TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2019 >>
Ma Ti On To Fr
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 0

Kampen er slutt

NEDERLAND15/05 19:30 NED EredivisieVis alle kamper fra toppseriene

NAC Breda - PEC Zwolle

Seriekamp, fotball

10011 NAC Breda - PEC Zwolle2.503.452.25
     
     
0-015/05 19:30
Systemverdi:
0.78/0.92/0.95
Lagverdi:
0.98/0.68/0.93
Snittverdi:
0.88/0.80/0.94
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.571.65
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigdårlig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.50
U
3.45
B
2.25
HUB pauseH
2.95
U
2.15
B
2.70
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.40
Under
2.35
Handikap fulltid 0-1H
4.60
U
4.20
B
1.39
Sterkt tips!
Handikap fulltid 1-0H
1.48
U
3.80
B
4.20
Sterkt tips!
Begge lag scorer (S)Ja
1.35
Nei
2.50
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Ajax34152070-13130449-192824119-328786
2PSV Eindhoven34161058-7104340-19265398-267283
3Feyenoord34140343-1665632-25205975-413465
4AZ Alkmaar34113335-1564729-281771064-432158
5Vitesse Arnhem34106145-2545825-261411970-511953
6FC Utrecht3495330-1663830-351581160-51953
7Heracles Almelo34110642-32431019-361531661-68-748
8FC Groningen33101626-1635811-221361437-38-145
9ADO Den Haag3474633-3255725-311291358-63-545
10Willem II3462926-3373732-391351658-72-1444
11Heerenveen3447627-3564737-3810111364-73-941
12VVV-Venlo3473725-2545822-381181547-63-1641
13FC Emmen3455723-3153918-411081641-72-3138
14PEC Zwolle3353828-2953913-261061741-55-1436
15Fortuna Sittard3475530-26221320-54971850-80-3034
16Excelsior3464727-36321219-43961946-79-3333
17De Graafschap3463825-28221313-47852138-75-3729
18NAC Breda3446718-30121411-44582129-74-4523
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Ajax69
2VVV-Venlo38
3Vitesse Arnhem38
4PSV Eindhoven38
5Feyenoord25
6FC Groningen25
7ADO Den Haag19
8FC Emmen13
9Heerenveen0
10AZ Alkmaar0
11Heracles Almelo-13
12Willem II-19
13PEC Zwolle-25
14Fortuna Sittard-25
15Excelsior-31
16FC Utrecht-31
17NAC Breda-38
18De Graafschap-50
Hjemmekamper
#Lag 
1Ajax56
2PSV Eindhoven56
3Feyenoord31
4ADO Den Haag31
5PEC Zwolle25
6Vitesse Arnhem25
7Fortuna Sittard19
8FC Groningen13
9FC Utrecht13
10Heracles Almelo13
11AZ Alkmaar13
12FC Emmen0
13De Graafschap0
14Heerenveen-19
15VVV-Venlo-31
16Willem II-31
17Excelsior-31
18NAC Breda-50
Bortekamper
#Lag 
1Ajax50
2Feyenoord44
3PSV Eindhoven19
4FC Utrecht13
5Willem II0
6AZ Alkmaar-6
7Heracles Almelo-6
8FC Groningen-6
9VVV-Venlo-6
10De Graafschap-13
11ADO Den Haag-13
12NAC Breda-19
13Vitesse Arnhem-19
14Heerenveen-38
15FC Emmen-44
16Excelsior-50
17PEC Zwolle-50
18Fortuna Sittard-63
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10065 NAC Breda - VVV-Venlo2.453.152.45
     
     
1-131/03 12:15
10017 NAC Breda - FC Emmen2.003.402.95
     
     
1-112/04 20:00
10032 NAC Breda - Feyenoord6.004.501.33
     
     
0-424/04 20:45
Bortelagets siste bortekamper
10017 PSV Eindhoven - PEC Zwolle1.146.3010.00
     
     
4-004/04 18:30
10027 Willem II - PEC Zwolle1.903.453.15
     
     
2-014/04 14:30
10072 Vitesse Arnhem - PEC Zwolle1.454.005.10
     
     
4-120/04 19:45
Historiske oppgjør
115 NAC Breda - PEC Zwolle1.953.053.00
     
     
3-002/02 2013
119 NAC Breda - PEC Zwolle2.203.202.55
     
     
1-225/01 2014
161 NAC Breda - PEC Zwolle2.153.152.65
     
     
3-131/08 2014
10006 NAC Breda - PEC Zwolle2.703.252.20
     
     
0-221/10 2017

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no