TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2019 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kamper i land/liga:

Informasjon

Verdispill

07/07 2019

Vi minner om at våre beste spillforslag finnes under linken "Verdispill" og på forsida. Trykk på linken "Langoddsen" i vestremargen, så får du opp ei menylinje hvor "Verdispill" finnes...

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

NEDERLAND15/05 19:30 NED EredivisieVis alle kamper fra toppseriene

NAC Breda - PEC Zwolle

Seriekamp, fotball

10011 NAC Breda - PEC Zwolle2.503.452.25
     
     
0-015/05 19:30
Systemverdi:
0.77/0.93/0.96
Lagverdi:
0.98/0.68/0.93
Snittverdi:
0.87/0.80/0.94
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.571.65
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.50
U
3.45
B
2.25
HUB pauseH
2.95
U
2.15
B
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.40
Under
2.35
Handikap fulltid 0-1H
4.60
U
4.20
B
1.39
Sterkt tips!
Handikap fulltid 1-0H
1.48
U
3.80
B
4.20
Sterkt tips!
Begge lag scorer (S)Ja
1.35
Nei
2.50
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Ajax31005-01106-321011-387
2Vitesse Arnhem31105-21002-02107-257
3Sparta Rotterdam31004-11104-32108-447
4AZ Alkmaar21004-01002-02006-066
5FC Utrecht21003-11004-22007-346
6Heerenveen30101-11014-21115-324
7PSV Eindhoven21003-10101-11104-224
8FC Twente20101-11003-11104-224
9Willem II20010-21003-11013-303
10FC Groningen20011-31001-01012-3-13
11VVV-Venlo31014-50011-41025-9-43
12FC Emmen31012-10010-51022-6-43
13Feyenoord20102-20101-10203-302
14Fortuna Sittard20101-10010-40111-5-41
15Heracles Almelo20010-40101-10111-5-41
16RKC Waalwijk20010-20011-30021-5-40
17ADO Den Haag30023-60011-30034-9-50
18PEC Zwolle30011-30021-60032-9-70
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Ajax75
2Vitesse Arnhem50
3AZ Alkmaar31
4PSV Eindhoven19
5Heerenveen19
6FC Utrecht13
7ADO Den Haag13
8Feyenoord13
9FC Groningen13
10FC Twente-13
11Sparta Rotterdam-13
12VVV-Venlo-13
13FC Emmen-19
14Excelsior-31
15Willem II-31
16PEC Zwolle-38
17NAC Breda-38
18Heracles Almelo-44
19RKC Waalwijk-50
20Fortuna Sittard-75
Hjemmekamper
#Lag 
1Ajax75
2PSV Eindhoven56
3ADO Den Haag50
4Vitesse Arnhem50
5PEC Zwolle44
6AZ Alkmaar31
7FC Groningen31
8FC Utrecht25
9FC Emmen25
10Heerenveen13
11VVV-Venlo0
12Feyenoord0
13FC Twente0
14Fortuna Sittard-19
15Heracles Almelo-19
16Excelsior-31
17RKC Waalwijk-38
18Sparta Rotterdam-38
19Willem II-44
Bortekamper
#Lag 
1Feyenoord69
2Ajax56
3PSV Eindhoven19
4VVV-Venlo13
5ADO Den Haag6
6Vitesse Arnhem0
7Willem II-6
8Heerenveen-6
9FC Groningen-6
10RKC Waalwijk-19
11AZ Alkmaar-19
12Heracles Almelo-19
13FC Emmen-25
14FC Twente-38
15Sparta Rotterdam-50
16FC Utrecht-50
17PEC Zwolle-50
18Fortuna Sittard-63
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10043 NAC Breda - Helmond Sport1.304.305.85
     
     
5-116/08 20:00
Bortelagets siste bortekamper
10072 FC Utrecht - PEC Zwolle1.354.256.20
     
     
3-111/08 16:45
10035 Vitesse Arnhem - PEC Zwolle1.304.656.60
     
     
3-016/08 20:00
Historiske oppgjør
115 NAC Breda - PEC Zwolle1.953.053.00
     
     
3-002/02 2013
119 NAC Breda - PEC Zwolle2.203.202.55
     
     
1-225/01 2014
161 NAC Breda - PEC Zwolle2.153.152.65
     
     
3-131/08 2014
10006 NAC Breda - PEC Zwolle2.703.252.20
     
     
0-221/10 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no