TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2019 >>
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP-oversikt

08/11 2019

Du kan nå sjekke tilbakebetalingen på forsida på oddsomatic.no. Der finner du hver dag våre beste tips og du kan altså sjekke TBP ved hjelp av et filter hvor du velger visning.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 1

Kampen er slutt

INTERNATIONAL18/06 01:00 INT Gold Cup Gr CVis alle kamper fra toppseriene

Curacao - El Salvador

Turneringskamp, fotball

10002 Curacao - El Salvador2.602.902.40
 
     
0-118/06 01:00
Systemverdi:
0.00/1.45/1.20
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
      
      
      
      
 
Form 4 siste:
elendigmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.60
U
2.90
B
2.40
 
HUB pauseH
3.20
U
1.90
B
3.00
 
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
2.15
Under
1.49
 
Handikap fulltid 1-0H
1.40
U
3.85
B
5.00
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Mexico622013-51102-033015-51012
2Jamaica61205-41202-02407-4310
3El Salvador61102-01123-82225-8-38
4Trinidad og Tobago32005-10104-42109-547
5Curacao60030-51112-31142-8-64
6Honduras31014-10012-31026-423
7Cuba31001-00020-81021-8-73
8Guatemala30100-00021-40121-4-31
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2019 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no