TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2019 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kamper i land/liga:

Informasjon

Verdispill

07/07 2019

Vi minner om at våre beste spillforslag finnes under linken "Verdispill" og på forsida. Trykk på linken "Langoddsen" i vestremargen, så får du opp ei menylinje hvor "Verdispill" finnes...

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

2 - 0

Kampen er slutt

ITALIA15/05 20:45 ITA Coppa Italia

Lazio - Atalanta

Cup-kamp, fotball

10031 Lazio - Atalanta2.403.152.50
     
     
2-015/05 20:45
Systemverdi:
1.22/0.67/0.70
Lagverdi:
0.95/0.94/0.76
Snittverdi:
1.08/0.81/0.73
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.351.16
 
SUT:
                         
                         
                      
                      
 
Form 4 siste:
topptopp


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.40
U
3.15
B
2.50
Vinner cupen (S)H
1.75
B
1.85
 
Handikap fulltid 1-0H
1.40
U
4.15
B
4.85
Sterkt tips!
Handikap fulltid 0-1H
4.60
U
4.15
B
1.42
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
1.70
Under
1.85
Over/Under ant. mål fulltid 1.5Over
1.18
Under
3.50
Over/Under ant. mål fulltid 3.5Over
2.95
Under
1.26
Begge lag scorer (S)Ja
1.55
Nei
2.05
 
HUB pauseH
2.95
U
2.05
B
3.00
Over/Under ant. mål pause 0.5Over
1.25
Under
3.00
 
Over/Under ant. mål pause 1.5Over
2.50
Under
1.36
 
Over/Under ant. mål pause 2.5Over
6.00
Under
1.03
 
DobbelsjanseHU
1.40
UB
1.42
HB
1.25
 
Pause/fulltid dobbel (S)H/H
4.15
H/U
12.00
H/B
24.00
U/H
6.00
U/U
5.00

U/B
6.00
B/H
24.00
B/U
12.00
B/B
4.15
 
Korrekt resultat, fulltid (S)0-0
11.00
1-0
9.50
2-0
13.00
3-0
25.00
4-0
55.00

4-1
40.00
4-2
55.00
0-1
10.00
1-1
6.50
2-1
9.50

3-1
18.00
0-2
13.00
1-2
9.50
2-2
11.50
3-2
22.00

0-3
25.00
1-3
18.00
2-3
22.00
0-4
55.00
1-4
40.00

2-4
50.00
3-3
40.00
 
Over/Under ant. mål fulltid 4.5Over
5.00
Under
1.07
Godt tips!
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 0.5Over
1.20
Under
3.40
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 1.5Over
2.15
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid H-lag 2.5Over
5.00
Under
1.07
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 0.5Over
1.20
Under
3.40
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 1.5Over
2.15
Under
1.50
 
Over/Under ant. mål fulltid B-lag 2.5Over
5.00
Under
1.07
 
Scores det 1. målet før det er spilt 10 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scores det 1. målet før det er spilt 20 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.50
 
Scores det 1. målet før det er spilt 30 minutter? (S)Ja
0.00
Nei
1.95
 
Scorer begge lag i 1. omgang? (S)Ja
0.00
Nei
1.14
 
Scorer begge lag i 2. omgang? (S)Ja
0.00
Nei
1.30
 
Scorer begge lag i begge omganger? (S)Ja
0.00
 
Hvilket lag scorer først (S)H
1.90
ingen mål
0.00
B
0.00
 
Omgang med flest mål1. omg.
3.00
Samme antall
3.60
2. omg.
1.90
 
Blir det rødt kort? (S)Ja
0.00
Nei
1.22
 
Blir det straffespark? (S)Ja
0.00
Nei
1.18
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Lazio29114131-1064313-11178444-212359
2Juventus28133142-1051512-12184654-223258
3Milan2494329-102427-8118536-181841
4Fiorentina2182326-164049-7122735-231238
5Napoli20101424-121137-10112731-22935
6Roma1992326-121135-14103631-26533
7Atalanta1980120-421712-22101832-26631
8Inter1974232-131143-885635-211429
9Udinese1361124-111134-772428-181023
10Sampdoria1371120-70042-1071522-17522
11Torino1451325-101043-1161728-21719
12Spezia1251117-40232-853419-12718
13Bologna1141310-81206-753316-15118
14Pordenone72016-43105-251111-6516
15Cittadella92005-13139-1251314-13116
16Hellas Verona123005-12166-2451611-25-1416
17Trapani Calcio740011-11024-1050215-11415
18ChievoVerona1143214-80020-343414-11315
19Cesena112006-123414-1943420-20015
20Cagliari1323214-112044-1043618-21-315
21Carpi FC 1909822010-32023-442213-7614
22SS Juve Stabia83208-31024-542212-8414
23US Alessandria Calcio101022-232213-1442415-16-114
24Parma841114-50022-441316-9713
25Perugia Calcio83006-211310-1541316-17-113
26Sassuolo114028-50145-941613-14-113
27Crotone84008-40131-84139-12-313
28Pescara1121010-52069-2141619-26-713
29US Avellino74007-10031-84038-9-112
30Siena61002-02219-532111-5611
31Salernitana Calcio 191963006-20213-43219-6311
32AC Pisa831111-30122-832313-11211
33Genoa1024014-90134-1025318-19-111
34Feralpisalo52007-11112-23119-3610
35AC Pavia41003-02015-23018-269
36Empoli62206-40111-42317-8-19
37FC Südtirol51002-12023-53025-6-19
38Frosinone51004-01126-621210-647
39US Cremonese41004-01112-22116-247
40Vicenza52117-50011-22128-717
41US Foggia40102-12015-52117-617
42Piacenza51001-01124-62125-6-17
43Novara721110-70032-1021412-17-57
44Lecce61103-01034-122137-12-57
45Ascoli42019-50011-220210-736
46Gubbio 191032004-00011-22015-236
47AC Monza Brianza 191221001-01004-32005-326
48AC Reggiana 191941003-01023-72026-7-16
49SPAL 201342012-20011-22023-4-16
50Bari52015-40021-52036-9-36
51Reggina51001-01033-92034-9-56
52Palermo61138-60101-11239-725
53Cosenza Calcio30102-31102-11204-405
54Triestina40000-01215-71215-7-25
55Catania81128-90133-812511-17-65
56Modena21003-00102-21105-234
57SS Sambenedettese Calcio31103-00011-21114-224
58Ternana Calcio41113-20010-11123-304
59Renate Calcio41013-30111-21124-5-14
60US Casertana 190841103-00020-51123-5-24
61Imolese Calcio40000-01124-81124-8-44
62Brescia61112-30030-41142-7-54
63Robur Siena11002-00000-01002-023
64Rezzato10000-01002-01002-023
65Viterbese11001-00000-01001-013
66AlbinoLeffe30010-11014-31024-403
67FC Matera31012-10010-11022-203
68Giana Erminio20011-31001-01012-3-13
69AC Venezia31013-30011-31024-6-23
70Tuttocuoio20000-01011-31011-3-23
71Bassano Virtus31002-10021-51023-6-33
72L'Aquila21002-00010-51012-5-33
73Livorno70222-20120-70342-9-73
74Virtus Francavilla41003-10030-111033-12-93
75Benevento Calcio61034-90022-81056-17-113
76Lucchese20000-00201-40201-4-32
77Ravenna Calcio10000-00101-10101-101
78SS Monospolis10100-00000-00100-001
79Pontedera20000-00112-30112-3-11
80Calcio Lecco 191210000-00100-10100-1-11
81US Catanzaro20000-00111-30111-3-21
82US Ancona 190510000-00100-20100-2-21
83Rende30000-00121-40121-4-31
84Padova40102-10030-50132-6-41
85Varese40000-00133-110133-11-81
86Virtus Entella50021-30122-110143-14-111
87AC Mantova10000-00012-30012-3-10
88ASD Trastevere10011-20000-00011-2-10
89Chieri10000-00011-20011-2-10
90SSD Albalonga Calcio10000-00011-20011-2-10
91Massese10000-00010-10010-1-10
92Pistoiese10000-00010-10010-1-10
93Sanremese10000-00010-10010-1-10
94Monterosi FC10000-00010-10010-1-10
95Citta DI Siracusa10000-00011-30011-3-20
96SICULA LEONZIO10000-00010-20010-2-20
97Lanciano10010-20000-00010-2-20
98Teramo Calcio10010-20000-00010-2-20
99AZ Picerno10000-00010-20010-2-20
100AS Melfi10000-00010-20010-2-20
101Altovicentino10000-00010-20010-2-20
102US Latina Calcio10011-40000-00011-4-30
103PRO Piacenza10000-00011-40011-4-30
104Savoia10000-00010-30010-3-30
105Delta Porto Tolle10000-00010-30010-3-30
106Ciliverghe10000-00010-30010-3-30
107Matelica20000-00020-30020-3-30
108Poggibonsi10000-00010-30010-3-30
109Potenza10000-00010-30010-3-30
110AC Arezzo30010-10023-60033-7-40
111Alma Juventus Fano10000-00011-50011-5-40
112Sestri Levante10000-00010-40010-4-40
113Como Calcio20000-00020-40020-4-40
114Carrarese Calcio20010-10010-40020-5-50
115PRO Patria10000-00010-50010-5-50
116FC Pro Vercelli 189230022-40011-50033-9-60
117Paganese10000-00010-60010-6-60
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør
68 Lazio - Atalanta1.703.103.75
     
     
1-024/09 2006
30 Lazio - Atalanta1.902.803.40
     
     
3-017/02 2008
17 Lazio - Atalanta1.652.703.65
     
     
2-001/10 2008
21 Lazio - Atalanta1.702.904.10
     
     
0-126/04 2009
81 Lazio - Atalanta1.702.904.10
     
     
1-023/08 2009
5 Lazio - Atalanta1.703.003.90
     
     
2-015/01 2012
167 Lazio - Atalanta1.503.304.85
     
     
2-013/01 2013
167 Lazio - Atalanta1.523.455.30
     
     
0-109/03 2014
153 Lazio - Atalanta1.483.555.60
     
     
3-013/12 2014
228 Lazio - Atalanta1.603.304.80
     
     
2-013/03 2016
182 Lazio - Atalanta1.883.203.45
     
     
2-115/01 2017
10036 Lazio - Atalanta1.923.203.30
     
     
1-106/05 2018
10002 Lazio - Atalanta2.153.432.65
     
     
1-305/05 15:00

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no