TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Mai 2019 >>
Ma Ti On To Fr
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Kamper i land/liga:

Informasjon

Tips på mobil

09/02 2019

Fra og med i dag er våre nye sider med oddstips åpne for alle. Vi dropper abonnementsløsningen slik at alle som ønsker får gratis tilgang til sidene.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 0

Kampen er slutt

ITALIA15/05 20:45 ITA Cup

Lazio - Atalanta

Cup-kamp, fotball

10031 Lazio - Atalanta2.403.152.50
     
     
2-015/05 20:45
Systemverdi:
1.22/0.67/0.70
Lagverdi:
0.95/0.94/0.76
Snittverdi:
1.08/0.81/0.73
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.351.16
 
SUT:
                         
                         
                      
                      
 
Form 4 siste:
topptopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.40
U
3.15
B
2.50
Vinner cupen (S)H
1.75
B
1.85
 
Handikap fulltid 1-0H
1.40
U
4.15
B
4.85
Sterkt tips!
Handikap fulltid 0-1H
4.60
U
4.15
B
1.42
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.70
Under
1.85
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.18
Under
3.50
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
2.95
Under
1.26
Begge lag scorer (S)Ja
1.55
Nei
2.05
 
HUB pauseH
2.95
U
2.05
B
3.00
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.25
Under
3.00
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.50
Under
1.36
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
6.00
Under
1.03
 
DobbelsjanseHU
1.40
UB
1.42
HB
1.25
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
4.15
H/U
12.00
H/B
24.00
U/H
6.00
U/U
5.00

U/B
6.00
B/H
24.00
B/U
12.00
B/B
4.15
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
11.00
1-0
9.50
2-0
13.00
3-0
25.00
4-0
55.00

4-1
40.00
4-2
55.00
0-1
10.00
1-1
6.50
2-1
9.50

3-1
18.00
0-2
13.00
1-2
9.50
2-2
11.50
3-2
22.00

0-3
25.00
1-3
18.00
2-3
22.00
0-4
55.00
1-4
40.00

2-4
50.00
3-3
40.00
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
5.00
Under
1.07
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5Over
1.20
Under
3.40
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.15
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5Over
5.00
Under
1.07
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5Over
1.20
Under
3.40
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
2.15
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5Over
5.00
Under
1.07
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.50
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.95
 
Scorer begge lag i 1. omgang? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scorer begge lag i 2. omgang? (S)Ja
0.00
Nei
1.30
 
Scorer begge lag i begge omganger? (S)Ja
0.00
 
Hvilket lag scorer først (S)H
1.90
ingen mål
0.00
B
0.00
 
Omgang med flest mål1. omg.
3.00
Samme antall
3.60
2. omg.
1.90
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.22
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.18
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lazio29114131-1064313-11178444-212359
2Juventus28133142-1051512-12184654-223258
3Milan2494329-102427-8118536-181841
4Fiorentina2182326-164049-7122735-231238
5Napoli20101424-121137-10112731-22935
6Roma1992326-121135-14103631-26533
7Atalanta1980120-421712-22101832-26631
8Inter1974232-131143-885635-211429
9Udinese1361124-111134-772428-181023
10Sampdoria1371120-70042-1071522-17522
11Torino1451325-101043-1161728-21719
12Bologna1141310-81206-753316-15118
13Pordenone62005-23105-251010-4616
14Hellas Verona123005-12166-2451611-25-1416
15Spezia1141112-40232-843414-12215
16Cesena112006-123414-1943420-20015
17Cagliari1323214-112044-1043618-21-315
18ChievoVerona1042213-70020-342413-10314
19US Alessandria Calcio101022-232213-1442415-16-114
20SS Juve Stabia73107-21024-541211-7413
21Sassuolo114028-50145-941613-14-113
22Cittadella81002-13139-1241311-13-213
23Trapani Calcio63008-01024-1040212-10212
24US Avellino74007-10031-84038-9-112
25Siena61002-02219-532111-5611
26Carpi FC 1909722010-31022-432212-7511
27Parma731111-40022-431313-8510
28Perugia Calcio72005-211310-1531315-17-210
29Crotone73004-10131-83135-9-410
30Pescara101107-32069-2131616-24-810
31AC Pavia41003-02015-23018-269
32Salernitana Calcio 191952003-10213-42216-518
33SC Pisa72118-30122-822310-11-18
34Genoa914010-80134-1015314-18-48
35Feralpisalo42007-10110-12117-257
36Vicenza52117-50011-22128-717
37US Foggia40102-12015-52117-617
38Piacenza41001-01113-32114-317
39Novara721110-70032-1021412-17-57
40Lecce61103-01034-122137-12-57
41Gubbio 191032004-00011-22015-236
42AC Reggiana 191941003-01023-72026-7-16
43SPAL 201342012-20011-22023-4-16
44Empoli51204-30111-41315-7-26
45FC Südtirol41002-11021-42023-5-26
46Bari52015-40021-52036-9-36
47Reggina41001-01022-72023-7-46
48Palermo61138-60101-11239-725
49Cosenza Calcio30102-31102-11204-405
50Triestina30000-01205-61205-6-15
51Catania71128-90122-612410-15-55
52Modena21003-00102-21105-234
53SS Sambenedettese Calcio31103-00011-21114-224
54Frosinone40000-01126-61126-604
55Ternana Calcio41113-20010-11123-304
56US Cremonese30000-01112-21112-204
57Renate Calcio41013-30111-21124-5-14
58US Casertana 190841103-00020-51123-5-24
59Brescia61112-30030-41142-7-54
60Rezzato10000-01002-01002-023
61Robur Siena11002-00000-01002-023
62Viterbese11001-00000-01001-013
63AC Monza Brianza 191211001-00000-01001-013
64AlbinoLeffe30010-11014-31024-403
65FC Matera31012-10010-11022-203
66Ascoli31014-40011-21025-6-13
67Imolese Calcio20000-01012-31012-3-13
68Giana Erminio20011-31001-01012-3-13
69Tuttocuoio20000-01011-31011-3-23
70Bassano Virtus31002-10021-51023-6-33
71L'Aquila21002-00010-51012-5-33
72Virtus Francavilla31003-10020-71023-8-53
73Livorno60212-10120-70332-8-63
74Benevento Calcio51021-50022-81043-13-103
75Lucchese20000-00201-40201-4-32
76SS Monospolis10100-00000-00100-001
77US Catanzaro10000-00100-00100-001
78Pontedera20000-00112-30112-3-11
79Padova30102-10020-20122-3-11
80Calcio Lecco 191210000-00100-10100-1-11
81US Ancona 190510000-00100-20100-2-21
82Rende30000-00121-40121-4-31
83Varese40000-00133-110133-11-81
84Virtus Entella40010-10122-110132-12-101
85SSD Albalonga Calcio10000-00011-20011-2-10
86ASD Trastevere10011-20000-00011-2-10
87Chieri10000-00011-20011-2-10
88AC Venezia10011-20000-00011-2-10
89Sanremese10000-00010-10010-1-10
90Massese10000-00010-10010-1-10
91Pistoiese10000-00010-10010-1-10
92Carrarese Calcio10010-10000-00010-1-10
93Monterosi FC10000-00010-10010-1-10
94FC Pro Vercelli 189220022-40000-00022-4-20
95Citta DI Siracusa10000-00011-30011-3-20
96AZ Picerno10000-00010-20010-2-20
97SICULA LEONZIO10000-00010-20010-2-20
98Altovicentino10000-00010-20010-2-20
99Teramo Calcio10010-20000-00010-2-20
100Lanciano10010-20000-00010-2-20
101AS Melfi10000-00010-20010-2-20
102PRO Piacenza10000-00011-40011-4-30
103US Latina Calcio10011-40000-00011-4-30
104Ciliverghe10000-00010-30010-3-30
105Matelica20000-00020-30020-3-30
106Savoia10000-00010-30010-3-30
107Delta Porto Tolle10000-00010-30010-3-30
108AC Arezzo20010-10010-20020-3-30
109Poggibonsi10000-00010-30010-3-30
110Alma Juventus Fano10000-00011-50011-5-40
111Como Calcio20000-00020-40020-4-40
112Sestri Levante10000-00010-40010-4-40
113Paganese10000-00010-60010-6-60
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10110 Lazio - Sassuolo1.304.756.40
     
     
2-207/04 18:00
10012 Lazio - Udinese1.304.357.30
     
     
2-017/04 19:00
10041 Lazio - ChievoVerona1.136.6010.00
     
     
1-220/04 15:00
10002 Lazio - Atalanta2.153.432.65
     
     
1-305/05 15:00
10006 Lazio - Bologna2.003.003.30
     
     
3-320/05 20:30
Bortelagets siste bortekamper
10034 Parma - Atalanta4.803.601.54
     
     
1-331/03 12:30
10111 Inter - Atalanta1.953.253.20
     
     
0-007/04 18:00
10010 Napoli - Atalanta1.953.303.15
     
     
1-222/04 19:00
10002 Lazio - Atalanta2.153.432.65
     
     
1-305/05 15:00
10063 Juventus - Atalanta2.252.852.95
     
     
1-119/05 20:30
Historiske oppgjør
68 Lazio - Atalanta1.703.103.75
     
     
1-024/09 2006
30 Lazio - Atalanta1.902.803.40
     
     
3-017/02 2008
17 Lazio - Atalanta1.652.703.65
     
     
2-001/10 2008
21 Lazio - Atalanta1.702.904.10
     
     
0-126/04 2009
81 Lazio - Atalanta1.702.904.10
     
     
1-023/08 2009
5 Lazio - Atalanta1.703.003.90
     
     
2-015/01 2012
167 Lazio - Atalanta1.503.304.85
     
     
2-013/01 2013
167 Lazio - Atalanta1.523.455.30
     
     
0-109/03 2014
153 Lazio - Atalanta1.483.555.60
     
     
3-013/12 2014
228 Lazio - Atalanta1.603.304.80
     
     
2-013/03 2016
182 Lazio - Atalanta1.883.203.45
     
     
2-115/01 2017
10036 Lazio - Atalanta1.923.203.30
     
     
1-106/05 2018
10002 Lazio - Atalanta2.153.432.65
     
     
1-305/05 15:00

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no