TippekupongenLangoddsenOddsBombenToppserierOddsutvalgOddsgenerator

Kamper pr. dato:

<< August 2019 >>
Ma Ti On To Fr
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kamper i land/liga:

Informasjon

Verdispill

07/07 2019

Vi minner om at våre beste spillforslag finnes under linken "Verdispill" og på forsida. Trykk på linken "Langoddsen" i vestremargen, så får du opp ei menylinje hvor "Verdispill" finnes...

Kampinformasjon

Kamp på Langoddsen

4 - 0

Kampen er slutt

KINA14/08 13:35 KIN Super LeagueVis alle kamper fra toppseriene

Shenzhen FC - Guangzhou R&F FC

Seriekamp, fotball

10003 Shenzhen FC - Guangzhou R&F FC2.153.452.45
     
     
4-014/08 13:35
Systemverdi:
0.68/1.41/0.67
Lagverdi:
1.07/0.69/0.73
Snittverdi:
0.88/1.05/0.70
Lagprognose:
     


 Hjemmelag: Bortelag:
Målprognose:
1.301.30
 
SUT:
                      
                      
                         
                         
 
Form 4 siste:
elendigelendig


Formutvikling,
hjemmelagets
hjemmekamper
og bortelagets
bortekamper


Formutvikling,
alle kamper:

Nedenfor har vi nå lagt ut alle sidespillene som Norsk Tipping tilbyr. Vi har statistikk på de fleste, men gir tips bare på de mest vanlige; O/U-spill, handikapspill og pausespill pluss hovedspillet (HUB-fulltid). Hvert enkelt av disse spillene behandles som et selvstendig objekt med eget tips. Tipset på Hovedspillet og sidespillene kan derfor være "ulogiske", dvs H på hovedspillet og B på handikap 0-1. Vi markerer de beste spillene med "Sterkt tips" og "Godt tips". Trykk på oddsen og sett spillet hos Norsk Tipping. Lykke til!

HUB-fulltid (S)H
2.15
U
3.45
B
2.45
Se toppidrett på Viaplay:
Tabellen
#LagKpHjemmeBorteTotalP
VUTMålVUTMålVUTMålDiff
1Guangzhou Evergrande2382121-7110133-8192254-153959
2Beijing Guoan FC23110131-1170413-7180544-182654
3Shanghai Sipg2391227-1274020-7165247-192853
4Shandong Luneng Taishan F2372219-942620-17114839-261337
5Jiangsu Suning FC2381224-1116518-2397742-34834
6Wuhan Zall FC2345315-1342515-1887830-31-131
7Dalian Aerbin FC2343516-1744319-2087835-37-231
8Chongqing Lifan2345313-1534417-2379730-38-830
9Tianjin Teda2363320-1822711-19851031-37-629
10Henan Jianye2352415-1624612-21761027-37-1027
11Guangzhou R&F FC2364228-2411916-34751144-58-1426
12FC Shanghai Shenhua2232519-2333616-18651135-41-623
13Hebei China Fortune2343516-182279-20651225-38-1323
14Tianjin Tianhan2317315-1915613-21212928-40-1218
15Shenzhen FC2243414-120386-21461220-33-1318
16Beijing Renhe FC2331712-2002107-28331719-48-2912
Formtabell
4 siste
#Lag 
1Guangzhou Evergr88
2FC Shanghai Shen44
3Dalian Aerbin FC19
4Jiangsu Suning F19
5Shandong Luneng 19
6Tianjin Teda13
7Tianjin Tianhan6
8Shanghai Sipg0
9Henan Jianye0
10Wuhan Zall FC-6
11Beijing Guoan FC-13
12Hebei China Fort-13
13Guangzhou R&F FC-38
14Chongqing Lifan-38
15Shenzhen FC-50
16Beijing Renhe FC-56
Hjemmekamper
#Lag 
1Beijing Guoan FC69
2Shanghai Sipg63
3Guangzhou Evergr63
4Shandong Luneng 44
5Hebei China Fort31
6Dalian Aerbin FC25
7Henan Jianye19
8Guangzhou R&F FC-6
9Chongqing Lifan-6
10Wuhan Zall FC-6
11FC Shanghai Shen-6
12Tianjin Teda-6
13Tianjin Tianhan-6
14Jiangsu Suning F-13
15Shenzhen FC-19
16Beijing Renhe FC-63
Bortekamper
#Lag 
1Guangzhou Evergr88
2Shanghai Sipg31
3Shandong Luneng 25
4FC Shanghai Shen13
5Jiangsu Suning F-6
6Tianjin Tianhan-6
7Wuhan Zall FC-13
8Tianjin Teda-19
9Beijing Guoan FC-19
10Dalian Aerbin FC-19
11Shenzhen FC-38
12Guangzhou R&F FC-38
13Hebei China Fort-44
14Henan Jianye-44
15Chongqing Lifan-50
16Beijing Renhe FC-56
Hjemmelagets siste hjemmekamper
10052 Shenzhen FC - Shanghai Sipg4.853.751.45
     
     
0-130/06 13:35
10029 Shenzhen FC - Chongqing Lifan2.253.002.60
     
     
0-217/07 13:35
10045 Shenzhen FC - Beijing Renhe FC1.723.253.65
     
     
1-102/08 13:35
Bortelagets siste bortekamper
10060 Beijing Guoan FC - Guangzhou R&F FC1.175.507.95
     
     
3-222/06 11:30
10015 Dalian Aerbin FC - Guangzhou R&F FC1.753.603.20
     
     
3-212/07 13:35
10078 FC Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F FC1.703.853.20
     
     
5-327/07 13:35
Historiske oppgjør

Ingen registrerte fellesoppgjør etter 1/1-2006

OBS: Det er bare kamper som har vært på Langoddsen som vises ovenfor.

© 2006-2016 Oddsomatic | Tlf +47 917 46 736 | Email post@oddsomatic.no