TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Juni 2019 >>
Ma Ti On To Fr
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 3

Kampen er slutt

CANADA16/04 03:30 NHL playoffVis alle kamper fra toppseriene

Dallas Stars - Nashville Predators

Seriekamp, ishockey, best av 7
H: 1 0 0 1 1 1
B: 0 1 1 0 0 0
Totalt: 4-2

10011 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.552.45
     
     
2-316/04 03:30
Systemverdi:
1.15/0.00/1.20
Lagverdi:
1.08/0.45/0.96
Snittverdi:
1.12/0.23/1.08
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.952.60
 
SUT:
                        
                        
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.25
U
3.55
B
2.45
HB-kampvinner inkl overtid (S)H
1.72
B
1.80
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
1.70
Under
1.80
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
2.10
Under
1.50
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.85
U
2.10
B
3.00
 
Scorer mål (inkl overtid) (S)Tyler Seguin
2.85
Alexander Radulov
3.00
Jamie Benn
3.15
Mats Zuccarello
4.00
Radek Faksa
5.00

Miro Heiskanen
5.25
Viktor Arvidsson
2.65
Filip Forsberg
2.75
Craig Smith
4.25
Nick Bonino
5.00

Roman Josi
5.00
Ryan Johansen
5.00
 
Scorer mål 1. periode (S)Tyler Seguin
8.50
Alexander Radulov
9.00
Jamie Benn
9.50
Mats Zuccarello
12.00
Viktor Arvidsson
8.00

Filip Forsberg
8.25
Craig Smith
12.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Pittsburgh Penguins6615107100-7217512100-89321519200-16139117
2Washington Capitals6815910100-8112111189-85272021189-16623111
3St. Louis Blues601261273-831641090-71281022163-1549100
4Tampa Bay Lightning591611689-100116970-6127725159-161-294
5San Jose Sharks561739101-69791169-85241220170-1541690
6Nashville Predators57137988-751031565-86231024153-161-885
7Boston Bruins4396871-62112763-4420815134-1062870
8Anaheim Ducks42105866-5975756-60171015122-119367
9New York Rangers4495943-4869670-69151415113-117-465
10Chicago Blackhawks3774751-4956847-6012101598-109-1152
11Vegas Golden Knights2783248-2862634-42145882-701249
12Dallas Stars2553534-3673233-31126767-67044
13Ottawa Senators2545331-2735528-35710859-62-337
14New York Islanders2427225-2251733-4078958-62-434
15Winnipeg Jets2650834-3452640-351021474-69533
16Los Angeles Kings2033430-2833429-2466859-52728
17Columbus Blue Jackets2142428-3425433-3667861-70-928
18Montréal Canadiens2224426-3733622-22571048-59-1126
19Toronto Maple Leafs2032426-2833527-4165953-69-1625
20Colorado Avalanche1832325-2231625-3163950-53-324
21Carolina Hurricanes1550223-1313416-2963639-42-323
22Edmonton Oilers1223121-1731214-1854335-35020
23Minnesota Wild2422725-3231925-40531650-72-2219
24Calgary Flames1933325-2612715-34451040-60-2018
25Detroit Red Wings1121211-1120410-1341621-24-313
26Philadelphia Flyers101048-2030211-1240619-32-1312
27Vancouver Canucks52017-40023-720310-11-16
28Florida Panthers50115-71206-713111-14-36
29New Jersey Devils51016-50036-1310412-18-63
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10006 Dallas Stars - Nashville Predators2.153.652.55
     
     
1-12-1 eeo
10002 Dallas Stars - St. Louis Blues2.253.502.55
     
     
3-430/04 02:00
10020 Dallas Stars - St. Louis Blues2.253.502.55
     
     
4-202/05 03:30
10186 Dallas Stars - St. Louis Blues2.203.752.50
     
     
1-405/05 21:00
Bortelagets siste bortekamper
10006 Dallas Stars - Nashville Predators2.153.652.55
     
     
1-12-1 eeo
Historiske oppgjør
89 Dallas Stars - Nashville Predators1.853.502.35
     
     
2-101/02 2006
7 Dallas Stars - Nashville Predators1.653.652.70
     
     
0-131/12 2007
78 Dallas Stars - Nashville Predators1.803.552.45
     
     
6-415/10 2008
100 Dallas Stars - Nashville Predators1.703.602.60
     
     
4-108/02 2009
  Dallas Stars - Nashville Predators
     
 
0-124/10 2010
100 Dallas Stars - Nashville Predators1.953.452.25
     
     
3-226/02 2011
16 Dallas Stars - Nashville Predators2.003.402.20
     
     
6-323/12 2011
88 Dallas Stars - Nashville Predators2.103.352.10
     
     
2-319/02 2012
106 Dallas Stars - Nashville Predators2.103.652.35
     
     
0-413/03 2013
248 Dallas Stars - Nashville Predators1.903.702.85
     
     
4-128/12 2013
10003 Dallas Stars - Nashville Predators1.853.752.95
     
     
7-329/03 2014
142 Dallas Stars - Nashville Predators1.753.753.20
     
     
2-209/04 2014
42 Dallas Stars - Nashville Predators2.053.652.60
     
     
2-307/11 2014
10062 Dallas Stars - Nashville Predators2.053.652.60
     
     
4-112/04 2015
98 Dallas Stars - Nashville Predators1.803.753.05
     
     
5-101/01 2016
162 Dallas Stars - Nashville Predators1.953.702.75
     
     
5-230/03 2016
10046 Dallas Stars - Nashville Predators1.903.702.85
     
     
3-210/04 2016
39 Dallas Stars - Nashville Predators2.353.602.25
     
     
5-209/12 2016
66 Dallas Stars - Nashville Predators2.503.652.10
     
     
3-707/04 2017
10033 Dallas Stars - Nashville Predators2.103.702.50
     
     
2-506/12 2017
10035 Dallas Stars - Nashville Predators2.103.602.55
     
     
3-324/12 2017
10191 Dallas Stars - Nashville Predators2.603.752.05
     
     
4-44-5 eeo
10024 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.752.35
     
     
3-520/02 02:30
10019 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.652.40
     
     
5-118/04 02:00
10006 Dallas Stars - Nashville Predators2.153.652.55
     
     
1-12-1 eeo

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no