TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2019 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kamper i land/liga:

Informasjon

Verdispill

07/07 2019

Vi minner om at våre beste spillforslag finnes under linken "Verdispill" og på forsida. Trykk på linken "Langoddsen" i vestremargen, så får du opp ei menylinje hvor "Verdispill" finnes...

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

0 - 1

Kampen er slutt

INTERNATIONAL18/06 01:00 INT Gold Cup Gr CVis alle kamper fra toppseriene

Curacao - El Salvador

Turneringskamp, fotball

10002 Curacao - El Salvador2.602.902.40
 
     
0-118/06 01:00
Systemverdi:
0.00/1.45/1.20
Lagverdi:
-
Snittverdi:
-
Lagprognose:
 


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
 
SUT:
      
      
      
      
 
Form 4 siste:
elendigmiddels


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.60
U
2.90
B
2.40
 
HUB pauseH
3.20
U
1.90
B
3.00
 
Over/Under ant. mål fulltid 2.5 (S)Over
2.15
Under
1.49
 
Handikap fulltid 1-0H
1.40
U
3.85
B
5.00
 
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Mexico622013-51102-033015-51012
2Jamaica61205-41202-02407-4310
3El Salvador61102-01123-82225-8-38
4Trinidad og Tobago32005-10104-42109-547
5Curacao60030-51112-31142-8-64
6Honduras31014-10012-31026-423
7Cuba31001-00020-81021-8-73
8Guatemala30100-00021-40121-4-31
Formtabell
4 siste
#Lag 
Hjemmekamper
#Lag 
Bortekamper
#Lag 
Hjemmelagets siste hjemmekamper
Bortelagets siste bortekamper
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no