TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2019 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kamper i land/liga:

Informasjon

Verdispill

07/07 2019

Vi minner om at våre beste spillforslag finnes under linken "Verdispill" og på forsida. Trykk på linken "Langoddsen" i vestremargen, så får du opp ei menylinje hvor "Verdispill" finnes...

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

4 - 1

Kampen er slutt

NORGE14/04 20:00 NOR EliteserienVis alle kamper fra toppseriene

Vålerenga - Tromsø

Seriekamp, fotball

10009 Vålerenga - Tromsø1.653.654.35
     
     
4-114/04 20:00
Systemverdi:
0.96/0.91/0.73
Lagverdi:
1.06/0.49/0.97
Snittverdi:
1.01/0.70/0.85
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.840.99
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
dårligdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
1.65
U
3.65
B
4.35
HUB pause (S)H
2.15
U
2.10
B
4.55
Uavgjort tilbakebetales (S)H
1.25
B
3.20
 
Over/Under ant. mål pause 0.5 (S)Over
1.25
Under
3.00
 
Over/Under ant. mål pause 1.5 (S)Over
2.55
Under
1.35
 
Over/Under ant. mål pause 2.5 (S)Over
6.00
Under
1.03
 
Over/Under ant. mål fulltid 0.5 (S)Over
1.00
Under
12.00
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 1.5 (S)Over
1.20
Under
3.60
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.70
Under
1.90
 
Over/Under ant. mål fulltid 3.5 (S)Over
2.95
Under
1.30
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
5.50
Under
1.08
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5 (S)Over
1.12
Under
4.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5 (S)Over
1.70
Under
1.90
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5 (S)Over
3.40
Under
1.22
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5 (S)Over
1.40
Under
2.50
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5 (S)Over
3.20
Under
1.25
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 3.5 (S)Over
7.00
Under
1.03
 
Handikap fulltid 0-1H
2.65
U
3.50
B
2.00
Handikap fulltid 0-2H
5.25
U
4.25
B
1.36
Sterkt tips!
Korrekt resultat, fulltid (S)1-0
7.50
2-0
8.50
2-1
8.00
3-0
13.00
3-1
13.00

3-2
20.00
4-0
25.00
4-1
25.00
4-2
40.00
5-0
60.00

5-1
60.00
6-0
160.00
0-0
12.00
1-1
7.00
2-2
14.00

3-3
50.00
0-1
12.50
0-2
20.00
1-2
13.00
0-3
45.00

1-3
30.00
2-3
34.00
 
DobbelsjanseHU
1.14
UB
2.00
HB
1.18
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.04
 
Scorer begge lag i begge omganger? (S)Ja
0.00
 
Scorer begge lag i 1. omgang? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scorer begge lag i 2. omgang? (S)Ja
3.20
Nei
0.00
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
2.25
Nei
0.00
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
1.67
Nei
0.00
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.17
 
Scorer Vålerenga i begge omganger? (S)Ja
2.50
Nei
0.00
 
Scorer Tromsø i begge omganger? (S)Ja
0.00
Nei
1.10
 
Scores det mål i begge omganger? (S)Ja
1.60
Nei
0.00
 
Hvilket lag scorer først (S)H
1.45
ingen mål
0.00
B
0.00
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
2.40
H/U
15.10
H/B
40.00
U/H
4.70
U/U
5.25

U/B
10.20
B/H
20.00
B/U
15.00
B/B
7.10
 
Omgang med flest mål (S)1. omg.
2.95
Samme antall
3.50
2. omg.
1.90
 
Første målscorer (S)Matthías Vilhjálmsson
4.25
Bård Finne
5.00
Herolind Shala
7.00
Chidera Ejuke
8.00
Deyver Vega
8.00

Magnus Lekven
18.00
Jonatan Tollås Nation
23.00
..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
10.00
Marcus H. Pedersen
12.00

Brayan Rojas
12.00
Daniel Berntsen
14.00
Onni Valakari
18.00
Simen Wangberg
28.00
..
1.00

 
Scorer mål (S)Matthías Vilhjálmsson
2.10
Bård Finne
2.50
Herolind Shala
3.25
Chidera Ejuke
3.75
Deyver Vega
3.75

Magnus Lekven
7.00
Jonatan Tollås Nation
8.50
..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
4.50
Marcus H. Pedersen
5.00

Brayan Rojas
5.00
Daniel Berntsen
5.50
Onni Valakari
7.00
Simen Wangberg
10.00
..
1.00

 
Scorer minst 2 mål (S)Matthías Vilhjálmsson
6.50
Bård Finne
9.50
Herolind Shala
16.00
Chidera Ejuke
21.00
Deyver Vega
21.00

..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
33.50
Marcus H. Pedersen
42.00
Brayan Rojas
42.00
Daniel Berntsen
53.00

..
1.00
 
Scorer minst 3 mål (S)Matthías Vilhjálmsson
25.50
Bård Finne
38.00
Herolind Shala
80.00
Chidera Ejuke
105.00
Deyver Vega
105.00

..
1.00
..
1.00
 
Scorer før det er spilt 15 minutter (S)Matthías Vilhjálmsson
12.50
Bård Finne
15.00
Herolind Shala
19.50
Chidera Ejuke
22.50
Deyver Vega
22.50

Magnus Lekven
42.00
Jonatan Tollås Nation
51.00
..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
27.00
Marcus H. Pedersen
30.00

Brayan Rojas
30.00
Daniel Berntsen
33.00
Onni Valakari
42.00
Simen Wangberg
60.00
..
1.00

 
Begge lag scorer (S)Ja
1.70
Nei
1.90
 
Scorer fra utsiden av 16-meter-feltet (S)Matthías Vilhjálmsson
8.00
Bård Finne
7.00
Herolind Shala
10.00
Chidera Ejuke
15.00
Deyver Vega
12.00

..
1.00
Mikael Norø Ingebrigtsen
18.00
Daniel Berntsen
18.00
Onni Valakari
25.00
..
1.00

 
Scorer på en heading (S)Matthías Vilhjálmsson
6.00
Jonatan Tollås Nation
16.00
..
1.00
Brayan Rojas
20.00
Simen Wangberg
18.00

..
1.00
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5 (S)Over
9.00
Under
1.00
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Molde1871021-452321-14123342-182439
2Bodø/Glimt1871123-752218-20123341-271439
3Odd1882019-92247-11104426-20634
4Rosenborg1862119-82348-1485527-22529
5Brann184329-742314-1185523-18529
6Vålerenga1852218-823415-1775633-25826
7Viking1852217-922510-1974727-28-125
8Haugesund1824313-1142314-1066627-21624
9Kristiansund BK1842213-82357-1365720-21-123
10Lillestrøm1851313-1213510-1764823-29-622
11Mjøndalen1834215-1514411-1548626-30-420
12Stabæk1835213-92065-1455818-23-520
13Ranheim1821613-213247-11531020-32-1218
14Tromsø1832411-122169-24531020-36-1618
15Sarpsborg 081825210-100459-1529719-25-615
16Strømsgodset1831514-200365-16341119-36-1713
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Rosenborg50
2Brann25
3Haugesund25
4Molde25
5Bodø/Glimt25
6Mjøndalen13
7Viking13
8Lillestrøm6
9Stabæk6
10Odd-6
11Vålerenga-13
12Sarpsborg 08-13
13Kristiansund BK-19
14Strømsgodset-38
15Tromsø-50
16Ranheim-50
Hjemmekamper
#Lag 
1Rosenborg81
2Bodø/Glimt69
3Molde44
4Tromsø25
5Odd25
6Viking19
7Kristiansund BK13
8Brann6
9Vålerenga0
10Stabæk0
11Sarpsborg 080
12Lillestrøm-6
13Haugesund-6
14Mjøndalen-13
15Ranheim-25
16Strømsgodset-44
Bortekamper
#Lag 
1Brann31
2Molde31
3Haugesund13
4Stabæk6
5Rosenborg6
6Bodø/Glimt0
7Mjøndalen-6
8Vålerenga-6
9Kristiansund BK-6
10Strømsgodset-25
11Sarpsborg 08-25
12Ranheim-31
13Viking-38
14Lillestrøm-38
15Odd-50
16Tromsø-69
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10001 Vålerenga - Sarpsborg 082.003.503.45
     
     
1-123/06 15:00
10005 Vålerenga - Bodø/Glimt2.403.402.75
     
     
6-005/07 19:00
10011 Vålerenga - Kristiansund BK
     
 
1-104/08 20:00
10100 Vålerenga - Haugesund1.803.654.10
     
     
1-218/08 18:00
Bortelagets siste bortekamper
10002 Lillestrøm - Tromsø2.003.403.55
     
     
4-030/06 18:00
10001 Haugesund - Tromsø1.783.554.30
     
     
5-114/07 18:00
10008 Rosenborg - Tromsø1.424.406.85
     
     
5-210/08 15:30
10087 Brann - Tromsø1.424.506.70
     
     
H25/08 18:00 (S)
Historiske oppgjør
115 Vålerenga - Tromsø1.753.403.20
     
     
3-102/11 2006
99 Vålerenga - Tromsø1.753.403.20
     
     
3-105/11 2006
106 Vålerenga - Tromsø1.803.053.40
     
     
2-223/07 2007
93 Vålerenga - Tromsø1.903.003.15
     
     
0-028/07 2008
94 Vålerenga - Tromsø2.102.902.80
     
     
2-406/04 2009
18 Vålerenga - Tromsø2.152.852.75
     
     
4-309/08 2009
5 Vålerenga - Tromsø2.202.602.45
     
     
2-126/01 2010
76SVålerenga - Tromsø1.603.454.30
     
     
3-007/11 2010
65SVålerenga - Tromsø1.653.504.55
     
     
2-010/07 2011
66SVålerenga - Tromsø2.653.152.30
     
     
1-028/10 2012
65 Vålerenga - Tromsø2.253.302.75
     
     
2-016/05 2013
30 Vålerenga - Tromsø1.623.754.40
     
     
1-007/08 2015
210 Vålerenga - Tromsø1.803.503.70
     
     
4-017/04 2016
10005 Vålerenga - Tromsø1.653.654.35
     
     
0-014/08 2017
10070 Vålerenga - Tromsø2.103.302.55
     
     
0-315/02 2018
10071 Vålerenga - Tromsø1.953.353.35
     
     
3-019/08 2018
10154 Vålerenga - Tromsø2.003.352.75
     
     
2-008/03 16:00

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no