TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< April 2019 >>
Ma Ti On To Fr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 3

Kampen er slutt

CANADA16/04 03:30 NHL playoffVis alle kamper fra toppseriene

Dallas Stars - Nashville Predators

Seriekamp, ishockey, best av 7
H: 1 0 0 1 1
B: 0 1 1 0 0
Totalt: 3-2

10011 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.552.45
     
     
2-316/04 03:30
Systemverdi:
1.16/0.00/1.19
Lagverdi:
1.08/0.45/0.96
Snittverdi:
1.12/0.23/1.07
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
2.952.60
 
SUT:
                  
                  
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.25
U
3.55
B
2.45
HB-kampvinner inkl overtid (S)H
1.72
B
1.80
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5 (S)Over
1.70
Under
1.80
Over/Under ant. mål 1. periode 1.5 (S)Over
2.10
Under
1.50
 
HUB kun periode 1 (S)H
2.85
U
2.10
B
3.00
 
Scorer mål (inkl overtid) (S)Tyler Seguin
2.85
Alexander Radulov
3.00
Jamie Benn
3.15
Mats Zuccarello
4.00
Radek Faksa
5.00

Miro Heiskanen
5.25
Viktor Arvidsson
2.65
Filip Forsberg
2.75
Craig Smith
4.25
Nick Bonino
5.00

Roman Josi
5.00
Ryan Johansen
5.00
 
Scorer mål 1. periode (S)Tyler Seguin
8.50
Alexander Radulov
9.00
Jamie Benn
9.50
Mats Zuccarello
12.00
Viktor Arvidsson
8.00

Filip Forsberg
8.25
Craig Smith
12.75
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Pittsburgh Penguins6615107100-7217512100-89321519200-16139117
2Washington Capitals661581097-7712111087-80271920184-15727110
3Tampa Bay Lightning591611689-100116970-6127725159-161-294
4Nashville Predators56137988-751021564-8423924152-159-784
5San Jose Sharks41132675-4466853-6419814128-1082068
6Anaheim Ducks42105866-5975756-60171015122-119367
7St. Louis Blues4084847-53103757-4718715104-100465
8New York Rangers4495943-4869670-69151415113-117-465
9Chicago Blackhawks3774751-4956847-6012101598-109-1152
10Vegas Golden Knights2582247-2661630-37143877-631447
11Ottawa Senators2545331-2735528-35710859-62-337
12Winnipeg Jets2650834-3452640-351021474-69533
13New York Islanders2026124-1951529-3077653-49433
14Dallas Stars1742324-2552124-2394448-48032
15Boston Bruins2443638-3842531-31851169-69030
16Los Angeles Kings2033430-2833429-2466859-52728
17Montréal Canadiens2224426-3733622-22571048-59-1126
18Toronto Maple Leafs1832324-2433426-3665750-60-1025
19Columbus Blue Jackets1532225-2623325-2755550-53-322
20Edmonton Oilers1223121-1731214-1854335-35020
21Minnesota Wild2422725-3231925-40531650-72-2219
22Calgary Flames1933325-2612715-34451040-60-2018
23Colorado Avalanche1121216-1521316-1842532-33-116
24Detroit Red Wings1121211-1120410-1341621-24-313
25Philadelphia Flyers101048-2030211-1240619-32-1312
26Carolina Hurricanes52007-10125-1421212-15-37
27Vancouver Canucks52017-40023-720310-11-16
28Florida Panthers50115-71206-713111-14-36
29New Jersey Devils51016-50036-1310412-18-63
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10024 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.752.35
     
     
3-520/02 02:30
10011 Dallas Stars - St. Louis Blues2.503.652.15
     
     
5-222/02 02:30
10193 Dallas Stars - Carolina Hurricanes2.303.752.30
     
     
0-323/02 23:10
10018 Dallas Stars - New York Rangers1.753.903.25
     
     
1-006/03 02:30
10030 Dallas Stars - Colorado Avalanche2.103.852.50
     
     
4-008/03 02:30
10118 Dallas Stars - Chicago Blackhawks1.803.853.10
     
     
1-210/03 02:00
10158 Dallas Stars - Vegas Golden Knights2.503.852.10
     
     
1-216/03 01:00
10014 Dallas Stars - Vancouver Canucks1.753.753.35
     
     
2-218/03 00:00
10009 Dallas Stars - Florida Panthers1.953.852.75
     
     
4-220/03 01:30
10017 Dallas Stars - Colorado Avalanche2.003.852.65
     
     
1-322/03 01:30
10037 Dallas Stars - Pittsburgh Penguins2.253.752.35
     
     
2-324/03 01:00
10016 Dallas Stars - Philadelphia Flyers1.853.902.95
     
     
6-203/04 02:30
10156 Dallas Stars - Minnesota Wild1.903.852.85
     
     
3-007/04 02:00
10019 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.652.40
     
     
5-118/04 02:00
10006 Dallas Stars - Nashville Predators2.153.652.55
     
     
B23/04 02:30 (S)
Bortelagets siste bortekamper
10024 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.752.35
     
     
3-520/02 02:30
10076 St. Louis Blues - Nashville Predators2.053.852.55
     
     
2-027/02 02:00
10076 Winnipeg Jets - Nashville Predators2.153.902.40
     
     
5-302/03 02:00
10023 Minnesota Wild - Nashville Predators2.703.802.00
     
     
2-204/03 01:30
10015 Anaheim Ducks - Nashville Predators2.953.901.85
     
     
3-213/03 03:00
10013 Los Angeles Kings - Nashville Predators3.004.001.80
     
     
1-315/03 03:30
10138 San Jose Sharks - Nashville Predators2.053.652.70
     
     
2-417/03 03:30
10035 Winnipeg Jets - Nashville Predators2.203.852.35
     
     
5-024/03 00:00
10013 Minnesota Wild - Nashville Predators2.433.702.20
     
     
0-126/03 01:00
10092 Pittsburgh Penguins - Nashville Predators2.053.852.55
     
     
1-330/03 00:00
10014 Buffalo Sabres - Nashville Predators3.503.851.70
     
     
2-303/04 01:00
10019 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.652.40
     
     
5-118/04 02:00
10006 Dallas Stars - Nashville Predators2.153.652.55
     
     
B23/04 02:30 (S)
Historiske oppgjør
89 Dallas Stars - Nashville Predators1.853.502.35
     
     
2-101/02 2006
7 Dallas Stars - Nashville Predators1.653.652.70
     
     
0-131/12 2007
78 Dallas Stars - Nashville Predators1.803.552.45
     
     
6-415/10 2008
100 Dallas Stars - Nashville Predators1.703.602.60
     
     
4-108/02 2009
  Dallas Stars - Nashville Predators
     
 
0-124/10 2010
100 Dallas Stars - Nashville Predators1.953.452.25
     
     
3-226/02 2011
16 Dallas Stars - Nashville Predators2.003.402.20
     
     
6-323/12 2011
88 Dallas Stars - Nashville Predators2.103.352.10
     
     
2-319/02 2012
106 Dallas Stars - Nashville Predators2.103.652.35
     
     
0-413/03 2013
248 Dallas Stars - Nashville Predators1.903.702.85
     
     
4-128/12 2013
10003 Dallas Stars - Nashville Predators1.853.752.95
     
     
7-329/03 2014
142 Dallas Stars - Nashville Predators1.753.753.20
     
     
2-209/04 2014
42 Dallas Stars - Nashville Predators2.053.652.60
     
     
2-307/11 2014
10062 Dallas Stars - Nashville Predators2.053.652.60
     
     
4-112/04 2015
98 Dallas Stars - Nashville Predators1.803.753.05
     
     
5-101/01 2016
162 Dallas Stars - Nashville Predators1.953.702.75
     
     
5-230/03 2016
10046 Dallas Stars - Nashville Predators1.903.702.85
     
     
3-210/04 2016
39 Dallas Stars - Nashville Predators2.353.602.25
     
     
5-209/12 2016
66 Dallas Stars - Nashville Predators2.503.652.10
     
     
3-707/04 2017
10033 Dallas Stars - Nashville Predators2.103.702.50
     
     
2-506/12 2017
10035 Dallas Stars - Nashville Predators2.103.602.55
     
     
3-324/12 2017
10191 Dallas Stars - Nashville Predators2.603.752.05
     
     
4-44-5 eeo
10024 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.752.35
     
     
3-520/02 02:30
10019 Dallas Stars - Nashville Predators2.253.652.40
     
     
5-118/04 02:00
10006 Dallas Stars - Nashville Predators2.153.652.55
     
     
B23/04 02:30 (S)

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no