TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< Desember 2019 >>
Ma Ti On To Fr
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kamper i land/liga:

Informasjon

TBP-oversikt

08/11 2019

Du kan nå sjekke tilbakebetalingen på forsida på oddsomatic.no. Der finner du hver dag våre beste tips og du kan altså sjekke TBP ved hjelp av et filter hvor du velger visning.

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

4 - 0

Kampen er slutt

KINA14/08 13:35 KIN Super LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Shenzhen FC - Guangzhou R&F FC

Seriekamp, fotball

10003 Shenzhen FC - Guangzhou R&F FC2.153.452.45
     
     
4-014/08 13:35
Systemverdi:
0.72/1.35/0.67
Lagverdi:
1.07/0.69/0.73
Snittverdi:
0.90/1.02/0.70
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.301.30
 
SUT:
                         
                         
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.15
U
3.45
B
2.45
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Guangzhou Evergrande30103228-10130240-14233468-244472
2Beijing Guoan FC30130237-16101423-10231660-263470
3Shanghai Sipg30121238-1385224-13206462-263666
4Jiangsu Suning FC30112234-1446526-27158760-411953
5Shandong Luneng Taishan F30103229-1353726-22156955-352051
6Wuhan Zall FC3065419-1663622-251281041-41044
7Tianjin Teda3093326-18321017-271251343-45-241
8Henan Jianye3092423-1826718-281181141-46-541
9Dalian Yifang FC3064523-2044721-311081244-51-738
10Chongqing Lifan3055515-1844721-29991236-47-1136
11Hebei China Fortune3063621-2333916-32961537-55-1833
12Guangzhou R&F FC3074432-32211222-40951654-72-1832
13FC Shanghai Shenhua3052825-3334818-24861643-57-1430
14Tianjin Tianhan3038425-2615915-274131340-53-1325
15Shenzhen FC3046524-2303127-34491731-57-2621
16Beijing Renhe FC30321017-3203129-33352226-65-3914
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Jiangsu Suning F44
2Shandong Luneng 38
3Beijing Guoan FC31
4Guangzhou Evergr31
5Tianjin Tianhan31
6Shanghai Sipg25
7Henan Jianye13
8Tianjin Teda6
9Wuhan Zall FC0
10Guangzhou R&F FC-13
11Chongqing Lifan-19
12FC Shanghai Shen-19
13Hebei China Fort-31
14Shenzhen FC-31
15Beijing Renhe FC-31
16Dalian Yifang FC-56
Hjemmekamper
#Lag 
1Jiangsu Suning F63
2Shanghai Sipg56
3Tianjin Teda50
4Henan Jianye44
5Shenzhen FC19
6Wuhan Zall FC19
7Hebei China Fort13
8Guangzhou Evergr6
9Dalian Yifang FC0
10Shandong Luneng 0
11Beijing Guoan FC0
12Guangzhou R&F FC-6
13Chongqing Lifan-13
14Tianjin Tianhan-13
15FC Shanghai Shen-19
16Beijing Renhe FC-63
Bortekamper
#Lag 
1Beijing Guoan FC44
2Guangzhou Evergr31
3Shandong Luneng 31
4FC Shanghai Shen19
5Jiangsu Suning F13
6Chongqing Lifan6
7Beijing Renhe FC-13
8Guangzhou R&F FC-13
9Wuhan Zall FC-13
10Tianjin Tianhan-13
11Shanghai Sipg-13
12Tianjin Teda-19
13Dalian Yifang FC-25
14Henan Jianye-44
15Hebei China Fort-44
16Shenzhen FC-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10082 Shenzhen FC - Guangzhou Evergrande6.404.501.29
     
     
2-318/10 13:35
10084 Shenzhen FC - Wuhan Zall FC1.553.504.40
     
     
4-426/10 13:35
10051 Shenzhen FC - Henan Jianye1.573.654.00
     
     
3-327/11 12:35
Bortelagets siste bortekamper
10062 Hebei China Fortune - Guangzhou R&F FC1.553.854.00
     
     
2-126/10 09:30
10063 Beijing Renhe FC - Guangzhou R&F FC3.753.701.60
     
     
1-401/11 08:30
10097 Wuhan Zall FC - Guangzhou R&F FC1.424.204.70
     
     
2-122/11 12:35
10233 Henan Jianye - Guangzhou R&F FC1.574.103.55
     
     
1-001/12 08:00
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2019 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no