TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2019 >>
Ma Ti On To Fr
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

4 - 0

Kampen er slutt

INTERNATIONAL15/03 14:00 PrivatkampVis alle kamper fra toppseriene

Odd - Haugesund

Vennskapskamp, fotball

10085 Odd - Haugesund2.103.352.60
     
     
4-015/03 14:00
Systemverdi:
0.96/0.63/0.92
Lagverdi:
0.88/0.56/1.07
Snittverdi:
0.92/0.59/1.00
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.391.41
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
toppdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.10
U
3.35
B
2.60
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Sarpsborg 0844213664-2791429-153041093-425194
2Odd39194465-2642614-172361079-433675
3Bodø/Glimt32121242-792630-29213872-363666
4Vålerenga37115540-2873625-271881165-551062
5Viking35133557-3453620-231861177-572060
6Liverpool2450017-2134239-11184256-134358
7Strømsgodset33118345-2952418-191610763-481558
8Molde3494538-2057424-241411962-441853
9Rosenborg28124242-1622611-16146853-322148
10Stabæk38104438-19421424-391461862-58448
11Bournemouth2422413-13105130-14127543-271643
12Newcastle United262023-2114735-29134938-31743
13West Bromwich Albion240022-5133637-25133839-30942
14Start3091743-1834616-181251359-362341
15Leicester City212327-7102225-14125432-211141
16Tromsø2752321-1671927-261231248-42639
17Brann2876526-2240611-141161137-36139
18Lillestrøm3286633-2516514-269121147-51-439
19Crystal Palace1931010-384329-15115339-182138
20Mjøndalen2484435-1822410-16106845-341136
21Norwich City1732112-672232-11104344-172734
22West Ham United2431010-559622-26810632-31134
23Huddersfield Town181124-584224-1495428-19932
24Borussia Mönchengladbach1864218-153129-695427-21632
25Borussia Dortmund163016-371426-17101532-201231
26Swansea City172115-373323-1394428-161231
27Burnley151215-582120-994225-141131
28Wolverhampton Wanderers172306-464216-987222-13931
29Watford181222-382319-1194521-14731
30Southampton172136-1173119-994425-20531
31Manchester United153106-262325-1093331-121930
32Haugesund2644322-1442917-27861239-41-230
33Hull City181215-566221-1478326-19729
34Derby County162125-671318-1292523-18529
35Aalesund2866536-291288-19781344-48-429
36Schalke 041644112-1032210-876322-18427
37Sevilla161113-372419-1683522-19327
38Real Betis182206-361716-2283722-25-327
39Sunderland171112-672516-1683618-22-427
40AZ Alkmaar1141012-141113-682125-71826
41Sheffield United132237-1060015-682322-16626
42Leeds United173005-045526-2775531-27426
43VfL Wolfsburg1541314-1441210-782524-21326
44Sogndal2153614-182235-1275919-30-1126
45Sandefjord Fotball263149-17511226-38821635-55-2026
46Chelsea132028-561217-981425-141125
47Eintracht Frankfurt1461020-81336-1074326-18825
48Stoke City221102-0631127-33741129-33-425
49Everton230246-1165621-21671027-32-525
50Ranheim2232511-1442619-23741130-37-725
51CSKA Moskva1251117-62218-773225-131224
52Middlesbrough132004-153317-973321-101124
53Inter1632110-741513-1873623-25-224
54Arsenal1230111-642223-772334-132123
55Aston Villa170222-656223-1458425-20523
56Bayer 04 Leverkusen1534222-162318-657330-22822
57Cardiff City102017-350223-970330-121821
58Monaco1022111-741011-563122-121021
59Nottingham Forest122219-841211-463320-12821
60FC Porto142305-026111-849116-8821
61Bayern München114118-42216-563214-9521
62Preston North End111239-1150017-462326-151120
63Augsburg1142112-52027-462319-91020
64Werder Bremen1444316-141113-155419-15420
65Valencia151224-643317-1455521-20120
66Ipswich Town130111-261416-1762517-19-220
67Queens Park Rangers173138-724411-1555719-22-320
68RB Leipzig950212-51108-261220-71319
69PSV Eindhoven1141115-41314-454219-81119
70Zenit St. Petersburg71003-251013-561016-7919
71IFK Göteborg850212-51008-160220-61418
72Manchester City1030010-130411-1160421-12918
73Hannover 96122138-832113-753421-15618
741. FC Union Berlin850110-61014-560214-11318
75Kristiansund BK182068-1533417-19531025-34-918
76Celtic103028-1122115-252323-131017
77Lyon103109-22139-852318-10817
78Napoli940013-21225-1052218-12617
79VfL Bochum83207-22017-652114-8617
80FK Rostov113208-41328-945216-13317
81PEC Zwolle730012-02116-551118-51316
82Espanyol90000-044110-444110-4616
83Eibar91011-241211-651312-8416
84Djurgården93118-42024-451312-8416
85Sheffield Wednesday110020-351320-1451520-17316
86Nice81104-340215-1451219-17216
87Brentford112127-930311-1151518-20-216
88Strømmen1350116-90165-2251721-31-1016
89Rotherham United72028-53006-050214-5915
90TSG 1899 Hoffenheim82217-42107-343114-7715
91Deportivo La Coruña81002-03319-443111-4715
92Tottenham930213-720210-1050423-17615
93Atalanta54005-01002-15007-1615
94Athletic Bilbao91205-231211-943216-11515
95FSV Mainz 05842013-40112-643115-10515
96CD Alaves102207-21416-736113-9415
97Girona93108-31223-443211-7415
98Marseille93028-62028-1150416-17-115
99Bolton Wanderers140134-735212-1136516-18-215
100Reading FC1424213-141236-936519-23-415
101Sandnes Ulf142124-42258-2143712-25-1315
102ChievoVerona72008-022111-442119-41514
103Hertha Berlin92239-1020010-042319-10914
104Sporting Braga741113-50101-142114-6814
105Barcelona731110-31104-342114-6814
106VfB Stuttgart1032317-121014-542421-17414
107Blackburn Rovers102115-31416-535211-8314
108Shrewsbury Town73117-51103-242110-7314
109Brighton & Hove Albion111025-625110-835315-14114
110AaB93127-61115-642312-12014
111Roma92206-42038-1142314-15-114
112Bristol City52107-32006-141013-4913
113Genoa62006-02116-441112-4813
114Torino62109-32015-441114-7713
115Slavia Praha52106-22004-141010-3713
116Ullensaker/Kisa930312-71117-741419-14513
117Villarreal81003-131310-741313-8513
118Lokomotiv Moskva1032212-80212-434314-12213
119Udinese90212-332110-734212-10213
120Benfica93028-31124-841412-11113
121GIF Sundsvall93105-10322-73427-8-113
122Atletico Madrid60101-132010-333011-4712
123Rubin Kazan82108-21223-333211-5612
124Hamburger SV62207-31103-233010-5512
125Elfsborg52015-52004-14019-6312
126Bordeaux72214-31101-03315-3212
127Vitesse Arnhem62026-72004-240210-9112
128ADO Den Haag53004-01012-54016-5112
129Mansfield Town923312-131001-033313-13012
130Bologna82026-52024-640410-11-112
131Ajax1022110-91133-633413-15-212
132Cagliari731121-30112-332223-61711
133Alanyaspor632112-50000-032112-5711
134Sparta Rotterdam61118-52105-232113-7611
135Lørenskog IK60214-630010-332114-9511
136Charlton Athletic91217-41318-725215-11411
137Fenerbahce73007-10222-43229-5411
138Birmingham City80123-63118-232311-8311
139Jerv80101-131313-1132314-12211
1401. FC Köln63107-30110-23217-5211
141Levante101116-62145-1232511-18-711
142Kongsvinger IL113109-60164-2432613-30-1711
143Sparta Sarpsborg51109-520114-731123-121110
144Storhamar Hockey51108-42019-431117-8910
145Lille72117-41026-531313-9410
146FC Midtjylland630210-60101-131211-7410
147Las Palmas52004-01113-33117-3410
148Sturm Graz53114-10000-03114-1310
149Celta Vigo91105-213314-1524319-17210
150St. Pauli63008-20122-631210-8210
151Fiorentina71113-42025-33138-7110
152FC Ufa70024-63116-431310-10010
153NAC Breda731310-100000-031310-10010
154Heerenveen72106-20314-824110-10010
155Wigan Athletic81123-62024-63147-12-510
156Real Sociedad150233-62267-1324910-19-910
157Hødd101012-42156-243168-28-2010
158Vitoria Guimaraes32007-11003-130010-289
159Feyenoord33008-10000-03008-179
160Osasuna52005-11024-33029-459
161SC Amiens52017-41013-230210-649
162Malmö FF42005-11012-23017-349
163FC Groningen72036-1010110-330416-1339
164AFC Wimbledon630112-70020-230312-939
165Estoril Praia30000-03006-33006-339
166Osmanlispor FK32004-21002-13006-339
167FC Utrecht630210-60010-230310-829
168Colchester United43016-40000-03016-429
169Saint-Etienne81112-41226-42338-809
170Rennes81004-12057-1130511-12-19
171SV Sandhausen73027-60023-630410-12-29
172Burton Albion92036-51033-93069-14-59
173Fulham111125-71244-122369-19-109
174Vålerenga IF91139-1812111-1323420-31-119
175Malaga123046-80052-113098-19-119
176Barnsley121248-151136-1423714-29-159
177Fredrikstad120246-162133-112379-27-189
178Lillehammer IK420013-20203-322016-5118
179Scunthorpe United41205-31002-12207-438
180Valladolid42104-20101-12205-328
181K Karabükspor41002-11203-22205-328
182Besiktas100304-412410-1515414-19-58
183Hammarby IF81125-131126-922411-22-118
184Bursaspor31103-01003-12106-157
185Sassuolo31104-11001-02105-147
186Silkeborg40102-22017-42119-637
187Istanbul Basaksehir30102-22005-22107-437
188Trabzonspor31102-01004-32106-337
189Kristiansund FK42004-00111-22115-237
190Greuther Fürth31003-21102-02105-237
191Racing Strasbourg42005-10110-12115-237
192Esbjerg31102-01002-12104-137
193Nancy31001-01104-32105-327
194Grasshoppers42118-70000-02118-717
195Rapid Wien52128-70000-02128-717
196FC København52117-50010-12127-617
197Freiburg61315-40101-11416-517
198FK Jablonec42013-20101-12114-317
199Granada41101-01013-42114-407
200Sporting Lokeren40000-02113-32113-307
201Doncaster Rovers71427-80000-01427-8-17
202Paris Saint-Germain62015-40123-62138-10-27
203Sion62127-70010-22137-9-27
204Sampdoria81013-11147-1321510-14-47
205Getafe81001-01158-132159-13-47
206Real Madrid62027-80111-42138-12-47
207Juventus60010-22126-82136-10-47
208Manglerud Star50113-720111-1221214-19-57
209Lazio70000-02148-142148-14-67
210Sporting CP Lisboa72105-20041-122146-14-87
211Rangers31016-11002-02018-176
212Elverum20000-02005-02005-056
213Desportivo Chaves22004-00000-02004-046
214Hallescher FC22007-40000-02007-436
215Spartak Moskva30011-22005-12016-336
216Brøndby32015-20000-02015-236
217Helsingborg IF21001-01003-12004-136
218FK Ventspils31003-11014-42017-526
219SD Eibar32006-30010-12016-426
220FC Nordsjælland40202-21104-21306-426
221SPAL 201341204-20101-11305-326
222Luton Town31012-21002-02014-226
223Fløy20000-02004-22004-226
224Velez Sarsfield31002-11012-12014-226
225Boavista31002-01012-22014-226
226Sochaux41013-31013-22026-516
227Fortuna Düsseldorf42019-70010-22029-906
228SV Zulte Waregem51034-61002-02036-606
229Rochdale32015-50000-02015-506
230Panathinaikos31002-11012-32014-406
231Skeid30000-02014-42014-406
232Ingolstadt41012-11011-22023-306
233Rayo Vallecano40021-32002-02023-306
234Milan50022-52017-52039-10-16
235Karlsruher SC42015-30010-32025-6-16
236Standard Liege40000-02025-62025-6-16
237Coventry City40000-02024-52024-5-16
238Kalmar FF61104-30223-61327-9-26
239KV Kortrijk42024-60000-02024-6-26
240Barnet42024-60000-02024-6-26
241Dundee United60010-12037-102047-11-46
242Dinamo Brest51012-21024-82036-10-46
243FK Krasnodar50011-32025-72036-10-46
244Oxford United71049-131012-320511-16-56
245HamKam70012-32046-122058-15-76
246Åsane40112-31105-31217-615
247Dinamo Moskva31003-20201-11204-315
248KV Mechelen30201-11002-11203-215
249SG Dynamo Dresden31203-20000-01203-215
250Caykur Rizespor40011-31205-31216-605
251Vitoria Setubal51215-40010-11225-505
252NEC Nijmegen41114-40101-11215-505
253Real Betis41102-10112-31214-405
254Montpellier41001-00213-41214-405
255Kayserispor51105-30122-51227-8-15
256Östersunds FK50202-21023-51225-7-25
257Southend United61236-100000-01236-10-45
258Milton Keynes Dons81145-100112-41257-14-75
259Sarpsborg 0831005-00114-61119-634
260St. Johnstone21105-20000-01105-234
261Cercle Brugge41127-50000-01127-524
262Sivas Dort Eylul Belediye21105-30000-01105-324
263Newells Old Boys21104-20000-01104-224
264NK Dinamo Zagreb31014-20100-01114-224
265Pachuca CF 21003-10100-01103-124
266Stockport County21102-00000-01102-024
267Paraná30000-01116-51116-514
268Ljungskile SK30000-01116-51116-514
269SV Darmstadt 9831104-20011-21115-414
270Sporting Gijón31114-30000-01114-314
271Hobro IK20101-11003-21104-314
272Accrington Stanley41124-30000-01124-314
273Al Feiha20000-01104-31104-314
274Crotone21103-20000-01103-214
275FC Vestsjælland20000-01103-21103-214
276AD Alcorcón21103-20000-01103-214
277Guangzhou Evergrande20100-01002-11102-114
278Racing Santander20100-01001-01101-014
279Austria Wien31115-50000-01115-504
280York City31114-40000-01114-404
281KAA Gent31013-30100-01113-304
282Luzern30101-11012-21113-304
283Grimsby Town31112-20000-01112-204
284SCO Angers30010-11101-01111-104
285Chesterfield41116-50010-21126-7-14
286Millwall41003-00121-51124-5-14
287FC Shakhtyor Soligorsk30000-01112-31112-3-14
288CD Leganes40101-11021-21122-3-14
289Oldham Athletic41123-50000-01123-5-24
290Guiseley AFC411210-130000-011210-13-34
291Florø41015-40111-51126-9-34
292Hebei China Fortune40022-61102-11124-7-34
293Philadelphia Union41124-70000-01124-7-34
294Randers51023-60113-41136-10-44
295Arendal30000-01113-71113-7-44
296Genclerbirligi80031-50416-70447-12-54
297Bristol Rovers51124-80011-21135-10-54
298Toulouse41001-00121-91122-9-74
299Galatasaray81124-100044-101168-20-124
300Bury FC90447-160010-60457-22-154
301Kölner Haie11006-10000-01006-153
302SV Waldhof Mannheim11005-20000-01005-233
303Leksands IF11005-20000-01005-233
304Rochester Raging Rhinos11004-10000-01004-133
305EHC Kloten Flyers10000-01004-11004-133
306Tromsø11003-00000-01003-033
307Olimpo Bahia Blanca11003-00000-01003-033
308SK Ronse11003-00000-01003-033
309IK Frej21015-30000-01015-323
310Mora IK11004-20000-01004-223
311Atletico Baleares11003-10000-01003-123
312FK Fyllingsdalen11002-00000-01002-023
313FC Viktoria Köln11002-00000-01002-023
314Litex Lovech10000-01002-01002-023
315Dynamo Kiev11002-00000-01002-023
316Brynäs IF20000-01016-51016-513
317Orlando City SC21014-30000-01014-313
318CA Belgrano21003-00011-31014-313
319EVV Echt11004-30000-01004-313
320Portland Timbers11004-30000-01004-313
321Slovan Liberec10000-01003-21003-213
322Mjällby11003-20000-01003-213
323Crewe Alexandra21013-20000-01013-213
324Lorient11003-20000-01003-213
325Vard Haugesund10000-01002-11002-113
326Sivasspor11002-10000-01002-113
327FC Anzhi Makhachkala11002-10000-01002-113
328Amkar Perm11002-10000-01002-113
329Slough Town11002-10000-01002-113
330Atlas De Guadalajara11002-10000-01002-113
331Troyes AC11002-10000-01002-113
332Basel11002-10000-01002-113
333Moreirense FC21012-10000-01012-113
334Torquay United11002-10000-01002-113
335FH Hafnarfjordur10000-01002-11002-113
336Livorno10000-01002-11002-113
337Columbus Crew11001-00000-01001-013
338FC Pacos Ferreira10000-01001-01001-013
339PAOK Thessaloniki10000-01001-01001-013
340San Lorenzo11001-00000-01001-013
341Maccabi Haifa11001-00000-01001-013
342Banfield11001-00000-01001-013
343PFC Ludogorets Razgrad10000-01001-01001-013
344Havant & Waterlooville11001-00000-01001-013
345CD Nacional Madeira11001-00000-01001-013
346Northampton Town11001-00000-01001-013
347Erzgebirge Aue11001-00000-01001-013
348Maritimo Funchal11001-00000-01001-013
349New York Red Bulls11001-00000-01001-013
350TSV 1860 München31025-50000-01025-503
351Häcken31024-40000-01024-403
352RSC Anderlecht21003-10011-31014-403
353Eastleigh21014-40000-01014-403
354Gateshead21013-30000-01013-303
3551. FC Nürnberg20000-01013-31013-303
356Sydney FC21013-30000-01013-303
357Vålerenga21013-30000-01013-303
358Antalyaspor30102-20201-10303-303
359Carlisle United21012-20000-01012-203
360Bromley FC21012-20000-01012-203
361Real Zaragoza21012-20000-01012-203
362Wellington Phoenix FC21012-20000-01012-203
363Konyaspor21002-10010-11012-203
364Roda JC20000-01012-21012-203
365Recreativo Huelva21001-00010-11011-103
366FC Emmen41002-00035-81037-8-13
367Stade Reims31015-40010-21025-6-13
368AFC Tubize31012-20012-31024-5-13
369Nest-Sotra20000-01014-51014-5-13
370Olbia30000-01023-41023-4-13
371IFK Norrköping21013-40000-01013-4-13
372Cambridge United21011-20000-01011-2-13
373MODO Hockey21014-60000-01014-6-23
374Sacramento Republic FC31022-40000-01022-4-23
375FC Zürich41014-40023-61037-10-33
376SC Paderborn51045-80000-01045-8-33
377Rot Weiss Essen21014-70000-01014-7-33
378Braintree Town FC21013-60000-01013-6-33
379St. Gallen40201-10112-50313-6-33
380Guingamp41011-20022-41033-6-33
381Bryne FK31002-10021-51023-6-33
382Brommapojkarna30010-11012-41022-5-33
383Olympiakos Piraeus20000-01012-51012-5-33
384Dundee FC41032-50000-01032-5-33
385UNFP FC30000-01025-91025-9-43
386Stevenage60333-70000-00333-7-43
387RKC Waalwijk40010-21023-51033-7-43
388Hellas Verona40000-01033-71033-7-43
389Club Brugge50121-50201-10322-6-43
390Peterborough United60335-100000-00335-10-53
391Excelsior31002-10020-61022-7-53
392Wolfsberger AC60333-100000-00333-10-73
393Fleetwood Town31023-100000-01023-10-73
394FC Twente90233-80132-70365-15-103
395Notts County61055-160000-01055-16-113
396Tromsdalen50010-31033-121043-15-123
397Benevento Calcio20101-10101-10202-202
398MSV Duisburg30101-10114-50215-6-12
399Dynamo Kiev30000-00213-40213-4-12
400VfR Aalen30212-30000-00212-3-12
401Frisk Asker30011-30205-50216-8-22
402Lens30211-30000-00211-3-22
403Parma30010-20200-00210-2-22
404Nantes50131-40100-00231-4-32
405Port Vale50233-70000-00233-7-42
406Kidderminster40223-80000-00223-8-52
407Dijon60235-110012-30247-14-72
408Tranmere Rovers60246-140000-00246-14-82
409Walsall FC70255-150000-00255-15-102
410Levanger110010-30285-200295-23-182
411Trelleborg10103-30000-00103-301
412Ashdod10000-00102-20102-201
413Arcos10102-20000-00102-201
414Aberdeen10000-00102-20102-201
415Vancouver Whitecaps FC10102-20000-00102-201
416North Carolina FC10102-20000-00102-201
417Leyton Orient10102-20000-00102-201
418FC Luka Koper10000-00102-20102-201
419Kaiserslautern10102-20000-00102-201
420Perugia Calcio10101-10000-00101-101
421SV Mattersburg10000-00101-10101-101
422CD Alcoyano10101-10000-00101-101
423AFC Astra Giurgiu10000-00101-10101-101
424Numancia10101-10000-00101-101
425America De Mexico10101-10000-00101-101
426KRC Genk10101-10000-00101-101
427Harrogate Town10101-10000-00101-101
428Alemannia Aachen10101-10000-00101-101
429Metz10101-10000-00101-101
430Malaysia XI10101-10000-00101-101
431SC Verl 192410101-10000-00101-101
432Blackpool10000-00101-10101-101
433CD Toluca10100-00000-00100-001
434San Jose Earthquakes10100-00000-00100-001
435Newport County10100-00000-00100-001
436TUS Koblenz10100-00000-00100-001
437Akhisar Bld Spor10000-00100-00100-001
438Cruz Azul10100-00000-00100-001
439Öster20000-00115-60115-6-11
440NK Olimpija Ljubljana20114-50000-00114-5-11
441VVV-Venlo20101-10013-40114-5-11
442Al-Hilal20000-00112-30112-3-11
443Gor Mahia FC20111-20000-00111-2-11
444Slovácko30022-40102-20124-6-21
445Arsenal Tula30010-10113-40123-5-21
446Guadalajara Chivas20113-50000-00113-5-21
447Real Salt Lake30123-50000-00123-5-21
448SC Altach20112-40000-00112-4-21
449FC Salzburg20111-30000-00111-3-21
450Dalkurd FF20101-10010-20111-3-21
451lekhwiya30000-00125-80125-8-31
452FC Altona 9320113-60000-00113-6-31
453AS Trencin20011-40101-10112-5-31
454Morecambe30122-50000-00122-5-31
455FH Hafnarfjördur20011-40101-10112-5-31
456Moss20000-00111-40111-4-31
457Follo20000-00111-40111-4-31
458Real Oviedo30110-20010-10120-3-31
459Royal Charleroi SC30000-00123-70123-7-41
460Vindbjart20000-00111-50111-5-41
461CF Reus Deportiu30110-10010-30120-4-41
462Tenerife30112-50010-20122-7-51
463Bradford City30122-70000-00122-7-51
464AFC Fylde20111-60000-00111-6-51
465Lausanne-Sports20010-50100-00110-5-51
466Plymouth Argyle30120-50000-00120-5-51
467ZFC Meuselwitz20112-80000-00112-8-61
468Macclesfield Town30121-70000-00121-7-61
469FC Volendam40102-20032-90134-11-71
470KFUM Oslo20000-00111-80111-8-71
471Wycombe Wanderers40130-70000-00130-7-71
472Shamrock Rovers40031-170100-00131-17-161
473MSK Zilina10013-40000-00013-4-10
474Urawa Red Diamonds10012-30000-00012-3-10
475FC Akhmat Grozny10000-00012-30012-3-10
476Slovan Bratislava10000-00012-30012-3-10
477Brisbane Roar FC10011-20000-00011-2-10
478Solihull Moore10011-20000-00011-2-10
479Charleston Battery10011-20000-00011-2-10
480Heart of Midlothian10011-20000-00011-2-10
481Lechia Gdansk10011-20000-00011-2-10
482Deinze10011-20000-00011-2-10
483Altrincham10011-20000-00011-2-10
484Beijing Enterprices10011-20000-00011-2-10
485Örebro SK10011-20000-00011-2-10
486Eintracht Braunschweig10011-20000-00011-2-10
487Herning Blue Fox10011-20000-00011-2-10
488Adanaspor10000-00011-20011-2-10
489Ferencvarosi Tc10011-20000-00011-2-10
490New England Revolution10010-10000-00010-1-10
491Cork City FC10010-10000-00010-1-10
492Novara10000-00010-10010-1-10
493Melbourne City FC10010-10000-00010-1-10
494FK Slavija Sarajevo10000-00010-10010-1-10
495Caen10010-10000-00010-1-10
496cerceda10010-10000-00010-1-10
497Godoy Cruz A.T.10000-00010-10010-1-10
498FC Arouca10000-00010-10010-1-10
499MVV Maastricht10000-00010-10010-1-10
500SICULA LEONZIO10000-00010-10010-1-10
501Perth Glory FC10010-10000-00010-1-10
502Toronto FC20023-50000-00023-5-20
503Portsmouth20023-50000-00023-5-20
504Aris Limassol20012-30011-20023-5-20
505Motherwell20011-20012-30023-5-20
506Hearts20022-40000-00022-4-20
507Timrå IK10000-00012-40012-4-20
508Richmond Kickers20022-40000-00022-4-20
509Bohemians Dublin FC10011-30000-00011-3-20
510FC Flora Tallinn10000-00011-30011-3-20
511Fortuna Köln10000-00011-30011-3-20
512Nybergsund IL-Trysil10000-00011-30011-3-20
513FC Südtirol10011-30000-00011-3-20
514Shanghai Shenxin10000-00011-30011-3-20
515Haladás10000-00011-30011-3-20
516Viktoria Plzen20021-30000-00021-3-20
517Forest Green Rovers20021-30000-00021-3-20
518FC Gil Vicente10011-30000-00011-3-20
519Piast Gliwice20010-10011-20021-3-20
520Cerezo Osaka10011-30000-00011-3-20
521Dagenham & Redbridge10010-20000-00010-2-20
522Grorud10000-00010-20010-2-20
523Spezia10000-00010-20010-2-20
524Cinncinnati10010-20000-00010-2-20
525Boavista B10000-00010-20010-2-20
526St. Patricks10010-20000-00010-2-20
527Adelaide United FC10010-20000-00010-2-20
528North Ferriby Utd10010-20000-00010-2-20
529FC Hansa Rostock20020-20000-00020-2-20
530Trento10000-00010-20010-2-20
531Triestina10000-00010-20010-2-20
532Uniao Madeira10000-00010-20010-2-20
533St. Mirren20011-30011-20022-5-30
534Vidar10000-00012-50012-5-30
535CD Feirense20022-50000-00022-5-30
536AC Horsens20011-20010-20021-4-30
5371 FC Germ Egestorf/Langre10011-40000-00011-4-30
538Sporting Kansas City10011-40000-00011-4-30
539Asteras Tripolis20000-00021-40021-4-30
540Amiens SC20000-00021-40021-4-30
541Gillingham FC20021-40000-00021-4-30
542Rögle BK10011-40000-00011-4-30
543Samara Kryliya Sovetov10000-00010-30010-3-30
544WSG Wattens10000-00010-30010-3-30
545Slask Wroclaw10010-30000-00010-3-30
546Alta10000-00010-30010-3-30
547Lierse SK20020-30000-00020-3-30
548FK Mjølner10000-00010-30010-3-30
549FC Porto B10000-00010-30010-3-30
550Mirandes10000-00010-30010-3-30
551Real Murcia20020-30000-00020-3-30
552Hønefoss BK20010-30013-40023-7-40
553FC Tokyo20000-00023-70023-7-40
554Rot Weiss Erfurt20022-60000-00022-6-40
555HJK Helsinki30021-40011-20032-6-40
556Brest30010-20022-40032-6-40
557Real Union Irun20022-60000-00022-6-40
558VfL Osnabrück20022-60000-00022-6-40
559AIK20011-30011-30022-6-40
560Asker10000-00011-50011-5-40
561Belenenses20010-10011-40021-5-40
562Club Atletico Temperley20000-00021-50021-5-40
563Minnesota United FC10010-40000-00010-4-40
564Tamworth10010-40000-00010-4-40
565Egersund10000-00010-40010-4-40
566Kongsvinger Knights10010-40000-00010-4-40
567Thailand All Stars10010-40000-00010-4-40
568Willem II10000-00010-40010-4-40
569Livingston10000-00010-40010-4-40
570Supersport United10010-40000-00010-4-40
571UE Olot10010-40000-00010-4-40
572Al-Ain10010-40000-00010-4-40
573Stade Nyonnais30034-90000-00034-9-50
574Cheltenham20010-30012-40022-7-50
575Crawley Town30010-10022-60032-7-50
576Almere City FC20000-00021-60021-6-50
577Cadiz30020-40011-20031-6-50
578Halmstad10011-60000-00011-6-50
579Thisted FC20000-00021-60021-6-50
580IF Malmö Redhawks10000-00011-60011-6-50
581JK Nomme Kalju20000-00021-60021-6-50
582Elche20010-20010-30020-5-50
583Pontevedra CF10010-50000-00010-5-50
584Neftchi Baku PFC20000-00020-50020-5-50
585Kasimpasa10000-00010-50010-5-50
586FSV Frankfurt20011-40012-50023-9-60
587Lincoln City40032-70010-10042-8-60
588Exeter City50031-50021-30052-8-60
589Hartlepool United30031-70000-00031-7-60
590Heracles Almelo30011-30020-40031-7-60
591Bærum30021-40010-30031-7-60
592Rosario Central20021-70000-00021-7-60
593Wrexham10010-60000-00010-6-60
594Ciliverge Mazzano10000-00010-60010-6-60
595AC Mantova10010-60000-00010-6-60
596Club Leon10000-00010-60010-6-60
597Cremonese20000-00020-60020-6-60
598Raufoss30023-60011-50034-11-70
599Sola10000-00011-80011-8-70
600Junkeren10000-00010-70010-7-70
601Lyn10000-00010-70010-7-70
602Alfreton Town20020-70000-00020-7-70
603Boreham Wood10010-80000-00010-8-80
604Cagliari primavera10000-00010-80010-8-80
605sumqayit30000-00032-110032-11-90
606Swindon Town50052-110000-00052-11-90
607Club Italia Berlino10010-90000-00010-9-90
608Mjølner10000-00010-90010-9-90
609Los Angeles Galaxy20022-120000-00022-12-100
610Hitchin Town10010-100000-00010-10-100
611Annan Athletic10010-100000-00010-10-100
612Vicenza10000-00010-100010-10-100
613Carpi FC 190940023-70022-90045-16-110
614Yeovil Town50054-150000-00054-15-110
615tavistock20022-130000-00022-13-110
616Donn10000-00010-110010-11-110
617Fram Larvik30010-90022-50032-14-120
618Notodden60011-20058-200069-22-130
619Cambuur Leeuwarden40021-60020-80041-14-130
620Stjernen30022-130012-50034-18-140
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10001 Odd - Brann2.653.152.40
     
     
3-230/03 15:30
10007 Odd - Kristiansund BK1.603.804.50
     
     
2-014/04 18:00
10001 Odd - Viking1.653.654.35
     
     
1-023/04 19:00
10032 Odd - Strømsgodset1.653.654.35
     
     
2-105/05 18:00
10013 Odd - Ranheim1.424.156.00
     
     
1-016/05 18:00
Bortelagets siste bortekamper
10003 Strømsgodset - Haugesund1.903.403.45
     
     
3-231/03 18:00
10005 Ranheim - Haugesund2.553.202.45
     
     
0-214/04 18:00
10002 Lillestrøm - Haugesund2.103.253.05
     
     
1-028/04 18:00
10045 Åkra - Haugesund
     
 
0-401/05 18:00
10010 Rosenborg - Haugesund1.753.503.95
     
     
0-216/05 18:00
10025 Sotra - Haugesund7.505.501.20
     
     
1-322/05 18:00
10040 Mjøndalen - Haugesund2.303.252.70
     
     
H26/05 18:00 (S)
Historiske oppgjør
50LOdd - Haugesund1.304.455.50
     
     
1-109/08 2008
53SOdd - Haugesund1.353.806.85
     
     
4-128/03 2010
63SOdd - Haugesund1.803.203.55
     
     
1-023/10 2011
48MOdd - Haugesund2.153.202.70
     
     
0-204/07 2012
23SOdd - Haugesund2.353.152.45
     
     
2-108/07 2012
160 Odd - Haugesund1.853.453.55
     
     
4-030/06 2013
177 Odd - Haugesund1.424.205.95
     
     
0-020/07 2014
95 Odd - Haugesund1.424.205.95
     
     
0-016/05 2015
18 Odd - Haugesund1.703.554.15
     
     
2-116/10 2016
10054 Odd - Haugesund2.003.303.25
     
     
1-001/10 2017
10003 Odd - Haugesund1.853.453.55
     
     
1-211/03 2018

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no