TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2019 >>
Ma Ti On To Fr
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

1 - 3

Kampen er slutt

CANADA15/03 03:30 NHL Na Hockey LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Los Angeles Kings - Nashville Predators

Seriekamp, ishockey

10013 Los Angeles Kings - Nashville Predators3.004.001.80
     
     
1-315/03 03:30
Systemverdi:
0.91/0.47/1.04
Lagverdi:
0.79/0.71/1.01
Snittverdi:
0.85/0.59/1.02
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.292.94
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
3.00
U
4.00
B
1.80
HB-kampvinner inkl overtid/straffer (S)H
2.20
B
1.47
 
Over/Under ant. mål fulltid 5.5 (S)Over
1.87
Under
1.65
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
1.93
Under
1.60
 
HUB kun periode 1 (S)H
3.45
U
2.25
B
2.35
 
Scorer mål (inkl overtid) (S)Dustin Brown
3.35
Anze Kopitar
3.60
Ilya Kovalchuk
4.00
Alex Iafallo
5.00
Tyler Toffoli
4.50

Adrian Kempe
5.50
Viktor Arvidsson
2.25
Filip Forsberg
2.35
Mikael Granlund
3.60
Nick Bonino
4.25

Roman Josi
4.25
Wayne Simmonds
4.00
 
Scorer mål 1. periode (S)Dustin Brown
10.00
Anze Kopitar
11.00
Ilya Kovalchuk
12.00
Viktor Arvidsson
6.75
Filip Forsberg
7.00

Mikael Granlund
11.00
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Tampa Bay Lightning822867168-10321119157-119491716325-222103177
2Calgary Flames8224710166-12721515123-100451225289-22762152
3Boston Bruins8222109141-101161015118-114382024259-21544145
4Washington Capitals82201011138-11219715140-137391726278-24929143
5Toronto Maple Leafs8221416146-123191012140-128401428286-25135140
6New York Islanders82181013118-9619814110-100371827228-19632140
7San Jose Sharks8221911148-11917816141-142381727289-26128139
8Nashville Predators8220714121-10118815119-113381529240-21426138
9Carolina Hurricanes8220813128-10819616117-115391429245-22322138
10Pittsburgh Penguins8220714135-125171212138-116371926273-24132137
11Winnipeg Jets8221812151-11817618121-126381430272-24428137
12Columbus Blue Jackets8219517133-12518914125-107371431258-23226135
13St. Louis Blues8219715136-123171113111-100361828247-22324135
14Montréal Canadiens8222712136-11015818113-126371530249-23613133
15Vegas Golden Knights8222712132-10114720117-129361432249-23019129
16Dallas Stars8222514117-931491893-109361432210-2028129
17Colorado Avalanche82171014130-11516916130-131331930260-24614123
18Arizona Coyotes8218617111-101121118102-122301735213-223-10116
19Minnesota Wild82121118105-11921218106-118331336211-237-26116
20Florida Panthers82151313139-122111119128-158262432267-280-13112
21Philadelphia Flyers82131018121-13515719123-146281737244-281-37110
22Chicago Blackhawks82131414141-139111020129-153242434270-292-22108
23Anaheim Ducks82131414110-1181442389-133271837199-251-52107
24Vancouver Canucks82141116122-12681320103-128222436225-254-29103
25Edmonton Oilers8213919124-133111119108-141242038232-274-42103
26New York Rangers82151214116-11781122111-155232336227-272-45101
27Buffalo Sabres82141215122-12971024104-142212239226-271-4597
28New Jersey Devils8218914118-1146827104-161241741222-275-5396
29Detroit Red Wings82111119118-13091121109-147202240227-277-5094
30Los Angeles Kings8215521110-1307132192-133221842202-263-6193
31Ottawa Senators8215719125-1258528117-177231247242-302-6087
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Florida Panthers63
2Calgary Flames50
3Carolina Hurrica50
4Detroit Red Wing50
5Arizona Coyotes38
6Colorado Avalanc31
7Chicago Blackhaw25
8Washington Capit25
9New York Islande25
10Columbus Blue Ja25
11Anaheim Ducks19
12St. Louis Blues13
13Vancouver Canuck6
14Pittsburgh Pengu0
15Nashville Predat0
16Tampa Bay Lightn0
17Dallas Stars0
18Boston Bruins0
19Montréal Canadie-6
20New Jersey Devil-13
21New York Rangers-13
22Ottawa Senators-13
23Minnesota Wild-19
24Vegas Golden Kni-25
25San Jose Sharks-25
26Buffalo Sabres-31
27Los Angeles King-38
28Toronto Maple Le-44
29Winnipeg Jets-69
30Edmonton Oilers-69
31Philadelphia Fly-100
Hjemmekamper
#Lag 
1Montréal Canadie88
2Detroit Red Wing81
3Vegas Golden Kni56
4St. Louis Blues44
5Colorado Avalanc44
6Arizona Coyotes44
7Washington Capit38
8Minnesota Wild31
9Edmonton Oilers25
10Calgary Flames19
11Carolina Hurrica19
12Dallas Stars19
13Chicago Blackhaw13
14Boston Bruins13
15Nashville Predat6
16Pittsburgh Pengu0
17Florida Panthers0
18Anaheim Ducks0
19Ottawa Senators-13
20Toronto Maple Le-13
21Los Angeles King-19
22Buffalo Sabres-44
23New York Rangers-44
24Philadelphia Fly-50
25San Jose Sharks-50
Bortekamper
#Lag 
1Columbus Blue Ja75
2Dallas Stars31
3Boston Bruins19
4Tampa Bay Lightn19
5Vegas Golden Kni13
6Los Angeles King13
7San Jose Sharks6
8Toronto Maple Le6
9Chicago Blackhaw0
10Colorado Avalanc0
11New York Islande-6
12Montréal Canadie-6
13Winnipeg Jets-19
14Arizona Coyotes-25
15Detroit Red Wing-25
16Ottawa Senators-31
17Minnesota Wild-38
18Vancouver Canuck-38
19Carolina Hurrica-38
20New York Rangers-38
21Philadelphia Fly-50
22New Jersey Devil-63
23Buffalo Sabres-88
24Edmonton Oilers-88
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10067 Los Angeles Kings - Anaheim Ducks2.203.852.35
     
     
3-324/03 03:30
10139 Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks2.603.752.06
     
     
2-23-2 eeo
10009 Los Angeles Kings - Calgary Flames2.753.851.95
     
     
2-702/04 04:00
10157 Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights2.503.852.10
     
     
5-207/04 04:30
Bortelagets siste bortekamper
10035 Winnipeg Jets - Nashville Predators2.203.852.35
     
     
5-024/03 00:00
10013 Minnesota Wild - Nashville Predators2.433.702.20
     
     
0-126/03 01:00
10092 Pittsburgh Penguins - Nashville Predators2.053.852.55
     
     
1-330/03 00:00
10014 Buffalo Sabres - Nashville Predators3.503.851.70
     
     
2-303/04 01:00
10011 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.552.45
     
     
2-316/04 03:30
10019 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.652.40
     
     
5-118/04 02:00
10006 Dallas Stars - Nashville Predators2.153.652.55
     
     
1-12-1 eeo
Historiske oppgjør
47 Los Angeles Kings - Nashville Predators1.653.652.70
     
     
2-314/03 2010
  Los Angeles Kings - Nashville Predators
     
 
4-106/11 2010
43 Los Angeles Kings - Nashville Predators1.853.502.35
     
     
4-308/11 2011
244 Los Angeles Kings - Nashville Predators1.853.752.70
     
     
1-101/02 2013
250 Los Angeles Kings - Nashville Predators1.853.752.70
     
     
5-105/03 2013
10036 Los Angeles Kings - Nashville Predators1.803.753.05
     
     
3-403/11 2013
112 Los Angeles Kings - Nashville Predators
     
 
6-66-7 eeo
10035 Los Angeles Kings - Nashville Predators1.903.702.85
     
     
1-215/03 2015
30 Los Angeles Kings - Nashville Predators2.053.602.60
     
     
3-34-3 eeo
249 Los Angeles Kings - Nashville Predators2.053.652.60
     
     
2-23-2 eeo
10196 Los Angeles Kings - Nashville Predators1.903.802.80
     
     
3-33-4 eeo
10059 Los Angeles Kings - Nashville Predators2.153.602.50
     
     
3-407/01 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no