TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Juli 2020 >>
Ma Ti On To Fr
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tipping lørdag

21/03 2020

Trykk på linken under og se på vårt forslag til tippekupong lørdag. Alle kampene blir trekt.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

4 - 1

Kampen er slutt

NORGE14/04 20:00 NOR EliteserienVis alle kamper fra toppseriene

Vålerenga - Tromsø

Seriekamp, fotball

10009 Vålerenga - Tromsø1.653.654.35
     
     
4-114/04 2019
Systemverdi:
0.97/0.91/0.71
Lagverdi:
1.06/0.49/0.97
Snittverdi:
1.01/0.70/0.84
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.840.99
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.65
U
3.65
B
4.35
HUB pause (S)H
2.15
U
2.10
B
4.55
Uavgjort tilbakebetales (S)H
1.25
B
3.20
 
Over/Under ant. mål pause 0.5 (S)Over
1.25
Under
3.00
 
Over/Under ant. mål pause 1.5 (S)Over
2.55
Under
1.35
 
Over/Under ant. mål pause 2.5 (S)Over
6.00
Under
1.03
 
Over/Under ant. mål fulltid 0.5 (S)Over
1.00
Under
12.00
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 1.5 (S)Over
1.20
Under
3.60
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.70
Under
1.90
 
Over/Under ant. mål fulltid 3.5 (S)Over
2.95
Under
1.30
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
5.50
Under
1.08
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5 (S)Over
1.12
Under
4.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5 (S)Over
1.70
Under
1.90
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5 (S)Over
3.40
Under
1.22
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5 (S)Over
1.40
Under
2.50
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5 (S)Over
3.20
Under
1.25
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 3.5 (S)Over
7.00
Under
1.03
 
Handikap fulltid 0-1H
2.65
U
3.50
B
2.00
Handikap fulltid 0-2H
5.25
U
4.25
B
1.36
Sterkt tips!
Korrekt resultat, fulltid (S)1-0
7.50
2-0
8.50
2-1
8.00
3-0
13.00
3-1
13.00

3-2
20.00
4-0
25.00
4-1
25.00
4-2
40.00
5-0
60.00

5-1
60.00
6-0
160.00
0-0
12.00
1-1
7.00
2-2
14.00

3-3
50.00
0-1
12.50
0-2
20.00
1-2
13.00
0-3
45.00

1-3
30.00
2-3
34.00
 
DobbelsjanseHU
1.14
UB
2.00
HB
1.18
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.04
 
Scorer begge lag i begge omganger? (S)Ja
0.00
 
Scorer begge lag i 1. omgang? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scorer begge lag i 2. omgang? (S)Ja
3.20
Nei
0.00
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
2.25
Nei
0.00
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
1.67
Nei
0.00
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.17
 
Scorer Vålerenga i begge omganger? (S)Ja
2.50
Nei
0.00
 
Scorer Tromsø i begge omganger? (S)Ja
0.00
Nei
1.10
 
Scores det mål i begge omganger? (S)Ja
1.60
Nei
0.00
 
Hvilket lag scorer først (S)H
1.45
ingen mål
0.00
B
0.00
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
2.40
H/U
15.10
H/B
40.00
U/H
4.70
U/U
5.25

U/B
10.20
B/H
20.00
B/U
15.00
B/B
7.10
 
Omgang med flest mål (S)1. omg.
2.95
Samme antall
3.50
2. omg.
1.90
 
Første målscorer (S)Matthías Vilhjálmsson
4.25
Bård Finne
5.00
Herolind Shala
7.00
Chidera Ejuke
8.00
Deyver Vega
8.00

Magnus Lekven
18.00
Jonatan Tollås Nation
23.00
..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
10.00
Marcus H. Pedersen
12.00

Brayan Rojas
12.00
Daniel Berntsen
14.00
Onni Valakari
18.00
Simen Wangberg
28.00
..
1.00

 
Scorer mål (S)Matthías Vilhjálmsson
2.10
Bård Finne
2.50
Herolind Shala
3.25
Chidera Ejuke
3.75
Deyver Vega
3.75

Magnus Lekven
7.00
Jonatan Tollås Nation
8.50
..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
4.50
Marcus H. Pedersen
5.00

Brayan Rojas
5.00
Daniel Berntsen
5.50
Onni Valakari
7.00
Simen Wangberg
10.00
..
1.00

 
Scorer minst 2 mål (S)Matthías Vilhjálmsson
6.50
Bård Finne
9.50
Herolind Shala
16.00
Chidera Ejuke
21.00
Deyver Vega
21.00

..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
33.50
Marcus H. Pedersen
42.00
Brayan Rojas
42.00
Daniel Berntsen
53.00

..
1.00
 
Scorer minst 3 mål (S)Matthías Vilhjálmsson
25.50
Bård Finne
38.00
Herolind Shala
80.00
Chidera Ejuke
105.00
Deyver Vega
105.00

..
1.00
..
1.00
 
Scorer før det er spilt 15 minutter (S)Matthías Vilhjálmsson
12.50
Bård Finne
15.00
Herolind Shala
19.50
Chidera Ejuke
22.50
Deyver Vega
22.50

Magnus Lekven
42.00
Jonatan Tollås Nation
51.00
..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
27.00
Marcus H. Pedersen
30.00

Brayan Rojas
30.00
Daniel Berntsen
33.00
Onni Valakari
42.00
Simen Wangberg
60.00
..
1.00

 
Begge lag scorer (S)Ja
1.70
Nei
1.90
 
Scorer fra utsiden av 16-meter-feltet (S)Matthías Vilhjálmsson
8.00
Bård Finne
7.00
Herolind Shala
10.00
Chidera Ejuke
15.00
Deyver Vega
12.00

..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
18.00
Daniel Berntsen
18.00
Onni Valakari
25.00
..
1.00

 
Scorer på en heading (S)Matthías Vilhjálmsson
6.00
Jonatan Tollås Nation
16.00
..
1.00
Brayan Rojas
20.00
Simen Wangberg
18.00

..
1.00
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5 (S)Over
9.00
Under
1.00
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Bodø/Glimt730013-240017-570030-72321
2Molde73007-231012-561019-71219
3Brann72017-32115-841212-11113
4Vålerenga71206-52114-533110-10012
5Rosenborg71216-42015-232211-6511
6Stabæk72114-31115-73229-10-111
7Kristiansund711110-61306-524116-11510
8Odd71125-72017-231312-9310
9Strømsgodset71204-31125-92329-12-39
10Mjøndalen71022-31215-42237-708
11Haugesund71124-71112-62236-13-78
12Sarpsborg 0871033-51024-32057-8-16
13Viking71126-70122-61248-13-55
14Sandefjord70122-61033-81155-14-94
15Start70225-110122-40347-15-83
16Aalesund70135-150215-1003410-25-153
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Bodø/Glimt81
2Rosenborg56
3Molde56
4Sarpsborg 0819
5Vålerenga13
6Odd6
7Viking0
8Kristiansund0
9Mjøndalen-6
10Brann-13
11Haugesund-13
12Stabæk-31
13Start-38
14Aalesund-38
15Strømsgodset-38
16Sandefjord-56
Hjemmekamper
#Lag 
1Bodø/Glimt81
2Molde50
3Kristiansund44
4Strømsgodset31
5Haugesund25
6Mjøndalen19
7Stabæk0
8Rosenborg0
9Brann0
10Viking0
11Vålerenga-6
12Odd-6
13Sarpsborg 08-19
14Start-31
15Aalesund-31
16Sandefjord-44
Bortekamper
#Lag 
1Molde44
2Bodø/Glimt31
3Rosenborg25
4Sarpsborg 0813
5Kristiansund6
6Mjøndalen6
7Strømsgodset0
8Viking-6
9Brann-13
10Odd-13
11Stabæk-13
12Haugesund-19
13Sandefjord-19
14Vålerenga-25
15Aalesund-31
16Start-44
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10011 Vålerenga - Stabæk2.053.403.40
     
     
2-221/06 18:00
10003 Vålerenga - Stabæk1.903.453.85
     
     
Duplikat
10084 Vålerenga - Viking2.003.553.40
     
     
2-127/06 20:30
10056 Vålerenga - Aalesund1.604.005.00
     
     
2-204/07 20:30
10004 Vålerenga - Haugesund2.203.303.15
     
     
U15/07 18:00 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10010 Kongsvinger - Tromsø2.703.252.30
     
     
0-206/07 18:00
Historiske oppgjør
115 Vålerenga - Tromsø1.753.403.20
     
     
3-102/11 2006
99 Vålerenga - Tromsø1.753.403.20
     
     
3-105/11 2006
106 Vålerenga - Tromsø1.803.053.40
     
     
2-223/07 2007
93 Vålerenga - Tromsø1.903.003.15
     
     
0-028/07 2008
94 Vålerenga - Tromsø2.102.902.80
     
     
2-406/04 2009
18 Vålerenga - Tromsø2.152.852.75
     
     
4-309/08 2009
5 Vålerenga - Tromsø2.202.602.45
     
     
2-126/01 2010
76SVålerenga - Tromsø1.603.454.30
     
     
3-007/11 2010
65SVålerenga - Tromsø1.653.504.55
     
     
2-010/07 2011
66SVålerenga - Tromsø2.653.152.30
     
     
1-028/10 2012
65 Vålerenga - Tromsø2.253.302.75
     
     
2-016/05 2013
30 Vålerenga - Tromsø1.623.754.40
     
     
1-007/08 2015
210 Vålerenga - Tromsø1.803.503.70
     
     
4-017/04 2016
10005 Vålerenga - Tromsø1.653.654.35
     
     
0-014/08 2017
10070 Vålerenga - Tromsø2.103.302.55
     
     
0-315/02 2018
10071 Vålerenga - Tromsø1.953.353.35
     
     
3-019/08 2018
10154 Vålerenga - Tromsø2.003.352.75
     
     
2-008/03 2019

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2020 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no