citta DI Siracusa10000-00011-30011-3-20
96AZ Picerno10000-00010-20010-2-20
97SICULA LEONZIO10000-00010-20010-2-20
98Altovicentino10000-00010-20010-2-20
99Teramo Calcio10010-20000-00010-2-20
100Lanciano10010-20000-00010-2-20
101AS Melfi10000-00010-20010-2-20
102PRO Piacenza10000-00011-40011-4-30
103US Latina Calcio10011-40000-00011-4-30
104Ciliverghe10000-00010-30010-3-30
105Matelica20000-00020-30020-3-30
106Savoia10000-00010-30010-3-30
107Delta Porto Tolle10000-00010-30010-3-30
108AC Arezzo20010-10010-20020-3-30
109Poggibonsi10000-00010-30010-3-30
110Alma Juventus Fano10000-00011-50011-5-40
111Como Calcio20000-00020-40020-4-40
112Sestri Levante10000-00010-40010-4-40
113Paganese10000-00010-60010-6-60
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10005 Genoa - Udinese1.983.053.30
     
     
2-228/10 15:00
10003 Genoa - Napoli5.904.101.38
     
     
1-210/11 20:30
10033 Genoa - Sampdoria2.503.002.50
     
     
1-125/11 20:30
10011 Genoa - SPAL 20131.923.153.35
     
     
1-109/12 18:00
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no